Wyniki III ligi grupy malopolsko -swietokrzyskiej
Daln - Orlicz 2:0
Unia - Glinik 0:1
Szykuje się baaardzo ciężki mecz w Myślenicach i chyba remis będzie można uznać za dobry wynik.
Hutnik Kraków 2-1 Puszcza Niepołomice
Naprzód Jędrzejów 1-3 Garbarnia Kraków
MZKS Alwernia 3-1 Czarni Połaniec 31 października
Lubrzanka Kajetanów 1-1 Hetman Włoszczowa
Kmita Zabierzów 2-1 Juventa Starachowice
Nida Pińczów 1-0 Beskid Andrychów
Górnik Wieliczka 0-2 Wierna Małogoszcz
reszta wyników. Odskoczyliśmy wszystkim
Unia - Glinik 0:1
Szykuje się baaardzo ciężki mecz w Myślenicach i chyba remis będzie można uznać za dobry wynik.
Hutnik Kraków 2-1 Puszcza Niepołomice
Naprzód Jędrzejów 1-3 Garbarnia Kraków
MZKS Alwernia 3-1 Czarni Połaniec 31 października
Lubrzanka Kajetanów 1-1 Hetman Włoszczowa
Kmita Zabierzów 2-1 Juventa Starachowice
Nida Pińczów 1-0 Beskid Andrychów
Górnik Wieliczka 0-2 Wierna Małogoszcz
reszta wyników. Odskoczyliśmy wszystkim
A oto komplet wyników:
Orlicz Suchedniów 0-2 Wierna Małogoszcz 8 listopada, 13:00
Jakub Hajduk 57, Hubert Drej 69
Glinik Gorlice 1-3 Górnik Wieliczka 7 listopada, 12:00 (300)
Mariusz Merklinger 82 - Łukasz Pazurkiewicz 17, 51, Kamil Blecharski 65
Beskid Andrychów - Unia Tarnów 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (7 listopada, 13:00) przełożony z powodu grypy panującej w drużynie gospodarzy
Juventa Starachowice 1-3 Nida Pińczów 7 listopada, 13:00
Tomasz Wójcik 51 - Wojciech Jagodziński 53, 62, Krystian Zaręba 86
Hetman Włoszczowa 2-0 Kmita Zabierzów 8 listopada, 13:00
Mateusz Gawron 43, Łukasz Oduliński 60
Czarni Połaniec 1-2 Lubrzanka Kajetanów 7 listopada, 13:00
Tomasz Kiciński 62 - Michał Bracha 70, 78
Garbarnia Kraków 2-2 MZKS Alwernia 7 listopada, 11:00
Marcin Pluta 12, Mariusz Stokłosa 24 - Przemysław Cecuga 21, Marek Baster 57
bez udziału publiczności
Puszcza Niepołomice 7-1 Naprzód Jędrzejów 7 listopada, 13:00
Rafał Kmak 13, 55, 72, Piotr Morawski 31, Sławomir Zubel 34, Krzysztof Kusia 53, Wojciech Włodarczyk 83 - Mateusz Fryc 76
Dalin Myślenice 1-0 Hutnik Kraków 7 listopada, 13:00
Michał Nowak 50
Dalej mamy 7 pkt przewagi
Orlicz Suchedniów 0-2 Wierna Małogoszcz 8 listopada, 13:00
Jakub Hajduk 57, Hubert Drej 69
Glinik Gorlice 1-3 Górnik Wieliczka 7 listopada, 12:00 (300)
Mariusz Merklinger 82 - Łukasz Pazurkiewicz 17, 51, Kamil Blecharski 65
Beskid Andrychów - Unia Tarnów 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (7 listopada, 13:00) przełożony z powodu grypy panującej w drużynie gospodarzy
Juventa Starachowice 1-3 Nida Pińczów 7 listopada, 13:00
Tomasz Wójcik 51 - Wojciech Jagodziński 53, 62, Krystian Zaręba 86
Hetman Włoszczowa 2-0 Kmita Zabierzów 8 listopada, 13:00
Mateusz Gawron 43, Łukasz Oduliński 60
Czarni Połaniec 1-2 Lubrzanka Kajetanów 7 listopada, 13:00
Tomasz Kiciński 62 - Michał Bracha 70, 78
Garbarnia Kraków 2-2 MZKS Alwernia 7 listopada, 11:00
Marcin Pluta 12, Mariusz Stokłosa 24 - Przemysław Cecuga 21, Marek Baster 57
bez udziału publiczności
Puszcza Niepołomice 7-1 Naprzód Jędrzejów 7 listopada, 13:00
Rafał Kmak 13, 55, 72, Piotr Morawski 31, Sławomir Zubel 34, Krzysztof Kusia 53, Wojciech Włodarczyk 83 - Mateusz Fryc 76
Dalin Myślenice 1-0 Hutnik Kraków 7 listopada, 13:00
Michał Nowak 50
Dalej mamy 7 pkt przewagi
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!
Hutnik Kraków 5-1 Orlicz Suchedniów 11 listopada, 11:00
Paweł Pyciak 3, 73, Krzysztof Świątek 6, 29, 90 - Mariusz Jaros 85
Naprzód Jędrzejów 3-3 Dalin Myślenice 11 listopada, 13:00
MZKS Alwernia 2-4 Puszcza Niepołomice 11 listopada, 12:00
Lubrzanka Kajetanów - Garbarnia Kraków
w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kmita Zabierzów 3-0 Czarni Połaniec 11 listopada, 12:00
Dawid Burzyński 5, Piotr Koperny 15, Michał Kanclerz 25
Nida Pińczów 2-1 Hetman Włoszczowa 11 listopada, 13:00
? (2 gole) - Łukasz Oduliński (1 gol)
Unia Tarnów 2-1 Juventa Starachowice 11 listopada, 13:00
Górnik Wieliczka - Beskid Andrychów
w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wierna Małogoszcz 2-0 Glinik Gorlice 11 listopada, 13:00
Hubert Drej 69, 77
Paweł Pyciak 3, 73, Krzysztof Świątek 6, 29, 90 - Mariusz Jaros 85
Naprzód Jędrzejów 3-3 Dalin Myślenice 11 listopada, 13:00
MZKS Alwernia 2-4 Puszcza Niepołomice 11 listopada, 12:00
Lubrzanka Kajetanów - Garbarnia Kraków
w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kmita Zabierzów 3-0 Czarni Połaniec 11 listopada, 12:00
Dawid Burzyński 5, Piotr Koperny 15, Michał Kanclerz 25
Nida Pińczów 2-1 Hetman Włoszczowa 11 listopada, 13:00
? (2 gole) - Łukasz Oduliński (1 gol)
Unia Tarnów 2-1 Juventa Starachowice 11 listopada, 13:00
Górnik Wieliczka - Beskid Andrychów
w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wierna Małogoszcz 2-0 Glinik Gorlice 11 listopada, 13:00
Hubert Drej 69, 77
Puszcza Niepołomice 2-0 Orlicz Suchedniów
Marcin Morawski 32, Rafał Kmak 52
MZKS Alwernia 1-0 Juventa Starachowice
Tomasz Jasieczko 21
Lubrzanka Kajetanów 3-4 Beskid Andrychów
Rafał Cedro 31, Krzysztof Sobieraj 44, Michał Staszewski 51 - Przemysław Knapik 13, Artur Czarnik 15, Grzegorz Derek 87, 90
Kmita Zabierzów 4-0 Glinik Gorlice
Dawid Burzyński 21, Paweł Szwajdych 55, 80, Józef Mazela 73
Marcin Morawski 32, Rafał Kmak 52
MZKS Alwernia 1-0 Juventa Starachowice
Tomasz Jasieczko 21
Lubrzanka Kajetanów 3-4 Beskid Andrychów
Rafał Cedro 31, Krzysztof Sobieraj 44, Michał Staszewski 51 - Przemysław Knapik 13, Artur Czarnik 15, Grzegorz Derek 87, 90
Kmita Zabierzów 4-0 Glinik Gorlice
Dawid Burzyński 21, Paweł Szwajdych 55, 80, Józef Mazela 73