Hutnik Kraków- Stal Sanok

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

twop
Posty: 56
Rejestracja: czw sty 13, 2005 5:06 pm

Postautor: twop » ndz paź 30, 2005 12:01 pm

Wczorajszy meczyk był o niebo lepszy od ostatniego występu naszych piłkarzy z Kolejarzem.
Emocji nie brakowało, a i koniec był wielce satysfakcjonujący.
Na szczególne brawa zasłużył oczywiście Madejski wypracowując karnego i strzelając bramę na 2-1. Piła od Stolarza zresztą przy tej bramce pierwsza klasa. Tak grających naszych liderów chciałoby się zawsze oglądać. Bardzo dobrze po raz kolejny zagrał Pazdan, wiele wygranych pojedynków a to co wybił piłkę w pierwszej połowie zmierzającą do pustej bramy to mistrzostwo. Wiele ożywienia w poczynaniach piłkarzy wniósł Jarosz po przerwie, widać że coraz bardziej rozumie się z Madejskim, a na te jego grę i zwody patrzy się z wielką przyjemnością. Podobał mi się nasz kapitan jak mobilizował resztę chłopaków do gry – o to właśnie chodzi.
Kilka błędów nie ustrzegł się Sotnicki gra nogami w jego wykonaniu przyprawiała mnie o drżenie serca. Zresztą obrońcy nie powinni podawać mu piłek w ogóle jak widzieli co się dzieje. Niezły mecz Paweł Kępy i uważam że powinien jednak grać jako pomocnik, na obronie wychodząc ofensywnie raz lub dwa w połowie po prostu się marnuje. Ma duży potencjał tylko potrzeba jest znaleźć obrońcę, który będzie potrafił z nim współpracować. Wtedy wszyscy będą zadowoleni. Słabszy trochę mecz w wykonaniu Kaczora.

Jako cały zespół Hutnik jak to się mówi pozytywnie zareagował po stracie bramki. Ostatnie 15 min pierwszej połowy i druga to już dominacja na Stalą. Podobało mi się, że po uzyskaniu prowadzenia nie cofneli się do rozpaczliwej obrony tylko podeszli wyżej pod sanoczan i nie pozwolili im rozgrywać piłki, wręcz sami stwarzali zagrożenie pod ich bramka. Za to duży plus ma trener. Końcówka nie była taka nerwowa.

Na plus oczywiście jeszcze zegar.

Akcja z dzieciakami na bardzo duży plus.
Brawa za pomysł.

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » ndz paź 30, 2005 12:27 pm

Michas pisze:No ja podobnie,jeszcze te dzieciaki w szalikach.Brawo i tak trzymaj Piotrek.Trzeba tą akcje podtrzymywać.

Może po jakichś szkołach podzwonić,pamiętam jeszcze w pierwszej lidze było za darmo dla uczniów i między innymi dlatego zacząłem chodzić na mecze.
Dla wielu nawet te 6 zł to dużo.Myśle że właśnie do dzieci w wieku szkolnym warto uderzać bo jeszcze pewnie nie są związani z żadnym klubem i warto wpajać im to że w Hucie powinno sie kibicować Hutnikowi bo im większe będą tym trudniej będzie ich do tego przekonać bo ulegną modzie na Cracovie lub Wisłe


Dzieci do lat 14 mają darmowy wstęp na mecze.

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » ndz paź 30, 2005 12:37 pm

Out of the topic:


http://stalrzeszow.itl.pl/forum/viewtopic.php?p=51651#51651

Wygrany mecz - wszyscy chwalą!
Przegrany mecz - większość napierdala na naszych!!

nie jesteśmy osamotnieni!!!


Jednak nie możemy zapomnieć, że trzeba patrzeć realnie na nasz potencjał!!!
I osoby które popadają z jednej skrajności w drugą - powinny się mocno zastanowić nim coś napiszą! (czyt - mecz z Kolejarzem - mecz z Wierną i Stalą S).

Dajemy postami świadectwo jacy jesteśmy!

Krytyka owszem - ale z głową!!
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

1979
Posty: 1909
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » ndz paź 30, 2005 1:37 pm

my po przegranym meczu w stosunku do nich to jestesmy łagodni jak barany :wink:
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » ndz paź 30, 2005 2:35 pm

Tommyl aż tak źle to u nas nie jest chyba.Ładnie po nich pojechali.Ale oni są w tej samej sytuacji co my.Taż czekają na 2 lige i zawsze chuj z tego jest.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » ndz paź 30, 2005 4:06 pm

Zaczynam (znowu) z przyjemnością czytać to forum, zamiast "2 liga, 2 liga", albo "Jeeeeest", czy nawet "popieram w 100%" pojawiają się coraz częsciej wartościowe, analityczne wpisy ludzi najwyraźniej znających się na piłce.

