Hutnik - Motor sobota 21 kwietnia g. 14

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob kwie 21, 2007 5:58 pm

Nie ma o czym tu pisać, bo gra słaba, troche rwanych akcji i chwilowa determinacja po zdobyciu gola. Każda z formacji zagrała słabo, ale w szczególności obrona :evil:
No teraz to może być już tylko lepiej... Graliśmy do tej pory prawie z samą czołówką (Motor, Korona, Orlęta, Kolejarz) nie licząc Sandecji :P

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » sob kwie 21, 2007 6:00 pm

Jeden z najsłabszych meczy w wykonaniu Hutnika w mojej ponad dwudziesto-letniej kibicowskiej historii :/

Najsłabszy mecz Pazdana w barwach Hutnika, gigantyczne przerwy miedzy formacjami, brak pomysłu na gre, trudności z wyprowadzaniem i wymienianiem podań. Motor nic wielkiego nie pokazał - zagrał tak samo jak w rundzie jesiennej ( a wtedy przywieźlismy remis ). Drużyna całkowicie starciła wiare we własne siły - to nie są te same chłopaki co na jesień!!!

Pozytywne wrażenie wywarł na mnie Obierak - mam nadzieje że będą z niego ludzie!.
Przyglądałem sie grze Gajka i Świerczyńskiego - momentami nawet nawet - ale co potem, jak już oddali piłkę - to kolejny nasz zawodnik tracił.
Waleczny Wasyl nic sam nie zdziała. Co sie stało z Paszkiewiczem???????
1-2 rajdy Kępy to też mało!
W Hutniku zawsze mocna była bramka - zawsze.... aż do tej rundy...

Ciężko patrzeć na tak słaba, bezradną drużyne Hutnika - to boli... :(
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » sob kwie 21, 2007 6:09 pm

tommyl pisze:Jeden z najsłabszych meczy w wykonaniu Hutnika w mojej ponad dwudziesto-letniej kibicowskiej historii :/

Najsłabszy mecz Pazdana w barwach Hutnika, gigantyczne przerwy miedzy formacjami, brak pomysłu na gre, trudności z wyprowadzaniem i wymienianiem podań. Motor nic wielkiego nie pokazał - zagrał tak samo jak w rundzie jesiennej ( a wtedy przywieźlismy remis ). Drużyna całkowicie starciła wiare we własne siły - to nie są te same chłopaki co na jesień!!!

Pozytywne wrażenie wywarł na mnie Obierak - mam nadzieje że będą z niego ludzie!.
Przyglądałem sie grze Gajka i Świerczyńskiego - momentami nawet nawet - ale co potem, jak już oddali piłkę - to kolejny nasz zawodnik tracił.
Waleczny Wasyl nic sam nie zdziała. Co sie stało z Paszkiewiczem???????
1-2 rajdy Kępy to też mało!
W Hutniku zawsze mocna była bramka - zawsze.... aż do tej rundy...

Ciężko patrzeć na tak słaba, bezradną drużyne Hutnika - to boli... :(



chyba sobie żartujesz ... Obierak to totalne nieporozumienie wogole nie wiedział co sie dzieje na boisku :!: on jest dobry na 4 lige :!: a Gajek chyba za dużo wczoraj pizzy wpierdolił bo biegał jakby mu sie kupe chciało .... a Świerczyński też słabo ... najlepiej jeśli wogole mozna tu powiedzieć że ktoś coś próbował był znowu i poraz kolejny KEMPES jego trzeba zatrzymaćbo na takich graczach trzeba budować ten zespół ale oczywiscie wąsacze z marynarkach go wysprzedadza za kilka tys. do stróż albo do wieliczki go Kacper weźmie żeby tylko miał se jeden z drugim co do rączki wziąć ... to samo Wasyl po raz kolejny mi sie wydaje że Kmita zrobiłą dobry interes dając go nam :lol: :lol:
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » sob kwie 21, 2007 6:35 pm

