Hutnik - KSZO (na sportowo)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Hutnik - KSZO (na sportowo)

Postautor: Aldaris » pn paź 15, 2007 10:09 am

1998/99

KSZO 4 (końcowe miejsce w tabeli)
Hutnik 10

Hutnik - KSZO 2-1
KSZO - Hutnik 1-1

1999/00

KSZO 12
Hutnik 17s

Hutnik - KSZO 0-1
KSZO - Hutnik 0-0


Statystyka meczów z KSZO: 1 zwycięstwo, 2 remisy, 1 porażka


DO BOJU HKS :mrgreen:
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » sob paź 20, 2007 1:16 pm

Gdyby nie plaga kontuzji w KSZO wydawałoby się, że sobotni mecz wyjazdowy z Hutnikiem Kraków byłby tylko formalnością.
Hutnik to obecnie najsłabszy zespół trzeciej ligi gr. IV. Jak dotąd drużyna z Krakowa po rozegraniu dwunastu meczy zgromadziła na swoim koncie sześć punktów notując jedno zwycięstwo, trzy remisy i osiem porażek. W ostatnim spotkaniu nasz sobotni rywal uległ w Jędrzejowie również słabemu Naprzodowi 0-2. Najlepszym strzelcem drużyny jest Paweł Wasilewski, który zdobył 5 bramek i to duży dorobek mając na uwadze to, że cały zespół w dwunastu meczach w sumie zdobył osiem goli. Tak więc powstrzymanie tego piłkarza wydaje się być drogą do zdobycia kompletu punktów w Krakowie.
A o punkty na pewno nie będzie łatwo. Wszystko przez plagę kontuzji, jaka nawiedziła KSZO w ostatnim czasie. W pewnym momencie w kadrze naszych obu zespołów było kontuzjowanych aż dziewiętnastu piłkarzy. Na szczęście niektóre urazy okazały się mniej groźne i ci zawodnicy najprawdopodobniej wystąpią jeszcze w tej rundzie. Na pewno do końca rundy na boisku nie zobaczymy już Łatkowsiego, Rogozińskiego, Zdrojewskiego, Wojtala, a po ostatnim meczu dołączyli do nich jeszcze Wójcik i Pawłowski. Ponadto w jutrzejszym meczu trener Jojko na pewno nie będzie skorzystać z usług Michała Kotwy, Michała Pietrzaka, Radosława Mikołajka i Marcina Rębowskiego. Na szczęście do składu wracają Paweł Byrski i Łukasz Matuszczyk, który ostatnio pauzował z czerwoną kartkę.
Sobotnie spotkanie z Hutnikiem Kraków nie będzie należało do łatwych, mimo bardzo słabej jak dotąd postawy krakowskiej drużyny. Wierzmy jednak w to, że zmiennicy w naszym zespole okażą się wartościowymi piłkarzami i przywiozą z Krakowa komplet punktów. Początek meczu o godz. 14.00.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » sob paź 20, 2007 4:38 pm

BRAWO CHŁOPCY HUTNICY :!: wreszcie zwycięstwo u siebie wreszcie DOBRA gra naszych brawo OGÓREK, WASYL i GRABOWSKI to im zawdzięczamy dzisiaj 3 pkt. no i JAROSZ oczywiscie znowu jeden z najlepszych :!: brawo dla Albina pokazał że ma jaja drząc ryja na sędziów którzy byli8 megahujowi :? no Panowie jeszcze nie wszystko starcone :lol: jedziemy następni do golenia :!: 8)
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

94HKSNH
Posty: 158
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:58 pm

Postautor: 94HKSNH » sob paź 20, 2007 4:42 pm

BRAWO KURWA ! TYLE !

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob paź 20, 2007 5:37 pm

No szok trochę...

fan
Posty: 977
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » sob paź 20, 2007 6:18 pm

Rewelacyjny Grabowski, Jarosz i Wasilewski !
Świetny doping jak na te 200 osob. Cały stadion:) często spiewał H K S !!!

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » sob paź 20, 2007 7:00 pm

Sedziowie byli bardzo słabi szczególnie liniowy biegajacy kolo sektoru H ktory gwizdal kazde dojscie do pilki zawodnika ktory znajdowal sie przed bramkarzem. BRAWO CHLOPCY HUTNICY ! wygrywa caly zespol i rowniez przegrywa caly.

bn
Posty: 3028
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » sob paź 20, 2007 7:19 pm

W tym meczu Hutnik zagrał zupełnie odmieniony - ambitna gra, walka o każdą piłkę, bez piłkarskich fajewerków ale zespołowo na miarę swoich możliwości. Przy takiej grze można było liczyć, że bramka w końcu padnie i trzeba przyznać, że zwycięstwo zasłużone i cieszy szczególnie bo z silnym przeciwnikiem. O samych bramkach zdecydowała według mnie rutyna i spokój Jarosza, a później Wasilewskiego. Dodatkowo druga bramka po bardzo ładnej akcji. Oprócz strzelców bramek wyróżnił bym również szczególnie Bizonia który z "5" miał wiele udanych zagrań po prawej stronie oraz wreszcie nasz bramkarz rozegrał niezły mecz - w I połowie wprawdzie kilka niepewnych wejść ale w drugiej obronionych kilka naprawdę trudnych piłek. Ogólnie wydaje się też że Albin ma dobry wpływ na drużynę. Choć widzów niewielu, to gdy po zdobyciu pierwszej, zaczął dopingować cały stadion zrobiła się całkiem przyjemna atmosfera. Oby więcej takich meczy.

