NOWA HALA

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » ndz lis 16, 2008 12:27 am

Cato pisze:niektórzy z nas mają ?


a to ciekawe ?? rozwiń myśl

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » ndz lis 16, 2008 12:40 am

Metal mówiąc nas mam na myśli kibiców , nie wiem po co Ty mi to wszystko tłumaczysz skoro ja to wiem , wytłumacz mi co innego , po co robi się halo wokół czegoś co na końcu okazuje się nie nasze - słyszałem o tym ,że Hutnik będzie zarządzał obiektem i nie wmówisz mi teraz ,że się tak nie mówiło - a nagle dowiaduje się ,że Hutnik to ma z tym wszystkim tyle wspólnego ,że tym samym tramwajem sie jedzie na stadion i halę . i niech mi ktoś jeszcze powie ,że Hutnik ma świetną bazę -skoro nie może z niej normalnie korzystać czytaj za darmo . Dobra już się nie odzywam bo piszę i piszę , a i tak nic z tego nie wyniknie . Po krótce: ja się z tym nie zgadzam tak jak zapewne spora część kibiców Hutnika. Pozdrawiam
Hutnik Centrum B

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » ndz lis 16, 2008 12:42 am

HQSa



Dołączył: 01 Wrz 2004


PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 12:59 pm Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jest praca (i mozliwość wyposażenia zgodnie z jej życzeniem sali) dla instruktorki fitness. Kontakt: 696 420 482.


Czyli tylko nasz marketingowiec ma korzyści z nowej hali i stąd to wzmożone public relations którego brakuje naszemu klubowi :(

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » ndz lis 16, 2008 12:44 am

Porter_HKS pisze:HQSa



Dołączył: 01 Wrz 2004


PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 12:59 pm Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jest praca (i mozliwość wyposażenia zgodnie z jej życzeniem sali) dla instruktorki fitness. Kontakt: 696 420 482.


Czyli tylko nasz marketingowiec ma korzyści z nowej hali i stąd to wzmożone public relations którego brakuje naszemu klubowi :(
A jakie ma korzyści?
Obrazek

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » ndz lis 16, 2008 12:49 am

BuA SPW
A jakie ma korzyści?

Sorry, oczywiście jest pracownikiem społecznym i działa w ramach Caritasu na rzecz Siemachy

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » ndz lis 16, 2008 2:36 am

Porter_HKS pisze:BuA SPW
A jakie ma korzyści?

Sorry, oczywiście jest pracownikiem społecznym i działa w ramach Caritasu na rzecz Siemachy
Nie no napisz mi jakieś argumenty stosowne albo coś, a nie takie pierdoły :roll:
Obrazek

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » ndz lis 16, 2008 8:41 am

BuA SPW pisze:
Porter_HKS pisze:BuA SPW
A jakie ma korzyści?

Sorry, oczywiście jest pracownikiem społecznym i działa w ramach Caritasu na rzecz Siemachy
Nie no napisz mi jakieś argumenty stosowne albo coś, a nie takie pierdoły :roll:



Niech sam napisze w jaki sposób łączy pracę w Hutniku - która teoretycznie powinna być czasochłonna - z pracą u centrum sportu. Czy godziny się pokrywają czy nie? Jeśli się pokrywają to sam rozumiesz że cierpi na tym Hutnik i tyle z mojej strony.

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » ndz lis 16, 2008 10:16 am

Porter_HKS pisze:
BuA SPW pisze:
Porter_HKS pisze:BuA SPW
A jakie ma korzyści?

Sorry, oczywiście jest pracownikiem społecznym i działa w ramach Caritasu na rzecz Siemachy
Nie no napisz mi jakieś argumenty stosowne albo coś, a nie takie pierdoły :roll:



Niech sam napisze w jaki sposób łączy pracę w Hutniku - która teoretycznie powinna być czasochłonna - z pracą u centrum sportu. Czy godziny się pokrywają czy nie? Jeśli się pokrywają to sam rozumiesz że cierpi na tym Hutnik i tyle z mojej strony.
A pracuje w Centrum Sportu?
Obrazek

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » ndz lis 16, 2008 11:14 am

MarianHKS pisze:Metal mówiąc nas mam na myśli kibiców , nie wiem po co Ty mi to wszystko tłumaczysz skoro ja to wiem

Odpowiadam na Twoje pytania i staram się to zrobić precyzyjnie. Niestety jeszcze nie potrafię czytać w myślach, więc ciężko mi przychodzi odgadnięcie co wiesz a czego nie.


MarianHKS pisze: , wytłumacz mi co innego , po co robi się halo wokół czegoś co na końcu okazuje się nie nasze - słyszałem o tym ,że Hutnik będzie zarządzał obiektem i nie wmówisz mi teraz ,że się tak nie mówiło

Niestety nie wiem co słyszałeś i kogo masz na myśli pisząc "robiło się halo" albo "mówiło się". Ja nic takiego nigdy nie mówiłem ani nie robiłem. Oczywiście też bardzo chciałbym żeby i kibice i zawodnicy mogli z tego wszystkiego korzystać za darmo... ale tak nie jest. A jak jeszcze nie zorientowałeś się jakie prawa ma maisto w rozporządzaniu SWOIM majątkiem to poczytaj artykuły z których wynika jak topnieje z każdym tygodniem kwota przeznaczona na modernizację stadionu MIEJSKIEGO, który dzierżawi SSA.
Albo wytłumasz sobie i mi jakim cudem Tomex-owi nie wymówiono dzierżawy, która prowadzi to śmierci technicznej starej hali.
Aha - i dlaczego jak robiliśmy na tej hali turniej to musieliśmy za nią płacić...




