Hutnik-Jeziorak (baraż o awans do II ligi) 17.06.09 godz. 17

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr cze 17, 2009 9:14 pm

KIWACKI to taki nasz nowohucki RASIALDO... choć ten to kurwa chociaż czasem jakimś przypadkiem coś strzela a KIWACKI to ... echh...

misiekHKS
Posty: 99
Rejestracja: pn gru 08, 2008 5:38 pm
Lokalizacja: Kraków,Nowa Huta

Postautor: misiekHKS » śr cze 17, 2009 9:15 pm

a propos kibiców ile było na dzisiejszym meczy mi się zdaje że około 2000 tys. ale mogę się mylić

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » śr cze 17, 2009 9:16 pm

Oby w Iławie strzelił to wtedy zamknie wszystkim jadaczki haha , choć mało w to wierzę :D

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr cze 17, 2009 9:17 pm

misiek pisze:Oby w Iławie strzelił to wtedy zamknie wszystkim jadaczki haha , choć mało w to wierzę :D

lepiej niech on tam z ławki mecz ogląda.. a przypuszczam że zagramy jednym Hajdukiem w ataku na wyjeździe..

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » śr cze 17, 2009 9:21 pm

Kocham to napierdalanie na Kiwackiego bez jaj ;] Zremisowalismy tylko przez Kiwackiego rozumiem ? Tylko wezcie pod uwage że już go wtedy na boisku nie było a jak miał coś strzelić jak miał tylko jedna okazje ? Czemu nie napierdalacie np na Hajuka ktory mial chyba z 5 okazji ? Kurwa ogarnijcie sie już widzicie tylko to co złe i się uczepiliscie Szymona tylko pytanie dlaczego akurat jego ? Bo napoczatku nic nie grał ? Według mnie robi postepy i gra coraz lepiej dzisiaj widzialem u niego ambicje i pare dobrych zagran.

Awatar użytkownika
bolo
Posty: 429
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 10:31 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: bolo » śr cze 17, 2009 9:21 pm

vitoss pisze:
centrum nh pisze:obawiam się że jeżeli nie wejdziemy to kibicowsko też nastąpi mała zmiana warty.. wielu starszych ma już dość corocznego mydlenia oczu.. niech się młodzi wykazują teraz.. są tacy którzy czują się wypaleni.. a jest ich co najmniej kilku.. tych pamiętających 1 ligę.. panów po 30 tce..


Łaske nam robią ? Zostaną najwierniejsi !
Ciekawe co zrobisz ja zmienią koryto w Dłubni i zaleją i zarybią Suche Stawy a wszystko na to wskazuje ciekawe komu wtedy będziesz kibicował??? Pstrągowi Nowa Huta ???
ObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » śr cze 17, 2009 9:23 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

raf75nh
Posty: 26
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 11:17 pm
Lokalizacja: SKARPA NH

Postautor: raf75nh » śr cze 17, 2009 9:23 pm

Bolo
obys nie mial racji...
:(

http://www.youtube.com/watch?v=lQiStxXnofg

pozDrawiaM serdecznie
lekko zawiedziony
ale kto kocha ten ......
raf75nh

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr cze 17, 2009 9:25 pm

wtedy bolo zorganizujemy ognisko nad wodą i opowiemy tym młodym jak to było w Katowicach.. w Warszawie.. jak w dupę 7:1 w Poznaniu.. i spierdalalanie po torach :) to były wyjazdy!! echh... :twisted:

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » śr cze 17, 2009 9:25 pm

Po meczu stanął mi przed oczami mecz z Lechią Gdańsk, po którym spadliśmy!
Różnice jednak są, bo tak walczącego Hutnika chciałbym oglądać w każdym meczu. Jeziorak miał zajebistego farta i powinni po drodze dziękować za niego w Częstochowie, bo Hutnik w każdym elemencie był lepszy.
Dziękuję za walkę!!!

Wierzę, że za 72 godziny to my będziemy w znacznie lepszych nastrojach!!!
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr cze 17, 2009 9:27 pm

raf75nh pisze:Bolo
obys nie mial racji...
:(

http://www.youtube.com/watch?v=lQiStxXnofg

pozDrawiaM serdecznie
lekko zawiedziony
ale kto kocha ten ......

ale Ty np masz juz ważniejsze obowiązki ;) wózkowe.. ;)

LOKO
Posty: 628
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » śr cze 17, 2009 9:29 pm

Mam napieradalć na Hajduka? Gość zasuwał dziś na takim ciśnieniu że głowa boli, jakby conajmnije był wychowankiem Hutnika, zostawił tyle zdrowia na boisku w dzisiejszym meczu, że jestem pełen podziwu dla tego zawodnika. NIe było dla niego straconych piłek, a właśnie z tych piłek za którymi nikt już nie szedł, to on robił największe zagrożenie pod bramką Jezioraka.
A zaangażowania Kiwackiego to nie ma co komentować, bo zwyczajnie nie ma czego......dno

KSH74NH
Posty: 4369
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » śr cze 17, 2009 9:31 pm

no to teraz czekam na relacji z kroniki sportowej ciekawe czy zobacze te tlumy w tv

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr cze 17, 2009 9:35 pm

LOKO pisze:Mam napieradalć na Hajduka? Gość zasuwał dziś na takim ciśnieniu że głowa boli, jakby conajmnije był wychowankiem Hutnika, zostawił tyle zdrowia na boisku w dzisiejszym meczu, że jestem pełen podziwu dla tego zawodnika. NIe było dla niego straconych piłek, a właśnie z tych piłek za którymi nikt już nie szedł, to on robił największe zagrożenie pod bramką Jezioraka.
A zaangażowania Kiwackiego to nie ma co komentować, bo zwyczajnie nie ma czego......dno

:lol: :lol: :lol: nie denerwuj się!! Trochę zrozumienia.. może nasz kolega jest bardziej zżyty po prostu z Szymonkiem .. :twisted: niż my wszyscy.. i nie widzi że to nadupcanie nie trwa od dziś a drugi sezon!! Ale co tam!! widac postepy!! Chłopak się rozwija!! :lol:

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » śr cze 17, 2009 9:36 pm

Np = Na Przykład

Wiem że zapierdalał ale jakoś bramek z tego nie było.

Wyjdz na boiski i zagraj conajmniej jak Szymon ;p

Prawda że nikt nie chce widzieć jego dobrej gry, pewno mecz o pp i dobry jego występ też krytkowałeś o ile go widziales ?

Skonczmy moze juz temat nie lubianego przez was Szymka.

Obysmy sie nie musieli modlic o takich graczy za pare lat.

Pytanie z innej beczki gdzie Chylaszek i Gil ?


centrum nh sezon temu tez napierdalalem na niego ale widać postepy i to duze. Z Unia zwycieskiej bramki nie strzelil ?