Transfery 2006/7

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
marek centrum c
Posty: 211
Rejestracja: sob gru 04, 2004 7:37 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: marek centrum c » pt sty 05, 2007 7:29 pm

ozzy pisze:A kto powiedział, że Darek nie wróci? panowie trochę optymizmu. Romuzga ma ważny kontrakt z Wisłą Płock do czerwca, a później jestem pewien, że powróci na Suche Stawy.


moze wróci ale teraz jest nam potrzebny a nie za 6 miesięcy :!:
Obrazek

Awatar użytkownika
CENTRUM D NH
Posty: 294
Rejestracja: czw paź 19, 2006 10:30 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: CENTRUM D NH » pt sty 05, 2007 7:31 pm

Pogratulujmy naszemu zarzodowi. Ciekawe co mu powiedzial lol . ze nie chcemy awansowac do 2 ligi czy co ??

GallAnonim
Posty: 455
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 3:03 pm

Postautor: GallAnonim » pt sty 05, 2007 7:37 pm

Chodzi również o Żonę Darka która ma prace w Płocku.

Awatar użytkownika
Raven
Posty: 462
Rejestracja: czw sie 26, 2004 10:52 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: Raven » pt sty 05, 2007 7:42 pm

Szkoda , że ostatecznie nic z tego nie wyszło ... ale brawo za chęci ... dla obydwu stron.

LOKO
Posty: 641
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » pt sty 05, 2007 10:41 pm

Taka prawda że gdyby była dobra propozycja to i Darek i żona by sie zgodzili, przecież nie stawiał by sie 2 razy na SS gdyby z góry wiedzial że ma to sens dopiero za pół roku
A w lipcu to z HUtnikiem niestety moze być różnie, szkoda gadać - po prostu wyszło jak zawsze

ozzy
Posty: 656
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 1:59 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: ozzy » pt sty 05, 2007 10:54 pm

marek centrum c pisze:moze wróci ale teraz jest nam potrzebny a nie za 6 miesięcy :!:


Jak w klubie nie będzie kasy to nawet Romuzga nam nie pomoże w awansie do 2 ligi.
Darkowi pewnie obojętne jest czy wróci na Suche Stawy teraz czy w lipcu, bo wie że ciągle wszyscy tu na niego czekają. Podejrzewam, że gdyby teraz skończył kontrakt w Płocku albo Wisła nalegała na rozwiązanie to by bez wahania już teraz do nas wrócił. Więc mając w perspektywie jeszcze półroczny kontrakt i zagwarantowane wynagrodzenie znacznie wyższe niż to jakie mógłby otrzymywać w Hutniku, bo nie sądzę żeby Hutnik był w stanie zagwarantować mu choćby 1/4 tego co dostaje w Płocku, to nie jest dziwne że postanowił jeszcze na to pół roku się wstrzymać z powrotem na SS. Tym bardziej, że nie jest już młodym piłkarzem i może to byc jego ostatnie pół roku w ekstraklasie.

GallAnonim
Posty: 455
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 3:03 pm

Postautor: GallAnonim » pt sty 05, 2007 11:27 pm

Co do awansu to po ostatnim zebraniu Rady nadzorczej jets tzw "zielone swiatło" spółka remontowa przynosi zyski wiec klub ma pieniadze na to by awansowac a do tego nie potrzeba według mnie "wielkich" transferów wystarczy poszukac kogos pokroju paszkiewicza do pomocy i bic sie z Motorem a okienko jest długe moze sie jeszce wiele wydarzyc. POZDRO

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » sob sty 06, 2007 8:27 am

Na pierwszych zajęciach zjawiło się aż 32 zawodników, w tym 5 juniorów i 6 graczy z innych klubów. Dla tych ostatnich zaczął się okres selekcji, który potrwa do wyjazdu drużyny 26 stycznia na ośmiodniowy obóz do Kielnarowej k. Rzeszowa. Trener Ryszard Kruk nie chciał zdradzić nazwisk testowanych futbolistów, powiedział tylko, że to gracze z klubów od II do V ligi.

Z kolegami nie trenuje Tadeusz Kaczor, który podczas listopadowej gry kontrolnej, doznał kontuzji (bez kontaktu z przeciwnikiem). Zachodzi podejrzenie zerwania więzadeł krzyżowych w prawym kolanie. Pomocnik przeszedł już artroskopię, w poniedziałek lub wtorek rezonans magnetyczny. Może go czekać nawet wielomiesięczna przerwa w treningach...

Klub daje wolną rękę w wyborze nowego pracodawcy Dariuszowi Dutce i Marcinowi Paszkotowi (ten pierwszy nie zjawił się na inaugurującym treningu). Kilkoma hutnikami interesują się inne kluby. Nie dojdzie do hitu transferowego, jakim byłby powrót na Suche Stawy grającego w Wiśle Płock pomocnika Dariusza Romuzgi. - Chce on wypełnić swój kontrakt z Wisłą, po przeanalizowania sprawy nie podjął więc dalszych rozmów. Możemy do nich wrócić w czerwcu, gdy skończy mu się kontrakt - powiedział prezes Hutnika Władysław Handziuk. Graczem Hutnika nie zostanie też napastnik Kmity Zabierzów Piotr Chlipała, na którego pozyskanie stać Kolejarza Stróże.

