ciekawe wątki na www.hutnik-krakow.pl

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Piotrek
Posty: 2988
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw cze 04, 2009 8:11 pm

patrząc na te zdjęcia, to mamy ładną bande koziobrodych, szmyt też taką posiada, to takie żeby sie prezydentowi przypodobać chyba....

dUfio
Posty: 9097
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz cze 07, 2009 8:45 pm

adamwas 07.06.2009 13:58
Dłóg wynosi już ponad 4 mln, aktualnie nie płacone jest nic, brak wody, wyłączone telefony, nawet nie było prądu przez 4 dni! Zmiana prezesa (Oraczewski za Presaka) niewiele da bo zrobiona za późno. Nawet przy awansie Hutnik nie dostanie licencji przez długi i to jest pewnik! Planu ratowania nie ma! Dla Zarządu ratunkiem miały być wystepy Wisły i Cracovii i ztego tytułu wpływy, ale to upadło i innego pomysłu już nie ma! Tak niszczą Nasz Klub Ci którzy mówili, że mająHutnika w sercu...aż się płakać chce...

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » ndz cze 07, 2009 8:54 pm

Dłóg wynosi już ponad 4 mln, aktualnie nie płacone jest nic, brak wody, wyłączone telefony, nawet nie było prądu przez 4 dni!


O co tu chodzi bo ja już nie kumam ? Jak można zrobić 4 bańki długu spuszczając drużynę co sezon lige niżej ??? Trzeba w końcu oddzielić sport od remontów nawet kosztem wspinania się od A-klasy. Przecież te niegospodarne bałwany - które nawet nie odczuwają potrzeby zatrudnienia kogoś od marketingu - mogą sobie robić długi na swoim podwórku, nie wplątując w to sekcji piłkarskiej. Sekcja piłkarska zacznie małymi krokami działać samodzielnie i to na pewno przyniesie efekty. Ileż Firm dziekuje już na wstępie za współpracę wiedząc, że i tak te pieniądze nie pójdą na sport tylko na odprawy i pensje panów prezesów od siedmiu boleści.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » ndz cze 07, 2009 9:11 pm

fan - pozwól, że odpowiem we właściwym temacie:
http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic ... 5103#95103
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

dUfio
Posty: 9097
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt cze 16, 2009 4:14 pm

AnWo_64 16.06.2009 13:34
Czym wy się tak ekscytujecie? Jutro może i zagrają, ale wyjazd do Iławy? Przecież to drugi koniec Polski. W klubie brakuje na wszystko, zawodnikom tnie się pobory, ciepła woda jest od wielkiego dzwonu, a wy o tu eskapadzie, na którą trzeba wyłożyć kilka tysięcy (jak nie więcej) złotych.
A zakładając wariant optymistyczny - wygrywamy z Jeziorakiem i awansujemy do II ligi. Popatrzcie, kto tam gra. To jest centrum, ściana wschodnia i północny-wschód. Czy wy wiecie jakie to koszty na same tylko podróże na mecze wyjazdowe?
Ja w każdym razie czarno to widzę. Tak po prostu. Na mój nos w klubie są trzy koncepcje - pozostajemy w III lidze (nawet jeśli awansujemy), druga to wycofujemy zespół z III ligi i zgłaszamy rezerwy w VI lidze jako pierwszy zespół, lub trzecia - w ogóle wycofujemy zespół z rozgrywek i bawimy się tylko w piłkę młodzieżową.
Czas pokaże, która z tych koncepcji się spełni. Bo w II ligę już dawno przestałem wierzyć...

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » wt cze 16, 2009 4:33 pm

heh, jakby tak kazdy myslal to byloby na stadionie okolo 50os. :/ ja tam do konca wierze ze nagle los sie do nas odwroci:) wkoncu patrzac po wynikach roznych sekcji( awans Juniorow do mistrzostw Polski, Awans Hutnik II, Awans do 1 ligi Rezerw Juniorow..Baraze Seniorow) to mozna stwierdzic ze chociaz od strony pilkarskiej wszyscy Ci ludzie ktorym cos zalezy zaczeli dzialac w dobrym kierunku;) Kto kocha ten wierzy...

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » wt cze 16, 2009 4:45 pm

Wiadomo, ze dla wlodarzy spolki najwazniejsza jest czesc remontowa, ale zeby im ta sportowa nie wadzila i zeby byla bardziej rentowna, na prawde wiele nie potrzeba. Czy podpisanie umowy sponsorskiej z jakas duza firma przewozowa , w ramach ktorej pilkarze mieli by zapewnione wyjazdy to tak trudna i niemozliwa do zalatwienia sprawa ?

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » wt cze 16, 2009 5:01 pm

Zgadzam się w 100%. Jest na przykład Skarpa Travel. W zamian za logo na koszulkach mogliby jeździć z nimi na wyjazdy. Wystarczy odrobina dobrej woli i chęci. Popytać po dzwonić po biurach podróży nie zaszkodzi. Poza wyjazdami to nie widze przyczyny dla, której miałyby wzrosnąć koszty utrzymania zespołu. Wiadomo, że trzeba się lekko wzmocnić ale wydaje mi się że można poszukać zawodników bez kontraktów. Im też trzeba płacić ale chyba grając w II lidze polskiej nikt nie spodziewa się astronomicznych zarobków. Pozatym jak widać wielu kibiców jest tak spragnionych lepszej piłki, że nawet decydują się dofinansowywać wyjazd piłkarzy do Iławy. Myśle, że w razie takiej potrzeby w przyszłym sezonie też znalazło by się wielu chętnych żeby pare złoty poświęcić. Panowie klub z takim zapleczem, z takim szkoleniem młodzieży zasługuje na przynajmniej I ligę.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » wt cze 16, 2009 5:14 pm

czytałem na forum że mamy nowego świetnego prezesa.
nie mam podstaw by w to wątpic, więc czas by się zabrać panie prezesie do roboty.
baraże to świetny moment by pokazać ze się chce coś robić, a ewentualna II liga to pole do popisu na dłuższy okres.
"łopaty do rąk panowie robotnicy,
krawaty na szyje panowie urzędnicy!!!"