Przekretek.pl -czyli kiedy grajki robiły nas w ch...?

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » śr gru 23, 2009 2:49 pm

centrum nh pisze:Ale panowie zluzujmy wreszcie.. To jest w każdym klubie na świecie.. i to od najniższych lig. Nawet nie wiecie jakie tam śmieszne interesy odchodzą. Np grając kiedyś w pewnej drużynie w B klasie wioska obok Nowej Huty sprzedaliśmy przeciwnikowi który był do awansu mecz za ... :lol: i tu uwaga bo będzie śmiesznie!! do przerwy prowadziliśmy 2:0 przegraliśmy 3:2 i to wszystko za 2 skrzynki pysznej wódeczki :lol: :lol: TAKA JEST PIŁKA NOŻNA!! NIE TYLKO POLSKA !!
Nie tylko piłka bo i boks i wiele innych dyscyplin... tam już wcześniej wiadomo kto ma wygrać.. Taki świat , mafie bukmacherskie itp.. życie


No i co z tego że tak jest wszędzie. To wcale nie znaczy że trzeba to tolerować. Osobiście nie uznaje żadnych kompromisów i żadnej taryfy ulgowej w walce z korupcja bo takie zachowania i ludzie sie tym zajmujący najzwyczajniej mnie brzydzą. Korupcja to plaga tego kraju na niemal każdej płaszczyźnie i dlatego trzeba to tępić i piętnować.
W tym wszystkim najbardziej żal kibiców i osób ktore angażowały sie we wszelaki sposób pomagając grajkom, po to żeby taki Marcin P. i spółka najzwyczajniej się na nich wysrali!
Przykry jest również fakt że zawinili konkretni ludzie, w wiekszości już nie związani z tym klubem, ale piętno skorumpowanego klubu na dlugie lata bedzie ciągnąć sie za Hutnikiem.

MARKOS
Posty: 18
Rejestracja: sob mar 14, 2009 9:03 am

Postautor: MARKOS » śr gru 23, 2009 2:51 pm

Zbycho co będziesz kurwa pisał, że ich rozumiesz, wszyscy kupowali i sprzedawali! Najlepiej przejdzmy koło tego obojętnie i powiedzmy cóź TAK BYŁO.

W czym ich rozumiesz,zastanów się co piszesz, że są jebanymi prostytutkami? W tym ich rozumiesz?

Ty się nie łudziłeś że nasi nie są zamieszani w afery?? To po co na mecze kurwa przychodziłeś, ogladac tych skurwysynów??
Sprawia ci przyjemnosc ogladanie pilkarza z opaska kapitana ktory sprzedal chuj wie ile meczy??

Normalne jest dla Ciebie że krzyczałeś razem z nim Hutnik TO MY - wiedzac ze "wszyscy handluja meczami", normalne ze jezdziles za chujami pół Polski dopingowac, krzyczec " jestesmy z wami"??

Idz teraz do Gietków ktorzy wydali mase pieniedzy, spedzili setki godzin na oprawach, angazowali sie w przygotowanie i ogarniecie kibicow na sektorze i im powiedz ze rozumiesz pilkarzy ze sprzedawali mecze!!

No kurwa takie posty to rozdupcaja łeb, dobra wszystko jest okey, chuj jest fajnie!

Jebać ich wszystkich teraz, chuj im w dupe szmatą!

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » śr gru 23, 2009 3:03 pm

Moim zdaniem karą dla piłkarzy powinna być bezwzględna DOŻYWOTNIA dyskwalifikacja. Skoro potrafi sprzedać swoich kolegów, kibiców to niech idzie zarabiać dupą.
Zbycho nie rozumiesz że zrobili wszystkich w chuja z pełną premedytacją??
Przecież takiej propozycji nie dostali na miejscu nie było by na to czasu. Już jadąc na mecz wiedzieli że dadzą dupy jak zwykłe KURWY!!!!!!!. W Lublinie nas nie było a co by było jakbyśmy tam byli??? Podeszli by do klatki, podziękowali za doping a w myślach mieli by ALEŻ JESTEŚCIE FRAJERAMI przejechaliście się na wycieczkę bo i tak wszystko było ułożone. Teraz my się podzielimy kasą a wy spadajcie do NH.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 787
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » śr gru 23, 2009 3:05 pm

centrum nh pisze:Ale panowie zluzujmy wreszcie.. To jest w każdym klubie na świecie.. i to od najniższych lig. Nawet nie wiecie jakie tam śmieszne interesy odchodzą. Np grając kiedyś w pewnej drużynie w B klasie wioska obok Nowej Huty sprzedaliśmy przeciwnikowi który był do awansu mecz za ... :lol: i tu uwaga bo będzie śmiesznie!! do przerwy prowadziliśmy 2:0 przegraliśmy 3:2 i to wszystko za 2 skrzynki pysznej wódeczki :lol: :lol: TAKA JEST PIŁKA NOŻNA!! NIE TYLKO POLSKA !!
Nie tylko piłka bo i boks i wiele innych dyscyplin... tam już wcześniej wiadomo kto ma wygrać.. Taki świat , mafie bukmacherskie itp.. życie


W takim razie nie masz prawa krytykowac pilkarzy. Malo tego, powinienes ich zrozumiec.

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » śr gru 23, 2009 3:11 pm

Dla tych, którzy uważają, iż chłopaki sprzedając mecze tylko sobie trochę "przyrobili" mam mały komentarz.

Widzę całą sytację tak:
Nie ma ludzi kryształowych. Każdy coś ma na sumieniu. Każdy, wobec swojego pracodawcy, jest w mniejszym lub większym stopniu nieuczciwy. Tak jak kierowca będzie kombinował na paliwie i zawinie dla siebie parę litrów, tak piłkarz będzie pił przed meczem wódkę i zgłosi urojoną kontuzję.

ALE

Sprzedawanie meczy to już skurwysyństwo. To tak jakby kierowca umówił się ze złodziejami, że zaparkuje samochód z bardzo cennym firmowym towarem w ciemnym zaułku konkretnego dnia i o konkretnej godzinie. I z tego tytułu dostał w łapę kasę. Dla takiego zachowania nie ma usprawiedliwienia!!!
ezswaz aN Hutnik

mechez1975
Posty: 80
Rejestracja: czw maja 28, 2009 7:09 pm
Lokalizacja: FC IGOŁOMIA

Postautor: mechez1975 » śr gru 23, 2009 3:31 pm

Ciekawe czy będą mieli jeszcze czelność przechadzać się po koronie stadionu na jakimkolwiek meczu Hutnika. Osobiście im nie radze .

benitka
Posty: 247
Rejestracja: sob mar 21, 2009 9:18 pm

Postautor: benitka » śr gru 23, 2009 4:15 pm

To było tylko kwestią czasu kiedy te brudy wyjdą na wierzch! Pamiętam wiele meczy naszych kopaczy i to w dobrym okresie kiedy cały stadion im śpiewał "..złodzieje!złodzieje!złodzieje!......." np.mecze z Lechem ,Zawiszą. Pod koniec meczu z Zawiszą nawet wszyscy kibicowali Zawiszy i też były śpiewy "nigdy nie spadnie Zawisza nigdy nie spadnie..." wzięli nasi za porażkę ale zawodnicy Zawiszy byli tak nieudolni że nie potrafili nic strzelić dopiero Siergiey S. wbił sobie sam bramkę! Korupcja w piłce to nie tylko problem Hutnika czy Polski to się dzieje na całym świecie. Dlatego gdzie są pieniądze i bardzo "ambitni" goście co dają kasę na klub i chcą coś osiągnąć za wszelka cenę to zawsze ktoś coś sprzeda.AMEN! P.S. A w drugą stronę "plotka o słynnej teczce dzięki której Hutnik awansował do 2 ligi. Pozdrawiam WIERNY KIBIC KTÓRY JAK WAS WIELU DAWAŁ I BĘDZIE DAWAŁ (nieświadomie) ROBIĆ SIĘ W CHUJA KOPACZOM! :twisted: TRE75NHKS :twisted:

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr gru 23, 2009 5:51 pm

Mój kumpel jest listonoszem na rejonie gdzie zameldowany jest Kasper .. Dziś przekazywał jego mamusi list polecony z ..... WROCŁAWIA :twisted: ... pewnie z życzeniami świątecznymi od prokuratora :lol:

ZBYCHO
Posty: 673
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » śr gru 23, 2009 7:25 pm

MARKOS pisze:Zbycho co będziesz kurwa pisał, że ich rozumiesz, wszyscy kupowali i sprzedawali! Najlepiej przejdzmy koło tego obojętnie i powiedzmy cóź TAK BYŁO.

W czym ich rozumiesz,zastanów się co piszesz, że są jebanymi prostytutkami? W tym ich rozumiesz?

Ty się nie łudziłeś że nasi nie są zamieszani w afery?? To po co na mecze kurwa przychodziłeś, ogladac tych skurwysynów??
Sprawia ci przyjemnosc ogladanie pilkarza z opaska kapitana ktory sprzedal chuj wie ile meczy??

Normalne jest dla Ciebie że krzyczałeś razem z nim Hutnik TO MY - wiedzac ze "wszyscy handluja meczami", normalne ze jezdziles za chujami pół Polski dopingowac, krzyczec " jestesmy z wami"??

Idz teraz do Gietków ktorzy wydali mase pieniedzy, spedzili setki godzin na oprawach, angazowali sie w przygotowanie i ogarniecie kibicow na sektorze i im powiedz ze rozumiesz pilkarzy ze sprzedawali mecze!!

No kurwa takie posty to rozdupcaja łeb, dobra wszystko jest okey, chuj jest fajnie!

Jebać ich wszystkich teraz, chuj im w dupe szmatą!

Każdy ma swoje zdanie. Mnie to tez wkurwia że nasi grajkowie robili nas w huja. Jeździłem przez całą Polskę za Hutnikiem i jeździł będę.

rekinh
Posty: 11
Rejestracja: sob maja 26, 2007 12:09 am

Postautor: rekinh » śr gru 23, 2009 7:51 pm

Jak mam być szczery nie za bardzo rozumiem tą polemikę .Piłka była jest i pewnie będzie brudna .Zjeździłem trochę Polski za Hutnikiem i pamiętajcie Hutnik To MY nie oni.Myślę że na tych nazwiskach się nie skończy wiec dajmy sobie na wstrzymanie bo i tak to nic nie zmieni .Większość z nich już nie gra w Hutniku(został Pasion).Trzeba się zastanowić co zrobić aby SSA upadła i powstał nowy Wielki Hutnik za którego nie będziemy się wstydzić.
Jak dla mnie większą porażką jest nasz zarząd który nie ma jaj.

rekinh
Posty: 11
Rejestracja: sob maja 26, 2007 12:09 am

Postautor: rekinh » śr gru 23, 2009 8:17 pm

Pewnie masz rację.Ja tylko nie rozumie tego oburzenia skoro każdy(większość) z nas wie ze piłka jest brudna. W dzisiejszej terminologii piłkarskiej przywiązanie do barw to jakaś abstrakcja i tak jak napisałem myślę że na tych nazwiskach się nie skończy.O jakich wartościach piszesz nie raz widziałem mecz w którym zawodnik całował herb ,by za rok całować inny.Oni mówią nam to co chcemy usłyszeć i tyle

Selecta
Posty: 57
Rejestracja: ndz lis 30, 2008 2:37 pm

Postautor: Selecta » śr gru 23, 2009 8:49 pm

MISIEK72 pisze:Powiedzmy sobie szczerze , że polska piłka to kurewska patologia . Je......komuna wypaczyła całą rzeczywistość ,piłki nożnej nie omijająć. Kupowało się majstrów, awanse, miejsca pucharowe. Wystarczy zobaczyć jakie klubu brylowały za komuny, głownie te za którymi stał przemysł górniczy albo resorty siłowe. Komuna sie dawno skończyła , ale czas w polskiej piłce stanął. Polska piłka to jedno wielkie gówno i bagno. Dalej się handluje meczami, tylko teraz w pełnej konspiracji. Niby śledztwa i akty oskarżenia, a handel kurwa w tym sezonie tez kwitnie. To się nigdy nie zmieni. Powiedzmy sobie szczerze, że gdyby naprawde chciano oczyścic polska piłkę, to zabrakłoby sędziów,piłkarzy, trenerów, bo większość zostałaby dozywotnio zdyskwalifikowana. Umoczeni piłkarze zostawali działaczami albo sędziami lub trenerami i tak w kółko.
Teraz nie gramy w eliminacjach, pucharach jest idealna sytuacja aby wprowadzić kuratora do PZPN. No ale rudy nierób(najgorszy premier od 20 lat) jak nie robi zupełnie nic to za PZPN też się nie weźmie, bo nuz przed wyborami słupki poleca w dół. Zresztą Antoni P. wiceprezes PZPN jest senatorem z ramienia Platformy. Nasi piłkarze nie byli nigdy wyjątkami w tym piłkarskim pokerze.
Jak spadaliśmy z extraklasy to na nasze nieszczęscie stało sie to razem z GKS Bełchatów. Po 1 rundzie mielismy nad nimi 5 kt przewagi. Piłkarsko nam do pięt wtedy nie dorastali. Na wiosne zaczął sie poker. Bełchatów obstawiał nieraz 3,4 mecze w jednej kolejce. Płacili swoim przeciwnikom, przeciwnikom Hutnika zeby gryźli trawe, nieraz jeszcze innym drużynom.
Przykład: Okocimski gra z Belchatowem. Przyjeżdża wysłannik i mówi, musicie na puścic mecz, bedzie tyle i tyle. Brzesko mówi że walczą o utrzymanie i kazdu pkt na wage złota. A oni na to ,że dodatkowo kupią im mecz kolejke wcześniej, zeby pkt sie zgadzały. Podobno nasz ówczesny trener miał dostać sowita premie za to ze my nie awansujemy. No i bezposredni mecz na Suchych Stawach opierdolony Bełchatowowi perfidnie miedzy innymi przez O. i K. Bełchatów wydał grubą kase na tą cała układanke ale dopiął swego.



To byly czasy... 2 druzyny walczyly o mistrzostwo... pozostale 16 o utrzymanie :lol:


a jezeli chodzi o ostatnie wydarzenia....


krytyka jest jaknajbardziej potrzebna, pilkarze i trenerzy powinni poczuc presje kibicow
ale
z drugiej strony, my o nic juz wtedy nie walczylismy... byla okazja dorobic pare zlotych przed wakacjami... jestem prawie pewien ze wiekszosc z Was podjelaby taka sama decyzje. tym bardziej ze 'w razem razniej'

pilkarze zasluguja na potepienie - ale czy jest na forum ktos doskonaly?

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » śr gru 23, 2009 10:10 pm

doroboć do wakacji , ale jestem pewien ,że to nie był jedyny mecz , pamiętacie bramki jakie zdarzało się stracić np w Zabierzowie , gdy kmita o awans walczył , mecze , w którzych okazywało się ,że Kołodziej grać nie może bo kontuzja bo nie wiadomo co , a chłop jak miał 3 wolne to 2 wykorzystywał. Mnie w tym wszystkim boli tylko nazwiska Madejski i Pasion , reszta to żadna niespodzianka na czele z ówczesnym treneiro , tym bardziej ,że słyszało się o tym zaraz po meczu.Ciekawy jestem ile jeszcze meczów przekupczyli nasi kopacze, latach 2003-05, Ja w swej głowie mam kilka typów .
Hutnik Centrum B

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr gru 23, 2009 10:52 pm

Ja po małej wymianie zdań.. szczerych zdań mogę wam przekazać parę słów o Marcina Pasionka. Jeżeli tylko chcecie wiedzieć co ma do powiedzenia w tej sprawie to wklejam tutaj albo zróbcie to jako temat oddzielny.
23.XII.09
MARCIN PASIONEK:
Tylko człowiek który nic nie robi nie popełnia błędów,mnie na nieszczęście przydażył się ten JEDEN (mecz z Motorem), było to dawno temu a czasu niestety nie da się cofnąć. Pozostało mi tylko przeprosić Kibiców i myślę ,że przez te wszystkie lata choć trochę odkupiłem swoją winę pozostawiając wiele sił i zdrowia na boisku.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr gru 23, 2009 11:06 pm

Lubicie popadać ze skrajności w skrajność!! Teraz na 34 mecze sezonu wedle was będzie że ze 25 było ustawione!! Wiecie za co go w tym momencie szanuje?? Gośc się nie ukrywa mógł milczeć a postanowił się nam jakoś wytłumaczyć. Może go zrozumiecie jak wam przedstawię słowa drugiej osoby z tej aferki!!

PIOTR MADEJSKI:
Ja tam nic nie wiem mnie wezwali w charakterze świadka.

Znam Madeja od piaskownicy jak na Zgody za małolata z Bartkiem Iwanem po boisku biegali .. Ale tym mnie wkurwił sakramencko!!