Wierna Malogoszcz - Hutnik KRAKOW czwartek 21,05 godz 17,00

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 960
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » czw maja 21, 2009 6:52 pm

Wynik do 86 min: Glinik Gorlice - LKS Nieciecza 0-2

Nieciecza awansowała do 2 ligi :(

Maks
Posty: 8
Rejestracja: pn lis 10, 2008 9:03 pm
Lokalizacja: Czernichów

Postautor: Maks » czw maja 21, 2009 6:54 pm

snuff pisze:Wynik do 86 min: Glinik Gorlice - LKS Nieciecza 0-2

Nieciecza awansowała do 2 ligi :(


Pograją rok i spadną :)

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » czw maja 21, 2009 6:59 pm

Skończył już Hutnik :?:

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » czw maja 21, 2009 7:00 pm

Kurde a po rundzie jesiennej mieliśmy tylko 3 pkt straty do nich. Już nie wiem co mam mysleć o tych naszych grajkach. Cieszę się że dziś wygrali bo to w chuj ważny mecz był. Ale za te inne mecza jak np. z Naprzodem, Orliczem, Lubrzanką czy ostatnio z garbarnią to bym ich po mordach wystrzelał. Mam nadzieje że nam to w barażach wynagrodzą.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Maks
Posty: 8
Rejestracja: pn lis 10, 2008 9:03 pm
Lokalizacja: Czernichów

Postautor: Maks » czw maja 21, 2009 7:02 pm

Alex pisze:Skończył już Hutnik :?:

tak 3:0 sie skończyło

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 960
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » czw maja 21, 2009 7:05 pm

3:0 - 2xSzewczyk, 1xŚwięty z k.

KSH74NH
Posty: 4369
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » czw maja 21, 2009 7:06 pm

na 90minut podaja ze jedna z bramek samobojcza

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » czw maja 21, 2009 8:20 pm

Coz

Po megadramtach w Skarzysku, Suchedniowie i troche mniejszych w Kielcach oraz Kajetanowie konczymy kieleckie wyprawy naprawdę zajebistym meczem

Tak grajacej druzyny dawno nie widzialem

Zacznijmy jednak od sedziego- Robak, ale tym razem uwaga podobno byl obserwowany pod 2 ligę i nagle sedziowanie jak na 3 lige bardzo dobre, no czasami liniowy dawał lekko w czajnik

Od poczatku z naszej strony mega walka, spora przewaga, duzo ciekawych akcji, strzalow wiecej niz 4 poprzednich meczach

Na zajebisty plus zwlaszcza Swiatek oraz wg mnie Jurkowski- 3 lata do przodu porownujac do Garzela

Nawet lososiowy wyciaga naprawde niezla parada jeden grozny strzal gospodarzy

Pierwsza bramka karny po rece, druga samoboj, ale gdyby nie on to Gil zapewne bylby na liscie strzelcow i naprawde dobra akcja Pyciaka na 3-0

Swoja droga troche dokladnosci i powinno byc 5-6 do przodu

Przy 3-0 brak odpuszczania, dalej walka, dobra zmiana KIWACKIEGO :) gorsza Taraska (slabiutka forma od dawna)

Generalnie naprawde optymistyczne spotkanie i to bardzo

Niezalezny obserwator patrzac na nasz team mowil ze powinnismy te lige wygrac w cuglach, podobnie trybuna gospodarzy

W tym kontekscie mozna sie tylko zastanawiac, czy jednak odzywki dla pilkarzy nie zostaly zakupione troche za pozno

Po meczu wspolne spiewy "awansowe" nas i pilkarzy, jak widac troche checi z obu stron i jedziemy na tym samym wozku, ktory powinien oplacac sie wszystkim

Oby podobnie bylo w Tarnowie.

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » czw maja 21, 2009 9:07 pm

Krakowianie pokonali Wierną 3:0 i trzy kolejki przed zakończeniem ligi są blisko gry w barażach o awans do II ligi


Hutnik obawiał się spotkania w Małogoszczy, bo w poprzedniej kolejce nie zachwycił i z trudem zremisował z Garbarnią. Tymczasem Wierna wiosną złapała wiatr w żagle i osiem punktów straty do Hutnika zamieniła na dwa. Do tego małogoszczanie tylko raz przegrali na swoim boisku.

Wczoraj Hutnik zupełnie nie przypominał bojaźliwie rozgrywającej piłkę i nieskutecznej drużyny z poprzednich spotkań. Od początku ruszył do zdecydowanych ataków i szybko objął prowadzenie. Za zagranie ręką w polu karnym sędzia podyktował jedenastkę, którą wykorzystał Krzysztof Świątek.

