Hutnik - Górnik

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
bolaj
Posty: 371
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Nowa Huta-Znakomita Dzielnica

Postautor: bolaj » sob wrz 01, 2007 11:39 pm

Jak jest jakiś lepszy piłkarz to nic dziwnego że ucieka z Hutnika, klubu którego nie stać na II ligę (zarząd też się cieszy po zawsze może coś kasiorki zarobić). Zresztą czego się spodziewacie po piłkarzach z 3 ligi?? Że będą kleić piłkę jak ci z ekstraklasy. bez jaj
za mamusię, za tatusia, za HUTNICZKA

PoMpOn eNHa
Posty: 726
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 12:20 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: PoMpOn eNHa » ndz wrz 02, 2007 6:17 am

bolaj pisze:Jak jest jakiś lepszy piłkarz to nic dziwnego że ucieka z Hutnika, klubu którego nie stać na II ligę (zarząd też się cieszy po zawsze może coś kasiorki zarobić). Zresztą czego się spodziewacie po piłkarzach z 3 ligi?? Że będą kleić piłkę jak ci z ekstraklasy. bez jaj


Z tym sie akurat z Toba nie zgodze... poniewaz juz nie raz widzielismy ze jak chlopaki chca to potrafia, terzeba im tylko motywacji i wiary w siebie, a ta moze im dac tylko i wylacznie Trener i MY :!:
Fanatyczna Emigracja - Hutnik Nowa Huta

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » ndz wrz 02, 2007 7:58 am

Michas pisze:Czara goryczy się przelała. Nie przyjde na mecz w tej rundzie już ani raz. Od 1996 roku opuściłem może z 10 meczy i to tylko dlatego że nie było mnie w Nowej Hucie. Ale teraz to są kpiny w żywe oczy, tutaj nikomu nie zależy na tym żeby ta drużyna grała wyżej. Przecież to jest klub z tradycjami i kiedyś i z wynikami. Jeżeli to prawda że Kruka wyjebali to chwała im za to. Tylko mam nadzieje że ten Wójs to jest tylko tymczasowo bo bez jajców że znowu takiego trenera będziemy mieć. Powiedzcie mi ludzie po co to wszystko kurwa ciągnąć jeżeli mamy się pałętać po jakichś wiochach, nie ma tutaj żadnych ambicji aby grać wyżej. Rozwiązać ten klub, zburzyć stadion po co to wszystko komu jest potrzebne, na mecze chodzi 200 osób z czego połowa to pijane małolaty, nie oglądające nawet meczu. Wogóle kto wpuszcza pijanych gówniarzy którzy mają po 14 lat na mecz.
Skończyłem!!!!!


napisz do "Źródła"... :roll:
Prawdziwy kibic jest ze swoja druzyna na dobre i złe: wtedy gdy sa sukcesy i wtedy gdy karta niestety sie odwroci... Takich jak Ty na Hutniku jest bardzo duzo osob :roll: , dlatego nie zal sie ze jest ta dwusetka, dwusetka ktora zawsze jest ze swoim klubem...
Tyle ode mnie

A teraz przyszykuj podreczniki i podpisz zeszyty bo jutro rok szkolny sie zaczyna 8) :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » ndz wrz 02, 2007 8:48 am

Do szkoły to ja się nie wybieram bo skończyłem ją kilka lat temu. Przeżyłem 3 spadki Hutnika i na mecze i tak chodziłem ale teraz to już jest kpina w żywe oczy. Lekceważenie kibiców, kiedyś też chuja grali ale chociaż walczyli.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » ndz wrz 02, 2007 9:00 am

Pierdolisz bzdury.Przerzuć się jeszcze na Wisłę,bo zajebiście grają teraz!!

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz wrz 02, 2007 9:28 am

Chocy nie wiem jakiego chuja grali to wole być 1 z 200 a nie 1 z 20 000. Tyle z mojej strony.

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » ndz wrz 02, 2007 10:33 am

misiek pisze:Pierdolisz bzdury.Przerzuć się jeszcze na Wisłę,bo zajebiście grają teraz!!


Zastanów się 3 razy i ponownie wez oddech i pomyśl co piszesz.. :roll:
Michas ma sie przerzucic bo jest wkurwiony po meczu?
Ja tez jestem strasznie zły postawa naszych grajkow,atmosferą na stadionie itd-juz nie mówie ze sie pije pod zegarem ale o sytuacji w okolicy krytej i kolesiu max 14 lat zalanego w 4 dupy,rzygajacego po krzeselkach i zataczajacego sie po koronie stadionu...
Ludzie co sie dzieje...

A wkurwiony jestem bo zalezy mi na tym aby było dobrze,aby grali jak najlepiej wiec komentuje,od tego jest to forum....
Wychodząc ze stadionu przechodzilo mi po glowie-juz tu sie nie pojawie,koniec kpin ze mnie,juz tu nie chodzi o te 10 zl za bilet tylko o nerwy,ale tak i tak pojawie sie na meczu i znow bedzie kiszka bo po dzijszym meczu chyba nieliczni maja nadzieje ze bedzie lepsza gra.. tego sie nie dało ogladac- kilka przykładów- Obierak obrańca ktory kryje od tyłu i co 2 akcja fauluje bo sobie nie radzi, Kozieł to grał chyba dla Wieliczki, Wasyl to musi miec 10 sytuacji to moze 1 wykorzysta a warunki dla dobrego napastnika ma,taktyka naszego treneiro polegajaca na tym ze bramkarz podaje krotka do obroncy a ten dluga na JAROSZA ( :roll:) itd..dlugo by wymieniac

Najgorsze ze widac jak od 10 lat z roku na rok jest coraz gorzej,coraz slabsza gra,coraz slabsi zawodnicy-priorytet transferow z 4,5 ligi to i taka gra 4-5 ligowa mamy na meczu
Nie widac szansy na lepsze czasy...
Pocieszajace jest to ze jak sie osiagnie dno to bedzie mozna sie od niego odbic
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

VIKtor
Posty: 163
Rejestracja: pn sie 30, 2004 11:42 am
Lokalizacja: inąd

Postautor: VIKtor » ndz wrz 02, 2007 10:54 am

Po tym meczu nasuwa sięjedno- Chujowo gracie, ale za dwa tygodnie i tak przyjdziemy...
"Nie jeden nie raz nasz kraj próbował zniszczyć
nie jeden raz powstaliśmy ze zgliszczy
teraz nasz czas nadszedł korona błyszczy
a ja z dumą na nią patrzę więc wytrzyj łzy - to ważne..."

Awatar użytkownika
CENTRUM D NH
Posty: 294
Rejestracja: czw paź 19, 2006 10:30 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: CENTRUM D NH » ndz wrz 02, 2007 10:57 am

SIMON NH pisze:
misiek pisze:Pierdolisz bzdury.Przerzuć się jeszcze na Wisłę,bo zajebiście grają teraz!!


Zastanów się 3 razy i ponownie wez oddech i pomyśl co piszesz.. :roll:
Michas ma sie przerzucic bo jest wkurwiony po meczu?
Ja tez jestem strasznie zły postawa naszych grajkow,atmosferą na stadionie itd-juz nie mówie ze sie pije pod zegarem ale o sytuacji w okolicy krytej i kolesiu max 14 lat zalanego w 4 dupy,rzygajacego po krzeselkach i zataczajacego sie po koronie stadionu...Ludzie co sie dzieje...

A wkurwiony jestem bo zalezy mi na tym aby było dobrze,aby grali jak najlepiej wiec komentuje,od tego jest to forum....
Wychodząc ze stadionu przechodzilo mi po glowie-juz tu sie nie pojawie,koniec kpin ze mnie,juz tu nie chodzi o te 10 zl za bilet tylko o nerwy,ale tak i tak pojawie sie na meczu i znow bedzie kiszka bo po dzijszym meczu chyba nieliczni maja nadzieje ze bedzie lepsza gra.. tego sie nie dało ogladac- kilka przykładów- Obierak obrańca ktory kryje od tyłu i co 2 akcja fauluje bo sobie nie radzi, Kozieł to grał chyba dla Wieliczki, Wasyl to musi miec 10 sytuacji to moze 1 wykorzysta a warunki dla dobrego napastnika ma,taktyka naszego treneiro polegajaca na tym ze bramkarz podaje krotka do obroncy a ten dluga na JAROSZA ( :roll:) itd..dlugo by wymieniac

