SPOTKANIE Z TRENEREM- SPOTKANIE DEFINITYWNIE ODWOŁANE

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

SPOTKANIE Z TRENEREM- SPOTKANIE DEFINITYWNIE ODWOŁANE

Postautor: lucero » ndz maja 17, 2009 4:37 pm

Zdecydowalem sie na oddzielenie tematu od donosy, aby przerodzic cos w czyn (moderatorzy moga zrobic z tym pozniej porzadek)

Temat "silowni" to wg mnie lekkie przegiecie

Tak wiec proponuje WTOREK jako dzien wizyty na treningu i przynajmniej jeden postulat do trenera:

-Jezeli Pasion mowi po meczu ze walcza do konca, ze nie ma odpuszczania i graja na 100% wiec albo w tej sytuacji klamie (WYLOT Z DRUZYNY) albo (co bardziej prawdopdobne:

- Wylatuje na zbity pysk GIL razem z przynajmniej dwoma kompanami (DECYZJA TRENERA)

-albo jest jasne powiedziane ze maja nas wszyscy w dupie i nie beda walczyc bo sytuacja w klubie jest jaka jest i wszystko jest wtedy jasne (pomyslimy co z tym fantem zrobic)

Wtorek wydaje mi sie najodpowiedniejszy, aby nie bylo posiece sie i znow wezme urlop i moge isc nawet sam z tymi wnioskami :) opisze jak bylo, ale licze na wsparcie :)

Jest jeszcze wiariant ze chociazby Piotrek Danek zalatwi po trenindu wtorkowym taka mozliwosc spotkania, wg mnie wystarczy sztab szkoleniowy, tych pilkarzykow mam juz powoli dosc
Ostatnio zmieniony pn maja 18, 2009 9:58 pm przez lucero, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz maja 17, 2009 4:46 pm

Biorę wolne w robocie na wtorek i idziemy :lol: jest nas już dwóch..
Ustalmy gdzie i o której zbióreczka ..
KTO JESZCZE ??

Fan Hutnika
Posty: 1530
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » ndz maja 17, 2009 4:49 pm

bardzo dobry temat ,trzeba sie za to wziasc , trzeba sie dowiedziec co jest grane
oczywiscie ide z Wami
ale tu potrzeba wiecej ludzi
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » ndz maja 17, 2009 4:50 pm

centrum nh pisze:Ustalmy gdzie i o której zbióreczka ..
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole

Obrazek

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz maja 17, 2009 4:53 pm

o której to dosyć istotne :wink: myśle że spotkanie popołudniowe to lepszy wariant ale czy uda sie zorganizować.

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz maja 17, 2009 4:57 pm

Kto da rade ten da na razie jest tak ze przez 10 lat jeździliśmy na ustawiane mecze a teraz na środowych ewkapadach połowa chce walczyć a połowa ma to w dupie

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Re: SPOTKANIE Z TRENEREM PRZED MECZEM Z WIERNĄ

Postautor: patryk » ndz maja 17, 2009 8:18 pm

lucero pisze:Zdecydowalem sie na oddzielenie tematu od donosy, aby przerodzic cos w czyn (moderatorzy moga zrobic z tym pozniej porzadek)

Temat "silowni" to wg mnie lekkie przegiecie

Tak wiec proponuje WTOREK jako dzien wizyty na treningu i przynajmniej jeden postulat do trenera:

-Jezeli Pasion mowi po meczu ze walcza do konca, ze nie ma odpuszczania i graja na 100% wiec albo w tej sytuacji klamie (WYLOT Z DRUZYNY) albo (co bardziej prawdopdobne:

- Wylatuje na zbity pysk GIL razem z przynajmniej dwoma kompanami (DECYZJA TRENERA)

-albo jest jasne powiedziane ze maja nas wszyscy w dupie i nie beda walczyc bo sytuacja w klubie jest jaka jest i wszystko jest wtedy jasne (pomyslimy co z tym fantem zrobic)

Wtorek wydaje mi sie najodpowiedniejszy, aby nie bylo posiece sie i znow wezme urlop i moge isc nawet sam z tymi wnioskami :) opisze jak bylo, ale licze na wsparcie :)

Jest jeszcze wiariant ze chociazby Piotrek Danek zalatwi po trenindu wtorkowym taka mozliwosc spotkania, wg mnie wystarczy sztab szkoleniowy, tych pilkarzykow mam juz powoli dosc


Z przyczyn urlopowych nie będzie mnie już w tej rundzie na SS. Jako że wtorek wypada tuż przed moim urlopem, niestety na 99% nie będzie mi dane uczestniczyć w tym spotkaniu. ALE TO SPOTKANIE MUSI SIĘ ODBYĆ!!! Jak drużyna jest czysta to niech do końca zdobędzie komplet punktów - przecież teoretycznie jesteśmy najlepsi w tej lidze... Bo jak już ktoś napisał - odpuszczanie od sprzedawania niewiele się różni. Jak jest nie teges, to wnioskuję o wystawienie samych nawet 17-stolatków. I niech nawet przez brak ogrania przepierdolą wszystko, o ile stanie się tak po walce i maksymalnym zaangażowaniu - słowa krytyki na nich nie powiem. I teraz pytanie kolejne - czy rezygnacja trenera to efekt "pobrudzenia" paru piłkarzyków, czy faktycznie niemoc w prowadzeniu tego zespołu??
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
PSKNHKS
Posty: 375
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 8:04 pm
Lokalizacja: Dywizjon

Postautor: PSKNHKS » ndz maja 17, 2009 9:13 pm

Również chętnie się przejdę pytanie tylko o godzinę ?

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » ndz maja 17, 2009 9:51 pm

Nikt nie lubi być robiony w chuja. Czy to w pracy, czy przez kobietę, czy wreszcie przez swoją ukochaną drużynę. Problem w tym, że o ile robotę i dupę można w miarę łatwo zmienić, to barwy się ma na całe życie.

O której będzie we wtorek to spotkanie?
ezswaz aN Hutnik

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz maja 17, 2009 10:21 pm

ustalmy godzinę !! jak na razie tylko się deklarujemy.. ja np muszę wiedzieć wcześniej żeby wolne w robocie ruchać..

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz maja 17, 2009 10:30 pm

O ile sie nie myle to treningi odbywaja sie o 15.30

Zwazywszy na to, iz lepiej dla kazdego pewnie pozniej niz wczesniej godzina 16 bylaby ok.

Piotr Danek tym razem nie bedzie chyba mogl pomoc, wiec zostaje spotkanie na murawie ze sztabem szkoleniowym, chyba ze do wtorku uda sie zdobyc kontakt i mozliwosc rozmowy w klubie po treningu.

Pawełek__NH
Posty: 716
Rejestracja: pt mar 21, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Pawełek__NH » ndz maja 17, 2009 10:33 pm

Zróbmy tak jak kibice Górnika Zabrze. Mieli poważną rozmowę ze swoimi grajkami i trenerami.
My Hutnika fani po świecie rozsypani za Hutnik za HKS pójdziemy aż po życia kres.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz maja 17, 2009 10:35 pm

Zatem WTOREK 16 pod budynkiem klubowym?

Jeśli dobrze zrozumiałem to postaram się być 8)

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz maja 17, 2009 10:37 pm

mi pasuje!! tylko kurwa ilu nas będzie na serio ?? nie dawać już Zabrza za przykład bo tam była 100 chłopa a nas to nie wiem czy 10 będzie!!

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz maja 17, 2009 10:38 pm

Pawełek__NH pisze:Zróbmy tak jak kibice Górnika Zabrze. Mieli poważną rozmowę ze swoimi grajkami i trenerami.


Tam sytuacja jest zupelnie zajebista- kasy jak lodu a i tak potrafia przejsc obok meczu wiec tej piatkowej akcji sie nie dziwie

Oczywiscie najwieksze pretensje do niej mial Kolodziej- Hutnicza krew jak widac dalej plynie.

Pamietajmy jednak o istocie rzeczy- u nas jawnie padlo stwierdzenie trzech grajkow, ze oni nie zamierzaja sie angazowac w gre. To troche inna para kaloszy w porownaniu do Gornika, podejrzewam ze gdyby u nich padlo takie stwierdzenie na forum od powaznej osoby z mlyna to po wizycie tej 100 na treningu 3 lozka szpitalne bylyby w Zabrzu juz zajete

My powinnismy miec inny cel tej pokojowej (!) :) wizyty- odsuniecie od zespolu Gila i spolki

I wcale nie musi byc nas 50 osob, wystarczy kilka i rzeczowe przedstawienie sytuacji.