Hutnik Kraków-Kolejarz Stróże

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Bulek
Posty: 380
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:58 pm
Lokalizacja: Willowe

Postautor: Bulek » sob paź 15, 2005 5:01 pm

Kolejny remis... czy znowu po 1 rundzie zaprzepascimy szanse na awans???:/ o co tutaj chodzi mielismy/chcielismy w tym sezonie awansowac??
"Huto Dzielnico Ma Pokaz Chamom Jak W Pilke Sie Gra"

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » sob paź 15, 2005 5:08 pm

Prawda jest taka- większosc pilkarzy nie podchodzi zupelnie powaznie do tego co robia... Po treningu\meczu Laguna obowiazkowa :!: :!: :!: :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Zupelnie nie zalezy im na wynikach, a co dopiero na nas... Ktos cos musi z tym zrobic... Ale kto :?: :?: :?: :?: :?: :?: :roll: :roll:
Obrazek

DAMIAN!
Posty: 55
Rejestracja: czw sie 26, 2004 9:44 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DAMIAN! » sob paź 15, 2005 5:13 pm

Rybak pisze:Prawda jest taka- większosc pilkarzy nie podchodzi zupelnie powaznie do tego co robia... Po treningu\meczu Laguna obowiazkowa :!: :!: :!: :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Zupelnie nie zalezy im na wynikach, a co dopiero na nas... Ktos cos musi z tym zrobic... Ale kto :?: :?: :?: :?: :?: :?: :roll: :roll:


TY !!

Barth
Posty: 22
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 1:21 am

Postautor: Barth » sob paź 15, 2005 5:46 pm

Heh... Ciekawe jaki bedzie wynik z Małogoszcza.Moze 1:1?

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » sob paź 15, 2005 5:47 pm

Najsłabszy mecz w tym sezonie u siebie!
Brak zgrania, zrozumienia, brak ostatnienia podania!
SŁABIUTKO :evil:
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » sob paź 15, 2005 5:56 pm

TRAGEDI a nie słabiutko :evil: :?

Forrest
Posty: 17
Rejestracja: ndz wrz 04, 2005 5:00 pm
Lokalizacja: D-303

Postautor: Forrest » sob paź 15, 2005 5:57 pm

Z taką grą to jeshcze posiedzimy w 3 lidze.

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » sob paź 15, 2005 6:11 pm

Z takim wykończeniem akcji to naprawdę trudno wygrać mecz....

giovanni
Posty: 366
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » sob paź 15, 2005 6:13 pm

Co tu dużo pisać, każdy kto był na meczu widział i ci którzy nie pofatygowali sie na Suche Stawy nie stracili wiele a wręcz przeciwnie zyskali gdyż nie musieli oglądać tej kopaniny.
Hutnik przez cały w swoim ataku pozycyjnym - przeważa ale nic z tego nie wynika - a brankowych sytuacji jak na lekarstwo
Druzyna Kolejarza przez cały mecz broni się zwykłymi środkami i "Próbuje" wyprowadzać kontry - nic nie ujmująć gościom to totalne cieniasy a my nim nie potrafimy strzelić gola :cry:

Hutnik gra bez ładu i składu - najbardzej denerwuje mnie to że jak zwykle nie ma kto wykończyć akcji - pozatym wydaje mi się że atakujemy za małą ilością zawodników - np stanula czy kępa urywa sie obrońcom na prawym skrzydle biegnie kawałek z piłką i nie ma komu jej dośrodkować bo nikt nie potrafi za nim nadążyć :!:

Podsumowując trudno dopatrzyc się w grze Hutnika jakichś plusów, to tłumaczy dlaczego odpadliśmy z puszcza w pp.
- Hutnik NOWA HUTA -

krystianNH
Posty: 237
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: krystianNH » sob paź 15, 2005 6:19 pm

Popieram Giovanniego w zupełności... :!:

T R A G E D I A :(

Który to raz patrzymy na Stanulę, gdy nie umie dokładnie dośrodkować :?: :?
::::....Hutnik KRAKÓW....::::

Awatar użytkownika
HUT1950NIK
Posty: 105
Rejestracja: czw sie 26, 2004 4:29 pm

Postautor: HUT1950NIK » sob paź 15, 2005 6:55 pm

Dzisiejszy mecz pokazal dobitnie, ze nasza druzyna sie cofa w rozwoju. tak slaba ekipa jaka jest Kolejarz uwidocznila nasze braki:
- atak pozycyjny praktycznie nie istnieje, rwane akcje, mimo iz: gramy u siebie, jestesmy lepiej wyszkoleni tachnicznie, mamy duze, rowne boisko gramy z Kolejarzem gornymi pilkami, konczylo sie tym, ze wiekszosc glowkowych pojedynkow wygrywali goscie
- brak skrzydlowych z prawdziwego zdarzenia, malo wrzutek w pole karne, wiekszosc z tych co byla to byly dosrodkowania niecelne
- brak rasowego napastnika
- gdy slabiej gra Madej, nie ma gracza, ktory wzialby ciezar gry na siebie
Duzym bledem organizatorow bylo przygotowanie tylko dwoch pilek do gry, sporo czasu mijalo, az podajacy przyniosa ja pilkarzom.
Wraca powoli sprawa zmiany trenara. darze ogromnym szacunkiem Roberta, ale mysle, ze on juz z tej druzyny wiecej nie wycisnie.
TYLKO Hutnik

