GRAFFITI NA KASACH

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 333
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Postautor: jarekb » sob lut 13, 2010 7:04 pm

Nie no wysyłać można, wykorzystać to przeciw nim również (choć nie wiem czy to da). Ale naprawić i zabezpieczyć trzeba !!! Chuj im w dupe :x

Robimy zrzutke rozumiem ?!

cnotal
Posty: 57
Rejestracja: sob gru 06, 2008 9:03 pm
Lokalizacja: Czyżyny

Postautor: cnotal » sob lut 13, 2010 7:19 pm


MarchewaNH
Posty: 435
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 8:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta CA

Postautor: MarchewaNH » sob lut 13, 2010 7:51 pm

ale zamordowali nasz herb, nie wiem co to ma byc. Wieniec laurowy ogromny, brak kola zebatego, to koleczko z barwami nieproporcjonalnie male, do tego napis Hutnik nie czytelny, ze o braku "KLUB SPORTOWY" i "KRAKOW" nie wspomne.


No nie wyszło za ładnie ,jeśli o herb chodzi ,ale trzeba wziąśc pod uwagę to że ta powierzchnia jest nie równa. Tam są co chwila wklęsłe szpary i ciężko na czymś takim namalować. Gdyby to było płaskie to z pewnością wyszłoby im lepiej. Grafitti to nie mój żywioł więc nie wiem jak można zrobić takie małe napisy jakie wymaga herb bez szablonu.. co innego pędzlem 8)

http://img12.imageshack.us/i/img052go.jpg

Widać wyraźnie jaką formę ma podłoże.
"Od północnego wschodu miasto narasta i wrasta w ciało starego miasta"
http://www.marchewa-plastyka.blog.onet.pl
http://new.fundacjanh.pl/enha-trip/

Awatar użytkownika
blazernh
Posty: 332
Rejestracja: ndz kwie 12, 2009 8:14 pm
Lokalizacja: N.SZKOLNE.H
Kontakt:

Postautor: blazernh » sob lut 13, 2010 8:00 pm

MarchewaNH pisze:

http://img12.imageshack.us/i/img052go.jpg

Widać wyraźnie jaką formę ma podłoże.


Link nie działa , ale chyba każdy domyśla się ocb ;)

Awatar użytkownika
Lucas[NH]
Posty: 538
Rejestracja: czw sty 18, 2007 12:51 pm
Lokalizacja: Centrum B

Postautor: Lucas[NH] » sob lut 13, 2010 9:13 pm

Małolat pisze:podziękujmy dzieciaka ktore wrzucaja na NK te zdjęcia :) tylko pokazali "kolegą" z innych klubów jakie to MIELIŚMY ładne kasy...

Po to te kasy były pomalowane, aby się nimi można było pochwalić czyż nie?

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob lut 13, 2010 9:18 pm

Lucas[NH] pisze:
Małolat pisze:podziękujmy dzieciaka ktore wrzucaja na NK te zdjęcia :) tylko pokazali "kolegą" z innych klubów jakie to MIELIŚMY ładne kasy...

Po to te kasy były pomalowane, aby się nimi można było pochwalić czyż nie?


No już kurwa bez jaj, schowajmy graffiti do piwnicy żeby czasem jakiś piesek nie zobaczył. Graffiti jest po to żeby właśnie widzieli. A teraz się będą pucować na kibice.net, niech ktoś zamknie ten temat, bo caly czas ktoś tu pisze głupoty, właśnie tu widać dlaczego Gryzu miał racje ze nie nalezy na forum rozpisywać się na pewne sprawy...

Najważniejsze by u nas nie zagrali co można przeciw nim wykorzystać.
I się szczycą. Szczyt honoru, przyjść w nocy jak nikogo nie ma i chlapnąć farbą.
A sami się cieszą - im po prostu nie ma czego zamalować :wink:

benitka
Posty: 247
Rejestracja: sob mar 21, 2009 9:18 pm

Postautor: benitka » sob lut 13, 2010 10:57 pm

Można im pomalować wejście :lol: http://www.schronisko.krakow.pl/index.php?id=5 Tylko nie wiadomo w której klatce jest Gwardyjskie (Milicyjne) Towarzystwo Sportowe Wisła Sosnowiec. :wink: "Jestem z Nowej Huty tego się nie wstydze, w sercu mam Hutnika, Wisły nienawidze!". Kończmy temat nie ma co go nakręcać wsioków honoru nie nauczymy! Róbmy swoje ciekawe komu się znudzi! Pada śnieg :lol: Pada śnieg :lol: do Sosnowca precz! :wink: TRE

94HKSNH
Posty: 158
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:58 pm

Postautor: 94HKSNH » ndz lut 14, 2010 2:34 pm

jak dla mnie pozostaje: Akcja - Reakcja. Niema co sie napinac bo pieski sie podniecaja.

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » ndz lut 14, 2010 3:50 pm

i co zrobisz?pomalujesz im stadion?hmm chwila,przecież oni nie mają stadionu i nigdy go mieć nie będą mieć bo to miejski stadion na dzierżawę..
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz lut 14, 2010 3:56 pm

Według mnie, graffiti zostało pogryzmolone, ale te nędzne gryzmoły i tak wciąż nie przesłaniają ogólnej fajności rysunku z napisem Hutnik Kraków. Naprawienie tego jest możliwe spokojnie.

buźka_1950
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 11, 2008 12:05 pm
Lokalizacja: Dywizjonu 303

Postautor: buźka_1950 » ndz lut 14, 2010 4:36 pm

hmm chwila,przecież oni nie mają stadionu i nigdy go mieć nie będą mieć bo to miejski stadion na dzierżawę..


o kurwa dojebales... za to my mamy swoj stadion...[/quote]
Pasion- mogłeś być legendą- jesteś zwyczajną MENDĄ!!

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » ndz lut 14, 2010 5:09 pm

a czy ja napisałem że mamy swój stadion?czyżby kłopoty z czytaniem czy rozumieniem treści przekraczającej jeden wers?

stadionu nie mamy fakt jednak żaden klub nie miał nad wejściem takiego grafu..pomysł ciekawy
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard

benitka
Posty: 247
Rejestracja: sob mar 21, 2009 9:18 pm

Postautor: benitka » pt lut 19, 2010 11:04 am

Na wejściu B można walnąć "powitalne :wink: " napisy jak wsioki nie szanują schludnych grafów! tre