NOWA HALA

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » sob lis 29, 2008 9:00 pm

Gaszynscy teraz swoje mecze beda grali na SS? gdzie wogole mozna ogladnac ekstraklase w Krakowie...Kupczyka...bo nie wiem:/

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » sob lis 29, 2008 9:23 pm

na razie Gaszyńscy na SS... a Kupczyk gra na hali na ulicy Kolnej

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » śr gru 03, 2008 10:37 pm

metal pisze:
birkut pisze:np. starozakonnym dziękujemy


Może nie mieszajmy spraw religii i kibicowania, co ?


chodziło mi wyłacznie o sprawy kibicowskie

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » wt gru 09, 2008 10:58 am

A to zwracam honor :)
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » śr gru 10, 2008 4:08 pm

nie wiecie czy dzisiaj przykladowo sa jakies mecze na hali albo cos sie tam dzieje w inne dni? bo bym sie przeszedl bo juz pare razy w ciemno bylem i trafialem na ''orlików'' hehe

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw gru 11, 2008 9:13 am

luke.krak pisze:nie wiecie czy dzisiaj przykladowo sa jakies mecze na hali albo cos sie tam dzieje w inne dni? bo bym sie przeszedl bo juz pare razy w ciemno bylem i trafialem na ''orlików'' hehe

Zapisz się na newsletter http://www.comcomzone.pl/
może coś rozsyłają o terminarzach?
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » czw gru 11, 2008 9:01 pm

wczoraj bylem...powiem wam ze wyjebiscie to wszystko wygląda...takie centrum sportu ze szok...Hala Basen Silownia skatepark nie wiem czy byliscie tam z tyłu...ale tam jest taki mini amfiteatrzyk hehe i boiska do kosza 2 boiska do siatki i jedno do nogi!! juz nie mowie o obiektach Hutnika...mam nadzieje ze dzieki temu ktoś sobie przypomni o Hutniku..mam na mysli jakiegos dzianego kolesia;)

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pt gru 12, 2008 7:40 am

wczoraj bylem...powiem wam ze wyjebiscie to wszystko wygląda...takie centrum sportu ze szok...Hala Basen Silownia skatepark nie wiem czy byliscie tam z tyłu...ale tam jest taki mini amfiteatrzyk hehe i boiska do kosza 2 boiska do siatki i jedno do nogi!! juz nie mowie o obiektach Hutnika...mam nadzieje ze dzieki temu ktoś sobie przypomni o Hutniku..mam na mysli jakiegos dzianego kolesia;)


Wszystko spoko tylko mnie rozluźnia brak wykończenia konkretnie elewacji. Niby, że taki był zamysł architekta. Smiechu warte, ewidentnie miasto poskąpiło kasy na wykończenie. A szkoda bo budynek wygląda na nieskończony z braku kasy.

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » pt gru 12, 2008 6:17 pm

Hala bardzo fajna. Bylem juz 2 razy na basenie. Niestety jest jedna olbrzymia wada. W przebieralniach na basenie nie zrobili kabin do przebierania kapielowek - trzeba stac posrod innych ludzi i zaslaniac sie recznikiem. Jak na obiekt z XXI wieku to przegiecie.
Fajny pomysl z herbata za darmo. Obsluga bardzo mila. Na scianach przydaloby sie umiescic jakies duze zdjecia z NH (np. takie jak byly na wystawie na pl. Centralnym) albo nawet fajne graffiti. Bo ten beton wyglada zbyt szaro, nie ma zadnego rozjasnienia chocby roslinami.

Stal Nowa Huta
Posty: 158
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 9:16 pm

Postautor: Stal Nowa Huta » pt gru 12, 2008 10:27 pm

Mi się ta surowość podoba (podobne rozwiązania widziałem w USA) bez tych wszystkich pierdół które rozpraszają.To nie muzeum.Szkoda,że jak na taką kubaturę to w środku jakieś wszystko takie małe(oprócz korytarzy).Nie można było wyjebać wreszcie w Krk 50 metrowej pływalni i robić konkretne zawody międzynarodowe.Te szkolne baseniki ma już każda wiocha.
I ten pojebany pomysł z obcisłymi kąpielówkami i czepkami na głowę.Dla mnie to jest pedalskie i nie ma nic wspólnego z higieną.
Ogólnie jednak na plus bo jeżeli faktycznie ma to służyć dzieciakom(mam nadzieję,że tym ubogim przede wszystkim!),to się się tylko cieszę.
Fanatycznie przywiązany>HKS

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » pt gru 12, 2008 10:32 pm

Dzisiaj był mecz Gaszyńskich na hali...spotkalem tam Marcina Chmiesta...gadalem ze straznikiem mowil ze pare dni temu byl tez Frankowski Bukalski i inni rozgrywali sobie meczyk;)

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt gru 12, 2008 10:36 pm

No chyba nie dziwne, skoro w KLH grają:-)
Ja grałem baraże z drużyną Motorol o 1 ligę i grał tam dobrze nam znany Robert Stanula. Grywa tez Pater, generalnie sporo osób.

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » pt gru 26, 2008 2:46 pm

Mamy zaszczyt ZAPROSIĆ Państwa klub na turnieju COM COM ZONE FUTSAL CUP 2009. Turniej odbywać sie bedzie na najnowszej hali w Krakowie. W turnieju wystartuje 8 zespołów podzielonych na dwie grupy.Rozesłaliśmy tez zaproszenia do klubów z Czech i Słowacji i mamy nadzieje,że ktoś od naszych sąsiadów sie pojawi. Do turnieju zaprosilismy druzyny ze wszystkich poziomow gry to znaczy: z Ekstraklasy, z I,II ligi jak też wybijające sie drużyny środowiskowe. Jednak mamy tylko 8 miejsc i prosimy Państwa o decyzje i poinformowanie nas jak najwcześniej jeżeli chcecie aby wasza drużyna brała udział w tej edycji COM COM ZONE FUTSAL CUP 2009.Dla malućkich będzie okazja zmierzenia sie z tymi najlepszymi na ligowych parkietach a dla tych juz grających w rozgrywkach centralnych bedzie to znakomity sprawdzian tuż przed sezonem który rusza 24.01 w Polsce.Nagrody dla trzech pierwszych miejsc, najleszy bramkarz, zawodnik i wiele innych fundują : Hurtownia Sportowa SPORTTIW, fabryka reklamy "OK" Urząd Miasta Krakowa BIURO ds.EURO 2012,trofea sportowe MEDALE.PL.,Patronat medialny objął portal FUTBOL MAŁOPOLSKA, dokumentacje turniejową uwieczni firma FOTO STUDIO JANINA
Turniej rozegrany zostanie 11.01 Niedziela na obiektach przy ul.Ptaszyckiego w Krakowie Mecze od 9.00-18.00 pozdrawiamy i zapraszamy

PROSIMY O ZGŁOSZENIE pod adresem
football.coach.gery@wp.pl

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » ndz sty 04, 2009 10:37 pm

dobry ten basen, szatnia cholernie mała, ale "kluczyki" wyglądają na bezpieczne, razi ten szary kolor + brak wykończeń, mam nadzieję - to się zmieni.
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr sty 07, 2009 12:10 pm

http://www.futsal-krakow.pl/

Zapraszam do wspierania mojej ekipy :wink: