Hutnik Kraków -KOLEJARZ Stróże - sobota g.11

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Fan Hutnika
Posty: 1531
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Hutnik Kraków -KOLEJARZ Stróże - sobota g.11

Postautor: Fan Hutnika » sob mar 31, 2007 5:12 pm

Jest jeszcze troche czasu do tego meczu ale
Mysle ze pamietamy o tym jak nas oszukali kiedy w 98 minucie strozo-koguty nam wpieprzyli bramke
To bedzie jeden z meczy o 6 pkt
Po tej kolejce nas moga przescignac ale za tydzien hmm wlasnie jakie mamy szanse z nimi

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 585
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » sob mar 31, 2007 7:20 pm

Co do meczu z Kolejarzem mam złe przeczucia,w spotkaniach które graliśmy o tak wczesnej porze pamiętam dwa,i obydwa sromotnie przegraliśmy.W 2001 1-4 z Wieliczką,rok temu 1-4 z Motorem :? .Godziny przedpołudniowe nie służą naszym zawodnikom,nie mniej jednak wierzę w dobrą grę i korzystny wynik :D

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob mar 31, 2007 7:50 pm

Statystyka meczów z Kolejarzem Stróże.



2005/06

Hutnik 7 (końcowe miejsce w tabeli)
Kolejarz 10

Hutnik - Kolejarz 0-0
Kolejarz - Hutnik 1-0



2006/07

Kolejarz - Hutnik 2-1
Hutnik - Kolejarz ???



Bilans wszystkich spotkań: 0 zwycięstw, 1 remis, 2 porażki


Myśle, że będzie to bardzo cięzki mecz i mimo, że gramy u siebie, to wcale nie jesteśmy faworytami. Zobaczymy jeszcze jak Kolejarz, zagra w tej kolejce i czy jest tak silny jak sądze.

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » sob mar 31, 2007 8:42 pm

Moim zdaniem to jeden z dwoch kluczowych meczow w tej rundzie - przede wszsytkim pozwoli wypracowac przewage punktowa nad bezposrednim rywalem do walki o miejsce, a takze pozwoli - wobec remisu Wieliczki - troche Gornikowi odjechac w tabeli.
Licze na skromne zwyciestwo 1-0.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pn kwie 02, 2007 10:19 am

Przypominam, że TYPOWANIE WYNIKÓW ODBYWA SIĘ WYŁĄCZNIE W KOGLU.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » pn kwie 02, 2007 10:51 am

W sparingach zimowych kaszana z Sandecją też z Orlętami (Za mało było słynnej "krakowskiej piłki", dokładnej wymiany podań na małej przestrzeni, z czego przecież słyną małopolskie ekipy. O ile dobrze pamiętam, taka akcja tylko raz rozerwała naszą obronę. Hutnik grał bez pomysłu, dość schematycznie, zabrakło dynamiki, kombinacyjnego rozegrania.- http://www.hutnik-krakow.pl/show.php)- to jeśli nie gracie dla klubu ani kibiców to grajcie dla siebie może was ktoś wypatrzy i kupi do lepszego klubu - PANOWIE WIĘCEJ SERCA I ZANGAŻOWANIA TO JEST 3 LIGA I TRZEBA GRYŹ TRAWE JAK SIĘ NIE MA UMIEJĘTNOŚCI . POZDRAWIAM
Hutnik Kraków

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » pn kwie 02, 2007 8:48 pm

METAL pisze:Przypominam, że TYPOWANIE WYNIKÓW ODBYWA SIĘ WYŁĄCZNIE W KOGLU.




Szanowny "Metalu" - juz dawno to miałem napisać - bo strasznie mnie to drażni.
Podobno forum jest dla forumowiczów - prawda? Więc logiczne jest ze przy takich dywagacjach na temat meczu - zawsze ktos napisze wynik. Dlatego zbedne jest Twoje upominanie!! No ale trzeba zaznaczyć obecność :P
Jeszcze jak dostane żółtą kartke to bedzie wesoło! :)

a co do meczu:

Nieważne czy wejdziemy czy nie.

Ważne by Kogut nie miał satysfakcji!!!!!!!
Nie trawie Kolejaża - i tych zarozumialców!!!!
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » wt kwie 03, 2007 8:51 am

METAL pisze:Przypominam, że TYPOWANIE WYNIKÓW ODBYWA SIĘ WYŁĄCZNIE W KOGLU.


Poniewaz ta uwaga byla chyba jednak skierowana do mnie :lol: to spiesze wyjasnic, ze piszac skrotowo: "Licze na skromne zwyciestwo 1-0."
nie mialem na mysli typowanie wyniku meczu, ale: to ze uwazam, ze to bedzie mecz, w ktorym wynik zapewne rozstrzygnie jedna bramka. Kolejarzowi, zwlaszcza po porazce u siebie i dymisji (nie wiem czy ostatecznie przyjetej przez zarzad) trenera, bedzie zalezalo przynajmniej na 1 punkcie. U nas tez ze skutecznoscia nienajlepiej.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » wt kwie 03, 2007 10:41 am

Drodzy forowicze:
Bardzo cenię Wasze uwagi, jeśli pozwolicie to wytłumaczę swoje niegrzeczne i nieodpowiedzialne zachowanie:
Oczywiście macie rację pisząc iż Forum istnieje dla Forowiczów, głównie dla tych, którzy szukają informacji, (a mniej dla tych, których jedynym celem jest nabijanie postów i poorównywanie kto ma ich więcej).
Specjalnie po to powstał w Koglu temat dot wyników aby żaden z nas nie musiał w tematach meczowych przedzierać się przez setki bezwartościowych postów o treści: Będzie 1:0
lub co ciekawsze "będzie dobrze jak wygramy"
a także "na 70% będzie zwyciestwo"
Takie posty nie wnoszą nic do tematu.
Oczywiście możecie mieć inne zdanie na ten temat, tommyl uwierz mi jednak, że nie mam przyjemności w upominaniu (i jak piszesz "zaznaczaniu swojej obecności"), zapaewne jednak zdajesz sobie sprawę, że bez moderatorów/adminów Forum zmieni się w śmietnik :)
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

dUfio
Posty: 9123
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt kwie 03, 2007 12:51 pm

czy Hutnik po raz pierwszy od 2001 ( 2:0 z Dalinem pieczetujace powrot do 2 ligi) wygra jakis na prawde wazny z ligowego punktu widzenia mecz?
ten mecz moze okazac sie kluczowy.

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » wt kwie 03, 2007 1:20 pm

no i czy zapewni nam wszystkim dobry nastrój na zbliżające się Święta?

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » wt kwie 03, 2007 1:25 pm

Jeśli nie wygramy tego meczu to nie ma co mieć złudzeń na II lige. Kolejarz nie bez problemów wygrał z Okocimskim a teraz dostał baty od walczącego o utrzymanie Hetmana. Myśle że sa szanse na zwycięstwo i trzeba kopać lężącego 8)

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt kwie 03, 2007 1:52 pm

dUfio pisze:czy Hutnik po raz pierwszy od 2001 ( 2:0 z Dalinem pieczetujace powrot do 2 ligi) wygra jakis na prawde wazny z ligowego punktu widzenia mecz?
ten mecz moze okazac sie kluczowy.


Własnie to ciekawe,że tak na dobrą sprawę Dufio masz rację. Wciąż brakuje nam takich spektakularnych zwycięstw. Ale chyba dlatego właśnie jesteśmy w trzeciej lidze :(
Mimo wszystko mam nadzieję,że w końcu takie odniosą.

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » wt kwie 03, 2007 4:34 pm

no właśnie to samo sobie myśle :D nasza niemoc w walce w meczach niejako decydujących nie może trwać wiecznie ale jednak ja bym tego nie nazwał meczem o być albo nie być bo miałbym na względzie 2 żeby pierwsza - duży ścisk w od miejsca 2 do praktycznie 7 jeszcze każdy liczy sie w walce o awans wygra ten kto nie bedzie miał dłuższego dołka i bedzie słabo grał na wyjazdach ( zobaczcie że wszystkie zespoły z czołówki mają "gorący teren") a druga rzecz to taka że jak widać po ostatnich kolejkach każdy z każdym może wygrać jak choćby ostatnio Hetman z Kolejarzem czy np. Orlęta z Motorem u siebie ... więc dla mnie jeszcze nie ma co prorokować kto wejdzie kto nie bo prawie cała runda jeszcze przed nami i sporo naprawde sporo meczy do ZAgrania i do WYgrania :D pzdr
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » wt kwie 03, 2007 5:49 pm

mi sie cos obilo o uszy ze kolejarz zmienil trenera ale niewiem o ile to prawda ale jezeli maja innego trenera to widac ze u nich w zespole zle sie dzieje i to MY musimy wykorzystac.