Przekretek.pl -czyli kiedy grajki robiły nas w ch...?

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
radeknh
Posty: 328
Rejestracja: wt lis 11, 2008 5:13 am

Postautor: radeknh » ndz gru 27, 2009 11:40 am

Panowie troche wiecej pokory, nie ma co robic awantury, poniewaz wszyscy musimy zdawac sobie sprawe z tego ze te tirowki sprzedawaly mecze duzo wczesniej i pozniej. Moim skromnym zdaniem nie ma sensu ublizanie im na forum, bo to sie mija z celem, po prostu jebac ich. Hutnik to my. Zacznijmy wszystko od zera, bez dzialaczy, kopaczy z garstka kibicow. Bedzie lepiej, zdrowiej, a kto ma byc ten bedzie!

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » ndz gru 27, 2009 11:45 am

Wiem że M.P jest winny jak 100 chujów i nic tego nie zmieni, ale prawda jest taka że teraz oberwał za wszystkich sprzedawczyków.
Z wymienionych wyżej kopaczy w naszym klubie został tylko on i rykoszetem zbiera za wszystkich.
Co klub z nim zrobi nie wiem ale mam nadzieję że Hutnik ma możliwość wystąpienia do PZPN-u o ukaranie reszty tych szmaciarzy których już u nas nie ma. Dyskwalifikacja? Zawieszenie? Nie wiem jakie Hutnik ma w tej kwestii możliwości. Informacja pewnie też nie wie bo nie odpisał mi na moje pytanie ale nie powinno być dla nich litości.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz gru 27, 2009 1:39 pm

Daro1950 pisze:
OŻÓG 1950 pisze:Ale czy oszukujesz klientów swojej firmy?


Nie gdyż nie posiadam swojej firmy :wink:


Daro, przecież wiesz o co mi chodziło :)

O firmę, w której pracujesz :)


Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
Daro1950
Posty: 285
Rejestracja: czw sie 07, 2008 5:16 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Daro1950 » ndz gru 27, 2009 3:36 pm

Wiem wiem Ożóg ale za długo by tłumaczyc

Pozdro

Awatar użytkownika
HUT1950NIK
Posty: 105
Rejestracja: czw sie 26, 2004 4:29 pm

Postautor: HUT1950NIK » ndz gru 27, 2009 7:53 pm

Czy ktoś mógłby zrobić zestawienie strat jakie poniósł klub, kibice w związku ze sprzedanym meczem z Motorem?? Chodzi mi o straty materialne, bo moralne są nie do ocenienia.
Te pieniądze powinniśmy odzyskać od sprzedawczyków!! Ta kasą moglibyśmy wspomóc obecną drużynę.
TYLKO Hutnik

benitka
Posty: 247
Rejestracja: sob mar 21, 2009 9:18 pm

Postautor: benitka » ndz gru 27, 2009 11:12 pm

A Dariusz W. były trener Korony K. też nam odda kasę? Bo podobno wszystkie mecze w 3 lidze kupili! (od kogo? Kto sprzedał?). :twisted: TRE75NHKS :twisted:

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz gru 27, 2009 11:31 pm

benitka pisze:A Dariusz W. były trener Korony K. też nam odda kasę? Bo podobno wszystkie mecze w 3 lidze kupili! (od kogo? Kto sprzedał?). :twisted: TRE75NHKS :twisted:


z tego co wiem to korone już rozliczyli i nie było na tapecie naszego Klubu

gicor
Posty: 61
Rejestracja: pn maja 09, 2005 5:45 pm

Postautor: gicor » pn gru 28, 2009 4:48 am

z korona nasi nie sprzedali wtedy nas sedziowie przekrecili jesli nie pamietacie.

gicor
Posty: 61
Rejestracja: pn maja 09, 2005 5:45 pm

Postautor: gicor » pn gru 28, 2009 5:03 am

dajcie juz spokój z tym meczem z motorem.mecz o nic tylko moze o prestiż.jakby nie oddali putktów to by nas sedzia przekrecił.nie ma czystych klubów i piłkarzy.jak to sie mówi okazja czyni złodzieja.znam wiecej naszych przekretów.i my tez nie jesteśmy czysci :oops:

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » czw gru 31, 2009 6:28 pm

jestem ciekaw czy ten mecz z Motorem mozna bylo u jakiegos buka obstawic.moze pamieta ktos?
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
Raven
Posty: 462
Rejestracja: czw sie 26, 2004 10:52 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: Raven » czw gru 31, 2009 6:51 pm

Wydaję mi się , że wtedy nie było jeszcze naszej 3 ligi w ofertach bukmacherów. :roll:

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » pn sty 04, 2010 7:05 am

M.in. od tych drużyn Motor kupował mecze:

Górnik Wieliczka, Stal Stalowa Wola, Heko Czermno, Polonia Przemyśl, Tomasovia Tomaszów Mazowiecki, Resovia Rzeszów, Górnik Wieliczka, Proszowianka, Siarka Tarnobrzeg, Pogoń Staszów, Hetman Zamość, Kmita Zabierzów, Sandecja Nowy Sącz, Tłoki Gorzyce, Hutnik Kraków, Pogoń Leżajsk, Wisła II Kraków, Wierna Małogoszcz i Lewart Lubartów.

Dzisiaj całą Polskę obiegła wiadomość o fali aresztowań w Motorze Lublin z powodu korupcji w piłce. Wśród zatrzymanych jest były prezes klubu, były trener a także kilku starych jak i obecnych piłkarzy.

Łącznie przed lubelskim sądem stanie 29 zawodników, 14 sędziów, 3 obserwatorów PZPN, 7 trenerów i 2 działaczy.

Na nieszczęście w korupcje zamieszanych jest też wiele innych zespołów jak Lewart. Motor rzekomo kupywał mecze w cenach od 2 do 5 tysięcy złotych.

Wszystkim oskarżonym grozi od 1 do 6 lat pozbawienia wolności.

Podejrzani o łapówkarstwo: Andrzej B. "Mały Fryzjer", Ryszard F., Roman D.((były trener i dyrektor sportowy Motoru), Waldemar P. (były prezes), Jerzy K. (były trener), Marcin S. (były kapitan grający do dzisiaj w Motorze)

HKS_Czyzyny
Posty: 44
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:49 pm

Postautor: HKS_Czyzyny » pn sty 04, 2010 10:59 am

W dodatku Gazety Krakowskiej Robert Kasperczyk przeprasza kibiców Hutnika

Krzycho
Posty: 701
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » pn sty 04, 2010 11:58 am

to uroczo z jego strony
walka z pijaństwem obowiązkiem społecznym

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » pn sty 04, 2010 12:23 pm

Niestety nie mam możliwości zrobic skana, więc zacytuje tylko te przeprosiny z dzisiejszego wywiadu w "Gazecie Krakowskiej"

Chce Pan kogos przeprosić?
Tak. Przepraszam te osoby, dla których piłka to coś więcej niż mecz w telewizji. Takich, dla których jest jak religia. Przepraszam prawdziwych, wiernych kibiców Hutnika. Jest mi przed nimi wstyd. Przepraszam tych naprawde uczciwych fanów. Ja mogę mieć pretensje tylko do siebie, ale jakoś to przeżyje. Życie się nie kończy na taj sprawie i płynie dalej.


Osobiście, to w żaden sposób mnie to nie rusza, ten człowiek jest dla mnie skończony (tak jak reszta sprzedawczyków). Niech sie facet cieszy z życiowego farta że Podbeskidzie dało mu drugą szanse, bo w normalnej firmie już by nikt z nim nie gadał po takiej plamie.