Hutnik - Hetman (na sportowo)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » sob sie 18, 2007 8:30 pm

w tym meczu mieliśmy bardzo dobry przykład ile znaczy bramkarz. Ten gość co u nas broni to jest jedno wielkie nieporozumienie, Zawalił obie bramki.
Świerczyński jak zwykle kurwa pyte grał, mam nadezieje że on i ten jebany Kruk po tym meczu już nie będą pracować w tym klubie.
Panie Kruku weź wypierdaj z Hutnika, kurwa gdzie jest jakiś bramkarz co w składzie robił Czajka kurwa na prawej pomocy jak on jest lewym obrońcą.
Gratuluje tym którzy wyzywali Jarosza naszego najlepszego zawodnika w tym momencie.
Kozieł walczył ale miał dużo strat.
Mam dobrą rade jest jeszcze chwile do zamknięcia okienka poszukajcie jakiegoś bramkarza bo z tym to my daleko nie zajdziemy.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
CENTRUM D NH
Posty: 294
Rejestracja: czw paź 19, 2006 10:30 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: CENTRUM D NH » sob sie 18, 2007 8:32 pm

Wlasnie k**wa co to za odzywki byly do Jarosza ? gdyby nie on to nie wygrali bysmy zadnego meczu.
Każdy Głos, Każdy Cios Oddany Za Ten Klub, Za Te Barwy HKS !!!

krystianNH
Posty: 237
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: krystianNH » sob sie 18, 2007 8:36 pm

Dokladnie, zajebiste zachowanie tych ktorzy nazywaja sie kibicami i wyzywaja Jariego, najlepszego zawodnika, nie dosc, ze strzela dla nas bramki to jeszcze mu cisnijcie, nie bede juz mowil jaki byl wkurwiony jak schodzil. Pozniej bedziecie narzekac, ze odejdzie a zarzad nic nie robi by go zatrzymac. Z tym szczegolem, ze przyczyniacie sie takim zachowaniem do takich rzeczy..
::::....Hutnik KRAKÓW....::::

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » sob sie 18, 2007 8:51 pm

A ja paradoksalnie powiem, iz ten meczyk pokazal u nas lepsza gre niz przez cala poprzednia runde, tyle ze to marne pocieszenie bo runde mielismy wrecz wysmienita

W kazdym razie Kozil wedlug mnie wielkie wzmocnienie, moze za duzo podan do tylu, ale generalnie facet uspokoil cala gre w srodku. Jezeli grac bedzie Swiety a nie Swierczynski to moze cos z tej pomocy byc

Najgorzej rzeczywiscie jest na bramce, tak slabej pozycji nie mielismy od czasow Tyrpy, zreszta gdyby obecnie takowy czlowiek sie pojawil chyba bysmy oszaleli ze szczescia

Najgorszy na boisku Debski- niestety

Atak ma przed soba przyszlosc, jezeli Jari sie nie wkurzy na te pijackie odzywki to powinien byc mocny punkt. Co do Wasilewskiego to dla niego brakuje miejsca na boisku, w pomocy grac pewnie nie umie a w ataku ma tendencje do gry tylem, co obraca sie przeciwko niemu. Kajda wiele nie pokazal ale wszedl w lekko trudnym momencie

Bizon- mysle ze wyrobi sie na obronie, tylko ten wzrost, generalnie stale fragmenty gry beda duzym problemem dla nas przy takim wzroscie

Generalnie nie jest zle, Swiecz na lawke i moze cos powalczy w koncowkach, Debski niech sie zastanowi nad soba to moze i z niego cos bedzie, pomoc wreszcie zaczyna cos grac a nie tylko pilka do przodu i sporo opcji w ataku

Jak na pierwszy slaby mecz to tych polusow troche jest :) zreszta trzeba wierzyc iz to dobrego zlego poczatki

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » sob sie 18, 2007 10:00 pm

wedlug mnie sklad byl zle dobrany. jak zawsze NIEPOTRZEBNY Swierczynski zagral w 1 skladzie a lepsi od niego Antek, Dziadek, Swiety na lawce to juz jest nie porozumienie. Czajka na prawej pomocy rozumiem dac go na to pozycje jak nie ma kogo dac ale nie w takiej sytuacji gdy do gry sa gotowi Antek i Dziadek. Bramkarz moze zacznie cos bronic...

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob sie 18, 2007 10:17 pm

Hutnik Kraków - Hetman Zamość 1:2 (1:2)
6' Jarosz - 20' Osuch 39' Wachowicz

Hutnik: Grabowski. Dębski, Pasionek, Garzeł, Bizoń, Niechciał, Kozieł, Świerczyński, Czajka, Jarosz, Wasilewski
Ponadto: Żylski, Świątek, Obierak, Antas, Przebinda, Dziadzio, Kajda

Hetman: Baranowski, Sękowski, Pastuszka, Wachowicz, Bartos, Cieciura, Kiema, Margol, Łuczywek, Osuch, Sawa.
Ponadto: Kiecana, Kasperek, Tomasik, Sowa, Baran, Jaworski, Domański

Kartki: Żółte: Bizoń, Świątek, Antas, Dziadzio - Kiema, Margol, Kasperek.

sędziowie:
Główny: Mariusz Posuniak
Asystenci: Paweł Paraszewski, Tomasz Posuniak

galeria: http://galeria.Hutnik.org/?dir=Sezon%20 ... nik-Hetman


Moim zdaniem Hutnicy grali dość dobrze, jednak mieli pecha. No i ewidentnie bramkarz źle broni...

luko
Posty: 239
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 3:36 pm

Postautor: luko » sob sie 18, 2007 10:36 pm

nie wiem co chcecie od bramkarza obydwie bramki sa wina obrony. Antas ?? wszedl na boisko i co ?? i tracil pilke za pilka.
Sami Przeciw Wszystkim

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » sob sie 18, 2007 11:39 pm

luko pisze:nie wiem co chcecie od bramkarza obydwie bramki sa wina obrony. Antas ?? wszedl na boisko i co ?? i tracil pilke za pilka.


To fakt, Antek zagral na poziomie Debskiego

magik z cylindrem
Posty: 154
Rejestracja: sob paź 23, 2004 10:41 pm
Lokalizacja: Krk-NH
Kontakt:

Postautor: magik z cylindrem » ndz sie 19, 2007 1:29 am

akurat żadna bramka nie była winą bramkarza.

1 - wrzutka w pole karne, główka z 2 metrów
2 - wrzutka z rogu, główka z 2 metrów
obrona zaspała...

najbardziej rozczarował mnie dziś Wasilewski. miał 2-3 sytuacje bramkowe i strasznie je zmarnował. zwłaszcza tą z I połowy gdzie był 1 na 1 z bramkarzem i uwalił prosto w niego. nie mówi że był najgorszy bo naprawde chłopak walczył, ale od napastnika wymaga się wykorzystywania takich sytuacji.

Świerczyński to narazie niewypał, częste straty i niepewna gra - to nigdy nie wróży dobrego wyniku.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz sie 19, 2007 8:50 am

Z perspektywy trybun, odniosłem wrażenie, że nasz bramkarz zawalił oba gole. Po oglądnięciu skrótu we wczorajszej kronice, smiało można napisać, że to jednak obrona zawaliła. Myśle, że ocene Grabowskiemu, wystawić się powinno po paru meczach, jak nie po całej rundzie, a nie po jednym. Jeśli chodzi o gre, to rzeczywiście można być z niej zadowolonym, choć już w drugiej połowie nie było najlepiej. Mam nadzieje, że ta porażka to będzie taki kubeł zimnej wody dla piłkarzy i trenera, bo pierwsze punkty już uciekły. Uciekły ze średniakiem ligowym, bo tak należy nazwać drużyne Hetmana i jego gre w tym meczu. Zeby czasem nie było sytuacji, że już po rundzie jesiennej pogodzimy się, ze spadkiem. Bo już w poprzednim sezonie, można było znaleźć takich, co bali się degradacji do IV ligi po słabszym rozpoczęciu trundy wiosennej.

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » ndz sie 19, 2007 11:13 am

Mecz z naszej strony nie za dobry:
- brak pomocy!!!!!!!!! pierwsze spostrzezenie-II linia u nas nie istniala
-duzo podan do tyłu, prawie kazda akcja rozpoczynala sie od krotkiego podania i dryblingów ( o zgrozo) na naszej polowie w okolicy pola karnego..
-poczatek calkiem calkie-pierwszy strzał i GOL
-przy 1:1 dwie szanse Wasyla na gola- sam na sam i strzał w boczna siatke
--zaczyna irytowac mnie ten spokoj Kruka-siedzi na lawce i nie ruszy dupy aby poukladac zespol,cos podpowiedziec- jaka roznica z porownaniem do trenera Hetmana.. ach
- Bramkarza oceniac nie ma co nawet..szkoda gadac.. :? SOTO WROC

Nie ma sie czego dziwic-jak sprzedaja sie 11 zawodnikow w tym 4,5 podstawowych to ciezko ustawic zespol..a jak sie "wzmacniamy" 4-5 ligowcami to i taki poziom mamy na boisku...

Miejmy nadzieje ze nastepny mecz zagraja lepiej a przede wszystkim skuteczniej
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » ndz sie 19, 2007 2:22 pm

szkoda ze nie widzieliscie cudownego przedmeczowego treningu naszej obrony i pomyslowosci trenera a wygladalo to tak - masz pilke wyjeb w przud i tyle!! :twisted:
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » ndz sie 19, 2007 2:26 pm

Treneiro po meczu powiedział że jest jeszcze troche czasu do zamknięcia okienka transferowego. Może uda się jeszcze kogoś sprowadzić. Napewno będzie ciężko bo wolnych dobrych piłkarzy jest już raczej niewiele, ale brakuje nam bramkarza prawego obrońcy i środkowego pomocnika!!!
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » ndz sie 19, 2007 2:27 pm

nastepny mecz powinismy zagrac z paroma zmianami w skladzie:
- Czajka - Antas lub Dziadzio
- Swierczynski - Swiątek ale pewno do zmainy nie dojdzie bo wedlug kruka jest on najlpeszy na boisku w kazdym meczu.
Jezeli juz atakujemy to zaatakujmy wieksza ilosca zawdonikow a nie tylko 2 napastnikow.
Po meczu z hetmanem smialo mozna powiedziec ze najlepszym transferem był powrot Tomka Koziela do nas

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » ndz sie 19, 2007 4:44 pm

Ja bym jeszcze dodał za Niechciała Przebinda
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!