NH Power pisze:
tommyl pisze:Jeden z najsłabszych meczy w wykonaniu Hutnika w mojej ponad dwudziesto-letniej kibicowskiej historii :/

Najsłabszy mecz Pazdana w barwach Hutnika, gigantyczne przerwy miedzy formacjami, brak pomysłu na gre, trudności z wyprowadzaniem i wymienianiem podań. Motor nic wielkiego nie pokazał - zagrał tak samo jak w rundzie jesiennej ( a wtedy przywieźlismy remis ). Drużyna całkowicie starciła wiare we własne siły - to nie są te same chłopaki co na jesień!!!

Pozytywne wrażenie wywarł na mnie Obierak - mam nadzieje że będą z niego ludzie!.
Przyglądałem sie grze Gajka i Świerczyńskiego - momentami nawet nawet - ale co potem, jak już oddali piłkę - to kolejny nasz zawodnik tracił.
Waleczny Wasyl nic sam nie zdziała. Co sie stało z Paszkiewiczem???????
1-2 rajdy Kępy to też mało!
W Hutniku zawsze mocna była bramka - zawsze.... aż do tej rundy...

Ciężko patrzeć na tak słaba, bezradną drużyne Hutnika - to boli... :(



chyba sobie żartujesz ... Obierak to totalne nieporozumienie wogole nie wiedział co sie dzieje na boisku :!: on jest dobry na 4 lige :!: a Gajek chyba za dużo wczoraj pizzy wpierdolił bo biegał jakby mu sie kupe chciało .... a Świerczyński też słabo ... najlepiej jeśli wogole mozna tu powiedzieć że ktoś coś próbował był znowu i poraz kolejny KEMPES jego trzeba zatrzymaćbo na takich graczach trzeba budować ten zespół ale oczywiscie wąsacze z marynarkach go wysprzedadza za kilka tys. do stróż albo do wieliczki go Kacper weźmie żeby tylko miał se jeden z drugim co do rączki wziąć ... to samo Wasyl po raz kolejny mi sie wydaje że Kmita zrobiłą dobry interes dając go nam :lol: :lol:



Obierak był dzis najlepszym obrońcom - nawet Pasionek dzis kaleczył!
On jest jeszcze młody - walczył, nie odstawiał nogi - fakt że do przodu nie najlepiej ale gra ambitnie.
Wasyla też bym sie nie czepiał!!
Obrazek Obrazek



KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

piotrekrk
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 05, 2006 11:34 pm

Postautor: piotrekrk » sob kwie 21, 2007 8:31 pm

Obierak ! najlepszym obrońcą !? :D To chyba na innym meczu byliśmy. Ten chłopaczek to nieporozumienie ,a "Kruki" kraczą ,że gra tylko ze względów rodzinnych... :wink:

piotrekrk
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 05, 2006 11:34 pm

Postautor: piotrekrk » sob kwie 21, 2007 8:39 pm

A co do Pazdana ,to troszkę mu współczuje ,bo wiadomo ,że to typowy defensywny środkowy ,a mr.Kruk ustawia go na lewej obronie ,i zamiast się dalej rozwijać zaczyna troszkę opadać (grając środkowego zaliczał najlepsze swoje mecze). Gajek dzisiaj na plus ,Wasyl jakby troszkę ociężały...co do reszty przeciętne występy...

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » sob kwie 21, 2007 9:02 pm

tommyl pisze:Jeden z najsłabszych meczy w wykonaniu Hutnika w mojej ponad dwudziesto-letniej kibicowskiej historii :/ :(


No nie przesadzaj!!!! Nie siegajac daleko w przeszlosc mecz z Kolejarzem sprzed 2 tygodni, albo z Wisla II w pazdzierniku 2006 byly znacznie znacznie gorsze....

Nie bylo milo, ale znajmy miare w krytyce!!!

