Hutnik-Lubrzanka Kajetanów

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » wt sie 26, 2008 9:18 am

hehe po meczu widziałem owych przyjezdnych byli ostro najebani i gadali ze sa za Korona Kielce , razem z kolega weszlismy z nimi w mala konwersacje i twierdzili ze Lubrzanka sie jeszcze rozkreci i im pojdzie . Te dwie dziewczynki faktycznie biegały po klubie ale z tego co widzialem to same.
TYLKO POLSKA

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » wt sie 26, 2008 9:46 am

raval pisze:Awansu i tak nie bedzie bo prezez przed sezonem zawodnikom powiedział że w tym roku bez awansu


Czekamy na ciąg dalszy.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

1979
Posty: 1906
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » wt sie 26, 2008 12:42 pm

"w przerwie meczu zwiedzały one budynek klubowy w towarzystwie jegomoscia "

muzeum sobie z Hutnika zrobili
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » wt sie 26, 2008 4:33 pm

stefan batory pisze:Ja slyszalem,ze Hutnik ma docelowo grac w A klasie, zajmowac sie mlodzieza,wynajmowac boiska. Pisze jak najbardziej powaznie,bez zadnych ironii,sarkazmow,zartow. Takie info dostalem kilka miesiecy temu,pod koniec zeszlego sezonu. Mam nadzieje,ze po wakacjach plany sie zmienily.
Nie wiem jakie jest nastawienie w zarzadzie,ale po pilkarzach i trenerach widze,ze mozemy byc spokojni,na pewno nie odpuszcza.


Niechce mi się w to wierzyć. To po co wogóle by grali. Mogli się odrazu wycofać z rozgrywek i zgłosić zespół do A-klasy. Wogóle jakieś pierdoły tu wypisujecie, że aż się czytać niechce.
Moja teoria jest taka, że poprostu klub póki co zamierza spłacić cały dług który pozostał z dawnych lat, zresztą jakiś czas temu rozmawiałem z Piotrkiem i powiedział że do spłaty zostało już nie dużo a w momencie kiedy pozbędą się długu zaczną tworzyć drużyne która grałaby przynajmniej w obecnej I lidze. Takie jest moje zdanie.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt sie 26, 2008 4:59 pm

Michas pisze:
stefan batory pisze:Ja slyszalem,ze Hutnik ma docelowo grac w A klasie, zajmowac sie mlodzieza,wynajmowac boiska. Pisze jak najbardziej powaznie,bez zadnych ironii,sarkazmow,zartow. Takie info dostalem kilka miesiecy temu,pod koniec zeszlego sezonu. Mam nadzieje,ze po wakacjach plany sie zmienily.
Nie wiem jakie jest nastawienie w zarzadzie,ale po pilkarzach i trenerach widze,ze mozemy byc spokojni,na pewno nie odpuszcza.


Niechce mi się w to wierzyć. To po co wogóle by grali. Mogli się odrazu wycofać z rozgrywek i zgłosić zespół do A-klasy. Wogóle jakieś pierdoły tu wypisujecie, że aż się czytać niechce.
Moja teoria jest taka, że poprostu klub póki co zamierza spłacić cały dług który pozostał z dawnych lat, zresztą jakiś czas temu rozmawiałem z Piotrkiem i powiedział że do spłaty zostało już nie dużo a w momencie kiedy pozbędą się długu zaczną tworzyć drużyne która grałaby przynajmniej w obecnej I lidze. Takie jest moje zdanie.


:lol:

Czyli po chuju było pierdolenie przez wszystkie sezony o awansach i innych pierdołach?Bo dług jest już sporo czasu i z tego wynika, że ani w tym, ani w następnym i w sumie to chuj wie kiedy będziemy w końcu o coś grali?
Ten klub dławi się samymi paranojami.

fan
Posty: 976
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » wt sie 26, 2008 7:16 pm

A co mają powiedzieć wprost że nie mają żadnych celów ??? Zeby stracić wszystkie dotacje np. (budowa nowego stadionu) z Urzędu Miasta itp... profity

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » śr sie 27, 2008 12:20 am

Macie znajomych piłkarzy pogadajcie se z nimi, nie bede mowił od ktorych grajków to z kumplami wiemy ale nie sieje plot bo niby po co? Zresztą to przcierz żadna nowość że od kilku sezonow zarząd nie chce awansowac:)

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » śr sie 27, 2008 5:56 am

raval pisze:Macie znajomych piłkarzy pogadajcie se z nimi, nie bede mowił od ktorych grajków to z kumplami wiemy ale nie sieje plot bo niby po co? Zresztą to przcierz żadna nowość że od kilku sezonow zarząd nie chce awansowac:)


Czyli jednym slowem pozdro dla kumatych, kto ma wiedziec ten wie itd

Harold
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 12:18 pm

Postautor: Harold » śr sie 27, 2008 9:22 am

Klub uleczy tylko LUSTRACJA 8) agenci i ludzie o nieczystych intencjach niech zawisna na maszcie :twisted:

Fan Hutnika
Posty: 1531
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » śr sie 27, 2008 9:25 am

juz dawno o tym pisalem nie raz
choc zarzad sie zmienial wiec moze jest inaczej
zobaczymy
tylko patrzac realnie
w razie ewentualnego awansu ,skad sie kasa wezmie dalekie wyjazdy ? na co im po co im to ,skoro jest dobrze jak jest
mam nadzieje ze pilkarze wywalcza ten awans nie patrzac czego zycza sobie zarzadcy w tym sezonie

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr sie 27, 2008 9:58 am

Ja wierze w piłkarzy. Moim zdaniem na przeszkodze może stanąć Puszcza z Dalinem a nie zarząd. Trzeba wierzyć bo co innego pozostaje.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » śr sie 27, 2008 10:47 am

raval pisze:Macie znajomych piłkarzy pogadajcie se z nimi, nie bede mowił od ktorych grajków to z kumplami wiemy ale nie sieje plot bo niby po co? Zresztą to przcierz żadna nowość że od kilku sezonow zarząd nie chce awansowac:)


Najwyraźniej nie zauważyłeś, że zarząd się zmienił niedawno, podobnie jak większościowy udziałowiec (czytaj: WŁAŚCICIEL) Klubu (SSA). Nie chcesz siać plot a siejesz ile wlezie.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » śr sie 27, 2008 11:05 am

Jest jeszcze jedna opcja spiskowa w którą nie chce wierzyć:

Chodzi o samych piłkarzy - jeśli awansują - ilu z nich załapie się do nowej drużyny Hutnika?? Będą musieli szukać innych klubów wiejskich - a tak to graja w Krakowie.

Choć z drugiej strony - czy nasza obecna drużyna miałaby kłopoty w obecnej II lidze... to już sami sobie odpowiedzcie!

A może po prostu mieliśmy pecha i brakło umiejętności???
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

1979
Posty: 1906
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » śr sie 27, 2008 12:20 pm

tommyl pisze:Jest jeszcze jedna opcja spiskowa w którą nie chce wierzyć:
Chodzi o samych piłkarzy - jeśli awansują - ilu z nich załapie się do nowej drużyny Hutnika?? Będą musieli szukać innych klubów wiejskich - a tak to graja w Krakowie.
???


moim zdaniem akurat tutaj sytuacja bedzie wygladac zupełnie na odwrót jak napisałes. Tylko awans ,premie zostawia ten sklad jaki jest a z roku na rok ta druzyna bedzie lepsza ,bardziej zgrana itd. Jesli nie awansuja teraz to pewnie nie awansujemy przez nastepne kilka lat popadajac w marazm 4-ligowy. Sieklinski odejdzie do lepszego klubu (najlepszy trener chyba od czasów 1-ligowych). Ja bym skłaniał sie ku mysli ,ze to jeden z najwazniejszych sezonów kilku ostatnich lat -bo albo awans (druzyna ,trener zostaja -za rok sa o klase lepsi i walcza o 2 lige) ,albo pozostanie w lidze , nie daj Boze spadek (wszystko sie wali , odchodza co lepsi pilkarze ,trener ) i gramy w 4 lidze przez nastepne 5 lat. a to czy beda grac pilkarze w Krakowie czy gdzies na wiosce to mało znaczace. Popatrz na Wronki, Grodzisk, kiedys Pniewy i kilka innych tego typu "aglomeracji"
od swych narodzin przez wszystkie lata

NA ZAWSZE Hutnik

powstrzyma nas tylko koniec świata



BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » śr sie 27, 2008 1:34 pm

metal pisze:
raval pisze:Macie znajomych piłkarzy pogadajcie se z nimi, nie bede mowił od ktorych grajków to z kumplami wiemy ale nie sieje plot bo niby po co? Zresztą to przcierz żadna nowość że od kilku sezonow zarząd nie chce awansowac:)


Najwyraźniej nie zauważyłeś, że zarząd się zmienił niedawno, podobnie jak większościowy udziałowiec (czytaj: WŁAŚCICIEL) Klubu (SSA). Nie chcesz siać plot a siejesz ile wlezie.


I co że sie zmienil? ja mówie o tym sezonie i o tym prezesie