Hutnik-Jeziorak (baraż o awans do II ligi) 17.06.09 godz. 17

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Dark
Posty: 238
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:13 pm
Lokalizacja: Skawina

Postautor: Dark » śr cze 17, 2009 11:15 pm

KSH74NH pisze:kurwa nie do wiary
przeciez w kronice nawet wynki nie podali :D
wyjebie ten telewizor w pizdu a czekam jak pojebany ludzac sie ze zobacze


W sobote nie podali wyników losowania baraży. Wkurwiłem się i napisałem maila, oczywiście nie otrzymałem odpowiedzi. Dzisiaj kolejne przegięcie. Przecież to są małopolskie wiadomości sportowe !!! Porażka

Dark
Posty: 238
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:13 pm
Lokalizacja: Skawina

Postautor: Dark » śr cze 17, 2009 11:17 pm

Winnetou pisze:Hutnicze blade twarze niech sie nie martwia, awans mamy pewny! Dzisiaj rano po wypaleniu fajki pokoju z wodzem plemienia Fulham FC mialem wizje w ktorej zobaczylem, ze dzisiejszy mecz zremisujemy, rewanzowy takze, ale wygramy w dogrywce!

HOWGH


Nie wiem co palisz ale też chciałbym tego spróbować :wink:

krystianNH
Posty: 237
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: krystianNH » śr cze 17, 2009 11:20 pm

Dark pisze:
KSH74NH pisze:kurwa nie do wiary
przeciez w kronice nawet wynki nie podali :D
wyjebie ten telewizor w pizdu a czekam jak pojebany ludzac sie ze zobacze


W sobote nie podali wyników losowania baraży. Wkurwiłem się i napisałem maila, oczywiście nie otrzymałem odpowiedzi. Dzisiaj kolejne przegięcie. Przecież to są małopolskie wiadomości sportowe !!! Porażka

male sprostowanie.

te malopolskie wiadomosci sportowe jak to nazwales (kronika sportowa) sa bodajze tylko w sobote i niedziele A NIE W TYGODNIU (a dzis sroda)
::::....Hutnik KRAKÓW....::::

Pawełek__NH
Posty: 716
Rejestracja: pt mar 21, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Pawełek__NH » śr cze 17, 2009 11:20 pm

Dark pisze:
Winnetou pisze:Hutnicze blade twarze niech sie nie martwia, awans mamy pewny! Dzisiaj rano po wypaleniu fajki pokoju z wodzem plemienia Fulham FC mialem wizje w ktorej zobaczylem, ze dzisiejszy mecz zremisujemy, rewanzowy takze, ale wygramy w dogrywce!

HOWGH


Nie wiem co palisz ale też chciałbym tego spróbować :wink:



Jak co pali Malboro :) Do tego 1l Czystej wyborowej z Lidla i już ma chopak wizje :) (Winnetou bez urazy)
My Hutnika fani po świecie rozsypani za Hutnik za HKS pójdziemy aż po życia kres.

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » śr cze 17, 2009 11:22 pm

centrum nh pisze:za cały sezon nie widziałem kur... takiej szmaty!!!!!!!!!! czemu akurat w takim meczu ??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

bramka faktycznie tragiczna, ale w Niecieczy druga była gorsza

wielkie dzięki za walkę. widać że dzisiaj wszystkim się chciało. Najlepsi wg mnie Pyciak, Kępa, Czajka, Świątek, Hajduk.
minus: skuteczność, brak sił (jak moga po godz gry przedzielonej 15 minutowa przerwa łapać zawodników skurcze!!!) i sędzia.
Jak można takiego cymbała dać na baraże.
Wiele decyzji z d..., w I połowie urojony spalony przy setce, w II ręka przed polem karnym i wiele innych decyzji np. kartki. No i wolnego po którym padła bramka też nie było.
Jezioraki kompletne drewno. Jak nasi ich nacisneli to nie potrafili skutecznie wybić piłki. W sobote presing i sie pogubia.
Niestety bramka stracona w końcówce powoduje że to my bedziemy musieli na nich ruszyc.

Ogólnie drużyna zasłużyła dzisiaj na szacunek, wiec trochę dziwią takie teksty
dandi79 pisze:"chyba jesteś zakochany w Kiwackim!Takiego głąba to już dawno nie widziałem"

raval pisze:"
Kiwacki i Tarasek majaą odemnie rozkaz całe 3 ddni ćwiczyć strzały bo są slepi i smierdzą

1979
Posty: 1906
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » śr cze 17, 2009 11:30 pm

vitoss pisze:
KSH74NH pisze:kurwa nie do wiary
przeciez w kronice nawet wynki nie podali :D
wyjebie ten telewizor w pizdu a czekam jak pojebany ludzac sie ze zobacze


Lepiej wymaż TVP Krakow , żal tv ;p

pierdolic TVP i ich kurwa abonament , nigdy tego nie placilem i nie zamierzam ,powiem tak jesli w ilawie nie beda chcieli wejsc do bramki z piłką to wygraja w cuglach bo Jeziorak slaby jak dupa węża
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

ONLYHKS
Posty: 274
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 1:01 am

Postautor: ONLYHKS » śr cze 17, 2009 11:33 pm

SZKODAAAAAAAA tak malo brakowalo strasznie glupia bramka :(:(
ludzi bylo wpizdu i jeszcze troche to przeciez 4 liga 2500 minimum i szkoda tylko ze po koncowym gwizdku nie bylo tej oczekiwanej radosci
do ilawy po zwyciestwo !!!!

DawidHKS
Posty: 280
Rejestracja: wt sie 24, 2004 12:03 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidHKS » śr cze 17, 2009 11:45 pm

mecz jak na taką ligę naprawde dobry, szkoda niewykorzystanych sytuacji, zwlaszcza tej Hajduka z 44 minuty... Jesli tak samo zagramy w sobote w Iławie a chłopaki poprawia skutecznosc to nie ma sie o co martwic. Na slowa uznania zasluguje Jurkowski, w drugiej polowie mozna bylo lepiej sie przyjrzec Jego grze z sektora H i naprawde zagral b.dobry mecz. Wierze w awans;]

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » śr cze 17, 2009 11:55 pm

Dark pisze:
KSH74NH pisze:kurwa nie do wiary
przeciez w kronice nawet wynki nie podali :D
wyjebie ten telewizor w pizdu a czekam jak pojebany ludzac sie ze zobacze


W sobote nie podali wyników losowania baraży. Wkurwiłem się i napisałem maila, oczywiście nie otrzymałem odpowiedzi. Dzisiaj kolejne przegięcie. Przecież to są małopolskie wiadomości sportowe !!! Porażka


List który wysłałem do TVP i TVP Kraków:

Dzisiaj odbył się najważniejszy mecz w tym roku w Nowej Hucie w którym Hutnik Kraków zmierzył się z Jeziorakiem Iława w meczu barażowym o awans do 3 ligi. Mecz zgromadził ok. 3.000 kibiców /więcej aniżeli na niejednym meczu ekstraklasowej Cracovii/.
Niestety telewizja Kraków nie uznała tego widowiska jako istotnego z punktu widzenia zainteresowania telewidzów oglądających sportowe podsumowanie dnia. I w sumie można się było tego spodziewać mając na uwadze dotychczasową formułę tego regionalnego (?) programu sportowego. Redaktorzy (?) Starowicz, Krzoska i Augustynek przekształcili ten program z programu ogólnosportowego, mającego informować widzów o najważniejszych wydarzeniach sportowych w regionie, w program informacyjny na temat dwóch klubów – Wisły i Cracovii. W celu wypełnienia czasu antenowego pokazują interesujące reportaże np. na temat występu reprezentacji leworęcznych uczniów szkoły podstawowej nr 176 w turnieju dzikich drużyn w brydżu sportowym /jako materiał wypełniający który na pewno zainteresuję redakcję proponuję udanie się z kamerą na jutrzejszy mecz piłki chińskiej, który wraz z 3 kolegami rozegramy pod sklepem spożywczym na os. Piastów/.
Ostatnio Pan redaktor (?) Starowicz przy okazji omawiania sprawy nierozegranych baraży – a jakże – przez drużynę Cracovii stwierdził, iż PZPN jest ostatnim bastionem komunizmu w Polsce. Ja twierdzę, że nie miał racji. Jest jeszcze jeden – to zespół redakcji sportowej telewizji Kraków.
Proponuję zmianę nazwy programu z Kroniki Sportowej na Kronika Wisły i Cracovii.

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » śr cze 17, 2009 11:57 pm

o awans do 2 ligi ;)

mr.Vitaminka
Posty: 1942
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » śr cze 17, 2009 11:59 pm

krzoska chyba pamięta swój 'przyspieszony trucht' do klubu pare lat temu
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » czw cze 18, 2009 12:04 am

Jestem wytyrany strasznie:/ szkoda meczu ale coż... taka jest piłka i nie ma na nia lekarstwa...:( W sobote ich rozjebiemy;) Szacun dla kiboli Hutnika;) ide w kimę bo nie czuje nog;0 pozdro!!!

Tekst jednego z graczy , z którym pisałem na nk . Oby tak było jak pisze (mówi) :D

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » czw cze 18, 2009 12:09 am

Ja wysłałem taki list do TV Kraków:

"Witam!
W dniu dzisiejszym (17 czerwca br.) został rozegrany pierwszy mecz barażowy o prawo udziału w rozgrywkach II ligi pomiędzy Hutnikiem Kraków a Jeziorakiem Iława. Mecz cieszył się sporym zainteresowamiem publiczności - widzów zanotowano ponad 2 tys. Przeżywający kryzys sportowy i organizacyjny Hutnik Kraków ma obecnie realną szansę na powrót do ligowych rozgrywek na szczeblu centralnym. Tymczasem we wiadomościach lokalnych nie przekazano jakiejkolwiek informacji na ten temat. Ten fakt jest naprawdę zadziwiający.

Równocześnie od długiego czasu z wielką przykrością zauważam, iż informacje o Hutniku Kraków niezmiernie rzadko goszczą na antenie Telewizji Kraków. Mając obiektywnie na uwadze, iż degradacja sportowa klubu z Nowej Huty w istotny sposób wpływa na ilość informacji o nim przekazywanych, trudno jednak ww. konkretny przypadek zrozumieć.

Proszę o PILNĄ odpowiedź przedstawiciela redakcji sportowej TVP Kraków, jakimi KRYTERIAMI redakcja kieruje się przy doborze katalogu bieżących informacji sportowych, prezentowanych na antenie TV Kraków. Proszę również o informację jak redakcja ma zamiar zapobiegać podobnym zdarzeniom w przyszłości.

Pragnę przypomnieć, że Telewizja Kraków jest instytucją finansowaną ze środków publicznych. Wobec powyższego OBOWIĄZANA jest przkazywać pełną,bezstronną i obiektywną informację. Hutnik Kraków, pomimo degrengolady w nim panującej, jest w dalszym ciągu wiodącym podmiotem sportowym Nowej Huty, integralnej części Krakowa. Jego wyniki sportowe i przyszłość w dalszym ciągu żywo interesują liczną rzeszę sympatyków piłki nożnej. Państwa działania w istotny sposób ograniczyły dostęp tych osób do oczekiwanej przez nich informacji. Kto za to odpowie?"

Jeżeli odpowiedzi nie będzie, wyślę go listem poleconym. A wcześniej sprawdzę, czy przypadkiem TVP nie jest obowiązana do udzielania odpowiedzi w trybie informacji publicznej, gdyż to by znacznie ułatwiło sprawę.
ezswaz aN Hutnik

mr.Vitaminka
Posty: 1942
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » czw cze 18, 2009 12:18 am

TV Kraków to banda alkoholików. kumpel tam robił i mówił. redakcja sportowa to typowa melna informacyjna. kto im poskubie pare stów o tym powiedzą. to takie łajzy ze staowiczem na czele.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

luke.krak
Posty: 970
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » czw cze 18, 2009 1:14 am

sory ze wroce jeszcze do sprawy Kiwackiego hehe , moim zdaniem cała druzyna zagrala z zaangazowaniem łącznie z Szymkiem K. ale ja osobiscie wole Szewczyka ktory tez nigdy nie odstawia nogi a potrafi sie odnalezc i strzelic w sytuacji z tak zwanej ''dupy''(kto go ogladał w juniorach ten wie). dziekuje Dobranoc;)