Hutnik - Okocimski

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

sikorek_nh
Posty: 1103
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » sob maja 31, 2008 9:55 pm

NH Power pisze:wygramy dzisiaj zgodnie z zasadą naszych kopaczy - o nic nie gramy - wygrywamy :wink: ale pogoda ładna :)



:wink:
Hutnik 1950 KRAKÓW.

Awatar użytkownika
dcure
Posty: 145
Rejestracja: wt sie 16, 2005 10:40 pm
Lokalizacja: ten pomysł

Postautor: dcure » sob maja 31, 2008 10:32 pm

Po dzisiejszym meczu nasuwają sie pytania gdzie są piłkarze, zarząd, kibice???

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » sob maja 31, 2008 10:38 pm

dcure pisze:Po dzisiejszym meczu nasuwają sie pytania gdzie są piłkarze, zarząd, kibice???


Piłkarzy można policzyć na palcach jednej ręki, zarząd to w większości skurwysyny, a kibice?? Nawet kochający kibic ma gdzieś granice cierpliwości...

KSH74NH
Posty: 4409
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » ndz cze 01, 2008 12:30 am

hejka
to co dzisiaj widzialem to dramat
pozytywem to ze okazji mielismy do ch i jeszcze troche niesety ale napad nasz chyba nie chcial strzelic albo nie umieja

drugi pozytyw dobra kielbaska dzieki sprzedajacy bo tak dobra jak pod gielda

trzeci to mialem przyjemnosc stac za dwoma super blond pieknosciami zatem
dzisiejszy wypad na mecz na + pomimo wyniku
ale mecz i tak juz od 3 kolejek ogladam na luzie
:)

ale blondi byly extraklasa :):)

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » ndz cze 01, 2008 1:49 am

A ja mam wrażenie (choć oczywiście mam nadzieje że się mylę) że mecz został sprzedany. Bo nie chce mi się wprost wierzyć że nawet takie drewna jak Wasyl, Jarosz czy Czajka nie są w stanie w normalnych okolicznościach wykorzystać takich setek jak w dzisiejszym meczu.

Osobna sprawa to Mikulski. Do tej pory sceptycznie podchodziłem do ludzi jeżdżących po naszym treneiro. Zakładałem że mamy poprostu za słabych grajków. Jednak dzisiaj to był skandal. Zmiany co 3 min (jakby gra na czas pod rywali?). Zmiany 2 obrońców. OK, ktoś napisał wcześniej że zgłaszali zmiany. Ale przy 0:2 za obrońce wprowadza się napastnika (ewentualnie pomocnika) tak jest w całym cywilizowanym świecie. Ale nie u nas niestety. Za Ogórka wchodzi super perspektywiczny, zwłaszcza w kontekście ogrywania naszych nadziei 4-ligowych 30-letni Bizon, a za Garzeła Pasion. Co te zmiany miały dać drużynie ??? Czary goryczy dodała zmiana w 88min !!!!!?????? skutkiem czego na placu boju pojawił sie ZBAWICIEL Kozieł.

Mikulski wyp..dalaj z tego klubu.

1979
Posty: 1908
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » ndz cze 01, 2008 8:41 am

Porter_HKS pisze:A ja mam wrażenie (choć oczywiście mam nadzieje że się mylę) że mecz został sprzedany. Bo nie chce mi się wprost wierzyć że nawet takie drewna jak Wasyl, Jarosz czy Czajka nie są w stanie w normalnych okolicznościach wykorzystać takich setek jak w dzisiejszym meczu.


Watpliwe...Okocimski ma praktycznie pewne utrzymanie i glupota byloby kupowac w takiej sytuacji mecz. Pod tym wzgledem ciekaw jestem jak bedzie wygladal mecz ze Stala Rzeszów bo cos czuje ,ze to bedzie cyrk na kółkach a dzis mielismy tylko namiastke
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

HarVid_HKS
Posty: 52
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 4:06 pm
Lokalizacja: N-H Petofiego

Postautor: HarVid_HKS » ndz cze 01, 2008 9:52 am

Oro pisze: Brzeziański, Świątek, Ogórek, Dziadzio troszkę jak wszedł ożywił, może Kaczor i momencikami Sunday - reszta nadaje się do wypierdolenia w trybie natychmiastowym

Zapomniałeś o Kępie którego będzie zajebiście brakować jak odejdzie.Tyle co on zapierdala po boisku to szok.Jak dla mnie w każdym niemalże meczu on jest najlepszym naszym zawdonikiem ale sam nic nie zrobi.Co z tego że biega na pełnym gazie cały mecz jak reszta grajków to pierdoli.PzDr

sikorek_nh
Posty: 1103
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » ndz cze 01, 2008 10:00 am

A moze czas by miedzy slupkami pojawił sie Jeziorek ??
Cały sezon przesiedział , Brzezian kilka razy kiksował ?
W sparingach Sławek bronił dość nieźle
Hutnik 1950 KRAKÓW.

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » ndz cze 01, 2008 11:02 am

sikorek_nh pisze:A moze czas by miedzy slupkami pojawił sie Jeziorek ??
Cały sezon przesiedział , Brzezian kilka razy kiksował ?
W sparingach Sławek bronił dość nieźle


I tak juz o nic nie gramy wiec czemu nie ? Slawek na bramke ! ;P Ale mikulski jest ślepy i widzi tylko paru pilkarzy...Czemu Jagly i Witka wogole nie wpuszcza ? Witek chyba w tej rudzie zagral u nas 10 minut...

sikorek_nh
Posty: 1103
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » ndz cze 01, 2008 11:32 am

Wedlug mnie i pewnie takze kilku innych osob ten czas w ktorym Hutnik nie mial juz szans na utrzymanie sie powinien byc poswiecony na ogrywanie mlodziezy. Bo to ona jest przyszłoscia tego klubu
Hutnik 1950 KRAKÓW.