Decydujący mecz: Jeziorak - Hutnik 20 czerwca godz. 17

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

raf75nh
Posty: 26
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 11:17 pm
Lokalizacja: SKARPA NH

Postautor: raf75nh » ndz cze 21, 2009 10:08 pm

huteusz pisze:Ja słyszałem jakąś magiczną teorię dot. Kmity (na 90minut), mówiąca iż w 2 lidze robi się 1 wolne miejsce które może zostać zajęte przez nas

farmazon?


farmazon :(
pozDrawiaM
raf75nh

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz cze 21, 2009 10:14 pm

A wycofujacy sie Gornik?

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » ndz cze 21, 2009 10:19 pm

huteusz pisze:A wycofujacy sie Gornik?


Górnikiem podobno ktoś się zainteresował po tym, jak piłkarzom - mimo, że za darmo - chciało się grać. Podobno ma tam iść ku lepszemu. To także pod rozwagę dla naszych zawodników, ze szczególnym wskazaniem na środek rundy rewanżowej

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » ndz cze 21, 2009 10:25 pm

Koniec marzeń Hutnika

Drużyna z Suchych Stawów po porażce w Iławie z Jeziorakiem nie zagra w II lidze. Za to Okocimski Brzesko bez problemów uniknął spadku
Rok temu Jeziorak też grał w barażach i po rzutach karnych okazał się lepszy od Unii Tarnów. W środę Hutnik niemal w ostatniej chwili stracił wygraną. Rewanż w sobotę krakowska drużyna rozpoczęła od ataków. Świetną okazję miał Paweł Kępa, a Sebastian Hajduk nie trafił do pustej bramki.

Po zmianie stron krakowianie jeszcze mocniej dążyli do strzelenia gola. Bohaterem mógł zostać Hajduk, ale przegrał pojedynek z bramkarzem. W końcu do głosu doszli gospodarze. W 82. min szybką kontrę przeprowadził Łukasz Harmaciński, minął kilku przeciwników, dograł do Tomasza Sedlewskiego, który nie dał szans Rafałowi Brzeziańskiemu. - Byliśmy słabsi - przyznał Marcin Pasionek, kapitan Hutnika. - Jeziorak przewyższał nas o dwie klasy. Szkoda, że nie daliśmy rady, ale ten sezon był świetną nauczką dla młodych chłopców. Za rok wygramy ligę w cuglach.

Jeziorak Iława - Hutnik Kraków 1:0 (0:0)

Bramka: Sedlewski (82.)

Hutnik: Brzeziański - Czajka, Jurkowski (65. Garzeł), Pasionek, Niechciał - Kępa (90. Jagła), Tabak, Świątek, Dziadzio (78. Szewczyk) - Hajduk, Pyciak.


[usuwamy]

LOKO
Posty: 631
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » ndz cze 21, 2009 10:28 pm

"Byliśmy słabsi - przyznał Marcin Pasionek, kapitan Hutnika. - Jeziorak przewyższał nas o dwie klasy"

No to mnie zdziwił tą wypowiedzią nasz kapitan, bo w środę to myśmy byli o 3 klasy lepsi, i powinniśmy sobie już w Krk zapewnić dużą zaliczkę i do Iławy jechać w miarę spokojni!!!

KSH74NH
Posty: 4392
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » ndz cze 21, 2009 10:37 pm

LOKO pisze:"Byliśmy słabsi - przyznał Marcin Pasionek, kapitan Hutnika. - Jeziorak przewyższał nas o dwie klasy"

No to mnie zdziwił tą wypowiedzią nasz kapitan, bo w środę to myśmy byli o 3 klasy lepsi, i powinniśmy sobie już w Krk zapewnić dużą zaliczkę i do Iławy jechać w miarę spokojni!!!


dziwna wypowiedz , dokladnie jak napisales gorsi o 2 klasy ? to chyba zart jakis
ale mamy obiecane od kapitana ze awansujemy :)
i ta radosna wiadomoscia spieprzam pomarzyc

Awatar użytkownika
Dudajew
Posty: 10
Rejestracja: ndz cze 05, 2005 8:25 pm

Postautor: Dudajew » ndz cze 21, 2009 10:38 pm

Głowa do góry chłopaki :!: Za rok będzie lepiej.
A co do meczu to moim skromnym zdaniem Duma Huty była zdecydowanie lepszym zespołem w tym pojedynku. Tylko te niewykorzystane sytuacje w końcu się zemściły. A były 200 procentowe :!: Ogólnie piłkarzom HKS nie można odmówić walki i zaangażowania. Sędzia troszkę też pomagał IKS.

ONLYHKS
Posty: 274
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 1:01 am

Postautor: ONLYHKS » ndz cze 21, 2009 10:42 pm

dzieki za mile slowa , ja tez uwazam ze chlopaki walczyli i chcieli tego awansu
Baltykowi zycze szybkiego awansu do ligi 1
a za rok bedzie druga liga druga liga HKS

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » ndz cze 21, 2009 10:45 pm

LOKO pisze:"Byliśmy słabsi - przyznał Marcin Pasionek, kapitan Hutnika. - Jeziorak przewyższał nas o dwie klasy"

No to mnie zdziwił tą wypowiedzią nasz kapitan, bo w środę to myśmy byli o 3 klasy lepsi, i powinniśmy sobie już w Krk zapewnić dużą zaliczkę i do Iławy jechać w miarę spokojni!!!
Co innego mówił po meczu w Krakowie do kibiców...z resztą co to zmieni?

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz cze 21, 2009 10:49 pm

Pasionka szanuje ale nie wiem po co tak pierdolić "za rok awansujemy" Jeszcze nie wiadomo kto odejdzie a on juz lige wygrywa no chyba że gadał z chłopakami i nikt sie nigdzie nie wybiera na 100%. To wtedy co innego ale nie powiedziałbym że wygramy w cuglach :roll:

raf75nh
Posty: 26
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 11:17 pm
Lokalizacja: SKARPA NH

Postautor: raf75nh » ndz cze 21, 2009 11:17 pm

...?
chcialbym jak Wy miec po te kilkanascie lat i nadal byc Takim optymista...
poczytajcie moje wczesniejsze posty...
tu TYLKO KIBICE chca awansu-niestety
ale:
"...zycie to nie je bajka..."
niestety :(

i jeszcze zacytuje Wielkiego Marszalka Pilsudskiego:

"...Narod Wspanialy tylko ludzie chuje..."
tyle w temacie i zal tylko ze niestety teraz juz nikt nie "wyjdzie na ulice" jak w 80' latach,kazdy tylko mysli o swojej DUPIE i o kasie na koncie... :(
plastikowe Mastercardowe sumienia ... :(((

http://www.youtube.com/watch?v=lQiStxXnofg
raf75nh

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 787
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » ndz cze 21, 2009 11:22 pm

Ja wierze, ze nasi pilkarze chcieli tego awansu tak samo jak my, zreszta to nie kwestia wiary, to kurwa bylo widac golym okiem. Po prostu nie dali rady, trudno, nie ma co dopisywac do tej sytuacji nie wiadomo jakiej historii.

I jako mlody optymista proponuje posluchac tego kawalka http://www.youtube.com/watch?v=TkZJ9ZAv ... re=related

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » ndz cze 21, 2009 11:55 pm

Ja juz po meczu środowym jak usłyszałem z jakim przekonaniem i determinacją Pasion mówił, że spokojnie na wyjazdach też wygrywamy wiedziałem , że chuj z tego będzie.
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

Piotrek
Posty: 2988
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pn cze 22, 2009 11:17 am

Byliśmy słabsi - przyznał Marcin Pasionek, kapitan Hutnika. - Jeziorak przewyższał nas o dwie klasy.

to ja chyba byłem na innym meczu, do przerwy powinno być spokojnie 4:1 dla nas, po przerwie mecz sie wyrównał

pepe.nh
Posty: 46
Rejestracja: pn mar 14, 2005 4:45 pm

Postautor: pepe.nh » pn cze 22, 2009 3:46 pm

No i co k...a HUTNICZKU dalej??? Wierność aż po GRÓB!!