Korona 2 - Hutnik

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz maja 10, 2009 7:10 pm

pablo pisze:
w czarnej dupie jesteśmy..


nie od dziś i nie od wczoraj

głęboka i pojemna ta dupa bo się coś wydobyć nie możemy :lol:

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz maja 10, 2009 7:26 pm

1 połowa niezłą korona nic nie grała powinniśmy prowadzić. Druga to już dramat nikt w tej drużynie nie potrafi uderzyć na bramkę. Wychodzimy ze stadionu 20 min wcześniej sytuacja robi się mocno napięta

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn maja 11, 2009 12:06 am

lucero pisze:1 połowa niezłą korona nic nie grała powinniśmy prowadzić. Druga to już dramat nikt w tej drużynie nie potrafi uderzyć na bramkę. Wychodzimy ze stadionu 20 min wcześniej sytuacja robi się mocno napięta


W jakim sensie napięta?

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pn maja 11, 2009 12:16 am

W jakim sensie napięta?

Chyba latwo sie domyslic

BART
Posty: 339
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:18 pm

Postautor: BART » pn maja 11, 2009 12:22 am

lucero pisze:W jakim sensie napięta?

Chyba latwo sie domyslic

tak jak ja sie teraz latwo domyslam...to JOK by sie nie pytal skoro by mu bylo sie latwo domyslic :wink:
wiec odpowiedz jednak nie na latwe domyslenie z Twej strony lucero

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pn maja 11, 2009 12:28 am

Jak nie jest oczywiste to popytajcie kolegow co byli w Kielcach moze was uswiadomią

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn maja 11, 2009 1:00 am

Wiem już, bo popytałem. Ale Twoje przekumatość musi się objawiać tak idiotycznym postem. Skoro nie masz zamiaru pisac o tym, to po co w ogóle zaczynasz temat? Po to, żeby każdy wiedział, że byłeś i jesteś kumaty...tak. Różne atrakcje mogły być w tamtych rejonach, więc chciałem tylko zlokazlizować źródło, ale ciężko normalnie odpisać.
Przykre.

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 787
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » pn maja 11, 2009 1:22 am

Nasi piłkarze chyba nie mają w ogóle treningów strzeleckich. Prawie każdy mecz wygląda tak samo- cisną rywali cały mecz, większość czasu grają na połowie przeciwnika, dużo podań, nierzadko jakaś fajna klepa, ale zamiast strzelać próbują wejść z piłką do bramki. Dziś też grali fajnie, ale w okolicach pola karnego robili wszystko tylko nie strzelali. Przed chwilą zajrzałem na stronę Korony, a tam wypowiedź trenera i piłkarza z Kielc, że Hutnik to najlepsza drużyna w tej lidze... Chyba każdy trener w tej zasranej lidze (może oprócz Jałochy) wypowiedział się w ten sposób o naszej drużynie. Skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle ? Czy niepewny byt klubu ma taki wpływ na postawę piłkarzy ? Nie płacą im ? Nie rozumiem.

19Hutnik50
Posty: 233
Rejestracja: wt paź 23, 2007 5:18 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: 19Hutnik50 » pn maja 11, 2009 6:58 am

Szkoda porażki... Nieciecza gra nam na ręke remisując a my nie możemy akurat wtedy wygrać..
A u nas żaden z grajków nie ma odwagi żeby oddać chociaż strzał na bramke z za pola karnego..Tragedia.. Panowie z piłką do bramki nie wejdziecie :?

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pn maja 11, 2009 7:01 am

Wiem już, bo popytałem. Ale Twoje przekumatość musi się objawiać tak idiotycznym postem. Skoro nie masz zamiaru pisac o tym, to po co w ogóle zaczynasz temat?

Wciaz uwazam ze ludzie to istoty inteligentne. Jezeli jest napisane ze wycjodzimy 20 minut przed koncem i ze sytuacja jest napieta to reszte sobie mozna dopowiedziec

Jak oczekujesz ze napisze to co bylo mowione przy wyjsciu to masz niezle poprute we lbie, ale nie chcesz zadnych informacji to nie bedziesz ich mial tylko nie plakac mi tutaj na forum pozniej o wynik czy przebieg meczu

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn maja 11, 2009 11:46 am

No zapnij focha :lol:
Inteligenty kolega po szalu napisałby na przykład na PW i zbędna byłaby cała ta polemika. Ale co tam, KMWTW i PDK :roll:
Ciach z mojej strony, bo bez sensu bajerka.
Pzdr.

luke.krak
Posty: 969
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » pn maja 11, 2009 5:01 pm

