Hutnik-Lubrzanka Kajetanów

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » sob sie 23, 2008 7:31 pm

spokojnie.... mamy 3 pkt. ale nie ma sie czym podniecac bo ta lubrzanka to smiszny zespolik jakis.... nasi zagrali niezle ale nieskutecznie strasznie. dobrze prognozuje to przed nastepnymi meczami a te najwazniejsze sa przed nami - puszcza dalin i unia ...

aha no i i wyroznic chcialem Nawrota i Taraska widac ze chca i ze beda z nich ludzie :) reszta niezle ale bez fajerwerków :wink:
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

Awatar użytkownika
KokoHKS
Posty: 65
Rejestracja: śr mar 21, 2007 10:59 pm
Lokalizacja: Szkolne HKS!

Postautor: KokoHKS » sob sie 23, 2008 7:33 pm

ogólnie gra średnia :P a jak zobaczyłem jak rozegraliśmy rzut rożny to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać :roll: W sumie łysy nam dużo pomógł :D

PAHKS
Posty: 385
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 9:01 pm

Postautor: PAHKS » sob sie 23, 2008 7:38 pm

zgodze sie z fanem ,Pyciak jest zajebisty ,walczy ma dobry dryblig brawo za ten transfer zreszta ktos tu pisal o nim ze bedzie z niego pozytek
PrzyArceHKS
Bylismy jestesmy bedziemy

Awatar użytkownika
CENTRUM D NH
Posty: 294
Rejestracja: czw paź 19, 2006 10:30 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: CENTRUM D NH » sob sie 23, 2008 7:39 pm

KokoHKS pisze:ogólnie gra średnia :P a jak zobaczyłem jak rozegraliśmy rzut rożny to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać :roll: W sumie łysy nam dużo pomógł :D



a zrozumiales chociaz na czym polegal ten rzut rozny ?
Każdy Głos, Każdy Cios Oddany Za Ten Klub, Za Te Barwy HKS !!!

KSH74NH
Posty: 4386
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » sob sie 23, 2008 7:40 pm

cos wiecej o rzucie roznym moze ktos ? co takiego bylo

Awatar użytkownika
CENTRUM D NH
Posty: 294
Rejestracja: czw paź 19, 2006 10:30 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: CENTRUM D NH » sob sie 23, 2008 7:41 pm

ten pierwszy co byl przy rogu dotknal to pilke juz i sie zamienili ale widac ze sedzia nie rozkminil
Każdy Głos, Każdy Cios Oddany Za Ten Klub, Za Te Barwy HKS !!!

KSH74NH
Posty: 4386
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » sob sie 23, 2008 7:45 pm

ok ,ale nie widzialem by tam ktos stal drugi od nas :)

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » sob sie 23, 2008 7:50 pm

Brawo chlopcy hutnicy :-)

W pierwszej polowie Lubrzanka weszla chyba 3 razy na nasza polowe. Nerwowka jednak byla po golu na 1-1. Fajnie, ze udalo sie wygrac. Kolejny dobry mecz Pyciaka. Duzo akcji skrzydlami.

Dla mnie przebojem byli najebani na maxa kibice-dzialacze gosci, ale skoro spiewali, "ani Legia, ani Roma naszej Lubrzanki nie pokona", to my jestesmy zajebisci!

Gratulacje dla naszych pilkarzy!

luke.krak
Posty: 965
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » sob sie 23, 2008 7:55 pm

Nie podniecajmy sie...to była tylko lubrzanka:) oni maja małe boisko i zapewne wczesniej w lidze grali na takich...poprostu ich zajechalismy:) widac ze przewyzszalismy ich technicznie i szybkosciowo i wytrzymalosciowo... dlatego taki wynik;) moim zdaniem trener powienien wczesniej wpuszczac kepe za pyciaka wtedy caly czas by prawa strona lazila na pełnych obrotach:) bo pyciak od 70min juz opadl z sił...no i to co mi nie pasuje to Swiątek w ataku...za duzo kombinuje i nie radzi sobie to nie jego miejsce..ale to moje zdanie:)

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3915
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob sie 23, 2008 7:57 pm

Chłopaki walczą, biegają, gryzą trawę. Była 89 minuta, a oni dalej walczyli :!:

Podoba mi się to. Gra ładna dla oka. Za taką walkę należą im się brawa. Nie ma tu gwiazdorów, tylko każdy zapierdala ile może.

No i wydaje mi się, że jest jakiś pomysł w tej grze (ale o tym przekonamy się grając z mocniejszymi przeciwnikami).


Pozdrawiam


aaa i PS: Fajna sprawa z tymi strażakami hehee

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob sie 23, 2008 7:58 pm

luke.krak pisze:Nie podniecajmy sie...to była tylko lubrzanka:) oni maja małe boisko i zapewne wczesniej w lidze grali na takich...poprostu ich zajechalismy:) widac ze przewyzszalismy ich technicznie i szybkosciowo i wytrzymalosciowo... dlatego taki wynik;) moim zdaniem trener powienien wczesniej wpuszczac kepe za pyciaka wtedy caly czas by prawa strona lazila na pełnych obrotach:) bo pyciak od 70min juz opadl z sił...no i to co mi nie pasuje to Swiątek w ataku...za duzo kombinuje i nie radzi sobie to nie jego miejsce..ale to moje zdanie:)


No a jak sie ineczej wygrywa?Chyba na tym to polega, by byc lepszym :wink:

KSH74NH
Posty: 4386
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » sob sie 23, 2008 7:59 pm

dokladnie jak napisal Ozog zapierdalaja przez 90 minut :shock: ja jestem po ogromnym wrazeniem gry , dawno takiego HKSu nie widzialem

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » sob sie 23, 2008 8:06 pm

KSH74NH pisze:dokladnie jak napisal Ozog zapierdalaja przez 90 minut :shock: ja jestem po ogromnym wrazeniem gry , dawno takiego HKSu nie widzialem


Jest ok, ale jednak z Granatem bylo lepiej. Dzisiaj powinno byc 18-1 a nie bylo bo to co goscie pudlowali to naprawde poezja, dobrze ze trafil Pasion

Generalnie mecze oglada sie teraz dosc przyjemnie, ladna krakowska pilka, totalna przewaga techniczna, kilka dobrych pomyslow, tylko ta skutecznosc, ale mysle ze z czasem bedzie lepiej

Z tym rogiem to sedzia dal dupy, no ale w 3 lidze nie spodziewal sie takich pomyslow :)

No i brawa dla bramkarza gosci, w sumie gdyby nie on to by jeszcze z tego meczu wyszedl jakims cudem remis, co byloby juz lekkim przegieciem

Mogliby tez sobie sprawic masazyste, lekarza...

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » sob sie 23, 2008 8:08 pm

Bardzo ambitny mecz, widać że chłopaki chcą, ale jeszcze nie wszystko wychodzi, widać że powoli zaczynają się zgrywać, wszystko jednak zweryfikują mecze z Puszczą, Dalinem, Garbarnią, Niecieczą i Unią.


Przy okazji wspomnianych wyczynów działaczy Lubrzanki:

- osoba w białej czapeczce (nie trener - Zenobiusz Foks) w czasie przerwy pił piwo (widzieli to dziennikarze) - był wpisany w protokole jako zawodnik
- trener Lubrzanki został wyrzucony przez arbitra nie opuścił obiektu
- na ławce rezerwowej gości były nieuprawnione osoby (dwójka dzieci)
- brak lekarza/masażysty zespołu Lubrzanki
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob sie 23, 2008 8:18 pm

markow pisze:Bardzo ambitny mecz, widać że chłopaki chcą, ale jeszcze nie wszystko wychodzi, widać że powoli zaczynają się zgrywać, wszystko jednak zweryfikują mecze z Puszczą, Dalinem, Garbarnią, Niecieczą i Unią.


Przy okazji wspomnianych wyczynów działaczy Lubrzanki:

- osoba w białej czapeczce (nie trener - Zenobiusz Foks) w czasie przerwy pił piwo (widzieli to dziennikarze) - był wpisany w protokole jako zawodnik
- trener Lubrzanki został wyrzucony przez arbitra nie opuścił obiektu
- na ławce rezerwowej gości były nieuprawnione osoby (dwójka dzieci)
- brak lekarza/masażysty zespołu Lubrzanki


Czego sie spodziewaliście po takiej dziczy? Nie wiecie jak to wyglada na takich wsiach?

P.S. Może te dzieci to masażysta i lekarz tylko "in trenning" :wink: :lol: