Przekretek.pl -czyli kiedy grajki robiły nas w ch...?

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw gru 24, 2009 4:01 pm

markow pisze:Za blogiem:
http://pilkarskamafia.blogspot.com/

W końcówce rundy wiosennej działacze walczącego o awans Motoru postanowili wręczyć łapówki nie sędziom czy obserwatorom PZPN, a piłkarzom i działaczom rywali.
Przed meczem z Hutnikiem Kraków (4 czerwca 2005 roku) Robert Ch. skontaktował się z piłkarzem Hutnika Grzegorzem J. i zaproponował 10 tys. zł. za ustawienie meczu. J. poinformował kolegów i skonsultował się z trenerami: Robertem K. i Kordianem W.
Pieniądze zostały wręczone przed meczem w barze Anapol.



No to mamy najsłabsze ogniwo, czy też, jak niektórzy spece od zarządzania mówią, wąskie gardło (nie mylić z głębokim gardłem hehee ;) ).



Chuj, Jasiak zajebany :twisted:
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Deto
Posty: 28
Rejestracja: wt maja 12, 2009 7:29 pm

Postautor: Deto » czw gru 24, 2009 4:02 pm

BuA SPW pisze:Dla mnie to jest trochę podejrzane, że sprawa wypływa akurat w tym momencie i to z taką siłą...o niektórych sprzedanych meczach Ekstraklasy nie pisało się tyle co w sprawie naszego meczu z Motorem..


Teraz zobacz na to, co się dzieje w Tarnowie i chyba masz odpowiedź. Jak nie ma jak pomóc i naprawić, to można coś zniszczyć w białych rękawiczkach. U nas przełozono Komisję Sportu z piątku (18.12) na wtorek (22.12), w poniedziałek sie ukazało info o aresztowaniu, a we wtorek komisja sportu zawiesiła kase na piłkę u nas.Oczywiście wszyscy te same wydruki na stole. A piłkarza zatrzymali we czwartek (17.12), więc nie dało się poprostu newsa rozkręcić tak szybko ;) żeby był na piatek, to przenieśli 4 dni później. Info pojawiło się w poniedziałek, we wtorek zostało jeszcze do tego dorzucone nowe fakty ;) Od wtorku, czyli od komisji już w mediach cisza :]

Acha, zatrzymanie uzasadnili obawa matactwa ;) ... po 9 miesiącach trwającego śledztwa :lol: :shock: :lol:

Wydaje mi się, że i u was to nie przypadek. Tak to przeciągali i przekładali, jakby rzeczywiście "wiedzieli", że coś wyjdzie i to w w pewien sposób będzie ich wymówką.

Tak to działa.

Wesołych, mimo wszystko.

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » czw gru 24, 2009 5:25 pm

Jeśliby ktoś z młodych nie kojarzył jak wygląda Grzegorz J., poniżej zdjęcie.

Obrazek
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
dziadekrk
Posty: 569
Rejestracja: pt cze 24, 2005 4:39 pm

Postautor: dziadekrk » sob gru 26, 2009 12:07 am

Niestety sam fakt korupcji z udziałem grajków zatrudnionych przez nasz klub nie jest chyba dla nikogo niespodzianką. Gdyby tydzień wcześniej ktoś Wam powiedział, że piłkarzom Hutnika (ówczesnym) zostaną postawione zarzuty w związku z korupcją w JEDNYM meczu, to czy spodziewalibyście się, że będzie chodziło o mecz z Motorem? Ja bym w pierwszej kolejności wymienił mnóstwo innych meczy, które według mnie były ustawione. Chociażby wyjazdowy mecz z Radomskiem pod koniec sezonu 1999/2000, kiedy walczyliśmy o utrzymanie. Czy jest chociaż 1 (słownie: jeden) spośród ponad 2,5 tys. użytkowników, który wierzy, że ten mecz wygraliśmy na boisku? Inna sprawa, że chyba w tym czasie jeszcze korupcja w sporcie w świetle prawa nie była przestępstwem.

Zaskoczeniem mogą być niektóre nazwiska, które się przy okazji tej afery pojawiły, ale według mnie dobrze się stało, że ta sprawa wyszła na jaw. Przykre, że doszło do kupczenia, ale jeśli już doszło, to dobrze, że zostało to ujawnione. Po prostu zamiast domysłów, plotek i niepotwierdzonych informacji z trzeciej ręki na temat ewentualnej korupcji, mamy krótką piłkę: prokurator postawił zarzuty, grajki i trenerzy się przyznali i dobrowolnie poddali karze. Przynajmniej jakieś konkrety wreszcie. Jeśli któś mnie oszukuje, to wolę to wiedzieć, niż się tego domyślać. Dlatego mam nadzieję, że inne zdarzenia tego typu (a jestem przekonany, że mecz z Motorem to nie jedyny przypadek) też ujrzą światło dzienne.

