Sparingi, przygotowania, lato 2008

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

ZIELONE
Posty: 141
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:37 pm
Lokalizacja: NOWA - HUTA

Postautor: ZIELONE » czw lip 24, 2008 11:24 am

Taras jest wychowankiem jakiegos klubu z Nowego Sącza gdzie przeszedl do dunajce potem zaczal studia w Krakowie i gral w ...wieczystej potem wizal urlop na studiach i wyjechal do stanow gdzie gral w jakiejs druzynie polonijnej jak wrocil zaczal trenowac ze szreniawa nowy wisnicz po udanej rundzie trenowal z kmita gdzie gral w pucharze pollski i 3 meczach ale nie spodobal sie trenerowi koordynatorowi i choc mial(ma do dzis) kontrakt z kmita zostal wyporzyczony spowrotem do szreniawy, teraz trafil do Hutnika i oby sie rozchulal i nie mial przestojow bo tyle na ile go znam to jak jest w gazie to jest nie do zatrzymania mysle ze slaba storna jest psychika, ja mysle ze kazdemu na poczatku powinnismy dac czas na pokazanie sie bez spinek i napinania sie rozniez na pyciaka chce grac niech gra jak wywinie numer to wtedy a nie od kopa oni graja w naszym klubie w ktorym jedyna dobra rzecz to spmts Hutnik i boiska i my kibice reszta do wymiany...
Hutnik KRAKÓW & GKS JASTRZĘBIE!!

STARA HUTA NIE RDZEWIEJE!!

luke.krak
Posty: 971
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » sob lip 26, 2008 8:58 am

dzisiaj sparing z garbarnia o 11 30??

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » sob lip 26, 2008 9:06 am

tak

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob lip 26, 2008 1:20 pm

Hutnik - Garbarnia 1:4.
Grali podobno ytlko juniorzy, z 1 składu tylko Kępa i Obierak

Sparing z rozwojem katowice odwołany

za: KaeS.

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » sob lip 26, 2008 2:09 pm

Skład mniej wiecej taki

Turbasa(Lipinski) - Nosek Kuczek Obierak Kepa - Bialkowski Nawrot ? Pyciak - Kwiecinski Kiwacki

Gra fatalna, prowadzimy 1:0 po bramce Kwiecinskiego z rzutu karnego.

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » sob lip 26, 2008 4:54 pm

Z tych chłopaków, którzy grali z Garbarnią do pierwszej drużyny nadaje się Obierak, Kępa, Lipiński i Białkowski - reszta to tragedia. Kwieciński przestał cały mecz - zresztą Hutnik z niego rezygnuje i słusznie.

Gra jako taka przez pierwsze 30 min. Potem nawet trenerzy odpuścili w opierdalaniu naszych grajków.
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

luke.krak
Posty: 971
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » sob lip 26, 2008 5:09 pm

tommyl pisze:Z tych chłopaków, którzy grali z Garbarnią do pierwszej drużyny nadaje się Obierak, Kępa, Lipiński i Białkowski - reszta to tragedia. Kwieciński przestał cały mecz - zresztą Hutnik z niego rezygnuje i słusznie.

Gra jako taka przez pierwsze 30 min. Potem nawet trenerzy odpuścili w opierdalaniu naszych grajków.


Kwiecinski przestal caly mecz bo jak reszta grajkow tak grala ze chlop podan wogole nie mial to co sie dziwic...moim zdaniem bylby wzmocnieniem..co do Bialkowskiego to dzisiaj nic mu nie szlo...pyciak juz byl lepszy hehe wogole to nie wiem po co trener testuje az takie dalekie rezerwy:/ zamiast probowac grac tym skladem mniej wiecej co mamy walczyc o awans to robi takie jaja...wogole gra byla denna a raczej tej gry nie bylo Ps. pewne info ze zrezygnowali z Kwiecinskiego??

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » sob lip 26, 2008 5:47 pm

Akurat moim zdaniem Kwieciński mógł by się przydać, cwaniactwo, doświadczenie, technika użytkowa, wtedy kiedy przyspieszył (fakt, że raptem dwa, może trzy razy) coś się działo. Ale prawdą jest też, że nie miał żywcem z kim grać. Kępa lepszy w pomocy niż w obronie, co do tego nie ma wątpliwości już od dawna, ale mamy następnego treneiro, który cuduje. Pyciak do dupy, nic kompletnie nie pokazał, natomiast Obierak dno dna, napastnicy robili z nim co chcieli, Kiwacki beznadziejny, aż szkoda gadać. Juniorów "in plus" nie oceniam, bo na mój gust żaden nie nadaje się jeszcze do grania w I zespole, natomiast wyróżnienie "in minus" należy się obu środkowym pomocnikom (kompletnie nie istnieli, w środku pola była dziura jak lej po wybuchu bomby atomowej) i Kuczkowi, który chyba pomylił zainteresowania, bo do gry w piłkę na jakimkolwiek poziomie to się chłopak w ogóle nie nadaje. Specjalne wyróżnienie dla napastnika z nr 18 - taka młodsza wersja Janickiego. Szkoda, że nie można było obejrzeć w akcji teoretycznie pierwszego składu, może byłby jakiś lepszy ogląd sytuacji, do startu rozgrywek zostały raptem dwa tygodnie...

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » sob lip 26, 2008 6:49 pm

tak z Kwiatka rezygnują - koleś ma sił na 30 minut - ja też jestem cwaniak -więc może ja zagram, nie byłoby widać różnicy!

Pierwszy skład miał grać z Rozwojem ale nie przyjechali.
Obrazek Obrazek



KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » śr lip 30, 2008 6:28 pm

KS Olkusz.
- boiska treningowe na Suchych Stawach o godzinie 17:30.czwartek.
Hutnik Kraków

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » śr lip 30, 2008 7:34 pm

Hutnik - Olkusz do ok 70 min 3 : 0

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » śr lip 30, 2008 7:47 pm

pablo pisze:Hutnik - Olkusz do ok 70 min 3 : 0


do konca wynik sie nie zmienil :)

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » śr lip 30, 2008 7:58 pm

Bramki dla Hutnika Suchan, Gładysz i Kiwacki.

Gra chaotyczna acz nawet ambitna, troche pobiegali, powalczyli. Martwią kontuzje Wiącka, Paszkiewicza teraz na sparingu Tabak doznał jakiegoś urazu więc zobaczymy jak to dalej pójdze.
Nie wiem co z tego będzie. Drużyna jest mieszanką doświadczonych zawodników typu Kępa, Pasionek, Brzeziański, Czajka, Wiącek, Tabak z młodzieżą. Dobrze zapowiada się Gładysz, Niechciał.
Ciekawi mnie co jest z Jagłą bo go nie widać wogóle.
Może się coś z tego wyklaruje.
Aha jeszcze jedno, najeżdżacie na tego Pyciaka ale według mnie chłopak całkiem nieźle dzisiaj sobie radził, dajmy mu szanse.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
fcb
Posty: 236
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Kraków Nowa Huta

Postautor: fcb » śr lip 30, 2008 10:35 pm

Pyciak wzmocnienie na skrzydło zajebiste, chłopak ma abicje i walczy,zobaczycie jakie będą efekty skrzydeł Kępa-Pyciak !!! Tyle z mojej strony.

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » śr lip 30, 2008 10:45 pm

Okaże się po pierwszych meczach , sparingpartnerów nie mamy zbytnio wymagających , więc ciężko coś tu powiedzieć !! Bramki fartowne , kilka akcji składnych . To za mało na nową 3 ligę !!