Górnik W - Hutnik

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » ndz kwie 13, 2008 11:21 am

Wczoraj w sporcie po kronice pokazywali urywki z Wielicki i ewidentnie spalonego NIE BYLO. Jakis nasz kopacz zaspal i nie uciekl z pola karnego wiec nie ma mowy o offsajdzie.

Mozna dyskutowac o faulu na Kaczorze, moim zdaniem on byl.
ale jak zwal tak zwal nasza obrona przy obu bramkach byla chyba w salonie Peugeot.

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » ndz kwie 13, 2008 11:39 am

Kurwa powtórka z 2006 roku też prowadzimy 1:0 i przegrywamy 1:2.. i chuj z tego że pięknie gramy w 1 połowie - liczy się to co w sieci .
Hutnik Kraków

czuczi
Posty: 119
Rejestracja: śr wrz 08, 2004 10:23 am
Lokalizacja: Suche Stawy

Postautor: czuczi » ndz kwie 13, 2008 3:47 pm

Ale przecież to wszystko już nie ważne...

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz kwie 13, 2008 4:30 pm

Kajda sie popłakał w wywiadzie dla tv a ja razem z nim

myslalem ze mam juz wyjebane ale stypowa atmosfera w naszym pojezdzie w Wieliczki swiadczy o tym ze sie nie da przejsc obok tego obojętnie.

wchuj smutno sie robi patrzac na tabele, na wyniki, na gre...co sie dzieje z tym klubem, który jest dla tych kilku setek całym zyciem, dla którego by wiekszość z nas dała się pokroic.

czlowiek sie pyta: JAK TO KURWA MOZLIWE?

zamiast odpowiedzi tylko westchniecie bezsilności

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » ndz kwie 13, 2008 4:47 pm

dziwny ten swiat!

my pukamy w dno od spodu, ci co mieli chwile chwaly dzis gryza palce ze wstydu i niepewnosci (vide zatrzymanie Filipiaka), Wisla prawie mistrzem (ale czy kurwa uczciwie??????), Listkiewicz pierdoli smuty na zjezdzie, nikt mu nic zrobic nie moze, co za kraj.

Dziekuje Bogu, ze nie jestesmy bogatym klubem, ktory ma kupe na sumieniu. I tak mamy u siebie taki syf, ze jeszcze hej.

Wypierdolic starych z druzyny, postanowic na juniorow i alleluja i do przodu. Moze chociaz walke i determinacje zobaczymy.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz kwie 13, 2008 5:52 pm

pawelhks pisze:Wypierdolic starych z druzyny, postanowic na juniorow i alleluja i do przodu. Moze chociaz walke i determinacje zobaczymy.


Podobne opinie często się tu pojawiają i nie bardzo rozumiem co to da i czemu to ma służyć. To, że juniorów mamy zdolnych wszyscy wiedzą. Jednak nie każdy z nich jest na tyle dobry by grać w III lidze. Jakoś nie widzi mi się chodzenie na Suche Stawy i oglądanie porażek po 3-0, 4-0 tylko po to by się ogrywali w lidze. Jako kibic jaką będę miał satysfakcje z oglądania takich meczów. Chyba nikt nie wierzy w to, że to właśnie jest recepta na sukces naszego Hutnika. Z drugiej strony, słychać głosy, że powoli stajemy się piłkarską szkółką dla silniejszych (czyt. Wisły i Cracovii). W takiej sytuacji czym innym jak nie szkółką jest stawianie na samych juniorów w pierwszym składzie Hutnika. Potem wszyscy narzekają jak to jeden czy drugi junior odchodzi do silniejszego klubu np. do Zabrza.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » ndz kwie 13, 2008 6:39 pm

Juniorzy owszem , ale trzeba tez szukac utalentowanych pilkarzy w innych klubach z nizszych lig w calej malopolsce. Wisla znalazla takiego Blaszczykowskiego w czwartoligowym klubie z Czestochowy, dlaczego my mamy nie znalez swoich Blaszczykowskich ;].

Pawełek__NH
Posty: 716
Rejestracja: pt mar 21, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Pawełek__NH » ndz kwie 13, 2008 6:50 pm

stefan batory pisze:Juniorzy owszem , ale trzeba tez szukac utalentowanych pilkarzy w innych klubach z nizszych lig w calej malopolsce. Wisla znalazla takiego Blaszczykowskiego w czwartoligowym klubie z Czestochowy, dlaczego my mamy nie znalez swoich Blaszczykowskich ;].



Z tym że Wisła i Cracovia mają silnych sponsorów. Co u nas jest raczej w tej chwili temat zamknięty.
My Hutnika fani po świecie rozsypani za Hutnik za HKS pójdziemy aż po życia kres.

czuczi
Posty: 119
Rejestracja: śr wrz 08, 2004 10:23 am
Lokalizacja: Suche Stawy

Postautor: czuczi » ndz kwie 13, 2008 8:15 pm

Aldaris pisze:
pawelhks pisze:Wypierdolic starych z druzyny, postanowic na juniorow i alleluja i do przodu. Moze chociaz walke i determinacje zobaczymy.


Podobne opinie często się tu pojawiają i nie bardzo rozumiem co to da i czemu to ma służyć. To, że juniorów mamy zdolnych wszyscy wiedzą. Jednak nie każdy z nich jest na tyle dobry by grać w III lidze. Jakoś nie widzi mi się chodzenie na Suche Stawy i oglądanie porażek po 3-0, 4-0 tylko po to by się ogrywali w lidze. Jako kibic jaką będę miał satysfakcje z oglądania takich meczów. Chyba nikt nie wierzy w to, że to właśnie jest recepta na sukces naszego Hutnika. Z drugiej strony, słychać głosy, że powoli stajemy się piłkarską szkółką dla silniejszych (czyt. Wisły i Cracovii). W takiej sytuacji czym innym jak nie szkółką jest stawianie na samych juniorów w pierwszym składzie Hutnika. Potem wszyscy narzekają jak to jeden czy drugi junior odchodzi do silniejszego klubu np. do Zabrza.


Mówisz, że nie widzi Ci się chodzenie na mecze i oglądanie porażek po 3-0, 4-0. Czyli wolisz oglądać porażki po 1-0, i oglądanie zawodników którzy w dupie mają wszystko i wyglądają jakby ktoś siłą ich zmusił do biegania? Ja mimo wszystko wole oglądać walczącą młodzież.

94HKSNH
Posty: 158
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:58 pm

Postautor: 94HKSNH » ndz kwie 13, 2008 8:32 pm

Panowie 4 liga to bedzie katastrofa, jezeli odrazu nie awansujemy prawdopodobnie klub sie rozpadnie na produkcyjna spolke i tamta bedzie trzepała kase, a klub bedzie sobie pykał amatorsko, bo poprostu przy tych graczach to sie nie oplaca, dlugi z klubu przeszly na spolke, jezeli cos wychodzi na + to automatycznie trzeba oddawac sukcesow niema, chociarz w przerwie zimowej byly spore podwyzki oraz obiecywanie premie [ 100 tysiecy na zespol jezeli awansuja do nowej drugiej ligi ] Ale dla pilkarzy to bylo za malo, i dalej probowali [ np 8 tys za wygrany mecz] byla mowa o NAGRODACH MOTYWACYJNYCH oczywiscie ze strony pilkarzy czyli 5 tysiecy na zespol przed meczem na motywacje co bylo juz stosowane w rundzie jesiennej [ wygrane mecze ] kurwa to jest katastrofa co ci pilkarze odpierdalaja nikt oprocz jarosza i kaczora nie jest godny uwagi, ja takich kopaczy pierdole.
PS: z ta 4 liga to moje przypuszczenia, slyszalem takie zdania od pracownikow klubu, reszta to fakty !

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » ndz kwie 13, 2008 8:37 pm

Awans odrazu musi byc innego wyjscia nie ma. W koncu wedlug albina my zle nie gramy tlyko sedziowie nas krzywdza...

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » ndz kwie 13, 2008 9:20 pm

czuczi pisze:
Mówisz, że nie widzi Ci się chodzenie na mecze i oglądanie porażek po 3-0, 4-0. Czyli wolisz oglądać porażki po 1-0, i oglądanie zawodników którzy w dupie mają wszystko i wyglądają jakby ktoś siłą ich zmusił do biegania? Ja mimo wszystko wole oglądać walczącą młodzież.


dokładnie się ZGADZAM .
kiedy ci juniorzy będą się ogrywać ?? w 2-3 sparingach przed 4 ligą ???
i staną na pierwszy mecz sezonu np z trzebinią albo garbarnią
otrzaskaną w 4 ligowych realiach i znowu wystąpimy z roli faworyta rozgrywek który zawiedzie .

"gwiazdy" - dziękujemy- proponowany kierunek błonia

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » ndz kwie 13, 2008 9:42 pm

Pablo ja bym im inny kierunek zaproponowal

Zapierdalac z łopata 12 h jak sie wam grac nie chce ! dopiero byscie zatesknili za darmowa kase z Hutnika. Bo zarzad jest slepy ze placi wam za takie chujstwo. Murzynek ma ambicje i zapierdala nie tylko on bo jeszcze z 2-3 zawodnikow mozna wyroznic.

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » pn kwie 14, 2008 11:10 am

Hutnik Kraków