P.S.
Rzygać mi się chce jak czytam takie posty:

centrum nh pisze:Ale panowie zluzujmy wreszcie.. To jest w każdym klubie na świecie.. i to od najniższych lig. Nawet nie wiecie jakie tam śmieszne interesy odchodzą. Np grając kiedyś w pewnej drużynie w B klasie wioska obok Nowej Huty sprzedaliśmy przeciwnikowi który był do awansu mecz za ... :lol: i tu uwaga bo będzie śmiesznie!! do przerwy prowadziliśmy 2:0 przegraliśmy 3:2 i to wszystko za 2 skrzynki pysznej wódeczki :lol: :lol: TAKA JEST PIŁKA NOŻNA!! NIE TYLKO POLSKA !!
Nie tylko piłka bo i boks i wiele innych dyscyplin... tam już wcześniej wiadomo kto ma wygrać.. Taki świat , mafie bukmacherskie itp.. życie



ZBYCHO pisze:A ja ich rozumiem . Panowie wszyscy kupowali i sprzedawali. Nie łudźmy się tak było jest i będzie.Dawniej za skrzynkę wódki a teraz żeby zarobić u buka, Moim zdaniem odpuścili mecz w Tarnowie żeby zarobić trochę kaski u buka


Ciekawe czy jakby Wam na przykład złodzieje chaty opierdolili to też bylibyście dla nich tak wyrozumiali pisząc "ja ich rozumiem", "życie", "tak było jest i będzie", "pewnie chcieli trochę kaski przyrobić", "tak jest w każdym mieście na świecie.. nawet w tych najmniejszych" itp. A hasła typu "to jest w każdym klubie na świecie" albo "wszyscy kupowali i sprzedawali" są kłamstwami z gatunku najgorszych.
Obrazek
Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » sob gru 26, 2009 12:27 pm

Jeśli dobrze zrozumiałem M.P zeznawał w prokuraturze w sierpniu.
Ja na ten jego mało chwalebny wyczyn spojrzał bym inaczej gdyby P. po powrocie z prokuratury umieścił na kresce swoją spowiedź.
Gdyby umieścił oświadczenie,,,,, w dniu tym i tym byłem w prokuraturze tej i tej celem złożenia zeznań w sprawie afery korupcyjnej. Przyznaje się do udziału w sprzedaży jednego meczu z Motorem w 2005. Czy coś takiego.
Gdyby P przyznał się wcześniej a nie czekał aż jego nazwiska podadzą media spojrzał bym na ten fakt nieco inaczej. Może dało by się nawet wybaczyć?????? Przecież P musiał się spodziewać że jego nazwisko padnie w mediach,,,, czemu nie przyznał się wcześniej........ Teraz ma przechlapane i w klubie i u nas......
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob gru 26, 2009 6:32 pm

http://www.youtube.com/watch?v=G3mWRv13jqE

jakze przyjemnie oglada sie teraz ten skrot

GUM
Posty: 7
Rejestracja: śr maja 20, 2009 1:40 pm

Postautor: GUM » sob gru 26, 2009 10:55 pm

Osobiście brzydzę się korupcją ale tak jak napieracie na Pasiona to są jaja. Po ilości postów (gdybym nie chodził na mecze) to pomyślałbym, że co mecz to pare tysięcy kibiców jest na stadionie. Fakty są takie - zrobił jeden mecz i na forum jako jedyny o tym powiedział, wziął pare marnych stówek bo wszyscy wzięli, potem przez ładnych parę lat zapierdalał dla nas a przez ostatnie 7 miesięcy za darmo. Już sam fakt grania za darmo przez 7 miesięcy w moich oczach go rozgrzesza nie mówiąc o całej grze dla Hutnika przez wszystkie lata. Rozmawiałem z nim kilka razy przed meczami gdy graliśmy o awans i wiem, że huj go chciał strzelić jak nie awansowaliśmy.

PS.

MARKOS podaruj sobie wycieczki w stronę jego kariery trenerskiej dzieciaków i jego syna bo nie wiem czy wiesz ale poczytaj o jego grupie, że jest to jeden z najbardziej utalentowanych roczników jaki był na Hutniku (MISTRZOWIE KRAKOWA PRZEZ OSTATNIE SEZONY), a Pasion ma renomę jednego z najlepszych trenerów dzieci w Polsce.

Reasumując - dla mnie jego postawa przez te wszystkie lata i zaangażowanie w pracę klubu choć pewnie nie usprawiedliwiają jego czynu to moim zdaniem nie przekreślają go jako zawodnika Hutnika bo swoje winy w znacznej mierze odkupił.

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » sob gru 26, 2009 11:56 pm

kazdy kto dał dupy (i to za marny hajs) nie ma prawa nosić naszych barw.sprzedajnym kurwom mówimy: wypierdalać.

a ty gum jestes z rodziny marcina p. ze go tak bronisz?chuj z tego co zrobił przez te lata,jak wczesniej oszukal wszystkich w sposob niewybaczalny.moze tobie nie przeszkadza dawanie dupy za pare stówek.
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz gru 27, 2009 12:00 am

A ja się spytam, czy aby na pewno tylko jeden mecz był sprzedany?



Tak powiedział Marcin P., ale cóż miał powiedzieć innego?

Gdyby powiedział, że były jeszcze inne mecze, to myślę, że sąd/prokuratura by tego nie puścił płazem.
Nikt, o zdrowych zmysłach, nie kopie pod sobą dołków.




Nie wierzę, że to był tylko jeden mecz.

Nie chcę go już w Hutniku.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
Daro1950
Posty: 285
Rejestracja: czw sie 07, 2008 5:16 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Daro1950 » ndz gru 27, 2009 12:22 am

Stało się gośc się przyznał i według mnie zasługuje na drugą szanse.Piłkarz to zawód jak każdy inny a 3/4 Polaków okrada lub kręci wały na swoich pracodawcach(firmach).Inaczej można spojrzec na intonowanie takich haseł jak:''Hutnik to my'',''Chuj z działaczami"" czy''Najlepsza Ekipa'' bo tego to już za chuj nie można zrozumiec.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz gru 27, 2009 12:29 am

Daro1950 pisze:3/4 Polaków okrada lub kręci wały na swoich pracodawcach(firmach).


Pracujesz w firmie, która Cię wykorzystuje. Jesteś tanią siłą roboczą.

A więc Ty też nie jesteś fair wobec nich.



Ale czy oszukujesz klientów swojej firmy? Zwłaszcza, że ci klienci robią składki i pomagają Ci. Są z Tobą i wspierają Cię.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

MARKOS
Posty: 18
Rejestracja: sob mar 14, 2009 9:03 am

Postautor: MARKOS » ndz gru 27, 2009 7:29 am

GUM prace trenerska pasionka znam od szatni, takze nie mów mi o jego sukcesach na ty polu. Wiem tez jak zareagowali rodzin tych dzieci na te informacje.

Według mnie chuj z tym ze sie przyznal, co mial powiedziec ze to nieprawda skoro poddal sie karze dobrowolnie i ta kara zostala mu wymierzona?Jak chcesz go widziec jeszcze w koszulce Hutnika to kurwa fajnie! Ciekawe ile jeszcze bedzie tych przeprosin i wyroków skoro wzieli sie za nizsze ligi?

Ile kurwa bylo tych sezonow ( wszystkie?) kiedy w rundzie jesiennej Hutnik szedł jak burza, a na wiosne wszystko sie jebalo i dziwnym trafem zawsze konczylismy w bezpiecznym miejscu tabeli!!
Spoldzielnia pewnie dobrze funkcjonowala, pokazemy potencjalnym rywalom do awansu na co nas stac, ze trzeba sie z nami liczyc i jak sie dobrze zagada to mozna za niewielkie pieniadze wygrac z nami bez stresu lub dodatkowo zalatwic dobra postawe w meczu z innym rywalem do awansu!
Kibicom sie kurwa powie ze nie ma pieniedzy, ze zarzad powiedzial zeby odpuscili bo w razie awansu i tak druzyny nie zglosza!
I przychodzii do klubu kurwa typy spod ciemnej gwiazdy jałocha, mikulski - pewnie gdzies uslyszeli jak to w Hutniku mozna dorobic do wyplaty, ze funkcjonuje to juz kilka dobrych lat.
Pozniej wychodzily nam z grupy ekipy typu korona kielce, heko czermno, motor lublin, górnik łęczna, kmita zabierzow, nieciecza, itp. - gdzie na wiekszosci z nich juz prokurator siedzi lub sa juz po odbyciu kary.

Ja osobiscie nie wierze ze grajki Hutnika w tym awansie tym druzynom nie pomogly!!

Awatar użytkownika
Daro1950
Posty: 285
Rejestracja: czw sie 07, 2008 5:16 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Daro1950 » ndz gru 27, 2009 9:50 am

OŻÓG 1950 pisze:Ale czy oszukujesz klientów swojej firmy?


Nie gdyż nie posiadam swojej firmy :wink:

vargas12
Posty: 12
Rejestracja: pt gru 19, 2008 4:51 pm

Postautor: vargas12 » ndz gru 27, 2009 11:21 am

chuj w dupe na świeta i cale życie wszzystkim piłkarzom co sprzedawali w HKS niech wydupacja na zawsze z hutnika nie ma dla tych kurw szmat litosci i przebaczenia sa zwykłym śćierwem a przy okazji jak sie trafią to zostaną odpoowiednio rozliczeni

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » ndz gru 27, 2009 11:35 am

Pasion sie nie przyznal przed nami kibicami i to moim zdaniem go dyskwalifikuje. Chuj wi co ma jeszcze na sumieniu.
nh2010.pl