Pozdrawiam:
Metal
PS: oby jak najwięcej "Sermaków" a jak najmniej "Bukalskich" :)
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » ndz paź 30, 2005 7:42 pm

Markow i Marcin_SB dlaczego piszecie że trner ma pretensje do Pawła, że robi z niego kozła ofiarnego, na jakiej podstawie tak sądzicie, a i myśle że stwierdzenie "mam nadzieje że powróci do formy..." nie jest jakąś pretensją czy krytyką tylko wg. mnie obiektywną i normalną nadzieją.
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

bn
Posty: 3048
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz paź 30, 2005 7:46 pm

marketing pisze:...

Obrazek

przypomniało mi się jak kiedyś sam podobne rysowałem :)

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » ndz paź 30, 2005 7:53 pm

Junior, ja tego nie przesądzam, tylko mam takie wrażenie (oby mylne) - a dlaczego, to pisałem wcześniej. A Markow po prostu zacytował słowa, które słyszał i to wczoraj.

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » ndz paź 30, 2005 8:17 pm

Junior - to co napisałem to są słowa naszego trenera z konferencji prasowej po meczu ze Stalą, może jutro przeczytasz je w którejś z krakowskich gazet, wtedy będziesz miał potwierdzenie.

Nadmienie jeszcze, ze trener wspomnial o duzym zmeczeniu naszych pilkarzy i ze konieczna bedzie profesjonalna odnowa biologiczna, ktora zostanie przeprowadzona bodajze w hotelu orient. Rok akademicki ponoc takze nie wplynal korzystnie na forme co poniektorych graczy, ktorych - nie wymienil.

Mowil takze o tym ze musi zaczac ogrywac mlodziez, bo nie wie co sie szykuje w przerwie zimowej, zrozumialem to tak, ze kilku doswiadczonych naszych grajkow moze w przerwie zimowej nas opuscic, dlatego ogrywa teraz Pazdana, Niechciala, Antasa, Jarosza....

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pn paź 31, 2005 9:56 am

Obrazek

Hutnik_Kościuszkowskie
Posty: 11
Rejestracja: czw paź 13, 2005 10:19 pm

Postautor: Hutnik_Kościuszkowskie » pn paź 31, 2005 11:14 am

zdjecie z soboty:

Obrazek

"Kosciuszkowskiego nie ma na Hutniku" :)

szkoda że to tylko część ekipy

Awatar użytkownika
Pawel76Nh
Posty: 481
Rejestracja: czw paź 14, 2004 7:54 pm

Postautor: Pawel76Nh » pn paź 31, 2005 11:23 am

Hutnik_Kościuszkowskie pisze:zdjecie z soboty:

Obrazek

"Kosciuszkowskiego nie ma na Hutniku" :)

szkoda że to tylko część ekipy


:shock:
A myslalem ze nie mamy tam swoich jednostek :)

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pn paź 31, 2005 11:31 am

Hutnik_Kościuszkowskie pisze:
"Kosciuszkowskiego nie ma na Hutniku" :)

szkoda że to tylko część ekipy

tylko szkoda ze zapomnieliscie o jednym ze swoich kolegow i zostawiliscie go na pastwe milicyjnych psow na przystanku kolo cepeenu...

JOK_NH
Posty: 4613
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn paź 31, 2005 12:07 pm

Kiedys wczesniej napisałem, że jestem optymistą co do miejsca naszego na koniec rundy - to samo mówił bodajże Marcin_S _ B. A muszę powiedziec teraz, że jestem mile zaskoczony, aż tak wysokim miejscem w tabeli. Jest szansa je utrzymac, gdyby udało sie zdobyc 4 punkty w dwóch najbliższych meczach. Będzie ciężko, ale nie jest to ponad możliwości naszych piłkarzy.
Co do meczu: zgadzam się w pełni z Marcinem, że Stolarz, to klasa sama w sobie - przynajmniej piłkarsko...- pokazał jednym zagraniem na czym polega nowoczesna piłka. Madejski swoim wyjściem w tempo pokazał to samo. Jestem zbudowany także postawą Jarosza, będą z niego ludzie - tylko mam nadzieję, że z pożytkiem dla Hutnika. Bo może on szybko zmienic barwy, jak juz nie jeden utalentowany junior.
Jest dobrze i teraz trzeba wspomóc kopaczy w Leżajsku i u nas z Avią.