GRAFFITI NA KASACH

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pt lut 12, 2010 10:50 am

Teraz przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł.

Kasy są własnością klubu i stanowią jego mienie.
Skoro jest ono wynajmowane inny podmiotom (WC), to podmiot wynajmujący powinie brać za nie odpowiedzialność.

Może by tak wystosować jakieś pismo do władz klubu ( Ożóg już kiedyś takie zrobił w sprawie otwarcia bramy i poskutkowało), by klub dopisał do umowy wynajmu zapis że w przypadku zniszczenia grafiti podczas meczów Wisły i Cracovii kluby pokrywają straty.

Oczywiście powinno to dotyczyć całego stadionu, ale ze szczególnym uwzględnieniem miejsc narażonych na zniszczenie,

- grafiti na kasach
- zegar z naszą nazwą
- krzesełka z napisem na prostej ( te swoje mogą niszczyć :P )
- napis Hutnik pod budynkiem klubu

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pt lut 12, 2010 11:26 am

"Dyrektor MOSiR Z. Drążkiewicz wyjaśnił, że jeżeli zostaną spełnione warunki umowy zawartej z klubem na wynajem stadionu, to w sobotę krzesełka zostaną zamontowane.
W umowie zawarty jest zapis, że po meczach Wisły i Cracovi, gdzie organizatorem jest Zagłębie, sporządza się protokół szkód i od danego klubu należą się odszkodowania."

To najważniejsza część jaką znalazłem tutaj
www.bip.um.sosnowiec.pl/plik.php?id=22976

Ja mam nadzieję że nasi prezesi są tak inteligentni, że mieli jakiś wzór umowy z Sosnowca i taka klauzula jest zawarta.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

patryk
Posty: 700
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » pt lut 12, 2010 11:31 am

flagus pisze:Ja mam nadzieję że nasi prezesi są tak inteligentni, że mieli jakiś wzór umowy z Sosnowca i taka klauzula jest zawarta.


Pasowałoby, żeby zwrócili baczniejszą uwagę na ten punkt. Chociaż nie zdziwiłbym się, gdyby najważniejszym punktem okazała się forma płatności (gotówka :? )
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3919
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt lut 12, 2010 12:19 pm

BINGONH pisze:Teraz przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł.

Kasy są własnością klubu i stanowią jego mienie.
Skoro jest ono wynajmowane inny podmiotom (WC), to podmiot wynajmujący powinie brać za nie odpowiedzialność.

Może by tak wystosować jakieś pismo do władz klubu ( Ożóg już kiedyś takie zrobił w sprawie otwarcia bramy i poskutkowało), by klub dopisał do umowy wynajmu zapis że w przypadku zniszczenia grafiti podczas meczów Wisły i Cracovii kluby pokrywają straty.

Oczywiście powinno to dotyczyć całego stadionu, ale ze szczególnym uwzględnieniem miejsc narażonych na zniszczenie,

- grafiti na kasach
- zegar z naszą nazwą
- krzesełka z napisem na prostej ( te swoje mogą niszczyć :P )
- napis Hutnik pod budynkiem klubu



Już poprosiłem o to prezesa.
No i dzwoniłem też do Ora, żeby przycisnął tatę.

Chyba więcej w tej kwestii już nie mogę zrobić.


Pozdrawiam

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pt lut 12, 2010 12:24 pm

Ożóg tu chodzi tylko o jedno malutkie zdanie.

Za wszystkie zniszczenia płaci klub, którego kibice zdemolowali (zniszczyli) stadion.

Wszystko. To chyba nie przekracza możliwości prezesa.
Chyba że jego to wali. Co będzie to będzie.
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 787
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » pt lut 12, 2010 12:26 pm

Przy takim monitoringu i podsluchu nikomu nie przyjdzie do glowy dewastowac stadion w czasie meczu. Jak beda chcieli zniszczyc np. grafa to moga przyjsc o kazdej porze dnia i nocy.
HUTNICZY KLUB SPORTOWY

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pt lut 12, 2010 2:00 pm

Piotrek pisze:z drugą kasą może być o tyle problem, że chyba nie jest w ogóle przygotowana pod grafa-wtedy więcej pracy i większe koszty. nadzieja w Ożogu, że już odpoczął i nabrał sił na kolejne zadanie :D


Podkład to sprawy groszowe (kilkadziesiąt złotych) porównując to do całości wydatków :wink:


Stefan ale tu chodzi też choćby o vlepki na meczu. Przechodziłeś pewnie kiedyś w okolicach stadionu Wisły to wiesz jak tam wyglądają kasy. Swego czasu były całe zaklejone. Więc o tak mniej więcej zapis chodzi jakby tłumowi czekającemu na bilety się nudziło.

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pt lut 12, 2010 3:29 pm

KonradHKS pisze:
Piotrek pisze:z drugą kasą może być o tyle problem, że chyba nie jest w ogóle przygotowana pod grafa-wtedy więcej pracy i większe koszty. nadzieja w Ożogu, że już odpoczął i nabrał sił na kolejne zadanie :D


Podkład to sprawy groszowe (kilkadziesiąt złotych) porównując to do całości wydatków :wink:


Stefan ale tu chodzi też choćby o vlepki na meczu. Przechodziłeś pewnie kiedyś w okolicach stadionu Wisły to wiesz jak tam wyglądają kasy. Swego czasu były całe zaklejone. Więc o tak mniej więcej zapis chodzi jakby tłumowi czekającemu na bilety się nudziło.


Ja tam chodziłem swego czasu dzień później po meczach odrywać vlepki do kolekcji wlepek zdzieranych, i tak mam okolo 50 wzorów vlepek Widzewa i Legii :lol: :wink:

Piotrek
Posty: 2989
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pt lut 12, 2010 9:45 pm

ale teraz podobno kibice gości mają wchodzić od strony balonu????, vlepki są problemem ale to kwestia umowy z wc na wynajem stadionu, i jeszcze pomalowane kasy to plus, dla spacerowiczów co sie wybiorą na mecz zobaczą, że Hutnik jeszcze istnieje. A tak na marginesie ja wierzę w to, iż nie zagoszczą u nas żadne błoniarze

ZBYCHO
Posty: 674
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » pt lut 12, 2010 10:24 pm

Nie miejcie złudzeń że nie będzie na naszym stadionie wrzutów wc, wlepek itp. Niedawno rozmawiałem z jednym wiślakiem który już się nie może doczekać meczu u nas żeby ten stadion udekorować wiślackimi wlepkami, powiedział że walą go monitoring bo za wlepki nic mu nie zrobią

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pt lut 12, 2010 10:27 pm

ZBYCHO pisze:Nie miejcie złudzeń że nie będzie na naszym stadionie wrzutów wc, wlepek itp. Niedawno rozmawiałem z jednym wiślakiem który już się nie może doczekać meczu u nas żeby ten stadion udekorować wiślackimi wlepkami, powiedział że walą go monitoring bo za wlepki nic mu nie zrobią


Jak widzę ten monitoring to chyba trochę się przeliczy. Big brother przy naszym stadionie to był bez kamer :lol: Jeśli tylko nasz zarząd odpowiednio o to zadba to można wszystko zawrzeć w umowie. No ale jakoś trudno mi uwierzyć w ich prężne działanie.

ZBYCHO
Posty: 674
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » pt lut 12, 2010 10:27 pm

Nie miejcie złudzeń że nie będzie na naszym stadionie wrzutów wc, wlepek itp. Niedawno rozmawiałem z jednym wiślakiem który już się nie może doczekać meczu u nas żeby ten stadion udekorować wiślackimi wlepkami, powiedział że walą go monitoring bo za wlepki nic mu nie zrobią
Piotrek pisze:ale teraz podobno kibice gości mają wchodzić od strony balonu????, vlepki są problemem ale to kwestia umowy z wc na wynajem stadionu, i jeszcze pomalowane kasy to plus, dla spacerowiczów co sie wybiorą na mecz zobaczą, że Hutnik jeszcze istnieje. A tak na marginesie ja wierzę w to, iż nie zagoszczą u nas żadne błoniarze

Piotrek ale wisła i cracovia będa gospodarzami a nie gośćmi a to oni głownie będą naklejac wlepki.

Piotrek
Posty: 2989
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pt lut 12, 2010 10:36 pm

wiem dokładnie, ja pisałem o drużynach z poza Krakowa,tuż za postem Huteusza, bo o wc to juz zarząd musi zadziałać

dUfio
Posty: 9130
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt lut 12, 2010 10:48 pm

OŻÓG 1950 pisze:OK i dziękuję.

Pozdrawiam



o takie posty wlasnie Ozog mi chodzi.

zeby ich nie było.


to nie kącik towarzystwa wzajemnej adoracji!!!

.........................


a do wszytkich "przypierdalajacych sie do tych co sie przypierdalaja do Ozoga" (Ares, Flagus, Fan, Tomznh)

otoz przeanalizowalem sobie posty i wynioislem wniosek ze w zadnym poscie ma ma krytyki jako krytyki samej w sobie. prawie wszedzie sa cenne uwagi kore nie prowadza do zbesztania autora akcji lecz do podniesienia poziomu akcji przez niego realizowanej !!!

kurwa nie dajmy sie zwariowac! nie wszystko co robimy dla Hutnika jest wchuj zajebiste-wazne zeby to robic na poziomie i z glowa.!!!

akcje Ozoga oceniam bardzo wysoko-na 4.0 co trzeba na 5.0 to juz sobie na zywo wyjasnimy.

jak ktos ma jakies watpliwosci to takze zapraszam na priv bo ilez mozna pisac o co chodzi skoro chodzi tylko o to zeby Hutnk byl zajebisty.

''''''''''''''

ozog zawsze mozesz zorganizowac dyzury z sikierą wokol graffiti

elo

HKS_Czyzyny
Posty: 44
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:49 pm

Postautor: HKS_Czyzyny » sob lut 13, 2010 7:51 am