Przekretek.pl -czyli kiedy grajki robiły nas w ch...?

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

ozzy
Posty: 655
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 1:59 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: ozzy » pn sty 04, 2010 12:57 pm


buźka_1950
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 11, 2008 12:05 pm
Lokalizacja: Dywizjonu 303

Postautor: buźka_1950 » pn sty 04, 2010 2:03 pm

Robert K. pisze:Nasza sprawa to wierzchołek góry lodowej. Będą ukazywać się listy nie 50 tylko 200 osób. Skala zjawiska dopiero wyjdzie.
Pasion- mogłeś być legendą- jesteś zwyczajną MENDĄ!!


dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob sty 16, 2010 3:03 pm

w krótkiej i koleżeńskiej acz burzliwej dyskusji przy tureckim kebabie na rynku były piłkarz Hutnika Tadeusz Kaczor stwierdził że nie ma chuja żeby Piotr M. sprzedał mecz. W Hutniku w tamtych latach bywało tak że przychodizło się do pieniądze do kantorka i dostawalo je nie wiedzac za co one sa. O sprzedanych meczach Hutnika decydowała starszyzna złozona z pasiona, jasiaka, sotnickiego itd. To że Piotr M. dostał pieniadze za Motor zdaniem Tadka wynikało z faktu ze łapal sie w limicie wiekowym, nie wiedzac jednak o tym ze emcz byl puszczony.

zgodzilismy sie co dojednego-ten klub musi upaść by powstac od nowa!

nie oceniam, tylko przytaczam, kazdy rozkmini po swojemu

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » sob sty 16, 2010 3:10 pm

Meczach ???????
Pasion na chuja się zaklinał że sprzedał tylko z Motorem!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy tak usłyszałeś MECZACH ???????
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
bolo
Posty: 429
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 10:31 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: bolo » sob sty 16, 2010 3:17 pm

flagus pisze:Meczach ???????
Pasion na chuja się zaklinał że sprzedał tylko z Motorem!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy tak usłyszałeś MECZACH ???????
MECZACH!!! I nie mów mi, że jesteś zdziwiony a że P.M nic nie wiedział w to nie wierze
ObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » sob sty 16, 2010 3:22 pm

bolo pisze:
flagus pisze:Meczach ???????
Pasion na chuja się zaklinał że sprzedał tylko z Motorem!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy tak usłyszałeś MECZACH ???????
MECZACH!!! I nie mów mi, że jesteś zdziwiony a że P.M nic nie wiedział w to nie wierze


Bolo-luzik. Każdy wie że nie było to jeden jedyny raz.
Tylko przypomniało mi się jak Pasion "Płakał" że był to jeden jedyny mecz.
W Madejskiego też nie wierzę.......
Zastanawiam się czy K. odwiedził już pana prokuratora....... Bo widzę że wiedzę ma ogromną..........
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob sty 16, 2010 3:27 pm

flagus pisze:Meczach ???????
Pasion na chuja się zaklinał że sprzedał tylko z Motorem!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy tak usłyszałeś MECZACH ???????


szczerze to nie pamiętam

ogolnie to wszystko byłow tonacji ze młodzi nic nigdy nie wiedzieli i grali normalnie, decydowali i inkasowali fortune starzy

Awatar użytkownika
bolo
Posty: 429
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 10:31 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: bolo » sob sty 16, 2010 4:09 pm

Ja już różne rzeczy słyszałem od Pasiona i mówił zawsze grają na maxa i zawsze wychodziła z tego kupa, ale teraz przynamniej wiadomo, dlaczego, więc we wszystko to, co mówił mi po prostu nie wierze a zwałszcza w to że mu przykro
ObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » sob sty 16, 2010 4:46 pm

Kumpel sluchajac radia podobno slyszal o korupcji Korony i byly kapitan przyznal sie ze kupil mecz z nami...Ile w tym prawdy to niewiem, pisze to co uslyszalem z relacji kolegi.

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » ndz sty 17, 2010 9:01 am

A mnie wciąz zastanawia komu zależało , aby do drużyny po przerwie bodajże ze Stali Rzeszów wróćił Grzegorz J. ,widocznie różwnież komuś wyzej lub trenerom zalezało na posiadaniu gracza z dojściami.
Hutnik Centrum B

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » pn sty 25, 2010 1:18 pm

W dzisiejszym "Dzienniku Polskim" duży artykuł w którym o korupcji w Hutniku opowiada Kasperczyk. Tytuł artykułu: "Korupcja była czymś normalnym".
Zacytuje fragment:
"O meczu Motoru z Hutnikiem nie mogę nic powiedzieć. Szczegóły zna prokurator. Mogę tylko zdradzić że był to mecz szyty grubymi nićmi. Lepiej żeby kibice Hutnika nie znali jego szczegółów".

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pn sty 25, 2010 1:21 pm

Ares pisze:W dzisiejszym "Dzienniku Polskim" duży artykuł w którym o korupcji w Hutniku opowiada Kasperczyk. Tytuł artykułu: "Korupcja była czymś normalnym".
Zacytuje fragment:
"O meczu Motoru z Hutnikiem nie mogę nic powiedzieć. Szczegóły zna prokurator. Mogę tylko zdradzić że był to mecz szyty grubymi nićmi. Lepiej żeby kibice Hutnika nie znali jego szczegółów".


Dla kogo lepiej????
Dla nas czy dla sprzedawczyków typu Marcin P.?
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn sty 25, 2010 2:27 pm

Fragmenty

.... - Najbardziej żałuję, że nie odważyłem się powiedzieć "nie" - mówi szkoleniowiec z Krakowa....

... - Jako dzieciak chodziłem tylko na mecze Hutnika. Pamiętam, jak się jeździło starymi tramwajami na stadion. Potem Hutnik awansował do ekstraklasy. Grał w niej siedem lat. W ostatnim sezonie występował w Pucharze UEFA. Nie zapomnę, jak z moimi trampkarzami podeszliśmy do autokaru, którym przyjechała drużyna Monaco. Chłopcy podeszli do trenera Jeana Tigany, młodego Thierry'ego Henry'ego...

... słyszało o ustawianiu meczów. Wtedy abstrakcją było tego nie robić. Nie ma ani jednego piłkarza, sędziego czy trenera, który by się nie zetknął z korupcją w większym lub mniejszym stopniu. Dla człowieka, który jest daleko od piłkarskiej szatni i patrzy na to z boku, jest to na pewno coś nieprawdopodobnego....

... roku, mając 25 lat. Byłem młodym piłkarzem, gdy grałem w Błękitnych i Hutniku. Nie miałem nic do powiedzenia. Nie zdawałem sobie sprawy, że korupcja to coś złego. Było na nią swego rodzaju społeczne przyzwolenie. Były sytuacje, że gdy się nie wchodziło w układ - nie zagrało tak, jak trzeba,...

... mieli kłopoty z prawem. To też sprawiło, że przyznałem się. Zadzwoniłem do prokuratora i powiedziałem mu, że chcę złożyć zeznania dotyczące korupcji. On zaproponował, żeby zgłosili się także inni, którzy brali w niej udział. Zadzwoniłem do paru piłkarzy, oni do innych. Do Wrocławia przyjechaliśmy...


Całość jest niestety zahasłowana tutaj.

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » pn sty 25, 2010 7:29 pm

czytalem slowa tego czlowieka i jest kilka dla mnie porazajacych stwierdzen, np. :

1. ... po roku Hutnik spadł z extraklasy. Nie przypadkiem. Byl ofiara pewnego systemu...

2. gdy gralem w pilke.... czesto sie slyszalo o ustawianiu meczow. Wtedy abstrakcja bylo tego nie robic.

3.Kiedys (w ekstraklasie - moj przypis) Hutnik przegral u siebie, a po meczu jeden z sedziow przepraszal nas za to co sie stalo - a tak sie skompromitowal, ze kibice chcieli go bic - mowil, ze tak musialo byc, i ze on nam to kiedys wyrowna. Potem juz nigdy nam jednka nie sedziowal.

4. w tamtych czasach nikt sie nie bal, nie zastanawial sie "uda sie, czy sie nie uda". Wtedy zawsze sie udawalo!
nh2010.pl