Górnik W - Hutnik

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
DorotkaHKS
Posty: 546
Rejestracja: wt sie 24, 2004 9:22 am
Lokalizacja: Piastów

Postautor: DorotkaHKS » sob kwie 12, 2008 2:26 pm

ale my i tak w srode na meczu z Wierna po straceniu bramki odspiewamy: nic sie nie stalo...
HKS ---=== Zawsze i wszędzie nieważne jak będzie ===--- HKS

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » sob kwie 12, 2008 2:45 pm

DorotkaHKS pisze:ale my i tak w srode na meczu z Wierna po straceniu bramki odspiewamy: nic sie nie stalo...


A po przegranym meczu: "dziekujemy, dziekujemy..!" Tak jak to miało miejsce po blamażu z Sandecją, kiedy kilku łebków zagalopowało sie z tą całą "wazeliną" do grajków, jakby było za co dziękować...
Ostatnio zmieniony sob kwie 12, 2008 5:06 pm przez Ares, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob kwie 12, 2008 4:56 pm

I tak oni mają głęboko w dupie zdanie kibiców. Pasion tylko podejdzie powie ze nie wie co sie dzieje i tyle. Co mamy im zrobic jak nie potrafia grać??;]

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob kwie 12, 2008 5:07 pm

Zwyczajnie frajersko przegrywamy ten mecz. Nie ma co się obrażać na sędziego, bo może i sędziował nieco pod Górnika, ale nie wypatrzył wyniku tego spotkania. Ja przy drugiej bramce spalonego nie widziałem, zresztą może przekonamy się o tym dzisiaj, o ile puszczą w kronice skrót z tego meczu. Na wyróżnienie zasługuje napewno Kajda i myśle, że dzięki zdobytej bramce w Wieliczce powinien wyjść z Wierną w pierwszej jedenastce. W zasadzie bez znaczenia za kogo czy za Janickiego czy Wasilewskiego. Jeśli chodzi o sytuacje w końcówce, to nie dziwie się reakcji Wasyla. Gość przede wszystkim stara się grać jak najlepiej, ambicji mu nie brakuje, a że mu to nie wychodzi to inna sprawa. W każdym razie nie zasługuje na takie traktowanie. Niech siądzie na ławie, albo zagra mecz w rezerwach, strzeli pare bramek i się może odblokuje. Szkoda tylko, że gramy już o pietruszke :x
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Pawełek__NH
Posty: 716
Rejestracja: pt mar 21, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Pawełek__NH » sob kwie 12, 2008 5:10 pm

Nie dopingować w czasie meczu tylko wywiesić prześcieradła z jakimiś hasłami anty- spółkowymi. Pamiętam taki mecz jeszcze z sezonu kiedy to spadliśmy do II ligi. Chłopaki wywiesili płótno: Jak nie chcecie grać to z Hutnika Wypierdalać
Myślę że powinniśmy zbojkotować któryś mecz i nie dopingować.


Aldaris nawet nie wiem czy o pietruszkę gramy. Spadek jest pewny.
My Hutnika fani po świecie rozsypani za Hutnik za HKS pójdziemy aż po życia kres.

dUfio
Posty: 9096
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob kwie 12, 2008 5:30 pm

Pawełek__NH pisze:Nie dopingować w czasie meczu tylko wywiesić prześcieradła z jakimiś hasłami anty- spółkowymi. Pamiętam taki mecz jeszcze z sezonu kiedy to spadliśmy do II ligi. Chłopaki wywiesili płótno: Jak nie chcecie grać to z Hutnika Wypierdalać
Myślę że powinniśmy zbojkotować któryś mecz i nie dopingować.


Aldaris nawet nie wiem czy o pietruszkę gramy. Spadek jest pewny.



gdybysmy na kazdym meczu wgniatali obcych w ziemie dopingiem, jezdzili wszedzie po 500 i zagluszali miejscowych to spoko
ale nie jak raz na 10 meczy jest 15 minut dopingu. szkoda roboty i hhajsu na malowidła
efekt bedzie zaden. jebac ich

róbmy swoje

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » sob kwie 12, 2008 7:26 pm

Co my mowimy o dopingu... NA DOPING TRZEBA ZASLUZYC
Aldaris widze ze nie tylko ja nie widzialem spalonego przy drugiej bramce ale za to faul na Tadku byl ewidenty. Pytanie wie ktos co jest z Kozielem ? Moze jego w atak dac w koncu tam mu najlepiej szlo. Ale od ustalania skladu jest trener

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » sob kwie 12, 2008 10:01 pm

Dokładnie nie wiem jaki to klub, ale też kibice powiesili płótno "Na szacunek i doping trzeba sobie zasłużyć"
Taka prawda.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

krystianNH
Posty: 237
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: krystianNH » sob kwie 12, 2008 10:15 pm

KURWAAAAAAAAAAAA powtorka w tvp3 rozwiazala wszelkie watpliwosci i pokazala ze jednak nie bylo spalonego..pozostaje tylko kwestia interpretacji ewentualnego faulu na Tadku.. kurwa mać :!:
::::....Hutnik KRAKÓW....::::

dUfio
Posty: 9096
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob kwie 12, 2008 10:22 pm

flagus pisze:Dokładnie nie wiem jaki to klub, ale też kibice powiesili płótno "Na szacunek i doping trzeba sobie zasłużyć"
Taka prawda.


bylo to u nas 4 lata temu ale jeszcze raz sie spytam-co to da?

Awatar użytkownika
_KaeS_
Posty: 532
Rejestracja: czw sty 19, 2006 8:26 pm
Kontakt:

Postautor: _KaeS_ » sob kwie 12, 2008 10:27 pm

Oglądałem kronikę i o spalonym nie ma nawet co pier***ić! Pasion stał ewidentnie za linią obrony.

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » sob kwie 12, 2008 10:28 pm

No tak panowie, poniekąd macie racje z tymi transparentami, tylko że tak jak już wspominał dUfio, taka inicjatywa w naszym przypadku jest po prostu bez sensu bo nie pasuje do realiów. Takie hasła i akcje to mogą sobie tworzyć ekipy gdzie frekwencja sięga kilka tys. na mecz a przyzwoity doping jest prowadzony na każdym spotkaniu. A jak jest u nas to chyba nie muszę pisać. Dlatego gdyby takie płótno zawisło na plocie na najbliższym meczu to był by to bardziej ponury żart niż poważna akcja, bo nawet gdy grajkom szło jako tako i walczyli o awans to stadion i tak świecił pustkami a zorganizowany doping pojawiał sie od wielkiego dzwonu. Żaden piłkarzyna nie potraktował by poważnie takiego apelu.
Nie tędy droga, zresztą o ile sie nie mylę to w przeszłości tego typu transparenty już sie pojawiały na Suchych Stawach i jakoś specjalnie nie spowodowało to wielkich zmian w podejściu piłkarzy do swoich obowiązków

sikorek_nh
Posty: 1100
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » sob kwie 12, 2008 10:41 pm

Tak jest spalonego nie było przyznaje ... aleeee faul na Tadku był
Hutnik 1950 KRAKÓW.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz kwie 13, 2008 12:37 am

BOBASBK pisze:
OŻÓG 1950 pisze:
BOBASBK pisze:
sikorek_nh pisze:Jako ze widzialem mecz na zywo moge smialo ocenic !! SEDZIOWIE NAS PRZEKRECILI ! to jest nieporozumienie !! Hutnik w 1 polowie siadł na wieliczce ktora była bez zadnej klarownej sytuacji ,w drugiej polowie nieco Hutnik zrzucił z tempa ale ogolnie na tle wieliczki wypadl bardzo dobrze ! no ale niestety jak sie nie gwizdze spalonego ...



To mogli w 1 połowie strzelić jeszcze 3 gole i w 2 połowie by ich nikt nie przekręcił.


Ale kto miał strzelić te 3 gole :?:

wasilewski na mnóstwo pojedynków główkowych, wygrał DWA!!!

Do tego mogę mu doliczyć jeszcze jedną celną główkę.

I TYLE!!

wasliweski już dwa razy na Suchych Stawach pokazał mi faka, jak na niego krzyczałem, że gra kiszkę. Dzisiaj stawiał się do kibiców, którzy mieli do niego pretensje przy opuszczaniu stadionu.

Kawał cwaniaka i do tego piłkarskiego cieniasa.


Jak dla Mnie to nawet Brzeziański może kurwa strzelać ... liczy się to co w sieci , a czy ma grać Wasyl , czy X to od tego jest trener i wygrywać ma zespół a nie X .



No tak, tylko, że jak grasz jednym wysuniętym napastnikiem, którym jest Wasilewski, no to wiesz, ostatnie ogniwo może wszystko zepsuć.
Dlatego ja bym wolał, żeby nawet jakiś nieopierzony junior był z przodu, byle by tylko nie widzieć Janickiego i Wasilewskiego.

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » ndz kwie 13, 2008 1:44 am

OŻÓG 1950 pisze: ja bym wolał, żeby nawet jakiś nieopierzony junior był z przodu, byle by tylko nie widzieć Janickiego i Wasilewskiego.



jestem za
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"