Puchar Polski

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

A.C.A.B
Posty: 644
Rejestracja: pt lis 19, 2004 1:02 am
Lokalizacja: z CZUBowa

Postautor: A.C.A.B » ndz lis 12, 2006 5:07 pm

KonradHKS pisze:
A.C.A.B pisze:eee po co te oprawy po co chodzić na stadiony najlepiej oglądajmy mecze w telewizji :roll: a jak :twisted: PS nie zrobiliśmy w Busku ani w Szreniawie pseudo opraw i tak przegrali wiec o co się sadzisz :?:


W sumie to w obu zremisowali 8)

W Busku okej moja wina ale przytocze Stróże lub Wieliczke a co do Szreniawy mecz przegrany co z tego ze w karnych.

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » ndz lis 12, 2006 10:57 pm

Widzielem ze ktos robil zdjecia.
Prosil bym o umieszczenie je tutaj bo napewno beda fajne :D
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

chwwdk
Posty: 59
Rejestracja: czw kwie 21, 2005 12:42 am

Postautor: chwwdk » pn lis 13, 2006 1:00 am

po co mam podchdozic zwracac uwage, myslsiz ze ktos poslucha straszegop goscia uslysze spadaj dziadu i taka jest prawda. A co do tego ze pilkarze pojda tam gdzie im lepiej plkaca to Ty bys pracowal tez tam gdzie Ci wiecej zaplacom. Oni pograja tylko do 30 a potem co???? Dlatego nigdy nie powiem zlego slowa o zwodnikach ktorzy odchodza do lepszych klubow ( wyzsza liga = wyzsza placa )

Awatar użytkownika
NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C.
Posty: 409
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 11:36 pm

Postautor: NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C. » pn lis 13, 2006 9:32 am

Nie mowi sie spadaj dziadu tylko SPIEPRZAJ DZIADU jak juz cos :wink: ale skoro nie mowisz tego w realu to po co zwracasz uwage na to na forum ... tu tez przeciesz mozesz cos takiego uslyszec (przeczytac).

JOK_NH
Posty: 4610
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn lis 13, 2006 10:36 am

NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C. pisze:ale skoro nie mowisz tego w realu to po co zwracasz uwage na to na forum ... tu tez przeciesz mozesz cos takiego uslyszec (przeczytac).


I na tym niech zostanie zakończona te bezsensowna sprzeczka.

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » pn lis 13, 2006 10:48 am

Mysle, ze tym pucharem nie ma co tragizowac. Jasne, ze szkoda ze odpadlismy, bo na wiosne rozegalibysmy wiecej meczy, ale tyle tylko...

Jesli sie nie myle, to tak naprawde z silnymi druzynami - ktore nawet w tym temacie byly wymieniane - zagralibysmy dopiero w sezonie 2006/2007 - final pucharu na szczwblu region jest bodajze w czerwcu. A dopiero potem rusza puchar na szczeblu krajowym.

Mysle, ze liga jest wazniejsza - mysle, ze wszyscy pamietacie jak gralismy w Pucharze Ligi w sezonie 2001/2002 - co z tego, ze zagralismy dobrze w meczach ze Szczakowianka i Gornikiem Leczna, jak potem zabraklo 2 punktow, by utrzymac sie w lidze. Zwyciestwo w PL nad Szczakowianka oddalbym za zwyciestwo w lidze.

Tak wiec, wstyd jest, ale ten puchar nie jest najwazniejszy: bedac w 2 lidze bedziemy zaczynac nasza przygode z pucharem tam, gdzie obecnie konczylibysmy ja (zwyciestem w finale).

Jeszcze jedna uwaga - ja wiem, ze Polacy nie maja tego w naturze - ale postarajcie sie o troche wiecej szacunku dla naszych pilkarzy. Mysle, ze obrazanie ich, wyzywanie (nie tylko w realu ale i w necie - i do tego glownie pije teraz) - niczemu nie sluzy.
W koncu "i nam i im zalezy na dobru naszego klubu" :-)
Pzdr.

JOK_NH
Posty: 4610
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn lis 13, 2006 12:29 pm

No najgorsze, że Polacy nie mają mentalności zwycięzców - czego post wyżej jest dowodem. I to jest naprawdę smutne. Nie mają ambicji, by czuć się najlepszym, tylko w kółko kalkukacje... Ja bym chciał w przyszłym sezonie zagrać z jakąś lepszą drużyną, renomowaną, nie kalkulować. W tym, ani pewnie w przyszłym sezonie awans nam nie grozi, spadek też pewnie nie, więc akurat było o co walczyć moim zdaniem. Bo na ligę mamy punktów na razie dość i ten puchar by się przydał.

