Hutnik Kraków -KOLEJARZ Stróże - sobota g.11

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

chwwdk
Posty: 59
Rejestracja: czw kwie 21, 2005 12:42 am

Postautor: chwwdk » sob kwie 07, 2007 9:11 pm

zapomniales juz jak Kasperczyk darl kopare ?? to wtedy bylo tez zle i teksty spier... do budy. Tak zle i tak niedobrze. Wyzywanie pilkarzy w czasie meczu nic nie da.

Bulek
Posty: 380
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:58 pm
Lokalizacja: Willowe

Postautor: Bulek » sob kwie 07, 2007 9:43 pm

vitoss pisze:to sposob bycia ma rewelacyjny jezeli siedzi przez 90 minut cicho jak Hutnik gra slabo i nie stwarza sobie zadnych sytuacji.Moje zaufanie do KRUKA sie własnie z dzisiejszym meczem wyczerpalo.A tak na marginesie pamieta ktos Hutnik z tego sezonu ktory gra ladnie szybko i stwarza sobie sytuacje ?? Bo ja nie !!


mi sie podobal np mecz z radzyniem u siebie:) wtedy byly ataki na bramke rywala:)
"Huto Dzielnico Ma Pokaz Chamom Jak W Pilke Sie Gra"

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » sob kwie 07, 2007 9:58 pm

jeden mecz z przestraszonym beniaminkiem ktory debiutowal w rozgrywkach i na dodatek bez paru zawodnikow gral a my bodajze z antasem i kaczorem (jeszcze)

LOKO
Posty: 635
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » sob kwie 07, 2007 10:52 pm

W składzie z takimi grajkami jak: Jeziorek ( ależ nasz trener miał nosa do tej roszady - niech go .....) Błachacz, Świerczyński nie ma szans na żadną walkę z potencjalną drużyną która walczy z nami o 2 ligę. Oni są kurwa po prostu za słabi. Dziś najlepszy wynik jaki mogliśmy osiągnąc to 0-0, ale pod warunkiem ze składzie znajdował by się po prostu...... bramkarz.
Poza tym trener jest raczej bez pojęcia o jakiejkolwiek taktyce, a do tej pory po prostu przy słabej grze było w chuj szczęścia. Trwało jeszcze z Sandecją - strzał Dziadzio.
Jeszcze jedno całkiem niedawno klub opuścili między innymi Wiącek, czy też Kostera, którzy podobno nie gwarantowali umiejetnosci na poziomie 3 ligowym, w takim razie nich ktoś mnie przekona że taki poziom prezentuje Błachacz, Jeziorek, Świerczyński, Obierak

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » sob kwie 07, 2007 11:57 pm

BOBASBK pisze:W sparingach zimowych kaszana z Sandecją też z Orlętami (Za mało było słynnej "krakowskiej piłki", dokładnej wymiany podań na małej przestrzeni, z czego przecież słyną małopolskie ekipy. O ile dobrze pamiętam, taka akcja tylko raz rozerwała naszą obronę. Hutnik grał bez pomysłu, dość schematycznie, zabrakło dynamiki, kombinacyjnego rozegrania.- http://www.Hutnik-krakow.pl/show.php)- to jeśli nie gracie dla klubu ani kibiców to grajcie dla siebie może was ktoś wypatrzy i kupi do lepszego klubu - PANOWIE WIĘCEJ SERCA I ZANGAŻOWANIA TO JEST 3 LIGA I TRZEBA GRYŹ TRAWE JAK SIĘ NIE MA UMIEJĘTNOŚCI . POZDRAWIAM


I tak po każdym meczu ?? Dzień świstaka ?
Hutnik Kraków

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » ndz kwie 08, 2007 10:32 am

Kurwa wszyscu sie obudzili ze teraz gramy slabo. Jak byly wyniki to wszyscy piali z zachwytu przyszly 2 porazki zaczyna sie znowu najezdzanie na wszystkich i na wszystko. Wcale nie jest tak ze terner Kruk siedzi sobie na lawce i wszystko mu zwisa. Mialem przyjemnosc czasami byc na treningach pilkarzy i wiem jak reaguje tam trener, wiec zachecam tym "kibicom" aby przeszli sie na taki trening a nie tylko napierdalali. Co do Jeziorka 2 bramke zawalil po czesci a zawalil ja w taki sposob ze nie wypiastkowal pilki tylko probowal lapac, a pozatym gdzie byli obroncy przeciez akcja jeszcze troche trwala po bledzie bramkarza. Co do pilkarzy najbardziej podobal mi sie Kiwacki, z niego jeszcze beda ludzie.

Jesli chociaz myslimy o jakis emocjach w tej rundzie przydalo by sie zdobyc przynajmniej 2 punkty. Z korona bedzie trudno bo beda grali pewnie I skladem., ale licze ze pilkarze sie zdenerwuja pilkarsko i pokaza ze potrafia walczyc. Pozdro dla wszystkich prawdziwych kibicow
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » ndz kwie 08, 2007 11:25 am

Najlepszy wedlug mnie mamy atak a dokladniej zawodnikow bo tak dobrego Jarosza ktory walczyl nie widzialem bardzo dawno.Potrzebujemy wzmocnien w srodku pola bo Swierczynski jest za slaby.Moze w goscibi dobrze gral ale u nas cos mu to nie wychodzi

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » ndz kwie 08, 2007 12:19 pm

Ciekawe kiedy naszego kapitana posadzą o przynależnośc do tzw MW zamawiającej 5 piw....

Obrazek

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » ndz kwie 08, 2007 3:33 pm

Najlepszy wedlug mnie mamy atak a dokladniej zawodnikow bo tak dobrego Jarosza ktory walczyl nie widzialem bardzo dawno.Potrzebujemy wzmocnien w srodku pola bo Swierczynski jest za slaby.Moze w goscibi dobrze gral ale u nas cos mu to nie wychodzi

atak to byśmy mieli dobry jeśli strzeliliby o jedną bramkę więcej od kolejarza
, a Świerczyńskiego to na allegro można by wystawić byłby spokój

KRKHN182
Posty: 28
Rejestracja: wt mar 22, 2005 10:43 pm

Postautor: KRKHN182 » ndz kwie 08, 2007 5:00 pm

Ciekawe kiedy naszego kapitana posadzą o przynależnośc do tzw MW zamawiającej 5 piw....

???HDS czy mozesz wytłumaczyc o co chodzi?

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3919
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz kwie 08, 2007 5:01 pm

KRKHN182 pisze:Ciekawe kiedy naszego kapitana posadzą o przynależnośc do tzw MW zamawiającej 5 piw....

???HDS czy mozesz wytłumaczyc o co chodzi?



o zdjęcie, o zdjęcie...

nie bierz tego na poważnie :)

KRKHN182
Posty: 28
Rejestracja: wt mar 22, 2005 10:43 pm

Postautor: KRKHN182 » ndz kwie 08, 2007 5:07 pm

hahah,dobry zarcik,pozdrawiam

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » ndz kwie 08, 2007 7:47 pm

pablo pisze:
Najlepszy wedlug mnie mamy atak a dokladniej zawodnikow bo tak dobrego Jarosza ktory walczyl nie widzialem bardzo dawno.Potrzebujemy wzmocnien w srodku pola bo Swierczynski jest za slaby.Moze w goscibi dobrze gral ale u nas cos mu to nie wychodzi

atak to byśmy mieli dobry jeśli strzeliliby o jedną bramkę więcej od kolejarza
, a Świerczyńskiego to na allegro można by wystawić byłby spokój


jak mamy strzelic bramke jezeli nie mamy pomocy a ktos musi podac do napastnikow

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » ndz kwie 08, 2007 8:04 pm

HDS pisze:Ciekawe kiedy naszego kapitana posadzą o przynależnośc do tzw MW zamawiającej 5 piw....


Hutnik to nie Lazio kary nie będzie... :lol:
Hutnik Kraków

Egipcjanin Sinue
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 4:22 pm

Postautor: Egipcjanin Sinue » ndz kwie 08, 2007 9:09 pm

Te teksty chyba to kogla psauja a nie do dzialu sportowego
Jebac faszysstow ,jebac MW