Zmiany w Hutniku

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Zmiany w Hutniku

Postautor: markow » pt kwie 04, 2008 2:54 pm

Z dniem wczorajszym w Hutniku zaszły zmiany w zarządzie.
Pan Kowalski i pan Madej nie są już w zarządzie Hutnika SSA, kto na ich miejsca został mianowany niestety nie wiem, nie wiem także co było powodem tej nagłej zmiany na stanowiskach.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » pt kwie 04, 2008 3:22 pm

Wdowczyk zaczął sypać o tym tajemniczym spalonym i chłopaki się ulatniają z kraju. :lol:

sikorek_nh
Posty: 1101
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » pt kwie 04, 2008 4:22 pm

To znaczy ze prezesem bedzie ktos inny ?
Hutnik 1950 KRAKÓW.

94HKSNH
Posty: 158
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:58 pm

Postautor: 94HKSNH » pt kwie 04, 2008 5:16 pm

Zarzad został odwlołany, nowym prezesem zostaje pan Presak ( niestety niewiem jak ma na imie) moge powiedziec ze jest sasiadem bylego prezesa (Władysława Handziuka ś.p) tak na ironie, tez pracowal w hucie, wiec nic sie nie zmieniło.pozdrawiam

Awatar użytkownika
dcure
Posty: 145
Rejestracja: wt sie 16, 2005 10:40 pm
Lokalizacja: ten pomysł

Postautor: dcure » pt kwie 04, 2008 5:16 pm

A ja wiem czemu odszedł to dobry człowiek wielki działacz sportowy i nie chciał patrzeć jak Hutnik się stacza :D
"spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą" :P

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pt kwie 04, 2008 9:04 pm

Hutnik może grać półamatorsko
Piotr Jawor
2008-04-04, ostatnia aktualizacja 2008-04-04 20:21

Przed meczem z Sandecją Nowy Sącz (sobota, godz. 16) w Hutniku zmieniono prezesa. Nikt na razie nie myśli o pożegnaniu trenera Albina Mikulskiego, ale w gorszej sytuacji są piłkarze. - Jak stracą szansę na awans do drugiej ligi, to przejdą na kontrakty półamatorskie - podkreśla Mieczysław Gil, przewodniczący rady nadzorczej Hutnika SA
To już piąta zmiana prezesa Hutnika w tym sezonie. Tym razem Michała Kowalskiego (zostaje w klubie na innym stanowisku) zastąpił Władysław Presak. - Przeanalizowaliśmy obecną sytuację i zdecydowaliśmy się na zmianę. Nie ma w tej sprawie drugiego dna - zapewnia Gil.

Nowy prezes przez trzy i pół roku był członkiem zarządu Huty im. Tadeusza Sendzimira. - Na sporcie specjalnie się nie znam, ale mam doświadczenie biznesowe i orientuję się w sprawach ekonomiczno-finansowych. Wiem, jak powinna funkcjonować spółka - zapewnia Presak.

Jak ognia unika deklaracji, nie zamierza też zdradzać planów związanych z klubem. - Teraz nie będę opowiadał o odbudowie wielkiego Hutnika. Wcześniej muszę się przyjrzeć pewnym sprawom, a dopiero później sporządzę plan - mówi. - Znam sytuację sportową drużyny. Jest trudna, ale widzę możliwości, bo najważniejsze są baza, tradycja i chęci.

Wiosną Hutnik zdobył jeden punkt w dwóch meczach, a w klubie liczono na cztery. - Miało być zwycięstwo z Wisłoką i remis w Zamościu. Przeprowadziłem już rozmowę ze szkoleniowcem, ale dopiero za dwa-trzy mecze dokonany generalnej oceny - zapowiada Gil.

Przewodniczący zapewnia jednak, że trener Mikulski może spać spokojnie, bo w klubie nie ma tematu jego zwolnienia. A jeśli przegra jeszcze kilka spotkań? - Wierzę, że będzie dobrze - ucina temat przewodniczący.

W najbliższą sobotę (godz. 16) formę krakowian sprawdzi Sandecja. - Ten mecz musimy bezwzględnie wygrać. Jeśli wynik będzie inny, to jeszcze mocniej się pogrążymy [Hutnik zajmuje ostatnie miejsce w tabeli - przyp. red.]. Ciągle wierzę w awans do nowej drugiej ligi - podkreśla Gil.

Drużyna z Nowego Sącza nie zwraca uwagi ani na zmiany w zarządzie Hutnika, ani na słabe miejsce drużyny. - W ogóle mnie to nie interesuje. Mam swoje problemy. Jakie? Przede wszystkim wyniki - uśmiecha się Jarosław Araszkiewicz, trener Sandecji. - Liga jest tak wyrównana, że wystarczą dwa zwycięstwa i z ostatniego miejsca ląduje się w środku tabeli.

Drużyna z Nowego Sącza w trzech meczach zdobyła cztery punkty i jest na 10. miejscu.

21. kolejka: sobota: Przebój Wolbrom - Hetman (15); niedziela: Kolejarz Stróże - Górnik Łęczna (15), Okocimski Brzesko - Stal Rzeszów (16), Orlęta - Górnik Wieliczka (15). Pauzuje: KSZO Ostrowiec Św.

Źródło: Gazeta Wyborcza Kraków

94HKSNH
Posty: 158
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:58 pm

Postautor: 94HKSNH » pt kwie 04, 2008 9:57 pm

jezeli gil mowi naprawde, to wreszcie okazja zeby odbudowac zespół i wejść na nowo do 3 ligi, bo moim zdaniem z takimi zawodnikami, ktorzy nie maja zadnej ambicji, ciezko grac.. oczywiscie są wyjątki

ZIELONE
Posty: 141
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:37 pm
Lokalizacja: NOWA - HUTA

Postautor: ZIELONE » pt kwie 04, 2008 10:08 pm

kurwa to ja zrozumialem to inaczej...jak spadniemy to beda kontrakty pol amatoriskie..i w klubie zostanie...no wlasnie pytanie kto??!! potega !!??potege sie odbudowuje od podstaw po 1 oni sami pograzaja hutnika, podpisuja umowy z wisla ??!! zeby psiarnia miala baze na hutniku zeby zajezdzala bosko??przeciez jak do tego dojdzie to ja bede chodzil na mecze wisly i bede robil wszytko zeby te mecze sie nie odbywaly wisla nawet nie ma gdzie trenowac wogole, zmienmy nawze na wisla nowa huta!??teraz wszytko w rekach...pilkarzy...musza grac z calego serca by awansowac do 2 ligi co jest bardzo trudne...ale nie wiem czy mozna wymagac by gral taki janicki z calego serca jak on i tak wie ze jak mikulski odejdzie to bedzie gral u wujka albinaa pozatym lepiej napic sie wodeczki no ba przeciez kaska jest...ja juz nie wiem co myslec OD ZAWSZE NA ZAWSZE Hutnik !!ale cos my kibice musimy zrobic bo ten klub upadnie...
Hutnik KRAKÓW & GKS JASTRZĘBIE!!

STARA HUTA NIE RDZEWIEJE!!

Krzycho
Posty: 703
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » pt kwie 04, 2008 11:16 pm

a jak dla mnie to po prostu doszla kolejna osoba do wyzywiena.
walka z pijaństwem obowiązkiem społecznym

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3916
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob kwie 05, 2008 2:50 am

* Mgr inż. Władysław Presak, specjalista w zakresie zarządzania finansami dużych jednostek gospodarczych i restrukturyzacji przedsiębiorstw, długoletni pracownik dydaktyczny Wydziału Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, były prezes zarządu Huty Łaziska S.A., później Huty Stali Częstochowa, aktualnie prezes zarządu Walcowni Rur Jedność.

znalezione w necie...

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » sob kwie 05, 2008 10:38 am

a czy jak taki misio odchodzi to nie bierze odprawy ??

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » sob kwie 05, 2008 12:09 pm

pablo pisze:a czy jak taki misio odchodzi to nie bierze odprawy ??


huteusz pisze:
To już piąta zmiana prezesa Hutnika w tym sezonie. Tym razem Michała Kowalskiego (zostaje w klubie na innym stanowisku) zastąpił Władysław Presak. -


Czasem nie zaszkodzi przeczytac czegos ze zrozunmieniem :D
Obrazek

Pawełek__NH
Posty: 716
Rejestracja: pt mar 21, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Pawełek__NH » sob kwie 05, 2008 3:01 pm

Z tym że ten pan to kolejny komunista który przyszedł napchać pieniędzy do własnej kieszeni.
My Hutnika fani po świecie rozsypani za Hutnik za HKS pójdziemy aż po życia kres.

94HKSNH
Posty: 158
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:58 pm

Postautor: 94HKSNH » sob kwie 05, 2008 6:59 pm

jaki komunista, to ze pracowal w hucie to znaczy ze komunista ? znasz go ?nie wiec nie oceniaj ludzi po tym gdzie pracowali, co do samego prezesa uwazam ze kase robic umie, gorzej ze sportem, a hutnikowi sie przyda ta 4 liga zeby ograc utalentowanych juniorow

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt kwie 18, 2008 11:35 am

Bardzo proszę przedstawicieli SSA o podanie do publicznej wiadomości powodu odsunięcia p. Kowalskiego ze stanowiska członka Zarządu SSA.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!