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » pn lis 13, 2006 1:32 pm

W mentalnosci zwyciezcow nie ma - moim zdaniem - miejsca na plakanie nad porazka i rozczulanie sie nad tym co by bylo, gdyby.... Wiec robmy wszystko, by na wiosne bylo jak najlepiej.

dUfio
Posty: 9134
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn lis 13, 2006 1:45 pm

majlech pisze:Jeszcze jedna uwaga - ja wiem, ze Polacy nie maja tego w naturze - ale postarajcie sie o troche wiecej szacunku dla naszych pilkarzy. Mysle, ze obrazanie ich, wyzywanie (nie tylko w realu ale i w necie - i do tego glownie pije teraz) - niczemu nie sluzy.


na pilkarzy nikt nie bluzga a jedynie na to co zrobili w sobote-bo jest to bezwatpliwie godne potepienia i kropka. licze taka olewka sie juz im wiecje razy nie przytrafi.

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » pn lis 13, 2006 2:00 pm

Nie chodzi mi o bluzgi, chodzi mi o stwierdzenia, ktore padly nawet w tym watku, typu:
"piłkarz to wyrobnik - pójdzie gdzie mu lepiej zapłacą, tacy ludzie mnie nie interesują".

Rzucanie takich stwierdzen jest co najmniej nieodpowiedzialnie i moim zdaniem krzywdzace.

mr.Vitaminka
Posty: 1959
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » pn lis 13, 2006 2:16 pm

majlech pisze:Nie chodzi mi o bluzgi, chodzi mi o stwierdzenia, ktore padly nawet w tym watku, typu:
"piłkarz to wyrobnik - pójdzie gdzie mu lepiej zapłacą, tacy ludzie mnie nie interesują".

Rzucanie takich stwierdzen jest co najmniej nieodpowiedzialnie i moim zdaniem krzywdzace.



każdy ma inne podejście, po doświadczeniach z niektórymi graczami takimi jak bukalska, ciesielska, powroźnikowa i inne chyba nie można się nie zgodzić z wyzej przytoczoną wypowiedzią. Hutnik to klub, ludzie których znam, z którymi się spotykam itd, a nie piłkarze - co nie znaczy że nie zdarzają się wyjatki. nikomu nie zabraniam jeździć za lepszą bułą po Polsce - takie są realia. przykład Boruca, który grajac w Szkocji nadal utożsamia się z kibicami Legii jest dla mnie wzorem zachowania piłkarza. a takie przypadki można zliczyć na palcach jednej ręki
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » pn lis 13, 2006 2:47 pm

Z tym sie zgodze.
Natomiast nie spodobalo mi sie uzycie tego oklepanego jednak sloganu w kontekscie przegranego meczu w Pucharze Polski - kazdy zaluje, taksamo jak meczow z Wisla II czy Gornikiem, ale takie wpadki sie zdazaja. Tyle z mojej strony.

mr.Vitaminka
Posty: 1959
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » pn lis 13, 2006 2:48 pm

majlech pisze:Z tym sie zgodze.
Natomiast nie spodobalo mi sie uzycie tego oklepanego jednak sloganu w kontekscie przegranego meczu w Pucharze Polski - kazdy zaluje, taksamo jak meczow z Wisla II czy Gornikiem, ale takie wpadki sie zdazaja. Tyle z mojej strony.




nie wpisałem tego w afekcie tylko po doświadczeniach conajmniej kilkuletnich :wink:
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

JOK_NH
Posty: 4610
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn lis 13, 2006 2:52 pm

majlech pisze:Wiec robmy wszystko, by na wiosne bylo jak najlepiej.


To dlaczego nie gramy w PP na wiosnę? Przecież to była 6 ligowa drużyna chłopie!!!! To był blamaż!!! Cały czas po meczach nawet przegranych dziękujemy im za postawę. Choc np.: w Rzeszowie nie była ona aż tak dobra, to jednak piłkarze mieli nasze wsparcie, cały mecz zdzieraliśmy gardła! Ludzką rzeczą jest przegrać, ale w Rzeszowie, a nie kurwa Koszycach!!!!

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » pn lis 13, 2006 3:08 pm

Nie ma sie co tak denerwowac. Widocznie nie ma az tak duzej roznicy pomiedzy 3 a 6 liga :-) Zreszta kazdy, kto byl widzial jak wygladala gra. Poza tym kilku pilkarzy z Koszyc jeszcze nie tak dawno grywalo w Hutniku - wiec choc roznica 3 klas robi roznice (tak jak w przypadku Legii i Stali Sanok), to po prostu... takie rzeczy w pilce sie zdarzaja.

JOK_NH pisze:
majlech pisze:Wiec robmy wszystko, by na wiosne bylo jak najlepiej.


To dlaczego nie gramy w PP na wiosnę? Przecież to była 6 ligowa drużyna chłopie!!!! To był blamaż!!! Cały czas po meczach nawet przegranych dziękujemy im za postawę. Choc np.: w Rzeszowie nie była ona aż tak dobra, to jednak piłkarze mieli nasze wsparcie, cały mecz zdzieraliśmy gardła! Ludzką rzeczą jest przegrać, ale w Rzeszowie, a nie kurwa Koszycach!!!!


Zeby nie bylo watpliwosci: tez chcialbym zeby nasi grali w Pucharze na wiosne, ale nie udalo sie. Mam nadzieje, ze w lidze sie uda. Po to bylem na prawie wszystkich meczach w tej rundzie, bo mam nadzieje, ze wreszcie pozegnamy sie z ta 3 liga.