Hutnik - AKS Busko Zdrój (piłkarsko)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Hutnik - AKS Busko Zdrój (piłkarsko)

Postautor: Aldaris » pn maja 28, 2007 5:04 pm

2005/06

Hutnik 7 (końcowe miejsce w tabeli)
AKS 12

AKS - Hutnik 0-1
Hutnik - AKS 4-1



2006/07

AKS - Hutnik 0-0
Hutnik - AKS ???


Statystyka meczów z AKSem: 2 zwycięstwa, 1 remis, 0 porażek


Wszystko na to wskazuje, że dorzucimy do statystyki trzecie zwycięstwo nad piłkarzami z Buska. Zespół złożony z juniorów w rundzie wiosennej nie zdobył punktu, a nawet nie strzelił jednego gola. Jest więc okazja by podreperować konto bramkowe.
Ostatnio krytyka spada częściej na piłkarzy Hutnika, niż na postać trenera Kruka. Zarzut, to brak zaangażowania w gre. Myśle, że mecz z AKSem bedzie dobrym przykładem na to czy cieszy ich gra w piłke czy tylko wychodzą na boisko by odbębnić mecz. Albo wygrają wysoko, albo szybko strzelą pierwszą i drugą bramkę, a potem będą czekać na końcowy gwizdek. Mam nadzieje, że sprawdzi się pierwszy wariant i zobaczymy przynajmniej 4 gole na SS.

:)

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » pn maja 28, 2007 8:43 pm

HAMAS


Panie i Panowie
TRENER NIE GRA TYLKO PIłKARZYKI
ONI NAS OLEWAJą KIBICóW
CHCą GRAć W GUMY NIECH GRAJą NA TRENINGU A NIE ROBIć LUDZI W H... JAK CZłOWIEK PRZYCHODZI I PłACI 10 ZETA
TAKIE ZAWODY TO JA PIERDOLE
PROPONUJE DO KOńCA SEZONU NIE KUPIć ONI JEDNEGO BILETU


http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic ... 8&start=15


Można olać mecz z Buskiem i zobaczyć co zagrają z Avia i wtedy pełna mobilizacja na Górnika Wieliczke lub jeśli też oleją mecz z Avią to my też z Górnikiem . NIECH SIE W KOŃCU COŚ DZIEJE . Pozdrawiam.
Hutnik Kraków

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » wt maja 29, 2007 12:36 am

Krótko mówiąc : Jesteś ... !!
W miejsce tych kropek dopisz sobie jakieś ładne słówko !!

Tylko Hutnik !!
Na dobre i na złe !!

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » wt maja 29, 2007 4:03 pm

Hutnik - AKS sobota, godzina 17 00
Azerbejdżan - Polska sobota, godzina 18 00

:roll:

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » wt maja 29, 2007 8:33 pm

misiek pisze:Krótko mówiąc : Jesteś....


Trenowałem w Hutniku oraz byłem kibicem kiedy grał w 2 lidze(Urbańczyk Płaszewski, Motyka ) i mieli tyle kasy że nie chcieli wejść do 1 ligi póżniej spadli do 3 ligi ( bramki strzelał Maciejewski a na obronie grał Bławat ) następnie powrót do 2 ligi awans do 1 ligi ...2 liga 3 liga 2liga i teraz 3 liga ... i dlatego krew mnie zalewa jak wychodzą na boisko i jeśli nie mają umiejetności to niech choć "gryzą trawe " a nie biegają jak panienki...dobrze napisałeś że nie grozi im awans ani spadek to po co się wysilać , a pokupczyć zawsze można z drużynami które walczą o awans oraz utrzymanie (wiadomo nikt nikogo za rękę nie złapał ale domysły zawsze będą- życie ). Pozdrawiam
Hutnik Kraków

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt maja 29, 2007 9:03 pm

BOBASBK pisze:
misiek pisze:Krótko mówiąc : Jesteś....


Trenowałem w Hutniku oraz byłem kibicem kiedy grał w 2 lidze(Urbańczyk Płaszewski, Motyka ) i mieli tyle kasy że nie chcieli wejść do 1 ligi póżniej spadli do 3 ligi ( bramki strzelał Maciejewski a na obronie grał Bławat ) następnie powrót do 2 ligi awans do 1 ligi ...2 liga 3 liga 2liga i teraz 3 liga ... i dlatego krew mnie zalewa jak wychodzą na boisko i jeśli nie mają umiejetności to niech choć "gryzą trawe " a nie biegają jak panienki...dobrze napisałeś że nie grozi im awans ani spadek to po co się wysilać , a pokupczyć zawsze można z drużynami które walczą o awans oraz utrzymanie (wiadomo nikt nikogo za rękę nie złapał ale domysły zawsze będą- życie ). Pozdrawiam


Takie podejrzenia się nasuwają samo przez się - takie realia polskiej piłki. Ale nie popadajmy juz w takie paranoje (choć nie do końca pewnie to tylko paranoje...). Jest jak jest i nie ma co się rzucać. Osobiście mi zwisało, czy wygrają z jakąś tam Wierną, nawet się nie zdziwiłem szczerze mówiąc (biorąc pod uwage to, o czym pisalismy wyżej). Ale dajmy juz spokój temu napierdalaniu po każdym przegranym meczu i wychwalania piłkarzy i szukania na siłę ojców zwycięstw po zwyciestwach. Mamy kurewsko przeciątną drużynę, działaczy...zostawię bez komentarza. A więc tak, jestesmy tylko 3 ligowym szarym średniakiem i wyzej nie podskoczymy.

"Sad but true..." jak to grała bardzo dobra kapela kiedyś...

dzamber~NPL
Posty: 57
Rejestracja: śr sty 04, 2006 11:13 pm
Lokalizacja: Nowa - HUta

Postautor: dzamber~NPL » wt maja 29, 2007 9:44 pm

Z wierna grali dobrze dopuki nie strzelili gola bo jak zwykle potem odpuscili przestali sie starac i stracili przewage wierna zaczela atakowac pierw wyrownala a potem strzelila na 2:1.

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » śr maja 30, 2007 12:37 am

Wiem , że was szlag trafia i się nie dziwię . Jakbyście zobaczyli treningi pod wodzą Kruka to od razu byś na miejscu go zajebał . Dwa razy na dzień mają trening . Niektórzy mówią , że ich zajechał , ale raczej ich zanudził takimi samymi monotonnymi treningami . Jeszcze może się okazać , że nie wyleci z tej posady , a wtedy parę osób się wkurzy jak nie więcej hehe.
Życiorysu swojego Bobasbk nie musisz mi opowiadać . Pamiętam czasy pierwszoligowe , więc wiem jak było . Okazało się szybko jaka jest piłka . A kupować meczy nie mamy za co !!!!!!

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr maja 30, 2007 12:54 am

[quote="misiek"]Wiem , że was szlag trafia i się nie dziwię . Jakbyście zobaczyli treningi pod wodzą Kruka to od razu byś na miejscu go zajebał . Dwa razy na dzień mają trening . Niektórzy mówią , że ich zajechał , ale raczej ich zanudził takimi samymi monotonnymi treningami . Jeszcze może się okazać , że nie wyleci z tej posady , a wtedy parę osób się wkurzy jak nie więcej hehe.
Życiorysu swojego Bobasbk nie musisz mi opowiadać . Pamiętam czasy pierwszoligowe , więc wiem jak było . Okazało się szybko jaka jest piłka . A kupować meczy nie mamy za co !!!!!![quote]

Jemu chyba chodziło to, że my sprzedaliśmy mecz...patrząc na kontekst całych wypowiedzi i mecz z Wierną... :roll:

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » śr maja 30, 2007 10:01 am

Wierna też bogata jest hahaha

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » śr maja 30, 2007 3:27 pm

misiek pisze:Wierna też bogata jest hahaha
i domniemam, że nasi piłkarze nie zazyczyli sobie za wiele za odpuszczenie :wink:
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole

Obrazek

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » śr maja 30, 2007 7:45 pm

Zmiana godziny meczu! Hutnik-AKS, sobota, g.16

http://www.hutnik-krakow.pl/show.php?id ... =990&fpg=0
Hutnik Kraków

Awatar użytkownika
Lucas[NH]
Posty: 538
Rejestracja: czw sty 18, 2007 12:51 pm
Lokalizacja: Centrum B

Postautor: Lucas[NH] » sob cze 02, 2007 6:15 pm

Hutnik Kraków-Aks Busko Zdrój 8:0 (2:0)
Bramki:Dziadzio2,Jarosz 35,52,54,Świerczyński74,Dębski78,Kiwacki84,Czajka86

Hutnik: Sotnicki Waldemar,Pazdan Michał,Dębski Łukasz,Garzeł Arkadiusz,Dziadzio Wojciech,Pasionek Marcin,Kępa Paweł
Wasilewski Paweł,Jarosz Daniel,Świerczyński Piotr,Gajek Mateusz
Widzów:200( w przybliżeniu i nie na 100%)

Bardzo aktywny pan Kruk
To twoja ostatnia minuta za ten chaos

Kiwasz się już 7 raz!

Jak wy gracie

To nie 5:0 tylko 1:0


I pomyśleć, że to wszystko nasz instruktor powiedział :lol:

Po meczu mała grupa dziękuje piłkarzom za grę a ci odpowiadają:
Dzięki chłopaki, że przyszliśćie

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob cze 02, 2007 6:58 pm

Kto nie był niech żałuje. Po emczu jakies 15 osób dziekuje piłakrzom za gre.

magik z cylindrem
Posty: 154
Rejestracja: sob paź 23, 2004 10:41 pm
Lokalizacja: Krk-NH
Kontakt:

Postautor: magik z cylindrem » sob cze 02, 2007 7:22 pm

bardzo ładny mecz. szkoda że byłem tylko drugą połowę.
naprawdę mają czego żałować ci których nie było. mnóstwo akcji, gra z klepki no i piękne gole :) oby tak było w każdym meczu