Hutnik a kryminalistyka w Leicester :>

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Hutnik a kryminalistyka w Leicester :>

Postautor: Oro » sob lis 05, 2005 9:59 am

Na wczorajszym seminarium magisterskim na uczelni miałem ciekawą rozmowę z promotorem. Opowiedział mi, że ostatnio Kraków odwiedził pewien autorytet na skalę europejską, prof. kryminalistyki Uniwersytetu w Leicester. Przyjechał z żona, która zagadneła mojego promotora, mówiąc,ze słyszała,że jest w Krakowie, a konkretnie w Hucie znany klub piłkarski... Ciąg dalszy dialogu nieważny, ale w dalszym jego toku wyszło, że o psiarni czy żydach w ogóle nie słyszała, a chodziło jej o naszego Hutniczka. W związku z tym chciałem zapytać, czy nie dało by się może zorganizować jakiegoś kontaktu z "Lisami", współpracy, wymiany czy czegoś takiego, bo wychodzi,że tam o nas słyszeli,może dałoby się jakoś to wykorzystać, marketingowo, sportowo,jakkolwiek.

No i może, tu zwracam się do marketingu, można by żonie pana profesora wysłac od klubu jakis list z greetings, może proporczyk czy jakas taka pamiatke, w koncu miło, że ktos o nas słyszy i mówi, a okazji takich nie ma przecież zbyt wiele :)

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » sob lis 05, 2005 2:38 pm

Na ostatnim meczu Leicester był anglik w szaliku Hutnika:) nie był to ten od kryminalistyki tylko kibic III ligowej drużyny Chesterfield jeden z 3-ech którzy odwiedzili Nasz klub, spodobało im się, pamiątek dostali + dużo zakupili, kontakt jest. pozdro
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » sob lis 05, 2005 5:00 pm

Junior pisze:Na ostatnim meczu Leicester był anglik w szaliku Hutnika:) nie był to ten od kryminalistyki tylko kibic III ligowej drużyny Chesterfield jeden z 3-ech którzy odwiedzili Nasz klub, spodobało im się, pamiątek dostali + dużo zakupili, kontakt jest. pozdro


Obrazek

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » sob lis 05, 2005 6:19 pm

No na ostatnim meczu Leicester profesor nie mógł byc, bo był w Krakowie. Ale widac żona jego musi się coś tam interesować, znaczy - mądra kobieta :) Zresztą, chyba się rzadko zdarza, zeby Hutnikiem interesował się uznany autorytet w jakiejkolwiek dziedzinie :) O tych kontaktach z Chesterfield słyszałem, ale jak sie ma Chesterfield do Leicester??

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » sob lis 05, 2005 6:33 pm

siemano ,powiedzcie,czy ci zacni kibice byli w wieku względnie emerytalnym :?: :?: jeśli tak,i mieli na sobie takie fajne wdzianka z kluowymi napisami - miałem szansę ich widzieć podziwiających pomnik Solidarności - kolllejno podróż 15tką i ich zamot na Młodości - w którą iść stronę...gdybym wtedy wiedział :wink:
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » sob lis 05, 2005 7:03 pm

tak to oni

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » ndz lis 06, 2005 12:12 am

Oro pisze:No na ostatnim meczu Leicester profesor nie mógł byc, bo był w Krakowie. Ale widac żona jego musi się coś tam interesować, znaczy - mądra kobieta :) Zresztą, chyba się rzadko zdarza, zeby Hutnikiem interesował się uznany autorytet w jakiejkolwiek dziedzinie :) O tych kontaktach z Chesterfield słyszałem, ale jak sie ma Chesterfield do Leicester??


Nijak ale kolesie , kibice Chesterfield którzy byli u Nas w Hucie(dokładnie to jeden z nich) był na meczu division I (chyba tam gra Leicester) granym przez Leicester u siebie w szalu HUTNIKa, pisałem że że to nie ten profesor
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » pn lis 07, 2005 7:33 pm

czyli wreszcie się szykuje nowa zgoda!!!
ps. wiem wiem - regulamin, ale to był :lol:
Suche Stawy-
były ryby
są piłkarze