HUTNIK-Gornik Leczna

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz wrz 30, 2007 6:20 pm

BOBASBK pisze:i jak to napisałeś zagrał bardzo dobre zawody .. :lol: :lol: :lol:


No rzeczywiście przesadziłem, że zagrał on bardzo dobre zawody. Pozostańmy może przy tym, że były one... dobre :wink: W każdym razie Sotnickiemu zdarzały się także nieprzyjemne wpadki, o których szybko zapominano. Jak dla mnie Grabowski wcale nie jest gorszy od niego

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » ndz wrz 30, 2007 7:14 pm

Generalnie pierwszy mecz w tym sezonie, gdzie nie trzeba się za nich wstydzić - brakowało umiejętności, ale nadrabiali walką. A co do bramkarza... Nigdy nie bylem fanem Sotnickiego, ale od jakiegoś czasu konsekwentnie za nim tęsknię. Grabowski to jest dno i dwa metry mułu, każdy wolny 25 - 30 metrów to jest praktycznie pewna bramka, a że czasem ktoś w niego trafi - i ślepej kurze ziarenko się czasem trafi. Ten gość co najwyżej kanarki powinien doić, bo w piłkę grać nie umie.

Bulek
Posty: 380
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:58 pm
Lokalizacja: Willowe

Postautor: Bulek » ndz wrz 30, 2007 8:43 pm

ja wychodze z zalozenia ci co chca chodzic na takie posmiewisko nie powinni narzekac dobrze wiemy co graja kopacz wiec juz wystarczy bluzgow na nich, chodzisz na wlasna odpowiedzialnosc. Nie Podoba ci sie to, nie chcesz ogladac nie chodz! albo chodz i dopinguj klub Hutnik Krakow a nie pilkarzy Hutnika.
"Huto Dzielnico Ma Pokaz Chamom Jak W Pilke Sie Gra"

JOK_NH
Posty: 4605
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn paź 01, 2007 10:46 am

Tia...lepszy mecz był przed meczem na sztucznym :lol:


misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » czw paź 04, 2007 6:41 pm

JOK_NH pisze:
gooryl pisze:
JOK_NH pisze:Tia...lepszy mecz był przed meczem na sztucznym :lol:


za tydzien znów rywalizacja :D


Prostówka!


Ale teraz nie będzie zajebistego bramkarza :wink: