NIEKOMPETENTNI DZIAŁACZE - obecni grabarze hutniczej piłki

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

NIEKOMPETENTNI DZIAŁACZE - obecni grabarze hutniczej piłki

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz wrz 20, 2009 1:12 pm

Witam.

Zakładam temat, w którym chciałbym, aby była prowadzona rzeczowa krytyka działaczy naszego ukochanego klubu. Rzeczowa, to znaczy bez określeń, że ten jest złodziej, a tamten chuj, tylko rzeczowo, konkretnie - ten odpowiada za to, a robi to itd.

--------------------------------------------------------------------------------------

Pierwszy na "odstrzał" idzie Pan Stanisław Stój.


Stanisław Stój

Urodzony: 24 lipca 1944
Miejsce urodzenia: Jasło
Pseudonim piłkarski: "Emuś"
Pozycja na boisku: środkowy napastnik


Kariera seniorska:

1958-65 MGKS Mikulczyce
1966-74 Stal Mielec
1974-76 Hutnik Kraków
1976-78 RFC Liège Belgia
1978/79 Hutnik Kraków



Stanisław Stój (ur. 24 lipca 1944 w Jaśle) - polski piłkarz, grający na pozycji środkowego napastnika. Karierę rozpoczął jako 15-latek w III lidze śląskiej w MGKS Mikulczyce. W 1966 przeniósł się do Stali Mielec gdzie w ciągu 8 lat rozegrał 215 spotkań (w tym 64 w I lidze, 71 w II lidze, 53 w III lidze, 16 w Pucharze Polski, 11 w Pucharze Intertoto) i strzelił 79 goli. Z mieleckim zespołem wywalczył mistrzostwo Polski w 1973. W 1974 przeniósł się do Hutnika Kraków, z którym od tamtej pory (nie licząc 2-letniej przerwy kiedy grał w belgijskim pierwszoligowym RFC Liège) jest związany do dziś. Po zakończeniu kariery był kierownikiem I drużyny Hutnika (w latach 1980-95), trenerem młodzieży (1990-92), a następnie pracownikiem klubu, obecnie jest kierownikiem obiektów Hutnika.

Źródło: Wikipedia.pl


- kierownik obiektów Hutnika
- człowiek odpowiedzialny za bezpieczeństwo na stadionie
- promotor rozgrywania meczów przy pustych trybunach
- zagorzały zwolennik polityki antykibicowskiej klubu


Zastanówmy się co ten człowiek robi...

--------------------------------------------------------------------------------------
Moje zarzuty z ostatniego meczu:

1). Niemrawe, mierne, nijakie, lub w ogóle żadne wykonywanie swoich obowiązków w zakresie bezpieczeństwa na stadionie.

Podczas rozgrywania meczu łatwo dostępne belki i pręty.

A). Na sektorze "D" łatwy dostęp do dwóch ciężkich belek.

Oto pokrojowy obrazek:

Obrazek


Pytanie: Czy nie można było na czas meczu (na 2 godziny) przenieść te belki w inne, mniej dostępne miejsce?

B). Na sektorze "H" łatwo dostępny pręt, którym zresztą bawią się dzieci.


W obliczu tych faktów, niezrozumiałe jest dla mnie nie otwieranie bramy po zakończeniu meczu? Jak to się ma w stosunku do łatwo dostępnych belek i prętów?


Po tym meczu widzę, iż jest to człowiek niedopełniający swoich obowiązków. W dodatku jego działania przekładają się na mniejszy komfort zarówno oglądania meczu, jak i samego opuszczania stadionu.

--------------------------------------------------------------------------------------

Zachęcam do podzielenia się swoimi wnioskami, czy opiniami na temat powyższej persony.

Można by też opisać zajście z meczu z KSZO, które uwidacznia podejście tego pana do kibiców. Nie opisuję tego zdarzenia, ponieważ nie było mnie wtedy na meczu (więc się nie wypowiadam).




Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr lis 04, 2009 5:19 pm

Gwoli uzupełnienia informacji o dokonaniach pana Stója.


dUfio pisze:szanowny pan Stój to osoba która:

-zabroniła wnieść PIŁKARZOM flagi na kijach na meczu z Motorem w 2006 roku (do przekazania kibicom) gdyż cyt "nie odpowiada za to że dojdzie za pomocą kijów od flag do awantury"

-jest przeciwna wieszania flag przez kibiców od strony boiska

-zabrania nam sprzedaży KIELISZKÓW klubowych na stadionie gdyż cyt "mogą one posłużyć jako pociski"

-jest za tym aby krata pod zegarem była zamknięta

-poleciła policji kontrole biletów w czasie meczu Hutnik-KSZO przez co chłopaki od nas mają wyroki i powinięto ludzi którzy wyrzucili bilety lub POMAGALI KLUBOWI SPRZĄTAĆ STADION i weszli za darmo na mecz.



DOŚĆ !!!
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » czw lis 05, 2009 12:37 am

mnie bardzo ciekawia relacje pomiedzy ludzmi z zarzadu.
jesli na forum syn prezesa jedzie non stop po Szmydzie to ,biorac pod uwage ze nie jest on slepy i głuchy, jak ukladaja sie relacje miedzy nimi.

i jeszcze jedna sprawa.
skoro p. Smyd NIC nie robi, a ponadto nie wykonuje poleceń prezesa to dlaczego nie sa wyciągane wobec niego konsekwencje???
jeśli tak sie dzieje to śmiem twierdzic że obydwaj zyja w dobrej komitywie
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan
http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw lis 05, 2009 12:50 am

Birkucie drogi.

Powiem Ci szczerze, że zapytam prezesa, czemu nie zwolni Szmyta.

Natomiast nie naskakuję na niego od razu, tak jak Ty, że go nie zwalnia, z racji tego, że (mimo że trochę uczyłem się o tym :/) nie wiem jak to w spółce akcyjnej wygląda.

Nie wiem, czy prezes może zwalniać, czy robi to rada nadzorcza. Nie wiem, nie wiem, bo się po prostu na tym nie znam.


Pozdrawiam :)
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » czw lis 05, 2009 1:01 am

nie mowie od razu o zwolnieniu, ale czy nie ma innych form nacisku??
nagana, potracenie poborów etc.

bo czy to nie jest smieszne ze syn prezesa na forum jedzie ze Szmyd nic nie robi a przelożony Szmyda nie reaguje na to??
dla mnie to jest malo wiarygodne
Ostatnio zmieniony czw lis 05, 2009 11:26 am przez birkut, łącznie zmieniany 1 raz.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan

http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw lis 05, 2009 1:06 am

przy najbliższej okazji zapytam się o to
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » wt lis 17, 2009 10:18 pm

birkut pisze:nie mowie od razu o zwolnieniu, ale czy nie ma innych form nacisku??
nagana, potracenie poborów etc.

bo czy to nie jest smieszne ze syn prezesa na forum jedzie ze Szmyd nic nie robi a przelożony Szmyda nie reaguje na to??
dla mnie to jest malo wiarygodne


OŻÓG 1950 pisze:przy najbliższej okazji zapytam się o to


i zapytałeś???

bo w temacie o meczu z Czarnymi piszesz:

OŻÓG 1950 pisze:Zabezpieczenie tragiczne.

Ja nie wiem co to za ochrona i co ten Stój w ogóle robi w tym klubie.
Podobno się o kiełbaski dopierdalał, a co z konkretnym zabezpieczeniem pytam się


więc ja sie pytam.
jeśli jego przełożony nie wyciaga konsekwencji wobec Szmyta to czego on ma sie obawiac?

Bo chyba nie wierzysz dalej ze prezes O. zapierdala o inni (wilcy) rzucaja mu klody.
jaki szef taka firma
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan

http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr lis 18, 2009 5:07 pm

Nie miałem okazji spotkać się z prezesem.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » śr lis 18, 2009 7:40 pm

OŻÓG 1950 pisze:Nie miałem okazji spotkać się z prezesem.


dla twojego zdrowia to dobrze :D ale w takim wypadku krytyka Stoja a pochwały dla Oraczewskiego sa nieporozumieniem.
kazdy z członków zarzadu jest siebie wart.
że akurat trafiłeś na Oraczewskiego i ci sie wydał fajnym gosciem to tylko przypadek.
zapewniam cie ze np. Gil tez by cie ujął swoją powierzchownościa, a z kolej Szmyd jest dla swoich wnuków superdziadkiem tylko ze nie o to w zarządzaniu klubem chodzi.
piłkarze intonując po meczu
chuj z działaczami, HKS jesteśmy z Wami na pewno nie myśleli skrycie
prezesie Oraczewski a Ciebie jednak kochamy
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan

http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr lis 18, 2009 9:01 pm

Dobrze, tylko co ma piernik do wiatraka?

Napisałem, że nie spotkałem się z prezesem.

I koniec kropka.


Byłem chory.


A Ty w nawiązaniu dalej swoje.


Ja jestem ciekawy jakie będzie to stowarzyszenie. Bo nie wyobrażam sobie rzecz jasna, aby Hutnika nie było.


Natomiast dziwi mnie jedno na pewno - dlaczego sam nie poszedłeś do pokoju prezesa zadać mu swoje pytanie?

Ja niestety byłem chory i nie w głowie mi było chodzenie do prezesa.

Natomiast nie widzę, aby stało cokolwiek na przeszkodzie, abyś zamiast wyłącznego pisania na forum, sam wybrał się do prezesa i zapytał o te rzeczy.



Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » śr lis 18, 2009 9:42 pm

po 1 - nie krytykuje ciebie za to ze mu nie zadales tego pytania- tylko ze mimo nie zadania mu tego pytania dalej jedziesz po członkach zarządu, mimo ze kazdy srednio rozgarniety czlowiek zauwazyl ze prezesowi 0. nie zalezy na niczym poza kasa.
to ty byłeś jego gorącym obrońcą, wiec nie reaguj teraz agresja, gdy twoje argumenty sięgaja dna
po 2- nie mam zamiaru rozmawiac z kimś kto dązy do upadku mojego ukochanego klubu.
jak mówił Cejrowski- z idotami sie nie dyskutuje ich się niszczy
po 3- tak ja dalej swoje. bo w dalszym ciągu widze że nasz prezez to 0 (zero)
po 4 Hutnik będzie, i jestem tego pewny, ale wtedy gdy w naszym klubie nie będzie hien typu Oraczewski, Szmyd, Gil i Stój, a tobie sie wydaje ze prezes 0 (zero) jest naszym Mesjaszem
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan

http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr lis 18, 2009 11:49 pm

błąd - nigdy nie napisałem o nim, jako o Mesjaszu.

Za to cieszyłem się, że można z nim porozmawiać.


A to duża różnica.

Więc proszę Cię o nie wkładanie w moje usta słów, których nie wypowiedziałem.


Nie reaguję agresją, tylko staram się z Tobą dyskutować.

Coś Ci się nie podoba, to zrób coś. Po prostu. Bo samo gadanie mało tutaj pomoże. No może poza odstraszeniem jakiejś firmy.


Jeśli mogę jakoś pomóc, to proszę o odezwanie się do mnie.



Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...