MarianHKS pisze:- a nagle dowiaduje się ,że Hutnik to ma z tym wszystkim tyle wspólnego ,że tym samym tramwajem sie jedzie na stadion i halę . i niech mi ktoś jeszcze powie ,że Hutnik ma świetną bazę -skoro nie może z niej normalnie korzystać czytaj za darmo . Dobra już się nie odzywam bo piszę i piszę , a i tak nic z tego nie wyniknie . Po krótce: ja się z tym nie zgadzam tak jak zapewne spora część kibiców Hutnika. Pozdrawiam


Patrz wyżej. Pozdrawiam.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » ndz lis 16, 2008 10:14 pm

BuA SPW

A pracuje w Centrum Sportu?




Niech sam napisze ??

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » ndz lis 16, 2008 10:18 pm

jest szansa pomoc komus i zalatwic robote to dlaczego ma tego nie robic ? wpisac 2 zdania na forum chyba czasu za wiele nie wymaga :shock:
pzdr Osiek

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » ndz lis 16, 2008 10:33 pm

Ale o co Wam wszytkim chodzi. Przecież ja nie mam pretensji o to że ktoś pomaga znaleźć prace przez nasze forum pracy - przecież po to ono jest. Sam szukałem pracowników przy pomocy tego forum.


To jest forum HUTNIKA i spraw jego dotyczących. Moje pytanie brzmi czy osoba której głównym celem jest znalezienie środków finansowania działalności klubu sportowego Hutnik poświęca czas który wynika z jej partykularnych obowiązków przedmiotowemu zadaniu.
Doszły mnie słuchy, iż ta osoba zaangażowała się w tym momencie głównie w nowe centrum sportu i stąd moje wątpliwości.


Jako wieloletni kibic HUTNIKA mam chyba prawo wiedzieć czy nasz "marketing" to jeszcze nasz marketing.

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » pn lis 17, 2008 4:03 pm

Otrzymałem propozycję pracy w Centrum Com-Com Zone. Z dniem 1 grudnia przestanę pełnić obowiązki "Marketingowca" w Hutniku. Do tego dnia będę wypełniał moje zadania równie sumiennie, jak dotychczas. Aktualnie poszukuję osoby, która przejmie moje obowiązki.

W mojej ocenie sprowadzenie, dzięki ofercie Centrum, na Suche Stawy jak najwięcej młodzieży jest korzystne dla Hutnika (moje doświadczenia pokazują, że ludzie nie widzą formalnej różnicy między Centrum a Hutnikiem, traktując je jako jedność, jako obiekty Hutnika). Nowe osoby to nowi adresaci oferty Hutnika (szkolenie w SPMTS, Centrum Wspinaczkowe, wynajem hali balonowej, wynajem boiska sztucznego), to dodatkowy kanał przekazania szerszej rzeszy nowohucian cennej dla potencjalnych kibiców i sponsorów informacji, że "na Hutniku coś się dzieje", to takze dodatkowi adresaci zaproszeń na mecze. Dlatego uznałem rozpowszechnie informacji o starcie Centrum za celowe.

Co do korzystania z Centrum przez sportowców Hutnika - przygotowuję umowę, dzięki której Centrum będzie dostępne bezpłatnie lub z 60% rabatem dla zawodników I drużyny, Juniorów, członków SPMTS.

Co do tematu zarządzania Centrum - powstało ono na terenie miejskim, ale wyłaczonym z umowy dzierżawy dotyczącej wszystkich terenów wokół. Pomysł zarządzania Centrum wyszedł od Zarządu Hutnika idotyczył sytuacji, gdy Gmina Miejska finansuje utrzymanie obiektu. W sytuacji, gdy obiekt ma się sam finansować, Hutnik przestał być zainteresowany prowadzeniem tego obiektu. Ponadto o przeznaczeniu Centrum decydował Prezydent Majchrowski.

Wszelkie uwagi co do mojego sposobu pracy, można przekazać moim przełożonym (Wiceprezes Andrzej Szmyt lub Prezes Władysław Presak, sekretariat SSA: 012 644 33 05) lub będzie można mi przekazać przed i po środowym ( g.18 ) spotkaniu z trenerem i piłkarzami w sali konferencyjnej.

lucero
Posty: 1290
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pn lis 17, 2008 4:17 pm

Z dniem 1 grudnia przestanę pełnić obowiązki "Marketingowca" w Hutniku.

To Ci dopiero "dobra" wiadomosc...

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » pn lis 17, 2008 4:38 pm

Piotrze, mogę wiedzieć jakie stanowisko obejmujesz w Comcomzone?
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS