Znajdźmy napastnika - zabawa w Scouta

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » wt lis 11, 2008 10:20 pm

Jarosz nie,nie strzelał u nas bramek za bardzo.potrzebujemy egzekutora.moje typy to Traore i Chylaszek.pozdro
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt lis 11, 2008 10:51 pm

vitoss pisze:A mi sie marzy Daniel Jarosz u nas ponownie :P Dobrze smiga w wieliczce u nas tez by dal rade. KS tymbark podobno sie wycofuje 6 liga nowosadecka. Moze tam poszukac ?


Co do Tymbarku, ponoć za uderzenie sędziego klub został wykluczony z rozgrywek, tak pisze FM, ile w tym prawdy, i czy skończy się na wykluczeniu, być może w trybie odwoławczym wyrok zostanie odwołany.
A co do Jarosza, grał u nas, chwała mu za to, bo czasem dużo wysiłku i ambicji wkładał w grę, ale jakoś nie potrafił pokazać u nas zdolności strzeleckich, poza tym jest dość niski, łatwo obrońcy potrafili go sponiewierać.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
_KaeS_
Posty: 532
Rejestracja: czw sty 19, 2006 8:26 pm
Kontakt:

Postautor: _KaeS_ » wt lis 11, 2008 10:56 pm

Traore wygrywa mecze dla Glinika 8)

Wolański z Niecieczy jest dobry.

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt lis 11, 2008 11:27 pm

Kosoviak pisze:gracz na swoim koncie ma 9 bramek na jesień, starsi kibice pamiętają. kiedyś z tego klubu przyszedł inny napastnik Hutnika, Krzysztof Popczyński http://ksborek.pl/index.php?id=03&type=21


Właśnie o takich zawodników nam chodzi.

napastnik: Paweł Grzesiak
klub: KS Borek - V liga
bramki: 9
data urodzenia: 10.06.1985
wzrost: 180
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt lis 11, 2008 11:43 pm

A może ktoś wie gdzie podziewają się następujący zawodnicy:
Cheikh Oumar Tall
Karamo Sane ====> Glinik Gorlice
Mame Toradia

grali w Borku, Wróblowiance, przymierzani byli przed tą rundą do Sandecji, nie mogę znaleźć żadnych informacji o nich, czyżby wrócili do Senegalu? lub gdzieś przenieśli się na zachód.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

wojo77
Posty: 1098
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » śr lis 12, 2008 7:20 am

Tomasz Wolan 22 lata, nie widziałem go co prawda w akcji, ktoś kto był na wyjeździe w Połańcu może sie określi ale gracz praktycznie bez przeszłości więc skoro strzela 10 bramek w naszej lidze nie grając w dobrej drużynie to o czymś to świadczy, nie oszukujmy sie raczej Glinik i Nieciecza nam nikogo nie puszczą no ale czas pokaże
Ps.Wolan strzelił praktycznie połowę bramek dla Czarnych

lucero
Posty: 1296
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » śr lis 12, 2008 12:20 pm

Dajcie juz spokoj z tymi wzmocnieniami typu Traore czy jak mu tam :)

Mamy druzyne na awans, mamy swoj styl, mamy przez to dobre relacje na linii pilkarze-kibice i niech tak zostanie. Traore na pewno by rozpoczal doping na meczu z Unia

Jak juz kogos szukac to wlasnie moze kogos takiego jak ten Wolani z Czarnych, albo kogos jeszcze z nizszej ligi, ale musi to byc ktos kto przebija naszych wychowankow a to wcale nie bedzie takie latwe, zwlaszcza ze u nas to musi byc ktos trzy razy lepszy z uwag na gwarantowany spadek formy takie nabytka a/la fatum Hutnika

Wyzdrowieje Paszkiewicz, wroci Suchan, dobrac kogos interesujacego i tyle, plakania po poprzedniej druzynie bylo bez liku a styl sie zmienil o 180stopni na lepsze.

HAMAS
Posty: 1586
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » śr lis 12, 2008 1:47 pm

Kupno napastnika jest koniecznością ,ja uważam że w tej chwili nie mamy żadnego .Suchy daj mu Boże zdrowie , ale to nie jest gościu który nam pogra w II lidze a drużynę trzeba budować perspektywicznie .Pokazało życie że trzeba mięć w zanadrzu 2 równorzędnych grajków jak się myśli o awansie.

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » śr lis 12, 2008 2:31 pm

Lucero,my nie mamy napastnika.Traore przebija naszych pseudo napastnikow o głowe.I mało mnie obchodzi czy zacząłby doping przed meczem.On byłby od strzelania bramek,a wspomnienia z czarnymi napastnikami mamy dobre(Lambo,Yahaya)Jesli nie wzmocnimy ataku i zostaniemy z Suchanem i Paszkiewiczem to bedzie kiepsko.Jedna kontuzja i jestesmy w lesie.trzeba jeszcze dodac ze u nas nie ma rywalizacji o miejsce w ataku,a to jest bardzo niekorzystne.
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr lis 12, 2008 2:50 pm

w rozmowie z trenerem powiedział on że w przerwie zimowej chcą pozyskać 3 napastników

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » śr lis 12, 2008 2:54 pm

Najlepszy typ narazie z tych wszystkich i realny to byłby ten Zając. Chłopak był przymierzany do Sosnowca o ile sie nie myle lecz go wtedy zarza nie puscil.

lucero
Posty: 1296
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » śr lis 12, 2008 3:30 pm

A ja ma dość armii zaciężnej, chyba ze z glowa i utrzymaniem obecnego kierunku

JOK_NH
Posty: 4606
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr lis 12, 2008 3:52 pm

Gumezi pisze:Lucero,my nie mamy napastnika.Traore przebija naszych pseudo napastnikow o głowe.I mało mnie obchodzi czy zacząłby doping przed meczem.On byłby od strzelania bramek,a wspomnienia z czarnymi napastnikami mamy dobre(Lambo,Yahaya)Jesli nie wzmocnimy ataku i zostaniemy z Suchanem i Paszkiewiczem to bedzie kiepsko.Jedna kontuzja i jestesmy w lesie.trzeba jeszcze dodac ze u nas nie ma rywalizacji o miejsce w ataku,a to jest bardzo niekorzystne.


To bardzo nie dobrze, że chuj Cię to obchodzi. Ciekawe, co bys powiedział, jak piłkarz by powiedział Ci, że chuj go obchodzi, czy będziesz na meczu, czy nie. Zastanów sie zanim cos napiszesz tutaj, co niektórzy piłkarze i kibice ciężko pracowali na to, by relacja była teraz taka, jaka jest.
Co do napastnika, to zgodzę się, że potrzebne nam wzmocnienie. Traore jak najbardziej, ale dla mnie mało realne wzmocnienie. Pewnie będziemy szukać w niższych ligach.

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » śr lis 12, 2008 4:09 pm

co ty człowieku piszesz.Co ma zaczynanie dopingu przez piłkarzy do mojej obecnosci na meczu?Pyciak nawet się nie zająknął i co???stało się coś???to ci nie przeszkadza???a moze jestes rasistą i nie chcesz czarnoskórego zawodnika u nas???daj sobie spokoj człowieku.
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

Awatar użytkownika
fcb
Posty: 236
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Kraków Nowa Huta

Postautor: fcb » śr lis 12, 2008 4:35 pm

Proponuje Wam podzielić się swoją wiedzą z trenerem Sieklińskim, będziecie mieli co do tego okazje już 19 listopada ;) zoorganizowane zostało kolejne spotkanie ;) więc chyba nic nie szkodzi ;)