Cezary Ruszkowski: Wiedzieliśmy, ze Hutnik to bardzo dobra drużyna. Dla mnie osobiście to najlepszy zespół w naszej lidze, bo oglądaliśmy mecz Niecieczy z Lubrzanką i LKS negatywnie nas zaskoczył. Zebraliśmy informacje nt. Hutnika od innych trenerów, którzy z nimi grali, wiedzieliśmy, że to typowa krakowska piłka - bardzo dużo piłek prostopadłych, na skrzydła. W pierwszej połowie mieliśmy naprawdę dużo szczęścia, ale szczęście sprzyja lepszym. Druga odsłona była już zupełnie inna, chociaż Hutnik też swoje okazje miał, ale my byliśmy dzisiaj skuteczni do bólu, bo stworzyliśmy 3-4 sytuacje i zdobyliśmy 2 gole. Nasi piłkarze początkowo byli spięci, w przerwie powiedzieliśmy im, żeby się rozluźnili i chyba pomogło, bo po wyjściu na drugą połowę zagrali inaczej. Myślę, że Danielowi Rabendzie należały się te dwie bramki, bo długo długo dochodził do siebie po kontuzji. Widać jeszcze, że tej piłki nie czuje, ale naprawdę chwała mu za to, że dwa razy wspaniale się znalazł. Druga bramka to tzw. stadiony świata, piękne uderzenie z ponad dwudziestu metrów, nie zastanawiał się. Myślę, że dlatego strzelił gola, bo gdyby zaczął kombinować to by się to nie udało. Hutnik to doświadczona drużyna, my graliśmy samym młodym składem, dlatego tym większa radość. Teraz zostały przed nami mecze z drużynami z czuba tabeli - Nieciecza, Puszcza Niepołomice. Jak do tej pory wszystkich ogrywamy, z czego należy się cieszyć, ale nie chcemy bić jakichś rekordów - po prostu jak zwycięstwa przychodzą to trzeba je brać.


Bartłomiej Strzębski: Hutnik był najlepszym zespołem z jakim się na razie spotkaliśmy. Trener nas przestrzegał, że są w tym zespole bardzo mocni zawodnicy, ograni. Niestety dla nich nie zagrał w ich zespole najlepszy obrońca, Marcin Pasionek, kiedyś piłkarz Korony Kielce. Naszym napastnikom lepiej się dlatego grało. Pamiętam mecz z Krakowa - Pasionek blokował właśnie dużo strzałów, dyrygował obroną, a oni nie mieli dziś takiego kapitana. Nasza pierwsza połowa zdecydowanie słabsza. Chłopaki bali się chyba wziąć grę na siebie, w drugiej trener na nas krzyknął i zeszło z nas powietrze, co było widać - dwie bramki. Daniel Rabenda bardzo dobrze zagrał, wraca po kontuzji i myślę, że Korona będzie z niego miała jeszcze duży pożytek. Gramy do końca - tyle ile się da zwyciężyć. Nie da się awansować, ale wygrane cieszą, zwłaszcza, że większość to młodzi zawodnicy. Juniorzy zbliżają się z kolei do mistrzostwa Polski i na pewno ich to jakoś podbuduje. Co do mojej osoby to w tej rundzie trenerzy bardziej na mnie postawili, myślę, że dobrze przepracowałem okres przygotowawczy i chciałem wykorzystać szansę do gry. W pierwszej rundzie trener na mnie nie stawiał, chciałem pokazać, że to błąd i raczej mi się to udaje.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pn maja 11, 2009 5:11 pm

oby nie było powtórki z historii jak z piłkarzami ręcznymi.. nagrodą za awans było rozwiązanie sekcji .. :cry:

dUfio
Posty: 9123
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn maja 11, 2009 5:50 pm

centrum nh pisze:oby nie było powtórki z historii jak z piłkarzami ręcznymi.. nagrodą za awans było rozwiązanie sekcji .. :cry:


wolałbym awansować i zeby rozwiazali niz gnić w 3 lidze

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pn maja 11, 2009 7:37 pm

i tak było prawie pewne że stać nas na co najwyżej baraże po meczu z Cieczką. I jak dla mnie możemy je wywalczyć na finiszu byle by je wygrać.

Wg mnie 52/53 pkt daje nam baraże lekką ręką. wiec trzeba wygrać 2 mecze, 1/2 zremisować a myśle że Unia Garbarnia Czarni sa do ogrania a reszta 50/50 zatem jesli nie wejdziemy to i tak będzie to podejrzane bo nasza sytuacja jest dobra :roll: