Hutnik - Orlęta (na sportowo)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » wt maja 06, 2008 12:07 am

Napisałem do marketingowca pw, jeśli to nie da efektu jutro napisze do niego na gg, a jeśli będzie potrzebował mojego telefonu... to myślę, że będzie wiedział od kogo może go wziąć :)

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » wt maja 06, 2008 11:22 pm

Hutnik Kraków

Awatar użytkownika
Raven
Posty: 462
Rejestracja: czw sie 26, 2004 10:52 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: Raven » śr maja 07, 2008 12:53 pm

No i to jest kolejny przykład że przepisy PZPN-u są nie po to , żeby ułatwiać tylko w celu stwarzania różnych możliwości do nadużyć i przekrętów.

Wystarczył by jeden prosty przepis.

Na przykład :

Decyzja co zrobić w wypadku nie pojawienia się jednej z drużyn na meczu [o ile nie zgłoszą tego wcześniej w jakimś rozsądnym terminie np. co najmniej 8 godzin przed spotkaniem] należy tylko i wyłącznie do sędziego głównego prowadzącego mecz.

Arbiter może postanowić :

a) walkower dla jednej z drużyn - jeżeli zespół rywala nie pojawił się na spotkaniu w momencie rozpoczęcia meczu. Decyzje taką podejmuje sędzia po kontakcie telefonicznym z trenerem lub kierownikiem drużyny która się nie pojawiła. Jeżeli do kontaktu telefonicznego nie dochodzi
[jest on przecież w interesie drużyny której zabrakło] również walkower. [ponad 90 % sytuacji]


b) przełożenie meczu (na termin ustalony w późniejszym czasie) jeżeli zarówno kierownicy drużyn która jest na meczu jak i tej która nie dojechała (kontakt telefoniczny) zgadzają się na takie rozwiązanie.
[np. ze względów finansowych gospodarzy jeżeli mecz mógłby przynieść duże zyski]. [raczej mało prawdopodobna jest taka sytuacja jednak możliwa].


c) zawieszenie decyzji do rozpatrzenia przez miejscowy związek piłki nożnej jeżeli w rozmowie telefonicznej kierownik drużyny która nie dojechała twierdzi że zaszło to z powodu świadomego działania zespołu rywali lub osób trzecich które miały by interes w tym , żeby spotkanie się nie odbyło. W przypadku pozytywnym rozpatrzenia takiej sprawy mecz zostaje rozegrany w innym terminie (szczegóły ustala związek) i następuje skierowanie sprawy do prokuratury. W przypadku negatywnym zostaje przyznawany walkower i dodatkowo następuje kara finansowa dla drużyny która fałszywie zgłosiła takie nadużycie.
[taka sytuacja chyba by nie zaistniała jednak trzeba dopuścić taką możliwość].

Wszystkie inne okoliczności (tzw. niezależne) z powodu których jedna z drużyn nie pojawiła się na meczu działają na niekorzyść tej właśnie drużyny i następuje walkower.


I po problemie. Wszystko jest jasne i przejrzyste. Nie ma możliwości manipulacji i nie ma potrzeby obradowania nad każdą sprawą indywidualnie przez związek. [oszczędność czasu i pieniędzy]

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » śr maja 07, 2008 2:30 pm

I bylo by mniej korupcji bo taka orleta moze miec w zwiazku swojego czlowieka i posmarowac mu troche kasiorki za powtorzenie meczu.

Fan Hutnika
Posty: 1531
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » czw maja 08, 2008 1:18 pm

Tak szczerze powiedziawszy to
mamy minimalne szanse na utrzymanie sie wiec wolalbym by powtorzono mecz przynajmniej bym zobaczyl Hutnikow jeszcze jeden raz wiecej w tym sezonie z lepsza druzyna

krystianNH
Posty: 237
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: krystianNH » czw maja 08, 2008 1:48 pm

wiadomo coś n/t decyzji?
::::....Hutnik KRAKÓW....::::

Awatar użytkownika
fcb
Posty: 236
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Kraków Nowa Huta

Postautor: fcb » czw maja 08, 2008 2:17 pm

o 17 przeważnie spotkania ma Wydział Gier więc mysle że zaraz po 17 powinno być coś wiadomo! I tak znając życie informacja ta na stronach hutnika będzie znacznie później.

Pawełek__NH
Posty: 716
Rejestracja: pt mar 21, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Pawełek__NH » czw maja 08, 2008 3:37 pm

Rozmawiałem z dobrym znajomym który jest w MZPN i mówił że na 90% powinni nam przyznać walkowera.
My Hutnika fani po świecie rozsypani za Hutnik za HKS pójdziemy aż po życia kres.

VIKtor
Posty: 163
Rejestracja: pn sie 30, 2004 11:42 am
Lokalizacja: inąd

Postautor: VIKtor » czw maja 08, 2008 3:45 pm

"Nie jeden nie raz nasz kraj próbował zniszczyć
nie jeden raz powstaliśmy ze zgliszczy
teraz nasz czas nadszedł korona błyszczy
a ja z dumą na nią patrzę więc wytrzyj łzy - to ważne..."

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » czw maja 08, 2008 4:24 pm

To teraz tak: Zawodnicy ktorzy pauzowali za kartki moga grac z Leczna czy nie ? Bo sie okaze ze nie bede mogli grac i jescze nam dadza mecz z Orleta i tez nie beda mogli grac.

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » czw maja 08, 2008 5:06 pm

No i teraz. Pojedzie ktoś od nas i ktoś z Orląt. Orlęta zapewne będą chciały grać. Człowiek z klubu albo się zgodzi albo powie nie i wtedy Hutnik będzie ten najgorszy. Jebać to. 3 punkty się należą jak psu buda.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

mr.Vitaminka
Posty: 1947
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » czw maja 08, 2008 5:09 pm

Oro, co robisz w poniedziałek? 8)



tylko Panowie z Orląt - nie zapijcie znowu dzień wcześniej, bo motyw z korkami może tym razem nie obejść :lol:
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

LOKO
Posty: 632
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » czw maja 08, 2008 5:23 pm

KOmedia, na szczeblu 1,2,3 ligi to jedyny mecz który się nie odbył w długi weekend, jakoś wszyscy wszędzie dojechali, tylko biedne Orlęta z Bochni nie dały rady, paranoja................

Pawełek__NH
Posty: 716
Rejestracja: pt mar 21, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Pawełek__NH » czw maja 08, 2008 5:50 pm

Skrótami mogli jechać jak ja. Wyjechałem z Iwkowej około 15:00 i o godzinie 16:30 byłem w Nowej Hucie. Ale to już moja tajemnica jak jechałem:D
My Hutnika fani po świecie rozsypani za Hutnik za HKS pójdziemy aż po życia kres.

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » czw maja 08, 2008 5:51 pm

Paranoja, ja ze wzgledu na mecz skrocilem sobie dlugi weekend i zdazylem wrocic z Zyliny, jadac w ciagu dnia przez Zakopianke, a majacy aspiracje drugoligowe klubik nie byl w stanie przyjechac na wazny sportowo dla niego mecz.
Nie lubie plotek, ale moze rzeczywiscie pilkarze Orlat zapili dzien przed meczem, albo kierownictwo zapomnialo zabrac dokumentacje swoich zawodnikow.
Tak czy owak - likwidujmy amatorszczyzne takze w III lidze (apel do LZPN)!