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob kwie 21, 2007 9:49 pm

http://www.Hutnik.org/php-files/news.php?readmore=237

opis ;) zapraszam do czytania i narzekania :D

fan
Posty: 977
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » sob kwie 21, 2007 10:00 pm

Jednym słowem tragedia. Nawet nie wiem do którego grajka się przyp... bo niewielu ich teraz rozróżniam... jakieś Obieraki, Jarosze po prostu przeciętni 5 ligowi gracze. Jest to sezon, w którym po prostu - jak człowiek ogląda mecz - nawet nie liczy na remis. Oni grają bez przekonania, walki, zaangażowania bez nadziei na lepsze JUTRO ! Jeszcze niedawno jak ktoś przyjeżdzał na Hutnika to się modlił o remis a teraz jakieś drużynki typu kolejarz są pewne wyniku... ale czasy. Ja się nie poddam nigdy, ale czarno to widzę...

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob kwie 21, 2007 10:26 pm

majlech pisze:
tommyl pisze:Jeden z najsłabszych meczy w wykonaniu Hutnika w mojej ponad dwudziesto-letniej kibicowskiej historii :/ :(


No nie przesadzaj!!!! Nie siegajac daleko w przeszlosc mecz z Kolejarzem sprzed 2 tygodni, albo z Wisla II w pazdzierniku 2006 byly znacznie znacznie gorsze....

Nie bylo milo, ale znajmy miare w krytyce!!!


To akurat prawda. Z Kolejarzem zagraliśmy chyba najgorzej odkąd pamiętam. Do tego trzeba doliczyć rezerwy Wisły i mecz dzisiejszy. Analizując gre, warto też wspomnieć o słabym meczu z Sandecją i przedostatnim pojedynku rundy jesiennej w Wieliczce ( o ostatnich meczach w Kielcach i Radzyniu się nie wypowiadam). Biorąc to w kupe, to od jakiegoś czasu gramy poprostu tragicznie i nie chodzi tu tylko o wyniki,bo mecze wygrane na jesieni, też nie należały do olśniewających (np. Stal S)

... no właśnie czemu wtedy były wyniki, a teraz nie ma. Myśle, że głowną przyczyną jest brak celu. Celem powinien być awans do drugiej ligi, ale nie ma ponoć na to funduszy. W takiej sytuacji piłkarzom odechciewa się grać i biorąc pod uwage kiepskie umiejętności zawodników, mamy takie a nie inne widowisko. Nie tak dawno, mimo iż byliśmy w podobnej sytuacji to Stanula, Madejski czy Stolarz próbowali coś sklecić i miało to jakoś ręce i nogi. Może wyniki nie były zadawalające, ale cieszyło to przeciętnego widza. Dziś niestety nawet ci najbardziej wytrwali mają problemy.

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » sob kwie 21, 2007 10:53 pm

Od meczu z Wisła II nic nie graja , tylko czasami na 10 minut mają przebłyski dobrej gry . Sparingi zimowe tragedia , a jeszcze nasz trener tak miesza w ustawieniu że sami nie wiedzą gdzie i kto będzie grał. Dobrze że na jesieni zdobyli tyle punktów bo spadek nam nie grozi a o awansie w przyszłym sezonie to możemy sobie pomarzyć ...Górnik Ł , KSZO , może Kmita lub Stal S Wola i na tyle.
Hutnik Kraków

Awatar użytkownika
CENTRUM D NH
Posty: 294
Rejestracja: czw paź 19, 2006 10:30 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: CENTRUM D NH » sob kwie 21, 2007 10:55 pm

I czy to nie dziwne ze od meczu z Wisla tak graja ? Hutnik nie chce awansowac hutnicy nie graja. Sami widzimy jaka gra zdobyli te 27 pkt w 1 rundzie, a teraz co? niby nagły spadek formy? nie wierze w to. Co do Łecznej to pewnie bedzie w IV lidze chyba ze bedzie cos wygrywac w 1 lidze i wyjdzie ze spadku.
Każdy Głos, Każdy Cios Oddany Za Ten Klub, Za Te Barwy HKS !!!