Motor Lublin - Hutnik Kraków

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » wt wrz 27, 2005 1:47 am

Al - jak ja lubie takie wyjazdy. 1:30 i dotarłem do domu :-)

Z alem sie zgadzam w większości. Zresztą rozmawialiśmy po meczu o naszych obserwacjach.

Dodałbym jedynie
- Dutka - fakt trafił najładniejszą bramkę w meczu jak dla mnie, ale wcześniej na 10 metrze zgubił piłkę w rewelacyjnej sytuacji. Później jednak rehabilitacja w trudniejszej sytuacji i bramka więc brawo.
- karny był chyba na Antasie, Stolarz wykorzystał pewnie strzelając w inny róg niż poszedł bramkarz.
- Plus dla zawodników za dobre wykorzystanie błędów Motoru w obronie. Jedna bramka z karnego + jedna z wolnego z bliskiej odległości. Może trzeba było popróbować więcej nimi kręcić i iść na faule??
- sędzia w drugiej połowie zapomniał chyba kartek. Wiele razy należały się jednym i drugim. Po Motorze widać było że grają o życie i każda sytuacja wyzwalała w nich spore emocje. W pierwszej połowie powoli puszczały im nerwy i myśle że skończyłoby się na czerwonych. Hutnicy natomiast w pierwszej połowie bez zbędnych pyskówek itp. Mądrze do tego podeszli i gdyby sędzia inaczej postępował w drugiej połowie to Motor by tego nie dźwignął, a nasi by sobie poradzili.
- Przegięcie to skończenie równo z czasem meczu mimo licznych przerw. Wywołało to oburzenie u naszych zawodników.
- MINUS - uraz Wiącka, który po końcowym gwizdku był opatrywany i nie podnosił się, a później utykając zszedł do szatni.
- Nie wiem czy było pisane 2 razy Sotnickiemu pomogła poprzeczka, więc to odda Wam faktyczną przewagę Motoru w meczu.

Gospodarze mają super obiekt. W wielu punktach przewyższają naszą bazę. Gięte chorągiewki, 3 zestawy nowych bramek, odnawiane szatnie, dobre nagłośnienie, nowiutkie ławki rezerwowych (dowiedziałem się że jedna kosztowała 7 500 pln), odnawiane budynki klubowe. Niby niektóre rzeczy małe, ale i tak takie na które nie stać Hutnika. Z tego co wiem to wiele zawdzięczają jakiemuś człowieczkowi, który startował w wyborach. Czy pójdzie za ciosem czy to tylko kiełbasa wyborcza to przekonają się sami. Stadion mieści jednak koło 1000 osób (same krzesełka) i brak w nim klatki co może stanowić problem w III lidze. Motor zawita tam przecież w liczbie koło 1000. Natomiast osoby bardzo miłe i uczynne. Ale to chyba taka przypadłość tych ekip kandydujących do III ligi (podobnie jak miło było w Busku). Tak więc zobaczymy czy dane nam będzie odwiedzić jeszcze kiedyś Radzyń...

SEBA_HKS
Posty: 255
Rejestracja: czw maja 05, 2005 6:10 pm

Postautor: SEBA_HKS » wt wrz 27, 2005 3:11 pm

co do gospodazy to tu macie ich stronke http://orletaradzyn.com-connect.pl/strona.html heheh osobisice chialbym sie z nimi spotkac.
Maja dosc fajna ekipe . Z tego co wiem to jest glownie ekpia skinheads przynajmniej tyh co znam z mojej wisoki :wink:
B'98

JOK_NH
Posty: 4600
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt wrz 27, 2005 6:23 pm

No może i pięknie, że walczą i podnoszą się kolejny raz goniąc wynik. Ale kolejny raz tracą cztery(!!!!!) bramki, nie pamiętam kiedy tak było. Z taką obroną jakiekolwiek aspiracje wydają się byc przesadnym optymizmem...
Chuj z tego - jak widac - że strzelą trzy, jak stracą cztery.
Myślę jednak, że w ostatecznym rozrachunku nie będziemy tak nisko, jak niektórym tu się wydaje. Realnie mamy szansę nawet na 4 miejsce w tym sezonie, a to bardzo dobry wynik.

Mimo wszystko nie zgodzę się z Tobą Penny w kwestii odejścia Madejskiego, ponieważ już chyba nasi gwiazdorzy wybili sobie co nieco z głowy, a bez Madejskiego tracilibyśmy dalej 4 bramki, ale strzelalibyśmy jedną.

Karta odwróci się może już niedługo. Derby to wspaniała okazja na to. Życzę tego sobie i wszystkim pozytywnie myślącym!!
pzdr

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » wt wrz 27, 2005 6:41 pm

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

WANDY
Posty: 381
Rejestracja: sob sie 28, 2004 1:17 am

Postautor: WANDY » śr wrz 28, 2005 12:16 am

Co do bazy piłkarskiej? Mogliśmy mieć to wszystko gdyby NIE ludzie odpowidający w klubie za przetargi! teraz beda robic ogordzenia korony stadionu, a zobaczcie jak wyglądają bramki na rzekomo zmodernizowanej "jedynce"... Sam powoli tego BURDELU w klubie mam dość, tego rozmemłania, tego płaczu, tej nieporadności, tego przegranej mentalności, braku miłości do klubu, patrzenia co by tu jeszcze zapierdolić dla siebie!!!
Zdjecia z meczu z Motorem na www.nowahuta.org.pl już na środe (pozno przyszły) ale dziekujemy red. MK

Awatar użytkownika
Daro
Posty: 751
Rejestracja: czw gru 23, 2004 10:12 pm
Lokalizacja: noWa Huta

Postautor: Daro » śr wrz 28, 2005 12:51 am

JOK_NH pisze:Myślę jednak, że w ostatecznym rozrachunku nie będziemy tak nisko, jak niektórym tu się wydaje. Realnie mamy szansę nawet na 4 miejsce w tym sezonie, a to bardzo dobry wynik.


Chuj nam z 4 miejsca?Satysfakcja?Jeden w sumie chuj czy 4 miejsce czy 10 i tak nic nam to nie daje.
Hutnik 1950 KRAKÓW-wiara która przetrwała wszystko

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » śr wrz 28, 2005 12:33 pm

Daro pisze:
JOK_NH pisze:Myślę jednak, że w ostatecznym rozrachunku nie będziemy tak nisko, jak niektórym tu się wydaje. Realnie mamy szansę nawet na 4 miejsce w tym sezonie, a to bardzo dobry wynik.


Chuj nam z 4 miejsca?Satysfakcja?Jeden w sumie chuj czy 4 miejsce czy 10 i tak nic nam to nie daje.


Nie zgadzam sie z Tobą.Jest duża róznica pomiędzy 10 a 4 miejscem.Przecież przed sezonem było wiadomo że na awans szans nie ma.Więc każde miejsce w pierwszej piątce będzie dużym sukcesem.Przecież drużyna jest osłabiona w porównaniu do poprzedniego sezonu.Mimo to waleczna.Przed nami mecze z drużynami spokojnie w naszym zasięgu więc jestem dobrej myśli.3 strzelone bramki napawają optymizmem,a po powrocie Pasionka i Kostery gra w obronie napewno sie poprawi.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw wrz 29, 2005 1:20 am

Fotorelacja z Radzynia Podlaskiego:

http://www.nowahuta.org.pl/?artykul=645

JOK_NH
Posty: 4600
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw wrz 29, 2005 4:49 pm

Daro:
Idąc Twoim tokiem myslenia, to po chuj juz grac, skoro nie ma szans na awans. Dla mnie jest zajebiście duza różnica między 4 a 10 miejscem. Przynajmniej jakieś 6 oczek... :wink:
Kurwa sami pesymiści na tym Hutniku. Trudno sie dziwic, że jest nas coraz mniej z tak popierdolonym podejściem...
Dziwię Ci się stary, że Ty jeszcze chodzisz na mecze, skoro tak myślisz.
pzdr

Awatar użytkownika
Daro
Posty: 751
Rejestracja: czw gru 23, 2004 10:12 pm
Lokalizacja: noWa Huta

Postautor: Daro » czw wrz 29, 2005 7:47 pm

JOK_NH pisze:Daro:
Idąc Twoim tokiem myslenia, to po chuj juz grac, skoro nie ma szans na awans. Dla mnie jest zajebiście duza różnica między 4 a 10 miejscem. Przynajmniej jakieś 6 oczek... :wink:
Kurwa sami pesymiści na tym Hutniku. Trudno sie dziwic, że jest nas coraz mniej z tak popierdolonym podejściem...
Dziwię Ci się stary, że Ty jeszcze chodzisz na mecze, skoro tak myślisz.
pzdr


Spoko pisalem to pod wplywem nerwow bo sie wkurwilem ze znowu jak juz bylo po meczu nasi zaczeli gonic wynik.Wiadomo że lepiej zająć 4 miejsce niż 10 ale dzięki temu 4 miejscu i tak nie bedzie lepiej pod wzgledem finansowym(sponsorzy itd.)-o to mi chodzilo.
Hutnik 1950 KRAKÓW-wiara która przetrwała wszystko

JOK_NH
Posty: 4600
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw wrz 29, 2005 7:53 pm

Wiesz co może byc lepiej. Bo chyba łatwiej jest zainteresowac potencjalnego sponsora drużyną z 4 miejsca, niż tą z miejsca 10. Nie wiem tego napewno, bo nigdy nie rozmawiałem w ten sposób z kimś, ale tak mi się wydaje.

A miałeś się prawo wkurwic - ja zresztą też miałem podobne odczucia...-bo mogło byc tak pięknie...

SEBA_HKS
Posty: 255
Rejestracja: czw maja 05, 2005 6:10 pm

Postautor: SEBA_HKS » czw wrz 29, 2005 7:58 pm

Daro pisze:
JOK_NH pisze:Daro:
Idąc Twoim tokiem myslenia, to po chuj juz grac, skoro nie ma szans na awans. Dla mnie jest zajebiście duza różnica między 4 a 10 miejscem. Przynajmniej jakieś 6 oczek... :wink:
Kurwa sami pesymiści na tym Hutniku. Trudno sie dziwic, że jest nas coraz mniej z tak popierdolonym podejściem...
Dziwię Ci się stary, że Ty jeszcze chodzisz na mecze, skoro tak myślisz.
pzdr


Spoko pisalem to pod wplywem nerwow bo sie wkurwilem ze znowu jak juz bylo po meczu nasi zaczeli gonic wynik.Wiadomo że lepiej zająć 4 miejsce niż 10 ale dzięki temu 4 miejscu i tak nie bedzie lepiej pod wzgledem finansowym(sponsorzy itd.)-o to mi chodzilo.


nie zgodze sie z toba jesli przypuscmy beziemy miec to 4 miejsce i 6 punktow strary do 2 miejsca to napewno ta pozycja bardziej zaciekawi sponsora ( mamy podstawy zeby z nim rozmawiac ze np. dzeiki jego kasie wzmocnimi zespul i lwaczymy sie do walki z mocniejszym skladem itp ) niz jak bedziemy na 10 miejscu i nie miec szansy na jaka kolwiek walke o wejscie do tej naszej odleglej 2 ligi WYADJE MI SIE TO PROSTE I LOGICZNE
B'98