Najgorsze ze widac jak od 10 lat z roku na rok jest coraz gorzej,coraz slabsza gra,coraz slabsi zawodnicy-priorytet transferow z 4,5 ligi to i taka gra 4-5 ligowa mamy na meczu
Nie widac szansy na lepsze czasy...
Pocieszajace jest to ze jak sie osiagnie dno to bedzie mozna sie od niego odbic




Niestety nie zgadles bo ten chlopiec mial lat 18. Wiec sie nie wypowiadaj jak nie wiesz choc nie zmienia to faktu po co tacy na stadionie
Każdy Głos, Każdy Cios Oddany Za Ten Klub, Za Te Barwy HKS !!!

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » ndz wrz 02, 2007 11:42 am

Pamietam jak po spadku do 3 ligi w kronice Krakowa jakis redaktor mowil, ze Hutnik pogra pare lat w 3 lidze a pozniej spadnie do czwartej i bedzie sredniakiem jak Garbarnia. Mysle ze to nie okaze sie prawda choc wszystko na to wskazuje...;|

Awatar użytkownika
bolaj
Posty: 371
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Nowa Huta-Znakomita Dzielnica

Postautor: bolaj » ndz wrz 02, 2007 12:35 pm

vitoss pisze:Pamietam jak po spadku do 3 ligi w kronice Krakowa jakis redaktor mowil, ze Hutnik pogra pare lat w 3 lidze a pozniej spadnie do czwartej i bedzie sredniakiem jak Garbarnia.

hmm. ale taka jest prawda. jeszcze ze 3 lata temu przed kazdym sezonem pełno ludzi mówiło że będzie awans. teraz większość mówi że jak będzie 5/6 miejsce w lidze do będzie sukces. Sam coraz częściej myślę co się będzie działo jak Hutnik spadnie do 4 ligi.
za mamusię, za tatusia, za HUTNICZKA

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » ndz wrz 02, 2007 1:33 pm

jak spadniemy do 4 ligi to jak dla mnie nic sie nie zmieni , dalej bede chodzil na mecze i bede wierzyl w awans :) o ile jak spadniemy do 4 ligi klub nie padnie :P
TYLKO POLSKA

Krzycho
Posty: 705
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » ndz wrz 02, 2007 1:48 pm

bolaj pisze:Sam coraz częściej myślę co się będzie działo jak Hutnik spadnie do 4 ligi.


wyginiemy, jak dinozaury ; )
walka z pijaństwem obowiązkiem społecznym

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » ndz wrz 02, 2007 2:01 pm

CENTRUM D NH pisze:Niestety nie zgadles bo ten chlopiec mial lat 18. Wiec sie nie wypowiadaj jak nie wiesz choc nie zmienia to faktu po co tacy na stadionie


ale co nie wiem?? ile ma lat? :lol: :lol: co zmieni czy ma 18 czy 16 czy 14 ?
NIC
zachowanie glupie zeby nie powiedziec idiotyczne..
wiecej nie rozmywajmy-jakby co priv

Co do spadku do IV ligi? nie ma co juz po 3 meczach "awasowac" jak i "spadac"..sezon temu bylismy w czubie tabeli i pozniej byla wielka lipa..wiec moze teraz start gorszy a nastepne mecze beda lepsze..Bo ani Hetman ani Gornik W. nic wielkiego u nas nie pokazali-strzelaja gole i pozniej gra z kontry!
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard

Awatar użytkownika
bolaj
Posty: 371
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Nowa Huta-Znakomita Dzielnica

Postautor: bolaj » ndz wrz 02, 2007 2:05 pm

Krzycho, bardziej mnie interesuje co będzie z klubem, bo o z kibicami to łatwo przewidzieć. Nie będzie wielu przerzutów ale ilość osób na meczach będzie o jakieś 50%mniejsza.
za mamusię, za tatusia, za HUTNICZKA