PRZYSZŁOŚĆ KS Hutnik KRAKÓW

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » śr gru 09, 2009 11:58 pm

hah nie zobaczę nie uwierzę.. co myslicie,że taką plotę o zainteresowanych inwestorach ciężko zmajstrowac ? puścić w obieg ,żeby żyjących ostatkiem nadziei ludzi zwieść ? nie zdziwiłbym się,gdyby zarząd nie kupował teraz trochę czasu na rozmowę ze Świątkiem i spółką - by nei rozwiązywali kontraktów. kasa odleci z klubu - a co się dziwić chłopakom - tyle wytrzymali, a karta na ręku to wyższy kontrakt w innym klubie. ile mogli czekac, zaczekali, w ogóle co za wspaniały zbieg okoliczności po tylu miesiacach (latach?? ) czekania na inwestorów z prawdziwego zdarzenia - klub na krawędzi czy jedną nogą w otchłani - i są wybawiciele :!: tajemniczy co prawda, ale przecież to biznes więc wszysko ma prawo być owiane tajemnicą..nie czuję tego
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » czw gru 10, 2009 12:27 am

vargas12 pisze:jak chca niech ida nikt nie bedzie iich prosil na kolanach zeby tu grali zobaczymy tylko ilu sie z nich gdzies dostanie a jak wola grac za 500 zł w puszczy to powodzenia niech z siebie tez nie robia nie wiadomo jakiś mega gwiazdorów musza poczekac i tyle nikt z dnia na dzien nie wyciągnie grubych pieniedzy tylko musi sobie wszystko przeanalizowac a to trwa proste rozmowy trwaja i przed świetami bedzie wiadomo


ty im robisz laske ze oni tu graja czy co? kolezko ty bys robil za darmo 6 miesiecy i za kazdym razem jak idziesz zapytac kiedy bedzie hajs slyszal slyszal odpowiedz w przyszlym tygodniu. nie zaleznie od tego czy ktos odejdzie czy nie kazdy powinien miec do nich szacunek bo goscie naprawde nie maja z czego zyc a mimo to dograli runde do konca. mega gwiazdora robisz z siebie na forum piszac bzdury i czekajca na aplaus.
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!
www.irmarserwis.pl

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » czw gru 10, 2009 8:31 am

Większość klubów zawsze chce mieć skompletowany skład przed świętami by mieć spokojnie przeprwacowany okres przygotowawczy.
Pozamykaja kadry meczowe i martią się że sie nie dostaną.
Choć 2 tygodnie mogliby poczekać - ostatnie 2 tygodnie

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » czw gru 10, 2009 8:39 am

Vargas wybacz ale nie jesteśmy jakimś 7 ligowym Wypierdówkiem Pośladek.
W tej klasie rozgrywkowej piłkarze powinni tylko myśleć o piłce a nie pracować żeby się utrzymać. Nie wiem czy pracujesz czy nie. Ciekawe czy Ty zostałbyś w firmie która nie płaci Ci od 6 miesięcy. Podejrzewam że gdybyś nie dostał już drugiej wypłaty jebnąłbyś taką pracą.

Dziwisz się chłopakom że mają dość czekania???
Pierwszy termin ---- nic, 9 grudnia-----nic. 20------grudnia????
Nagle 20 grudnia okaże się że odraczamy do 5 stycznia. I co?
Vargas zamiast słów niech idą nikt na kolanach nie będzie prosił wypadałoby podziękować za to co zrobili grając praktycznie za darmo.
Każdy szuka swojego szczęścia i uwierz mi pójdzie nawet do Puszczy Niepołomice za 1000zł. Bo będzie miał pewność że 10 czy 15 pieniądze na koncie zobaczy.....
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

patryk
Posty: 698
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » czw gru 10, 2009 9:00 am

Ja również uważam, że pisanie - niech idą, niech poczekają - jest trochę nie na miejscu. Oczywiście każdy z nas - w tym i ja - chciałby, aby wszyscy zostali, aby przyszedł sponsor/inwestor, aby przyszły sukcesy... Jednakże trudno nie zrozumieć rozgoryczenia piłkarzy. Przecież tak naprawdę od nich już dostaliśmy świąteczny prezent. Przez 6 miesięcy grali za friko. Grali naprawdę dobrze (dla samych siebie - promocja - i dla NAS KIBICÓW!!!). Lepszego prezentu dostać od nich nie mogliśmy. Ja jestem zbudowany tą postawą!!! Życzę każdemu z nich lepszego jutra. Jeżeli nie tu (bo jakoś trudno mi uwierzyć, że nagle wszystkie problemy rozwiążą się dzięki "tajemniczemu dobrodziejowi") to wszędzie tam gdzie trafią w najbliższym czasie.

I do niektórych kolegów po szalu - zastanów się czy pracowałbyś pół roku za darmo i nadal czekał wierząc ludziom, którzy już tyle razy Cię zwodzili obietnicami... Ja na pewno nie...

Pozdrawiam
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » czw gru 10, 2009 9:38 am

http://gazownictwo.wnp.pl/niemiecka-fir ... 1_0_0.html

może to nasz tajemniczy inwestor z Niemiec :)
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Krzycho
Posty: 703
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » czw gru 10, 2009 9:50 am

i po co siejecie ploty :D
walka z pijaństwem obowiązkiem społecznym

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » czw gru 10, 2009 11:37 am

Zgadzam się z postami flagusa i patryka , oczywiście mam nadzieję , że piłkarze jeszcze wytrzymają i do 20ego będą z inwestorami podpisane kontrakty/umowy . Jak w ogóle są , bo jak na razie są plotki jak zwykle ;)

vargas12
Posty: 12
Rejestracja: pt gru 19, 2008 4:51 pm

Postautor: vargas12 » czw gru 10, 2009 2:11 pm

spiker

jak chcesz to możesz zaraz ty robic laske wiec przemyśl co piszesz na drógi raz otrząsnij sie

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » czw gru 10, 2009 2:14 pm

vargas12 pisze:spiker

jak chcesz to możesz zaraz ty robic laske wiec przemyśl co piszesz na drógi raz otrząsnij sie


Vargas wydaje mi się że spikerowi chodziło o słowo łaska a nie laska.
Więc czytaj ze zrozumieniem.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » czw gru 10, 2009 2:21 pm

hahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Dobre teksty tu lecą :D

1979
Posty: 1906
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » czw gru 10, 2009 3:21 pm

zainwesuja w Hutnika??

SSA HUTNIKKRAKOW NIE ZGLOSI PRZYNAJMNIEJ NARAZIE WNIOSKU O UPADLOSC A DWAJ KONTRACENCI SA ZAINTERESOWANI ZAINWESTOWANIEM W SPOLKE I KLUB.
TO NAJWAZNIEJSZE WIESCI KTORE PRZEKAZAL NAM PREZES HUTNIKA ANDRZEJ ORACZEWSKI.WCZORAJ ODBYLA SIE DRUGA CZESC PRZERWANEGO 25 LISTOPADA NADDZWYCZAJNEGO WALNEGO ZGROMADZENIAAKCJONARIUSZY SSA.PODCZAS NIEGO ZARZAD KLUBU PRZEDSTAWIL M.IN. INFORMACJE O AKTUALNEJ SYTUACJI FINANSOWEJ I O ZAINTERESOWANIU ZE STRONY DWOC GRUP DOKAPITALIZOWANIEM SPOLKI ORAZ INWESTOWANIEM W TERENY KTORE SA DZIERZAWIONE PRZEZ KLUB.JEDNA Z GRUP REPREZENTUJE KAPITAL POLSKI A DRUGA NIEMIECKI.Z PRZEDSTAWICIELAMI TEJ PIERWSZEJ GRUPY ROZMOWY MAJA ODBYC SIE DZISIAJ,A Z DRUGIEJ PRAWDOPODOBNIE W PRZYSZLYM TYGODNIU.
-nie ukrywalem jaka jest sytuacja finansowa spolki .obie grupy sa zainteresowane rozwojem pilki .widmo wniosku o upadlosc klubu ciagle istnieje.na razie czekamy na efekty rozmow z potencjalnymi inwestorami -POWIEDZIAL PREZES ORACZEWSKI

DZIENNIK POLSKI
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » czw gru 10, 2009 3:21 pm

Fakt tekst 1 klasa. Pisanie bez Polskich liter tak się kończy :lol: :lol:

ja jestem za tym żeby zostali ale pewnie ja jak i większość z was myśli że tego 20 grudnia gówno się rozstrzygnie i nasi piłkarze znów będa w plecy.

Oczywiście jestem przeciwny odchodzenia do równoległej/niżesz ligi. Jeśli maja oferty z wyższych (najlepiej pierwsza bo ekstraklasa to i tak pewna ława) to niech idą i zarabiają na siebie póki moga.

Prawda jest taka że ZARZĄD ICH POWINIEN TERAZ PROSIĆ ŻEBY ZOSTALI a nie robić im łaske ze oni szukaja sponsora itp. Prosić prawie na kolanach :wink:

PoMpOn eNHa
Posty: 726
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 12:20 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: PoMpOn eNHa » czw gru 10, 2009 4:43 pm

Prawie na kolanach to mało powiedziane! Zarzad powinien im śniadania do łużek przynosić przez całą przerwe zimowa i blagac ich żeby zostali, bo wedlug mnie chlopaki odjebali kawał dobrej roboty patrząc na runde jesienna. Szczerze nie wydaje mi sie żeby jacys inni grajkowie w Polsce wybiegli na boisko bez dostawania kasy przez taki okres czasu. Takich kopaczy jak my mamy to ze świeczką szukac. 100% Ambicji!
Fanatyczna Emigracja - Hutnik Nowa Huta

buźka_1950
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 11, 2008 12:05 pm
Lokalizacja: Dywizjonu 303

Postautor: buźka_1950 » czw gru 10, 2009 5:05 pm

[quote=PoMpOn eNHa] łóżek[/quote]