Suche Stawy to NASZ dom NIE do wynajęcia

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » wt paź 28, 2008 7:14 pm

stefan batory pisze:My jako klub z czwartej ligi sobie poradzimy,a kluby z Krakowa beda mialy problem :D.


Nie pisz takich głupot , bo nawet my sobie nie poradzimy . Nie widziałeś boiska po dwóch meczach ligowych , pierwszej i drugiej drużyny Hutnika w weekend , więc się nie wypowiadaj !! Ja widziałem , więc wiem , że to jest masakra dla boiska , przez tydzień to można go jedynie treningami dowalić i tyle !! Oczywiście oni niech sobie potrenują !! :/
Ostatnio zmieniony wt paź 28, 2008 7:15 pm przez misiek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 787
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » wt paź 28, 2008 7:18 pm

Nie zrozumiales mnie. Ja uwazam ze boisko trzeba bedzie doslownie zaorac/rozkopac PRZED feralna runda tak by WC nie zagraly u nas ani jednego meczu. A my sobie poradzimy bo grajac w takiej lidze mozemy grac nawet na Wandzie.

Awatar użytkownika
pierdus
Posty: 25
Rejestracja: ndz paź 01, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: Krakow NH

Postautor: pierdus » wt paź 28, 2008 7:21 pm

KonradHKS pisze:
:R:L:X: pisze:Na Naszym Ostatnim Meczu z Unią pasowałoby zrobić transparent ANTY temu pomysłowi :!:


Jak nie transparent to jakiś dosadny okrzyk ale jakoś trzeba pokazać wszytskim ze to jest stadion Hutnika i Wisla nie jest tu mile widziana....



Jestem za transparentem ... , wogole sobie nie wyobrazam jak bede rozgrywane mecze... jak cracovia bedzie grala w sobote , to my z wisla w niedziele ? , ehh stadion milanu chca z nas zrobic , to jest definytywnie do dupy pomysl , czemu nie zaczna remontowac wisly ? , i bede grali na cracovi , albo odwrotnie , musza budowac w tym samym czasie ... zabije prezesa jak sie zgodzi.. 8)

Awatar użytkownika
Oczko
Posty: 27
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 8:21 pm

Postautor: Oczko » wt paź 28, 2008 7:24 pm

Jest szansa, że Wisła nie będzie grała poza Krakowem w czasie remontu stadionu. Gościny może użyczyć bowiem Hutnik. Taki pomysł pojawił się w ostatnich dniach, a dzisiaj w Urzędzie Miasta dojdzie do spotkania na szczycie wszystkich zainteresowanych stron, tj. przedstawicieli miasta oraz krakowskich klubów. Klubów, bo na Suchych Stawach poza Wisłą mogłaby grać także Cracovia, która również zaczyna remontować swój obiekt i zmuszona będzie grać poza swoim stadionem.

W przypadku "Białej Gwiazdy" padały nazwy takich miast jak: Tarnów, Chorzów i Ostrowiec Św., a w ostatnim czasie Sosnowiec i Wrocław.

Sprawa nie jest łatwa, bo obiekt na Suchych Stawach nie spełnia w tej chwili wymogów licencyjnych na rozgrywanie meczów w ekstraklasie. Brakuje oświetlenia i podgrzewanej murawy. I właśnie rozwiązanie m.in. tego problemu będzie tematem dzisiejszych rozmów w Urzędzie Miasta.

- Jest pomysł, żeby Wisła i Cracovia grały na Hutniku, ale to niesie za sobą spore koszty - mówi Barbara Janik, dyrektor krakowskiego biura ds. Euro 2012. - Za wcześnie teraz mówić o szczegółach. Więcej będziemy wiedzieć po spotkaniu.

W podobnym tonie wypowiada się wiceprezes Hutnika, Andrzej Szmyt. - Dla nas to nowa informacja, że mielibyśmy gościć Cracovię i Wisłę - mówi. - Mamy swoje plany inwestycyjne, ale z drugiej strony nie widzę problemów, żebyśmy wypracowali porozumienie. Jeśli to się uda, a służby porządkowe będą w stanie zabezpieczyć te mecze, to nie widzę przeszkód, żeby spotkania ekstraklasy były rozgrywane na naszym obiekcie.

Z nadziejami na Suche Stawy patrzą również przy ul. Reymonta. - W czasie spotkania będziemy rozmawiać nad harmonogramem prac na naszym stadionie - mówi prezes Wisły, Marek Wilczek. - Dla nas optymalną sytuacją byłoby, gdybyśmy wiosną mogli grać jeszcze u siebie i to nawet przy dwóch trybunach, a nawet jednej, południowej. W tym czasie można przeprowadzić inwestycje na Hutniku i wtedy cały następny sezon jesteśmy gotowi grać na Suchych Stawach.

Problemem w całej sprawie mogą być koszty. Miasto nie przewiduje bowiem w 2009 roku tak dużych inwestycji na Suchych Stawach. Jeśli zatem Wisła i Cracovia zdecydowałyby się na takie rozwiązanie, być może musiałyby wziąć na siebie ciężar zainstalowania jupiterów, a także podgrzewanej murawy. Jaki to koszt? Szacunkowo trzeba określić go na 6 do 8 mln złotych.

Oba kluby byłyby skłonne pójść na takie rozwiązanie. Rachunek ekonomiczny jest bowiem prosty. Wielomiesięczne rozgrywanie meczów poza Krakowem przyniesie "Białej Gwieździe" i w nieco mniejszym stopniu "Pasom" spore straty, wynikające ze znacznie mniejszej liczby sprzedanych biletów i karnetów. Trudno bowiem liczyć, że na mecze "u siebie" w innych miastach, będą jeździć wielotysięczne tłumy. Na Suchych Stawach o frekwencję, w miarę porównywalną z obecną, oba krakowskie kluby mogą być spokojne.

Jeśli Wisła i Cracovia przeznaczyłyby środki na inwestycje, to mogłyby je później odliczyć od opłat za wynajem obiektu, a o czymś takim nie miałyby prawa myśleć, gdyby wynajmowały stadiony w innych miastach. Takie rozwiązanie jest najlepsze dla wszystkich. Skorzystają obie ekstraklasowe drużyny i ich kibice, skorzysta również Hutnik, którego stadion wypięknieje. Skorzysta wreszcie Nowa Huta, do której ekstraklasa wróciła by po dwunastu latach przerwy,czyli od momentu gdy jej szeregi w 1997 roku opuścił gospodarz stadionu na Suchych Stawach.


***


Obiekt Hutnika pomieścić może 12 000 widzów, z czego 3 000 siedzących.

Źródło: Gazeta Krakowska
KIWACKI- ten to mnie do wrzodów doprowadzi, jak się nie przestanie kopać po czole.

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » wt paź 28, 2008 7:31 pm

To jest upokarzające, wszyscy robią z tym klubem co chcą. A ten motyw z jupiterami to już wał nad wały, nagle przestaną zasłaniać widok z mega wyjebanego w kosmos, najlepszego punktu widokowego w mieście gdzie codziennie walą tłumy turystów i rozkoszują się widokiem na klasztor ? To się w pale nie mieści. Pięknie nas wypalcowali i to w całe 20 minut. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Mam nadzieję że zostaną upublicznione nazwiska tych co się na to zgodzili, bo na pewno wielu chciałoby się dowiedzieć kto jest takimi sprzedawczykiem.
Już widzę oczami wyobraźni mecze Hutnika gdzieś na bocznym boisku o godzinie 11.

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » wt paź 28, 2008 7:31 pm

To jeszcze niech WC sfinansują wyjebiście duży napis nad każdym wejściem na stadion:

Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków

Ja pierdole, ale nas miasto sprzedało! Zniszczyc klub z prawie 60-letnia tradycja, tylo po to, zeby banda wislakow i crakersow miala bliżej na mecz.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

fan
Posty: 979
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » wt paź 28, 2008 7:32 pm

OCZEKUJĘ WYJAŚNIEŃ OD KOMPETENTNEGO PRZEDSTAWICIELA HUTNIKA !!!
Co w kwestii budowy nowego stadionu Hutnika ?!?!?!?!??!?!?!?
Na pewno było mowa o tym na spotkaniu ? Czy na jakiś jebanych krzesełkach i kołowrotkach się skończy ???? Czy to już koniec marzeń o nowym stadionie ????

fan
Posty: 979
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » wt paź 28, 2008 7:39 pm

Ostatnio byłem tak wkurwiony jak sędzia Wylot souścił nas do niższej ligi. JA PIERDOLE !!!
Nadal nurtuje mnie kwestia nowego stadionu. Czy miasto wyjebało nas w 20 minut ? Sam nie wiem. Biorąc pod uwagę, że stadion Hutnika jednak najpiękniejszy nie jest i powiewa komuną to raczej trudno sobie wyobrazić trenującą drużynę Niemiec badź Portugalii na starym stadionie... więc raczej wstydem dosyć konkretnym również dla miasta jako właściciela obiektu byłoby przyjmowanie w/w drużyn na starym obiekcie.

giovanni
Posty: 366
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » wt paź 28, 2008 7:39 pm

dwa istotne pytania:

-co w takiej sytuacji z planowaną przebudową naszego stadionu???
-czy klub będzie miał korzyści finansowe z tego wynajmu???
- Hutnik NOWA HUTA -

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » wt paź 28, 2008 7:47 pm

Na super kase za wynajem tez bym nie liczyl - obiekt jest miejski, Cracovia to klub miejski, a radni Krakowa za dostanie bezplatnego karnetu na Wisle, zrobia dla tego klubu wszystko, wiec ceny beda preferencyjne lub jak kto woli niekomercyjne!

Ciekawe, czy szmaty z Wisly beda po latach przerwy, znowu beda demolowac nasz zegar.

A tydzien zapowiadal sie tak zajebiscie...
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

bn
Posty: 3035
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt paź 28, 2008 7:53 pm

oczywiście wyważone i kulturalne komentarze, które są negatywne nie są na Interii publikowane...

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » wt paź 28, 2008 8:29 pm

zainteresowanie mediów rośnie
http://forum.Hutnik.krakow.pl/profile.p ... le&u=18328
Gazeta Krakowska się zarejestrowała

Harold
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 12:18 pm

Postautor: Harold » wt paź 28, 2008 8:35 pm

Wyglada na to ze juz mamy pozamiatane, agenci zrobili swoje.. a wlasciwie robili juz od lat..
Kto oczekiwal innej polityki miasta wobec naszych ('ich') obiektow byl w grubym bledzie. Po prostu zgarniaja nam nasz NAJWIEKSZY (oprocz kibicow oczywiscie 8) ) na obecna chwile atut.
To ja tez pytam kto sie na to zgodzil??? i na jakich dokladnie warunkach?

apokalipsa

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » wt paź 28, 2008 8:55 pm


huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » wt paź 28, 2008 8:59 pm

Zamiast pierdolić głupoty trzeba wymyślić coś co skutecznie utrudni życie lokalnym rywalom. (jakaś akcja? mecz z Unia wydaje sie dobra okazja...). Niestety znając Polską mentalność wiem że to nic nie da. To jest wlasnie kurwa najgorsze, najważniejsza grupa w całej tej sprawie nie ma NIC do powiedzenia, i NIC nie zrobi.
A te pasiaste zakute łby, wciskaja nam jakieś pierdolone używane oświetlenie z kałuży, niech je sobie rozbiją o kant dupy. A 6000 krzesełek to jakieś pierdolenie o szopenie wszystko chca za darmo, oswietlenie i tak musza wypierdolic bo juz przestarzale jest to nam wciskaja to jak jakies radzieckie cudo techniki. No ja w całym swoim krótkim jeszcze życiu nigdy sie tak nie wkurwiłem i nie poczułem bezsilny. Nic nie można zrobić. No chyba, że ktoś z Was coś wymyśli.
Takie drobne pytanie: Niby kiedy oni zdążą nam przebudować stadion, jak sami to beda robic w tym czasie?
Kto sie na to zgodził? Jak to wyglądało? Jest to jakaś OFICJALNA decyzja? Jakies papiery?

Jak cos sobie jeszcze przypomne to napisze.