Kilka minut później dośrodkowywał Paweł Pyciak, do piłki próbował dojść Rafał Gil, ale został uprzedzony przez Piotra Pawłowskiego, który trafił do własnej siatki. Najpiękniejsza była trzecia bramka 18-letniego Dawida Szewczyka, który wykończył kombinacyjną akcję. - Zagraliśmy najlepszy mecz wiosną. Wierna nie zagroziła naszej bramce, za to my w Małogoszczy jako jedyni strzeliliśmy więcej niż jedną bramkę - cieszył się Dariusz Siekliński, trener Hutnika.

Sprawa awansu do barażów o II ligę pozostaje jednak otwarta, bo Puszcza Niepołomice pokonała na wyjeździe Orlicza Suchedniów 4:2.

Ten wynik nie zmącił jednak radości trenera Hutnika. - Przyjemnie było patrzeć na zespół, któremu wróciła radość. Graliśmy szybko, z polotem, pomysłowością i determinacją - zaznaczył Siekliński.

za [usuwamy]

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » czw maja 21, 2009 9:22 pm

Oby ten polot został jeszcze przez minimum 5 spotkan ;p

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » czw maja 21, 2009 9:54 pm

Dało się? Dało się... Jak tu ktoś wyżej napisał, za Suchedniów, Kajetanów, Jędrzejów etc. należałoby by ich wystrzelać po pyskach. Dlaczego? Nie mówię tu już nawet o wstydzie, którym w tamtych meczach nas (i siebie przy okazji) okryli. Lekko licząc: wyjazd do Końskich to 2 punkty w plecy, Jędrzejów 2 w plecy, Suchedniów 3 w plecy, Kajetanów 2 w plecy, u siebie Garbarnia i Puszcza 2x2 w plecy... Dodał ktoś? Ułatwiam, to razem 13. 13 + 49 to 62. Nieciecza awansowała. Ma teraz 60 punktów. Można było? Można było i to nie zdobywając punktu na Koronie i betoniarce, być teraz o 2 punkty do przodu, a nie 11 do tyłu. Zespół z takim potencjałem, najlepszy w tej lidze - mówią to i podkreślają wszyscy - powinien tę ligę wygrać w cuglach. Nie wierzę, że nagle, grając fajną piłkę i w 1 rundzie i w sparingach (przypomnę, z Garbarnią np. było 6:1, a nie ledwo remis) w 2 rundzie zapominają jak prosto kopnąć piłkę. Ktoś tu pisał, że obcięto im pensje o 30%... Po pierwsze: żaden z nich na tę pensję nie zapieprza 8 godzin w pocie czoła jak większość z nas, w to nie uwierzę. Ile mogą mieć dziennie treningu? 4 godziny? To to co im zostało to i tak niezła kasa jak za robotę na pół etatu. Po drugie: za to, co grali w tej rundzie ja może zostawiłbym im 30% bo na więcej NIE ZASŁUŻYLI! Nie mówiąc o tym, że premie za zwycięstwa powinno się im i tak zamrozić i wypłacić tylko w jednym wypadku: awansu. Ale do tego trzeba dyrektora sportowego i prawnika z jajami, o ile się orientuje nikogo takiego w klubie nie ma. Konkludując: mnie interesuje tylko awans. Jeśli kopacze go nie osiągną uznam, że zostałem, za przeproszeniem, wyruchany przez kolejny zespół Hutnika na przestrzeni lat. Nie, nie dlatego, że mam cholera wie jakie wymagania. Dlatego, iż wiem, że mogli, tylko im się nie chciało.

dUfio
Posty: 9097
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw maja 21, 2009 10:02 pm

dało sie?dało


jako obecna osoba na meczu moge w 100% potwierdzic ze chlopaki zapierdalaly. w 2 na bank

chuj nas obchodzi co robili na innej polowce. WIEMYZE WALCZYLI


O TO CHODZI



GRAMY DO KONCA :)

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » czw maja 21, 2009 10:02 pm

...a mnie tam to przebudzenie na kilometr cuchnie WC na SS.
Wasting time is an important part of living.

Pawełek__NH
Posty: 716
Rejestracja: pt mar 21, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Pawełek__NH » czw maja 21, 2009 10:10 pm

Co do tego wc na SS to bym się wstrzymał na razie chociaż gazety piszą różne pierdoły. Chociaż zapierdalac a zapierdalac to też dwie różne sprawy
My Hutnika fani po świecie rozsypani za Hutnik za HKS pójdziemy aż po życia kres.

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » czw maja 21, 2009 10:13 pm

Stefek_Burczymucha pisze:...a mnie tam to przebudzenie na kilometr cuchnie WC na SS.


albo piłkarze czytali forum :P