Hutnik Krakow- Czarni Połaniec Sobota 17.10.09 godz. 15.00

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pt paź 16, 2009 4:49 pm

Grząska murawa :shock: To w Polsce pada?

Jak dla mnie bez sensowna decyzja no ale oczywiście każdy ma swoje zdanie i liczy się zdanie zarządu.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pt paź 16, 2009 4:54 pm

Chore to wszystko i tyle.
Jutro nie grają bo pogoda była kiepska przez 2 dni a ciekawe jaka będzie w listopadzie?
Dwa dni śnieg popada w październiku a pół polski nie ma prądu i trzeba odwoływać mecze.
Kurwa w jakim My żyjemy państwie? W republice bananowej?

Zlatan93
Posty: 75
Rejestracja: śr sie 26, 2009 8:34 am

Postautor: Zlatan93 » pt paź 16, 2009 6:51 pm

Rafał Brzeziański o przełożeniu spotkania z Czarnymi:

http://magazynpilkarski.pl/?mod=liga&slid=322

MagazynPilkarski.pl

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3919
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt paź 16, 2009 7:10 pm

Ciekawe kto podjął taką decyzję.

Stasiu S. :?:
Ostatnio zmieniony pt paź 16, 2009 7:16 pm przez OŻÓG 1950, łącznie zmieniany 1 raz.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » pt paź 16, 2009 7:14 pm

Informacja pisze:Oficjalna informacja: Po wnikliwym zbadaniu stanu płyty głównej stadionu nie zdecydowano się na rozegranie jutro meczu z Czarnymi Połaniec. Płyta jest ciężka, namoknięta, śnieg stopniał z niej dopiero dzisiaj - gra w takich warunkach to ryzyko a) zniszczenia płyty b) kontuzji zawodników - w związku z czym zadecydowano, że nie nadaje się ona do gry. Ponadto nie ma możliwości przygotowania płyty do jutra - w sytuacji, gdy wygląda ona tak, jak wygląda teraz wjechanie na nią ciężkiego sprzętu, choćby do skoszenia trawy, jest wykluczone. Mecz odbędzie się prawdopodobnie 14 listopada.


Jak informowaliśmy najbliższa, 13. kolejka, która miała odbyć się dzisiaj, jutro i w niedzielę została przełożona z powodu złego stanu muraw na 14 i 15 listopada. O komentarz tej decyzji poprosiliśmy bramkarza Hutnika Kraków, Rafała Brzeziańskiego.

Rafał Brzeziański (bramkarz, Hutnik Kraków):

- Myślę, że ta decyzja została podjęta zbyt szybko, ponieważ dzisiaj mieliśmy trening na boisku i murawa nadawała się do rozgrywania spotkania z Czarnymi. Uważam, że 13. kolejka powinna sie odbyć, przynajmniej jeżeli chodzi o nasz mecz, bo nie wiem jak wygląda sytuacja na innych boiskach. Jeżeli chodzi o drużynę to myślę, że nie wpłynie to jakoś negatywnie na grę zespołu, ponieważ jutro rozgrywamy sparing ze Szreniawą Nowy Wiśnicz, dzięki czemu nie wypadniemy z rytmu meczowego.
Hutnik miał jutro mierzyć swoje siły z Czarnymi Połaniec.


Jak widać dwie sprzeczne informacje!!
Komu wierzyć?? oczywiście piłkarzą, bo to oni grają na murawie.
Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » pt paź 16, 2009 8:47 pm

ponieważ jutro rozgrywamy sparing ze Szreniawą Nowy Wiśnicz, dzięki czemu nie wypadniemy z rytmu meczowego.


Wie ktoś o której tej sparing ?

bn
Posty: 3037
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pt paź 16, 2009 9:03 pm

Wychodzi na to, że Zarząd postanowił uniknąć ryzyka kontuzji zawodników w meczu o punkty a zamiast tego zaryzykować ich kontuzje w sparingu. ;)

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » pt paź 16, 2009 9:20 pm

jarkonh pisze:
ponieważ jutro rozgrywamy sparing ze Szreniawą Nowy Wiśnicz, dzięki czemu nie wypadniemy z rytmu meczowego.


Wie ktoś o której tej sparing ?


Dostałem info , że o 11:00 !!

Zlatan93
Posty: 75
Rejestracja: śr sie 26, 2009 8:34 am

Postautor: Zlatan93 » pt paź 16, 2009 9:51 pm

Jakby co ten mecz jest na sztucznym.

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » pt paź 16, 2009 10:24 pm

ciekawe jak to jest że w angielskiej lidze pada zawsze a jak nie pada to jest mgła i zawodnicy graj co 3 dni praktycznie przez cały rok i nikt nie robi tragedii ze boisko mokre :]

ale z drugiej strony nie pójde na mecz to na wino zostanie :) ...ach co za piękne propagowanie sportu wśród młodzieży...:)
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » pt paź 16, 2009 10:27 pm

Bimber bo w Anglii zarzadzajacy liga sa osobami myslacymi a w PZPN i jego pododzialach jak pokazuja rozne sytuacje ludzie tam pracujacy nie potrafia podejmowac decyzji. Logiczne ze w listopadzie bedzie gorzej i logiczne ze znalazly by sie teamy ktore by bez problemu przygotowaly murawe na mecz gdyby tylko chciały...

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » pt paź 16, 2009 11:22 pm

Niekoniecznie w listopadzie będzie gorzej, bo to raczej obecne opady, biorąc pod uwagę to, jak wyglądała aura w ostatnich latach, są jakąś anomalią. Ostatnio jesttak, ze "stały" śnieg spada dopiero w grudniu, względnie pod koniec listopada i trwa do marca włącznie, dlatego bez sensu jest wyznaczanie pierwszych kolejek rundy wiosennej na wczesny marzec, bo te kolejki są potem nagminnie przekładane. W listopadzie pogoda może być wiosenna, ale problem tkwi gdzie indziej - boiska nie widziałem, ale na zdrowy chłopski rozum, w sytuacji, gdy śnieg popadał dwa dni, ale kolejne dwa dni przed meczem (wliczam sobotę, bo mecz miał być po południu) już nie padał, to naprawdę płytę można było doprowadzić do stanu używalności na tyle, by mecz rozegrać, gdyż 1.mimo tego, co napisałem wcześniej, gwarancji, że pogoda będzie idealna do połowy listopada nie ma 2.gdyby takie opady miałe zawsze zakłócać terminarz, to w połowie Europy masa kolejek pikarskich nie miałaby prawa dojść do skutku... Co innego, gdyby śnieg wciąż padał.



A generalnie to rzecz w tym, ze jestem wkurwiony, bo ominie mnie kolejny arcyciekawy mecz, bo w miarę możliwości ułożyłem sobie kalendarz zajęć tak, by miec wolne soboty "hutnicze", a tu gówno i 14 listopada muszę być zupełnie gdzie indziej niż w Krakowie :evil:

Piotrek
Posty: 2989
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pt paź 16, 2009 11:39 pm

reprezentanci grali na śniegu w eliminacjach, a 3 liga nie może grać na mokrym boisku........................................

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » sob paź 17, 2009 12:42 am

Nie ma co już płakać . Odwołali trudno . Ode mnie z drużyny też narzekają , bo też moglibyśmy grać w niedzielę , a odwołali solidarnie . Trening normalnie mieliśmy , więc pojechali od razy z grubej rury i odwołali wszystko i koniec . Każdy mógł pisać , dzwonić jakby chciał grać , ale na to trzeba też chęci hehe , a niektórym się po prostu nie chce ;) Kto ma czas to niech idzie na sparing , a jak nie to odpocznie przy piwku czy innych formach relaxu :D Do przedpołudnia na SS (sztuczne , g.11) ;)

buźka_1950
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 11, 2008 12:05 pm
Lokalizacja: Dywizjonu 303

Postautor: buźka_1950 » sob paź 17, 2009 11:49 am

ciekawe jak to jest że w angielskiej lidze pada zawsze a jak nie pada to jest mgła i zawodnicy graj co 3 dni praktycznie przez cały rok i nikt nie robi tragedii ze boisko mokre :]


w Angli na pewno nie mają podgrzewanych muraw i ogólnie też mamy murawe duzo lepszej jakości niż tam...

Nie rozumiem aż takiego najazdu na zarząd. Zareagowaliście jakby przynajmniej rozwiązali klub.

Nie byliście na płycie głównej, nie wiecie w jakim jest stanie, ale oczywiście wiecie lepiej, że da sie grać.

Szkoda, że nie zagrali, bo gdyby któryś złapał kontuzje z powodu złego stanu murawy, to dopiero byłoby pierdolenie "kto wpadł na taki pomysł- grać na takim boisku..."