100% ambicji-0 pieniędzy

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

HQSa
Posty: 391
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 10:56 pm

Postautor: HQSa » ndz paź 04, 2009 10:10 pm

Brawo Lucero.

Wracając do tematu mieszkania:
- we wtorek (29.09) przekazałem właścicielce mieszkania 650 pln (pochodziły one ze środków pozostałych po zbiórce na Iławę);
- w piątek (02.10) przekazałem właścicielce mieszkania 1000 pln (200pln pochodziło ze środków pozostałych po zbiórce na Iławę, 800 pln pochodziło z pieniędzy przekazanych przez nas wszystkich w konsekwencji tego tematu);
- przekazanie każdej z kwot potwierdzam oświadczeniem o odebraniu pieniędzy;
- odkąd sponsor wstrzymał finansowanie mieszkania, mamy do zapłacenia czynsz za 5 miesięcy (lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad), po 1200 miesięcznie, daje to 6000 pln;
- w najbliższy czwartek spotykam się po raz kolejny ze sponsorem na temat zapłaty choc części zobowiazania mieszkaniowego - jeżeli uzyskam jakieś środki umieszczę informację w tym temacie.

Jeżeli życzycie sobie aby wasze pieniądze zostały przekazane na konkretny cel, zaznaczcie to proszę w tytule przelewu.

Króko o funkcjonowaniu konta: do konta ma dostęp szeroka grupa kibiców, którzy wspierali drużynę finansowo podczas ostatniej rundy. Każdy z nich może obserwowac wpłaty i wypłaty środków. Jedynie Piotr Danek ma możliwośc dokonywania jakichkolwiek finansowych operacji na koncie.

Osobiście najbardziej do gustu przypadł mi pomysł z przelewaniem "premii" piłkarzom, w wysokości - 5 pln za każdą strzeloną bramkę w wygranym meczu. Oczywiście powodzenie tej inicjatywy ma sens, gdy uda się nam zachęcic do udziału jak największą ilośc kibiców, wiec już zacząłem propagowanie takiej formy wspierania Hutnika. Nie działaczy, nie spółki, lecz piłkarzy, którzy bez pieniędzy walczą, atakują, pokazują piłkę techniczną, urozmaiconą. Dziś przelałem 15 pln za mecz z Juventą.

We wtorek przekaże Marcinowi Pasionkowi pieniądze zebrane na koncie po meczu z Juventą, w tym temacie poinformuję jaka to kwota.

Jeżeli komuś nie odpowiada finansowa forma wspierania zespołu, nie ma takich możliwości - a może np dostarczyc zespołowi wodę mineralną lub odżywki proszę o kontakt na priv.

Ponieważ częściej niż inni mam możliwośc obcowania z zespołem - przekazuję podziękowania trenerów i zawodników wszystkim kibicom za pomoc.
"To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady." L.J. Kern TYLKO Hutnik

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » pn paź 05, 2009 7:57 am

HQSa pisze:Jeżeli komuś nie odpowiada finansowa forma wspierania zespołu, nie ma takich możliwości - a może np dostarczyc zespołowi wodę mineralną lub odżywki proszę o kontakt na priv.


Jak juz pisalem w innym temacie - jutro za pieniadze uzyskane ze sprzedazy programu meczowego "Suche Stawy" zostana zakupione odzywki dla zespolu na caly miesiac, wiec sprawa odzywek jest niemal juz zalatwiona.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

KSH74NH
Posty: 4410
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pn paź 05, 2009 9:39 am

przelane 100 zl za zwyciestwo ,ktore prosze przekazac pilkarzom

DawidHKS
Posty: 280
Rejestracja: wt sie 24, 2004 12:03 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidHKS » pn paź 05, 2009 10:52 am

wedle obietnicy, 15zł poszło na konto

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » pn paź 05, 2009 11:04 am

Wpadły mi pomysł:

- naklejki/vlepki w stylu - WSPIERAM HUTNIKA
Każdy właściciel sklepu przed wejściem miałby umieszczony taki "certyfikat"
i wiadomo gdzie robiłoby się zakupy-spożywcze,monopolowe itd..
W grę wchodziłaby na początek Huta oczywiście..

dUfio
Posty: 9130
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn paź 05, 2009 11:07 am

taki pomysl juz zostal zrealizowany-PD posiada naklejki "wspieram swoją lokalną drużyne pilakrską" z logo Hutnika
19,50 przesłane

"Jestem za tym by było min 50 osób po 100 pln miesięcznie,albo atakujemy sklepy w starej hucie by dawały po 100 pln na klub !!!!!!!!!"

trzeba sprecyzowac-nie chcemy wspierac klubu-tylko pilkarzy. a chyba jest roznica

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » pn paź 05, 2009 11:30 am

no to super...

Ja wspierać będę progresywnie-za każdy pkt i taką promocję proponuje Wam. Za wyniki kasa

Masz rację Dufio- wspieramy piłkarzy a nie klub - to trzeba doprecyzować!

"Jestem za tym by było min 50 osób po 100 pln miesięcznie,albo atakujemy sklepy w starej hucie by dawały po 100 pln na klub !!!!!!!!!"


żadne albo - i osoby fizyczne tj kibice i sklepy...

bn
Posty: 3036
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn paź 05, 2009 1:38 pm

Przesłałem obiecane 20zł za zwycięstwo.

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » pn paź 05, 2009 4:13 pm

U mnie bramki liczą się podwójnie, więc za każdą bramkę daje 10 zł!Łącznie 30 zł za mecz z Juventą do przekazania dla piłkarzy!

Zlatan93
Posty: 75
Rejestracja: śr sie 26, 2009 8:34 am

Postautor: Zlatan93 » pn paź 05, 2009 4:52 pm

Serdecznie zapraszam:

http://magazynpilkarski.pl/?mod=news&nid=64370

O Waszej inicjatywie.

Przesyłajcie bliskim, znajomym.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pn paź 05, 2009 5:15 pm

nie zauważyłem wcześniej wrzuconego linka.

Redakcja
Z tego co wiemy zbiórka jest również prowadzony podczas meczów na sektorze H, a także pod zegarem.


:shock:
Ostatnio zmieniony wt paź 06, 2009 6:20 am przez KonradHKS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3919
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn paź 05, 2009 7:03 pm

Zlatan93 pisze:Serdecznie zapraszam:

http://magazynpilkarski.pl/?mod=news&nid=64370

O Waszej inicjatywie.

Przesyłajcie bliskim, znajomym.


Zlatan macie wirusa na stronie.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

lucero
Posty: 1295
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pn paź 05, 2009 8:10 pm

Czy osoby sprzedające program meczowy mogły by mieć jakąś puszkę "premia/pomoc dla piłkarzy"? Wiadomo że kto chce to im po prostu rzuci więcej ale myślę że by to pomogło w zebraniu kasy.[/quote]

Puszki nie bylo, ale niektorzy reszty sobie nie zyczyli, tyle, ze jak rozumiem ta nadwyzka i tak idzie na odzywki, ale to tez dla dobra pilkarzy.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » pn paź 05, 2009 8:26 pm

Osoby mające ochotę dyskutować o weselach, znaleźnym, podatkach zapraszamy do Kogla.

Edit: Posty nie na temat będą usuwane bez ostrzeżenia.
Ostatnio zmieniony śr paź 07, 2009 9:35 am przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dcure
Posty: 145
Rejestracja: wt sie 16, 2005 10:40 pm
Lokalizacja: ten pomysł

Postautor: dcure » pn paź 05, 2009 8:34 pm

Myślę że z tą puszką to fajny pomysł, nie każdy posiada konto internetowe a pewnie niektórzy chętnie by coś wrzucili, każda kasa się liczy oczywiście po każdym meczu rozliczenie ile w puszce było kasy tak aby nikt nie miał wątpliwości. Może by zrobić zbiórkę na specjalny cel np. na mieszkanie dla piłkarzy.Oprócz meczu puszka mogła by się znajdować w Ataku jeżeli by oczywiście właściciele się zgodzili :)