Pierwszy sparing Hutnik rozegra 24 stycznia z IV-ligowym MKS Trzebinia/Siersza, a drugi - już po powrocie z obozu - 3 lutego z V-ligową Gościbią Sułkowice. W sumie w planach drużyny jest 11 sparingów, w tym z II-ligowym Kmitą Zabierzów oraz III-ligowymi Okocimskim KS Brzesko i Kolejarzem Stróże. Nie przewidziano udziału w turniejach halowych.
90minut.pl

Awatar użytkownika
CENTRUM D NH
Posty: 294
Rejestracja: czw paź 19, 2006 10:30 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: CENTRUM D NH » sob sty 06, 2007 1:00 pm

Kruk nie zdradza nazwisk ale to sa pewnie sami V ligowcy bo kogo sie mozna innego spodziewac. Dutke wreszcie wyj***li a Dariusza szkoda. ZObaczymy co z tego bedzie. Nawet sparingow nie mozemy zrobic z jakimis innymi lepszymi druzynami. Tylko z najblizsza Kmita. A co do wzmocnien to czemu wszyscy sie wzmacniaja a nie my ?? nawet Hetman

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » sob sty 06, 2007 5:23 pm

Piłkarze Hutnika wznowili treningi
Piłkarze III-ligowego Hutnika Kraków rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej. Personalnych sensacji nie ma - czytamy w dzisiejszym Dzienniku Polskim. Na pierwszych zajęciach zjawiło się aż 32 zawodników, w tym 5 juniorów i 6 graczy z innych klubów. Dla tych ostatnich zaczął się okres selekcji, który potrwa do wyjazdu drużyny 26 stycznia na ośmiodniowy obóz do Kielnarowej k. Rzeszowa. Trener Ryszard Kruk nie chciał zdradzić nazwisk testowanych futbolistów, powiedział tylko, że to gracze z klubów od II do V ligi.



Klub daje wolną rękę w wyborze nowego pracodawcy Dariuszowi Dutce i Marcinowi Paszkotowi (ten pierwszy nie zjawił się na inaugurującym treningu).

Dziennik Polski
Hutnik Kraków

vitoss
Posty: 1226
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » sob sty 06, 2007 11:04 pm

dziwne czemu sie chca pozbyc paszkota ?? z tego co wiem to on jest mlody i debiutowal dopiero w 1 skaldzie wiec mozna go wypozycyc a nie odrazu sprzedawac ?? a co ze swiatkiem , zostal sprzedany do gliwic czy dalej gra w przeboju ??

GallAnonim
Posty: 455
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 3:03 pm

Postautor: GallAnonim » sob sty 06, 2007 11:26 pm

Święty z tego co wiem został w Przeboju a w czerwcu znów bedzie zawodnikiem Reprezentacji Nowej Huty ale na 100% tego pewny nie jestem.

ozzy
Posty: 656
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 1:59 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: ozzy » sob sty 06, 2007 11:31 pm

GallAnonim pisze:Święty z tego co wiem został w Przeboju a w czerwcu znów bedzie zawodnikiem Reprezentacji Nowej Huty ale na 100% tego pewny nie jestem.

Z moich informacji wynika dokładnie to samo, więc jak dobrze pójdzie to w lipcu ( niestety dopiero w lipcu) doczekamy się powrotu dwóch oczekiwanych piłkarzy.

GallAnonim
Posty: 455
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 3:03 pm

Postautor: GallAnonim » ndz sty 07, 2007 9:29 am

Mysle tez ze nie powinniśmy wyciagac zbyt daleko idących wniosków, to ze Romuzga nie wzmocnił składu nie znaczy ze rezygnujemy z walki o awans wiem ze Michał Stolarz trenował z nami wiec moze wróci wedłóg mnie by sie przydał. Chłopaki sa zgrani, większoś rywali mamy u siebie,Korona jak dla mnie moze wygrac wszytskie mecze w rundzie.Z naszej grupy znaczaco wzmocnił sie narazie Hetman ale tez niewiadomo jak na tym wyjda jak wróca ich"pierwszoligowe gwiazdy".POZDRO

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » ndz sty 07, 2007 1:19 pm

po co Stolarz -źle było bez niego ? czemu młode chłopaki graly tak dobrze - bo nie było "gwiazd"- wystarczy pogadać.nie wiem, co się ze Stolarzem działo ostatnie pół roku ale musiałby mieć megazajebistą formę,żeby zrekompensować ewentualne tarcia w drużynie.według mnie nie warto
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych