Stadionowe absurdy - wyeliminujmy je razem.

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pn lis 02, 2009 4:43 pm

Birkut czy kiedykolwiek próbowałeś "wytknąć" prezesowi jego błędy czy też będziesz cały czas pełnij funkcję napierdalacza na zarząd który nie wie konkretnie co zarzucić?

Ożogowi się nie podobało i załatwił co trzeba i powoli załatwia wszystkie sprawy po kolei. Rozumiem że Ty nie masz czasu...

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pn lis 02, 2009 4:55 pm

W takim razie przepraszam.


Teraz jeśli możesz to opisz nam rezultaty swojej kulturalnej i konkretnej krytyki.

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » pn lis 02, 2009 5:28 pm

KonradHKS pisze:W takim razie przepraszam.


Teraz jeśli możesz to opisz nam rezultaty swojej kulturalnej i konkretnej krytyki.


może ty napisz co takiego zrobił prezes O.
jak bedziesz miał czas- bo pewnie jest tego dużo :lol: :lol: :lol:
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan
http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pn lis 02, 2009 5:37 pm

Współpracuje z kibicami i za to mu się + należy.

Tobie chuj do tego z jakiego powodu od pewnego czasu mam za dużo wolnego czasu i nie zyczę Ci bycia w mojej skórze więc się łaskawie nie dopierdalaj bo życie nie zawsze jest różowe jak się Tobie wydaje. Na PW już nie potrafisz odpowiedzieć. w ten sposób Ci nic nie będę tłumaczył jako że lubisz zwracać na siebie uwagę na forum i to jest Twój żywioł a dyskusja na prive juz uwagi nikogo nie zwróci.

Ja nie się nie pytam co on zrobił tylko co Ty zrobiłeś poza ciągłym najeżdżaniem na niego?

chyba że wolisz sytuacje taka jaka jest w Legii. Nowy stadion, ekstraklasa i niedługo każdy za indywidualne przekleństwo będzie miał zakaz stadionowy(już za nie stanie na swoim miejscu zakazy poleciały)

co za ludzie...

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » pn lis 02, 2009 6:39 pm

KonradHKS pisze:Współpracuje z kibicami i za to mu się + należy.


plus niech sobie weźmie, ale tych 5 tys miesiecznie niech sie zrzecze.

jeszcze ma jakies zaslugi :?: :?: bo na razie jest grubo

KonradHKS pisze:Tobie chuj do tego z jakiego powodu od pewnego czasu mam za dużo wolnego czasu i nie zyczę Ci bycia w mojej skórze więc się łaskawie nie dopierdalaj bo życie nie zawsze jest różowe jak się Tobie wydaje..

chłopczyku coś ci sie pojebało z główką.
nie znam cie (i nie mam zamiaru poznac) i nie wem o czym piszesz, ale podejrzewam ze ci sie wydaje ze kazdy powinien cie znac :lol:
i
KonradHKS pisze:Ja nie się nie pytam co on zrobił tylko co Ty zrobiłeś poza ciągłym najeżdżaniem na niego? ...

czy naprawde jestes taki prosty ze nie mozesz zrozumiec tego ze ten kolo bierze kase za cos czego nie robi???
jakbym sie tak zachowywal w pracy to by mnie dawno zwolnili. A co ja robie z wolnym czasem to cytując klasyka prymitywistę Tobie chuj do tego

KonradHKS pisze:chyba że wolisz sytuacje taka jaka jest w Legii. Nowy stadion, ekstraklasa i niedługo każdy za indywidualne przekleństwo będzie miał zakaz stadionowy(już za nie stanie na swoim miejscu zakazy poleciały)...


a to do czego??? upaliłeś się :lol: :lol:
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan

http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn lis 02, 2009 6:53 pm

Birkut, każdy ma prawo do krytyki.

Ja Cię tylko proszę - nie podcinaj nam skrzydeł, nie gaś naszego zapału.

Stary wiesz jak ja się cieszę, jak mnie ktoś pochwali na forum?
Aż od razu chce mi się działać :)


Życzę Ci więcej pogody ducha.

Staramy się ugrać maksymalnie jak najwięcej.
Zdaję sobie sprawę, że jak najwięcej, to nie znaczy wszystko.
Ale cieszę się z tego, co można przepchnąć do przodu.

Pozdrawiam


--------------------------------------------------------------------------------------

EDIT:


Poza tym powiem tak - te posty za chwilę pewnie zostaną skasowane.

W temacie na temat stadionowych absurdów chciałbym:

- abyście podawali konkretne rzeczy do naprawy
- zdawać relację z tego, jakie pismo złożyłem Prezesowi
- zdawać relację co, w związku z pismem, poczyniono na stadionie



A co do Twojego stwierdzenia, że "prezes jest już zmęczony"

Jak może być zmęczony, jak w sobotę Oro zapewniał mnie, że prezes dzwonił do klubu, do Pani Halinki, żeby się spytać, czy spiker puścił tą płytkę z oprawą dźwiękową?

Także jak dzwoni w takich sprawach, to chyba nie jest zmęczony.
Cieszę się, że jakoś próbuje dopilnować, aby było zrobione to, co obiecał mi osobiście. A to znaczy, że jest osobą dotrzymującą słowa.


Birkut, załóż proszę osobny temat, bo w tym robi się tylko niepotrzebny burdel (admin pewnie te wszystkie posty skasuje).



Jeszcze raz pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn lis 02, 2009 7:09 pm przez OŻÓG 1950, łącznie zmieniany 2 razy.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pn lis 02, 2009 6:55 pm

Kiedy wziął ostatnią wypłatę? Jaka to była suma ? Skoro wiesz to się pochwal bo wiele osób myśli że tez nie dostaje pieniędzy...

Nie obchodzi mnie to czy mnie znasz czy nie. Nie o to chodzi. Z szyderczą miną wytykasz mi "za dużo czasu" Fakt że mam za dużo czasu ale możesz mi uwierzyć że nie jest to dla mnie dobrą sytuacją a Ty oczywiście musisz po kimś pojechać bez żadnej wiedzy o tej osobie jechanej....

Nie zjarałem się tylko próbuje Ci uświadomić że prezes ma prawo wprowadzić na stadionie takie zasady jak jemu się podobają(wiadomo że jakies orgraniczenia ma ale regulamin stadionu może dowolnie zmienić). Może nie pozwolić wieszania flag od wewnątrz boiska(od zewnątrz już chyba nie ma nic do gadania, wtedy ochrona może coś wymyśleć na jego polecenie) i wiele innych spraw typu wulgaryzmy podczas dopingu. Prezes pozwala nam zrobić graffiti i na własny koszt odnawia kasy. Jeśli tylko chcesz to jak widać na przykładzie Ozóga się dogadasz! Pierwsza kasa odnowiona i rzeczywiście powinno na niej graffiti dobrze wyglądać i nie powinno być odprysków. Odnowiona tez kasa do sprzedaży i może na Orliczu będzie można w niej kupić bilet. Nie mówię o otwartej bramie.

Jak sobie tak lecimy wulgaryzmami to Tobie chuj do tego co robi prezes... (cóż mało inteligentnie no ale co zrobić jak chcesz tak dyskutować)

Spytałem co takiego zrobiłeś. Kiedy rozmawiałeś z prezesem? Co Ci odpowiedział? Nie żartujmy że mówisz o krytyce internetowej skoro Oro Cie wielokrotnie zapraszał do gabinetu prezesa.

Nie odpowiedziałeś nic a to świadczy tylko o tym jakie jest Twoje podejście do danej sytuacji i tyle.


Tyle z mojej strony na ten temat bo nie potrzebnie się po raz kolejny podkurwiłem a posty i tak zostaną usunięte.


Ale oczywiście "jesteśmy jak puzzle" ...

oszuwar
Posty: 446
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:58 am

Postautor: oszuwar » wt lis 03, 2009 12:03 am

birkut pisze:
KonradHKS pisze:Birkut czy kiedykolwiek próbowałeś "wytknąć" prezesowi jego błędy

wielokrotnie


No to jak birkut dowiemy sie czegos, czy jak zwykle Twoje słowa pisane tu na forum sa nic nie warte...
Z Hutnikiem od zawsze...

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt lis 03, 2009 2:10 pm

Witam!

Dzisiaj wraz z KonrademHKS nawiedziliśmy Prezesa.

Oprócz sprawy dotyczącej meczu przy światłach, poruszaliśmy też inne tematy.


1. Rozmawialiśmy o moim poprzednim piśmie:


a). Prezes nie dostał pisma! Szmyt nie przekazał! :twisted:
b). powiedziałem, że w takim razie podjadę jeszcze raz z tym pismem
c). nakreśliliśmy sytuację z wieszaniem flag - Prezes odniósł się pozytywnie do problemu i powiedział, że jasne, że trzeba chłopakom pomóc, żeby nie chodzili na około, na razie po takiej wstępnej gadce, Prezes widzi to tak, że:

- zostałaby otworzona furtka pod zegarem, żeby kibice z flagami mogli przenieść je do pawilonu

- jakiś ochroniarz, w ramach, że tak powiem asekuracji, szedłby razem z tymi kibicami z flagami


W ten sposób byłoby Wam łatwiej zanieść flagi, a i ochrona nie mogłaby się przyczepić.


2.Odnośnie dalszych absurdów:


- zapowiedziałem swoją ponowną wizytę z płytką z muzyką na przerwę (wspomniałem, że znowu leciało "Last Christmas")




3.Odnośnie otwarcia drugiej kasy:


- Prezes przez te wszystkie święta nie pilnował tego osobiście - jaki jest skutek każdy widzi

- Teraz już Prezes dopilnuje tego osobiście i będzie to zrealizowane
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » wt lis 03, 2009 2:29 pm

OŻÓG 1950 pisze:Witam!
Prezes nie dostał pisma! Szmyt nie przekazał!


To już są naprawdę jaja...

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » wt lis 03, 2009 2:36 pm

ja nie wiem nie moge zrozumiec co ten czlowiek robi w naszym klubie
Wszelkie propozycje ,pisma , i inne wazne informajce trzeba przekazywac do rak wlasnych Pana Oraczewskiego , szmyta niech nie interesuje nasz klub a zajmie sie swoim z ul kaluzy nie szkodzac nam!!!
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » wt lis 03, 2009 2:45 pm

Dodam jeszcze że sektor gości będzie pod zegarem ze względów bezpieczeństwa (główne zdanie miała tu policja).

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » wt lis 03, 2009 3:20 pm

Fan Hutnika pisze:ja nie wiem nie moge zrozumiec co ten czlowiek robi w naszym klubie
Wszelkie propozycje ,pisma , i inne wazne informajce trzeba przekazywac do rak wlasnych Pana Oraczewskiego , szmyta niech nie interesuje nasz klub a zajmie sie swoim z ul kaluzy nie szkodzac nam!!!


Jak to co.... siedzi pierdzi w stołek i czeka do emerytury.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

GULIWER
Posty: 45
Rejestracja: sob lut 09, 2008 2:51 pm

Postautor: GULIWER » wt lis 03, 2009 3:45 pm

KonradHKS pisze:Dodam jeszcze że sektor gości będzie pod zegarem ze względów bezpieczeństwa (główne zdanie miała tu policja).



o co kaman... :shock: ?!

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » wt lis 03, 2009 3:47 pm

O przystosowanie naszego stadionu do wymogów ekstraklasowych. Nie będzie on strikte pod zegarem ale nieopodal.