Awatar użytkownika
DorotkaHKS
Posty: 546
Rejestracja: wt sie 24, 2004 9:22 am
Lokalizacja: Piastów

Postautor: DorotkaHKS » sob paź 15, 2005 7:11 pm

Szkoda ze nie przegraliśmy.... Może w końcu nasi GRAJKOWIE zrozumieliby ze jak się nie postarają to nic nie będzie z tego...
Nie rozumiem jak można robić cos takiego? Nie chcecie grac już w Hutniku? To się starajcie, aby Was inne kluby chciały!
Po dzisiejszym meczu stwierdzam, że jesteście (do piłkarzy) największymi dupami na świecie... Szkoda ze nie możecie pomyśleć o tych, co dziś przyszli...
Do Simona NH: mam wielka prośbę do Ciebie nie krzycz na meczu „Madejski spie***”, bo to, że dzisiejsza Jego gra to było nieporozumienie nie znaczy, że masz tak krzyczeć... Bo na meczu aż mi ciśnienie podniosłeś tym tekstem:/
HKS ---=== Zawsze i wszędzie nieważne jak będzie ===--- HKS

GallAnonim
Posty: 455
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 3:03 pm

Postautor: GallAnonim » sob paź 15, 2005 7:40 pm

Rzadko komentuje wyniki meczy ale teraz to zrobie z dwóch powodów:
1.Strasznie zmarzłem na tym "widowisku" i wkurzony jestem
2.Skłoniła mnie do tego pewna sytuacja zaistniała dokładnie w 86 minucie meczu a mianowicie zmiana Błachacza za Antasa - nie wiem czym była spowodowana alechyba nie kontuzją bo jesli nie to co ona miała wnieść
Antas -zawodink ofensywny
Błachacz - zawodnik defensywny
Wynik:0:0 u siebie to ta zmiana w moich oczach oznaczała obrone wyniku.
No chyba ze sie na piłce nie znam!!!
Podsumowując całokształt :ŻENADA
POZDRO for all

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » sob paź 15, 2005 7:49 pm

W końcówce przynajmniej to, co się działo na boisku było już śmieszne (m.in. po raz kolejny genialny manewr taktyczny z Błachaczem w ataku), szkoda tylko, że to Hutnik - a więc śmiech przez łzy...
Nie będę się znęcał - o minusach napiszą inni, bo jest ich tyle, że starczy dla każdego, wspomnę tylko o dwóch plusach na otarcie łez (choć tak wiążą się z minusami):

1.Kolejny bardzo dobry mecz Pazdana; wydaje się, że to kolejny młody piłkarz Hutnika, który może sporo osiągnąć (i minus - wygląda na to, że kolejny, który aby to zrobić, musi chyba opuścić nasz klub jak najszybciej :( )

2.Postawa Kępy (i minus - trwa mała tragedia tego piłkarza, który z uporem godnym lepszej sprawy jest ciągle ustawiany na obronie, choć potencjalnie jest jednym z nielicznych piłkarzy, którzy mogliby stworzyć cośkonstruktywnego z przodu).

W ostatnich pięciu meczach "wystarczyło" grać swoje i byłoby dobrze. Ale zdaje się, że już wróciliśmy do szeregu...

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » sob paź 15, 2005 7:50 pm

Moim zdaniem mecz ustawiony na remis. Kolejarz wychodzi z kontra 3 na jednego i nie strezla gola nie wiadomo dlaczego?? nasi kopacze wogole nie biegali a najbardziej wkurwila mnie sytuacja z ostatnich minut kiedy chyba jarosz zrobil goscia w polu karnym i wycofał do madejskiego ktoreku dupy sie nie chcialo ruszyc i nie przejol pilki
Po Prostu ZENADA!!! co do pilek na meczy kurwa nie stac nas na 5 pilek
to jest 500 zl przeciez to nie sa pieniadze. Najbardziej dziwi mnie sprawa lipeckiego Hutnik podobno sie dogadal przed sezonem z garbarnia ze dostanie 12tys.zl i lipecki moze grac u nas podobno tak słyszalem to sie kurwa pytam czy teraz gosc musi pauzowac 6 miescy!!!!!!!????? :shock: nie maja marnych 12tys.zl na goscia ktory spokojnie w II lidzie grac to jest dopiero Zenada. :evil: