Sparingi, przygotowania, lato 2008

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Sparingi, przygotowania, lato 2008

Postautor: Aldaris » czw cze 19, 2008 6:57 pm

Tak jak w temacie.

Co do dzisiejszej gierki wewnętrznej, to byłem na początku ok. 5 minut. Pasionek, Wasilewski, Kaczor na ławce po cywilnemu. Z nowych (starych) na boisku zauważyłem Piotrowicza o ile się nie myle.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » pt cze 20, 2008 12:09 am

Byli jeszcze na bank Niechciał , Gładysz (powrót z wypożyczenia - Płomień J.) , Kroczek (Mogilany) , reszty nie znam .

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » pt cze 20, 2008 8:30 am

Mam prośbę odnośnie sparingów ,jeśli ktoś wie wcześniej o sparingu to niech poda datę i godzinę

LOKO
Posty: 631
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » wt cze 24, 2008 7:35 am

Podobno Hutnik dogadał się z Wieliczką i Kaczor odchodzi.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » wt cze 24, 2008 8:36 am

LOKO pisze:Podobno Hutnik dogadał się z Wieliczką i Kaczor odchodzi.


"Górnik doszedł natomiast do porozumienia z Hutnikiem w sprawie przejścia do Wieliczki Tadeusza Kaczora. - Jesteśmy po rozmowach z wiceprezesem Hutnika Andrzejem Szmytem i zawodnikiem. Ma w kontrakcie sumę odstępnego, pozostaje kwestia formy jej zapłacenia - mówi Adamus"

cały news
http://www.90minut.pl/news.php?id=741769
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » wt cze 24, 2008 9:07 am

To pograł u nas runde po kontuzji... :(

Krzycho
Posty: 703
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » wt cze 24, 2008 9:22 am

to taki sposob podziekowania za pomoc przy rehabilitacji
walka z pijaństwem obowiązkiem społecznym

sikorek_nh
Posty: 1101
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » wt cze 24, 2008 9:53 am

Krzycho pisze:to taki sposob podziekowania za pomoc przy rehabilitacji



Ma sume odstepnego ...
wiec o ile sie nie myle to to jest klauzula odejscia tzw a to oznacza ze jesli Wieliczka zgodzi sie zaplacic za niego tyle ile tam jest zapisane to on odejdzie.
Hutnik 1950 KRAKÓW.

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » wt cze 24, 2008 9:54 am

>to taki sposob podziekowania za pomoc przy rehabilitacji

Dlatego niestety trzeba takie sytuacje olewac i juz, zadnej pomocy niech nikt juz nie oczekuje.

Rozumiem jeszcze gdybysmy sie utrzymali w 2 lidze, jakis transfer mozna byloby zrozumiec, ale to Kaczor jest odpowiedzialny ze bedziemy grac na murawach nieznanych GPS i sam powinien tam tyrac teraz o powrot na wyzszy szczebel

Smutne

Awatar użytkownika
bolo
Posty: 429
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 10:31 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: bolo » wt cze 24, 2008 9:55 am

Krzycho pisze:to taki sposob podziekowania za pomoc przy rehabilitacji
Wiedziałem ze się zaraz zacznie a może miał się marnować w tym syfie i w przyszłym sezonie biegać po pastwiskach. Tadziu powodzenia!!!!

dUfio
Posty: 9123
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt cze 24, 2008 10:01 am

juz dawno miedzy bajki mozna bylo wlozyc eposy o dzielnych pilkarzach gotowych rozlac krew w imie niepojetej milosci do klubu i skłonnych bronić jego barw aż do smierci w ramach wdziecznosci za uratowane zdrowie

pilkarze graja tam gdzie im placa-beda placic im u nas-beda grac u nas-nie-to pojda do wieliczki-tak wynika z praw ekonomii które sa nastepstwem wieloletnich badań i obserwacji ekonomów z całego świata

jesli jakis pilkarz mowi że gra w jakims klubie dla zasady a nie dla pieniedzy to kłamie


to nie kibic ktory "wydaje cala wyplate na wyjazdy i jeszcze pozycza od mamy" (cytat orginalny, jednego z obiezyswiatow)

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » wt cze 24, 2008 11:09 am

Tylko że liczne zbiórki i akcjie majace na celu jego jak najszybsze wyzdrowienie nie były robione po to aby on jak najszybciej mógł wyniesc się z Hutnika i zarobić więcej.Równie dobrze moglibysmy się zrzucac na byle jakiego piłkarza z Pomorskiego aby pomóc chlopakowi w wyzdrowieniu. Swoją droga że on poziomem się nie wybijał z naszej 'ekipy' ale mógłby u nas rok pograc i pomóc w awansie a dopiero późńiej szukać lepszej kasy. Takie jest moje zdanie. A jak przedmówcy chcą to niech mu dziękuja za całą runde zagraną w naszej druzynie. Choc niepotrzebnie grał mógl odrazu sie gdzieś przenieść jak mu na tym tak bardzo zależy.

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt cze 24, 2008 12:19 pm

Jasne kurwa Tadek zostanie w imię ratowania klubu, którego nikt ratowac nie chce. Weźcie się zastanówcie. To jest zawód, on się z tego utrzymuje. Wybiera lepsza kasę, mozliwość rozwoju, tylko idiota bez ambicji nie przyjął by takiej oferty.
Pozwodzenia Tadek!

Fan Hutnika
Posty: 1530
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » wt cze 24, 2008 12:45 pm

Kazdy bedzie spieprzal z tego klubu jak tylo nadazy sie okazja do wiekszej kasy i normanych warunkow
Powodzenia Tadziu wszystkiego najlepszego

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » wt cze 24, 2008 12:49 pm

Ale sie nie potrzebnie uczepiliście była nadzieja na utrzymanie to walczył w naszych barwach spadliśmy więc i on szuka sobie miejsca ,gdzie więcej zarobi . Proste nikt nie będzie grał w nieskończoność w hutniku skoro ten zsuwa sie po równi pochyłej. Pragnę Wam przypomnieć ,że nie dalej jak miesiąc temu wszyscy narzekaliście ,że Hutnik nic nie gra , a teraz strasznie płaczecie za każdym odchodzącym piłkarzem .
Hutnik Centrum B