Deklaracje finansowe "nocleg w Ilawie"

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
prezes68a
Posty: 44
Rejestracja: pt maja 15, 2009 6:48 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: prezes68a » czw cze 18, 2009 10:52 pm

Oro pisze:
Broń nas losie przed powrotem tej łamagi, co to z 16 metra strzelała głową, a z metra przed bramką usiłowała przewrotką... Kurde, to ja już wolę Kiwackiego, naprawdę, przynajmniej nie cuduje


Teraz juz wiem, jak ten kibic się nazywał... :D

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » czw cze 18, 2009 11:23 pm

Przepowiadam, iz Kiwacki zagra tak jak olewany na pieskach Lobodzinki w Gdansku

Wpierdoli dwie bramy jedna asyste i bedzie po problemach.

Awatar użytkownika
prezes68a
Posty: 44
Rejestracja: pt maja 15, 2009 6:48 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: prezes68a » czw cze 18, 2009 11:25 pm

lucero pisze:Przepowiadam, iz Kiwacki zagra tak jak olewany na pieskach Lobodzinki w Gdansku

Wpierdoli dwie bramy jedna asyste i bedzie po problemach.


I za to sie napiję 8)

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1983
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » czw cze 18, 2009 11:28 pm

Prezes68a Ty pij, bo taka jest rola prezesa :D

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » pt cze 19, 2009 12:13 am

prezes68a pisze:
Oro pisze:
Broń nas losie przed powrotem tej łamagi, co to z 16 metra strzelała głową, a z metra przed bramką usiłowała przewrotką... Kurde, to ja już wolę Kiwackiego, naprawdę, przynajmniej nie cuduje


Teraz juz wiem, jak ten kibic się nazywał... :D


Nie będę się zapierał, to mogłem być ja :) Co zrobić, no nie znosiłem gościa, ale przy takim Dutce to on i tak był fuckin wirtuozem :lol:

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » pt cze 19, 2009 12:37 am

Ja osobosicie mam nadzieje ze chlopaki wyjada dzis (piatek) do Iławy i odpoczna przed meczem a jesli nie, jesli wyjada w sobote rano to chce wiedziec kto sie bawi za moja kase komu mam leb ujebac jesli ma isc kasa na GT to nie na jakies oprawy (sory chlopaki) a na odnowienie starszych flag bo sa w oplakanym stanie. Wiem ze to za pozno i mam nadzieje ze wpadliscie na to duzo wczesniej ale wedlug mnie powinien z nimi jechac ktos od nas (marketing, metal czy bog wie kto) kto majac $ od nas zaplaci za nocleg i dopilnuje zeby jakis gamon nie wpadl na pomysl ze skoro sa dzien wczesniej to moga sie napic itp itd
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Awatar użytkownika
prezes68a
Posty: 44
Rejestracja: pt maja 15, 2009 6:48 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: prezes68a » pt cze 19, 2009 6:53 am

Winnetou pisze:Prezes68a Ty pij, bo taka jest rola prezesa :D


Poczekam na Ciebie. Nasza ostatnia podróż "Szlakiem Bohaterów :D :wink: " przypadła mi do gustu, myślę że to powtórzymy 8)

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pt cze 19, 2009 7:54 am

1950N-H pisze:Ja osobosicie mam nadzieje ze chlopaki wyjada dzis (piatek) do Iławy i odpoczna przed meczem a jesli nie, jesli wyjada w sobote rano to chce wiedziec kto sie bawi za moja kase komu mam leb ujebac


Po spotkaniu z nowym Prezesem, p. Oraczewskim, była informacja o tym, że na "kresce" będą prezentowane wieści z klubu. I... są :) Mam nadzieję, że tak już będzie zawsze!!! I w coraz szerszym zakresie!!!

http://www.hutnik-krakow.pl/show.php?id ... 1f5cec99cb
ezswaz aN Hutnik

Krzycho
Posty: 703
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » pt cze 19, 2009 8:20 am

Stowarzyszenie "Suche Stawy" z duma informuje


to raczej SS informuje a nie prezes
walka z pijaństwem obowiązkiem społecznym

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pt cze 19, 2009 8:38 am

Skoro o tym piszesz, to powiem tutaj szczerze, ze ja też to zauważyłem, ale nie chciałem się czepiać. I tak dobrze, że na poczatek jest informacja zwrotna z klubu (bo Stowarzyszenie sobie przecież tego nie wymysliło), że bedzie i śniadanko i kolacyjka...

Swoją drogą - jak sobie tutaj SZCZERZE rozmawiamy - to z jednej strony bardzo miło, że Stowarzyszenie ładnie i elegancko dziękuje ofiarodawcom, ale z drugiej strony od oficjalnychy władz klubu NA RAZIE ani "dziękujemy" ani "pies was jebał"...

Ale... wszystko przed nami. Pierwsze koty za płoty :lol:

Ps. Acha, żeby nie wyskoczył mi tu jakiś uczony i nie zaczął wytykać, ze coś tutaj komuś wypominam. Powiem, znowu SZCZERZE, że moje próżne ego bardziej pieści poczucie spełnionoego OBOWIĄZKU wsparcia ukochanej drużyny, niż oficjane podziękowanie Pana Prezesa. Niemniej uważam, że powinien chłop coś powiedzieć (nawet tylko pod kątem "pi-arowym"). No chyba, że czeka na korzystny wynik w Iławie i awans. I będzie dziękował za wsparcie podczas triumfalnego przejazdu naszych kopaczy otwartym autobusem przez Nową Hute :lol: :lol: :lol:
ezswaz aN Hutnik

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » pt cze 19, 2009 9:22 am

metal pisze:Widzę, że 5 tematów na temat baraży to mało :)



Metal - wszyscy są tak podjadani i nakręceni, że się nie zdziwię jak zaraz kolejny temat powstanie :) ale w tych okolicznościach można odpuścić :!:
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » pt cze 19, 2009 9:25 am

viki pisze:.... przejazdu naszych kopaczy otwartym autobusem przez Nową Hute :lol: :lol: :lol:



o kurwa... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

i widzisz Metal co mam na myśli!!
Obrazek Obrazek



KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt cze 19, 2009 9:32 am

Powiedzmy sobie szczerze - akcję zbiórki pieniędzy zorganizowaliśmy nie po to, aby ktoś nam dziękował, nie po to żeby pomóc Zarządowi SSA, nie po to żeby o nas pisali w gazetach.

ZROBILIŚMY TO DLA SIEBIE I DLA WAS.

Większość kibiców uważa, że tylko awans sportowy może ruszyć skostniałe tory myślenia na ul. Ptaszyckiego - zarówno w głowach włodarzy jak i kibiców.
Grupa osób zaangażowana w pomoc drużynie (składająca się nie tylko z członków Stowarzyszenia Suche Stawy) prowadziła swoje działania systematycznie przez cały sezon, najintensywniej w rundzie wiosennej. Akcja zbiórki pieniędzy była naturalną kontynuacją wspierania DRUŻYNY w dążeniu do wspólnego celu jakim jest AWANS.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pt cze 19, 2009 10:30 am

Metal, no to chyba nie ma między nami sporu:

viki pisze:moje próżne ego bardziej pieści poczucie spełnionoego OBOWIĄZKU wsparcia ukochanej drużyny, niż oficjane podziękowanie Pana Prezesa.


Natomiast w licznych tematach widzę, że Stowarzyszenie zdecydowało rozpiąć parasol ochronny nad nowym Prezesem (czy też raczej ogólnie nad Zarządem). Działanie słuszne i pozytywnie sprawdzone (tzw. 100 dni spokoju dla nowego Gabinetu*), ale nie dajmy się zwariowac! W dziale "Kibice" zapraszasz Metalu kolegę Birkuta do kandydowania na fotel Prezesa. Bo krytykuje. Bez przesady! Rozumiem, że Ty nie bedziesz w żaden sposób krytykował PMK Majchrowskiego za idiotyczne decyzje, bo skoro taki jestes wyszczekany w sprawach, za które Majcherek odpowiada, to... kandyduj! Poprzemy Cię!

Zarząd dał ciała z organizacją spotkania barazowego. Dystrybucja biletów i zamknięta brama, to FAKTY. Jezeli w tym klubie sytuacja ma zmierzać do normalności, to takie sprawy trzeba przynajmniej ukazywać (jeżeli już nie piętnować). Gdy idziesz do restauracji i dostajesz parszywe danie, to jak reagujesz? Część ludzi wzrusza ramionami i wiecej do tej restauracji nie przyjdzie. Ale część, ta bardziej świadoma, poprosi kelnera o przekazanie kucharzowi, że podał padlinę. O dziwo, często brak informacji zwrotnej powoduje, że przysłowiowy kucharz zyje w przeświadczeniu, że jest zajebistym wirtuozem - "no bo przecież nie ma skarg!". Ale niestety prawdą również jest to, że istnieja kucharze, którzy wiedzą, że gotuja ścierwo i mają to w dupie. Pomimo uwag klientów.

Wierzę, że kucharz u nas i dobry i wrażliwy, bo przecież przesolić zupę zdarza się najlepszym. Amen.

* W naszej sytuacji 100 dni spokoju może się niestety zakończyć w momencie, gdy Hutnik będzie już ś.p. O tym tez warto pamiętać!
ezswaz aN Hutnik

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt cze 19, 2009 10:40 am

viki:

Po pierwsze - moje wypowiedzi są wyłącznie moimi wypowiedziami i nie należy ich utożsamiać ze stanowiskiem Stowarzyszenia.

Po drugie - TAK, po rozmowie z Prezesem Oraczewskim wierzę w Jego szczere chęci oraz twardy, gumiorski charakter. Wszelkie próby rozszerzenia tej opinii na innych członków Zarządu są nadinterpretacją.

Po trzecie - Birkuta zapraszam do kandydowania nie przez ironię a w nadziei, że skoro ma pomysł na sukces SSA (a nikt inny nie ma) to może to byc jedyne słuszne rozwiązanie.

Po czwarte - nie znam przysłowia o kucharzu i przeświadczeniu. Jeżeli kucharz ma 5 złotych na łebka na ugotowanie obiadu a Ty stroisz fochy że nie było szyjek rakowych albo homara...

Co nie zmienia faktu, że zdarza mi się przesadzić z retoryką, więc każdego, kto czuje się urażony przepraszam... i zapraszam do wspólnych DZIAŁAŃ (w miejsce jałowych sporów).
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!