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » sob paź 20, 2007 7:32 pm

Pieprze wiecej takich "przyjemnych" meczow jak dzisiaj. Chociaz na + doping od 69 minut calego stadiony, ale wczesniejsze motywy i akcje bez komentarza. Co do samego meczu nie widzialem za wiele, ale z tego co zapamietalem to wlaka wlaka i eszcze raz walka tak walczacego Hutnika w tym sezonie nie widzialem no moze poza meczem z Wierna. Najlepsi na bosiku to Koziel, Grabowski, Obierak i Jarosz.
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

HAMAS
Posty: 1583
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » sob paź 20, 2007 9:19 pm

Ja uważam że wszyscy zagrali na maxa a wyróżnił bym OGURKA śWIETNY CHłOPAK Hutnik będzie miał z niego duży pożytek(chyba że go sprzedadzą za czopke gruszek)

giovanni
Posty: 366
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » sob paź 20, 2007 10:45 pm

- Hutnik NOWA HUTA -

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz paź 21, 2007 10:05 am

Nareszcie mecz z prawdziwego zdarzenia, oczywiście tylko stosunkowo do innych. Niech żałują ci co nie byli. Na trybunach w drugiej połowie zostało z 200 widzów, a cały stadion potrafił śpiewać HKS HKS :D Wydaje się, że na wyróżnienie zasłużyła cała drużyna, chociaż na prawej obronie bardzo podobał mi się Obierak. Na środku z kolei wyróżniłbym Ogórka. Jak na pierwszy mecz w pełnym wymiarze czasowym spisał się dobrze i chyba na stałe powinien zastąpić Swierczyńskiego na tej pozycji. Oby tak dalej.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

slawek11
Posty: 15
Rejestracja: pn lip 30, 2007 8:06 pm

Postautor: slawek11 » ndz paź 21, 2007 11:31 am

Gratulacje. Moze z tej maki jeszcze jakis chleb bedzie, lecz trzeba zaznaczyc ze KSZO nie wystapilo dzisiaj w najmocniejszym skladzie. Nie wazne licza sie 3 ptk i oby tak dalej.

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » ndz paź 21, 2007 11:49 am

Jest chyba pierwszy mecz w sezonie w kotrym gramy na 0 w tyłach ;]

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » ndz paź 21, 2007 6:06 pm

Ja powiem tak.
Zwycięstwo zdecydowanie zawdzięczamy naszemu bramkarzowi oraz niesamowitej walce. Pierwszy raz w tym sezonie zobaczyłem nasz zespół walczący i wierzący w to, że może być lepiej. Po tym jak po meczu z Przebojem zostali zbesztani przez kibiców nie jeden by się nie podniósł.
Jednak co do Grabowskiego to musi on jeszcze zagrać kilka takich spotkań żeby zasłużyć na sympatię kibiców bo niestety w poprzednich meczach sporo punktów wymknęło nam się właśnie przez niego.
Obrona z początku grała bardzo nerwowo i KSZO miało kilka okazji na bramkę. Wyróżniał się zdecydowanie Obierak. Pasion i Czajka solidnie, Bizoń na początku miał kilka niepewnych interwencji ale kiedy objęliśmy prowadzenie grał już bezbłędnie, bardzo kibicuje temu zawodnikowi bo według mnie ma on potencjał.
Pomoc- chyba najlepsza formacja tego meczu. Fantastyczny junior Ogórek, Kozieł w pewnych momentach grał również bardzo dobrze, brał ciężar gry na siebie nie bał się kiwnąć jednakże musi wyeliminować ze swojej gry tą dużą ilość niecelnych podań, Jarosz bardzo aktywny no i Antas - widać u niego duże umiejętności ale musi grać odważniej. W ataku na pochwałę zasługuje Wasyl nasz najlepszy strzelec. Jeżeli chodzi o Kajdę to jeszcze za mało wnosi do gry, mam nadzieje że ten Janicki zasili nas w zimie. Najgorszy ze zmienników niestety ponownie Świerczyński, trzeba się go pozbyć bo szkoda tutaj trzymać takiego zawodnika, myślę że 4 liga to wszystko jak na jego umiejętności.
Brawo dla Albina - już widać efekty jego pracy.
Dobrze by było zdobyć 7 punktów do końca, myślę że w Brzesku można wygrać, ze Stróżami remis i w Rzeszowie też wygrać.
Wydaje mi się że jeszcze nic straconego.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!