Mecz z Czarnymi (14.11 g.16:30)przy sztucznym oświetleniu!

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
CENTRUM D NH
Posty: 294
Rejestracja: czw paź 19, 2006 10:30 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: CENTRUM D NH » sob lis 14, 2009 11:35 pm

krótko, DLA TAKICH CHWIL WARTO ŻYĆ!!!
Każdy Głos, Każdy Cios Oddany Za Ten Klub, Za Te Barwy HKS !!!

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz lis 15, 2009 12:16 am

cnotal pisze:http://ww6.tvp.pl/8979,20091114942643.strona

a skrót sportu gdzieś jest ?? albo czy wie ktoś czy jak dawniej są w niedziele rano wieści sportowe z rejonu i skróty ??

Piotrek
Posty: 2988
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz lis 15, 2009 12:26 am

cała kronika jest w archiwum, tyle że jakoś na drugi trzeci dzień, tak że patrz w www tv Kraków

ozzy
Posty: 656
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 1:59 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: ozzy » ndz lis 15, 2009 12:28 am

http://ww6.tvp.pl/8944,20091114942681.strona

od 6:47 min

A tak przy okazji to według relacji kilku osób doping z Suchych Stawów niósł się przynajmniej w okolice os. Górali, Krakowiaków;]

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3918
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz lis 15, 2009 3:09 am

Panowie.

Cieszmy się, że nie skończyło się to wszystko jakąś awanturą i cała zabawa nie odbiła nam się czkawką.

Według mnie zabezpieczenie meczu na niedostateczny.

Tylu pijanych gości. Jeden facet nawet wniósł nóż.

Zero ochrony na trawie wzdłuż sektorów.


Ja się cieszę, że było fajnie, ale wobec tłumów, wobec procentów w niektórych głowach, wiem, że mogło być ostro, a wtedy to byśmy sami sobie przybili gwóźdź do trumny.

Zabezpieczenie tragiczne.

Ja nie wiem co to za ochrona i co ten Stój w ogóle robi w tym klubie.
Podobno się o kiełbaski dopierdalał, a co z konkretnym zabezpieczeniem pytam się?

Na prawdę bardzo się cieszę, że do niczego nie doszło.


Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » ndz lis 15, 2009 3:16 am

OŻÓG 1950 pisze:Panowie.
Na prawdę bardzo się cieszę, że do niczego nie doszło.


Jakaś chyba jednak akcja była w tramwaju...
Nie wiem dokładnie o co chodzi bo jechałem autem.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3918
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz lis 15, 2009 3:20 am

Chodzi mi o stadion.

Wystarczyło, żeby jeden z drugim, którzy pojawili się tu pierwszy raz od dawien dawna, coś zrobili...


Na prawdę cieszmy się, cieszmy.


Ta ochrona to na prawdę amatorszczyzna.


Napiszecie, że się czepiam, czy coś.
Ale chyba każdy, komu zależy na tym klubie, kto go szczerze kocha, nie chciałby, aby zaczęły się jakieś dymy... Wtedy to już na żadną pomoc kogokolwiek nie moglibyśmy już liczyć.


Na prawdę cieszmy się, że był spokój.



Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » ndz lis 15, 2009 8:54 am

Zakończyła się chyba najlepsza runda jaką ja i pewnie większość pamieta na HUTNIKU. Wiadomo, że niektórzy pamiętają czasy awansu do ekstraklasy, grę w pucharach i w ekstraklasie. Ale to dawne czasy. Od momentu spadku Hutnik nie miał takiego zespołu i takiego trenera.
Kto by przypuszczał przed sezonem, że tak dobrze zagramy.
Mieliśmy walczyć o środek tabeli a tu zdecydowany lider.
Mecz zostanie zapamiętany na długo, zwłaszcza dla młodszych kibiców, którzy wychowali się na meczach o stawke z pobliskimi wioskami.
Brawo dla trenera i zespołu za całą rundę. Widać, że wytworzyła się atmosfera na dobre granie w całym klubie - na lini trener, piłkarze, kibice.
Ale.. co dalej.
Chłopaki sercem są za druzyną mimo, że nie otrzymują pieniedzy.
Tu się wychowali tu jest ich klub - takiego zespołu było nam trzeba.
Grają za darmo i wszyscy myslą, że jakoś się to wszystko poukłada i ten zespół na wiosnę wyjdzie w tym samym składzie.
Budująca wypowiedź Świętego po Orliczu - chce jeszcze nie jednego hattricka tu ustrzelić.
Radość piłkarzy po meczu jak z awansu - To sie tak nie może skończyć.
Był będzie jest - Hutnik HKS!!!

Na koniec warto zobaczyć, gdzie jest Nieciecza. Walczy o awans do 1 ligi. Myśmy od nich rok temu nie byli słabsi, tylko czasem za ofensywny footbal grali i tracili głupio punkty.
W tym roku pewnie nawet gramy dużo lepiej.
Zespół w tym składzie spokojnie awansowałby do 1 ligi. Może z 2-3 wzmocnienia, ale tu nie jest miejsce i czas by mówić na jakic pozycjach.

NIGDY NIE ZGINIE HKS NIGDY NIE ZGINIE!!!!

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » ndz lis 15, 2009 9:50 am

OŻÓG 1950 pisze:Chodzi mi o stadion.

Wystarczyło, żeby jeden z drugim, którzy pojawili się tu pierwszy raz od dawien dawna, coś zrobili...


Na prawdę cieszmy się, cieszmy.


Ta ochrona to na prawdę amatorszczyzna.


Napiszecie, że się czepiam, czy coś.
Ale chyba każdy, komu zależy na tym klubie, kto go szczerze kocha, nie chciałby, aby zaczęły się jakieś dymy... Wtedy to już na żadną pomoc kogokolwiek nie moglibyśmy już liczyć.


Na prawdę cieszmy się, że był spokój.



Pozdrawiam


popieram.

Ja widzialem dwie glupie przepychanki na koronie w czasie meczu plus nieprzyjemna atmosfera przy wychodzeniu (jakies slowne zaczepki kilku gosci do siebie). Szkoda, ze tacy jednorazowi kibice nie potrafia uszanowac pilkarskiego swieta. Na szczescie rozeszlo sie po kosciach, a bylo pieknie.

Byl na meczu kumpel z zona, Piotr chodzil na Hutnika w latach 90, ostatni raz byl na meczu jak spadalismy z II ligi w 2002 roku.

I powiedzial - takiej atmosfery, zwiazku pilkarzy z kibicami to tu jeszcze nie widzial.

i tak porownywalismy, ze momentami wczoraj nasz mlyn przypominal (nie byl wiekszy, nie przesadzajmy) mlyn Wisly na derbach u nas w latach 90. Wtedy to sie wydawalo zupelnie nierealne. Czyli jesli to wtedy bylo nierealne, tak jak dzis praktycznie nierealne jest przetrwanie Hutnika, to moze jednak nie warto tracic nadziei?

DamianHKS
Posty: 73
Rejestracja: wt lis 11, 2008 11:51 am
Lokalizacja: NH

Postautor: DamianHKS » ndz lis 15, 2009 9:58 am

Mam wielką proźbe,potrzebuje zdjęcia transparentu "H.... Trzymaj sie!" najlepiej w dobrej rozdzielczości.Z góry dziekuje
Hutnik Krakow Hooligans

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » ndz lis 15, 2009 10:16 am

Panowie to jest temat sportowy, tematy kibicowskie w dziale "Kibice"

Awatar użytkownika
RoCeNoWaHuTa
Posty: 195
Rejestracja: czw gru 06, 2007 6:11 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: RoCeNoWaHuTa » ndz lis 15, 2009 10:27 am

ozzy pisze:http://ww6.tvp.pl/8944,20091114942681.strona

od 6:47 min

A tak przy okazji to według relacji kilku osób doping z Suchych Stawów niósł się przynajmniej w okolice os. Górali, Krakowiaków;]
gdy wracałem po meczu już na osiedlu spotkałem znajomego i świecie twierdził ze było nas słychać także i na Petofiego :wink: ogólnie wrażenia z meczu zajebiste,HKS!
A co tam w oświadczeniach na wiśle?

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » ndz lis 15, 2009 10:34 am

Na mecz nie zadazylem :-( dopingu tez nie slyszalem :-(, ale troche meczu zobaczylem:

Obrazek

Obrazek

Pasazerowie lotu Lufthansy przy okazji wysluchali krotkiej opowiesci o najlepszym klubie w grodzie Kraka :-)
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Egipcjanin Sinue
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 4:22 pm

Postautor: Egipcjanin Sinue » ndz lis 15, 2009 10:58 am

:) Szacun
Na treningach, na sparingach
Andrzej prezentowal sie znakomicie...

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » ndz lis 15, 2009 11:03 am

Wszystko było super!Od 20 lat jak chodzę na Hutnika nie widziałem takiego klimatu - mecz przy światłach,dużo ludzi,doping, oprawa meczu i piłkarze, którzy są oddani klubowi plus trenerzy!!!!!!!!!Super!Jedyny minus już od wielu lat to oczywiście działacze, którzy doprowadzili do ruiny klub , który spokojnie powinien grać w 1 lidze!Pokradli multum pieniędzy i nawet nie spotka ich za to żadna kara!Obecnie mamy zespół na awans, ale po rozmowie z trenerem Sieklińskim, który powiedział, że 9 piłkarzy jest do wzięcia przez inne drużyny można o tym awansie zapomnieć! 24 listopada wszystko się wyjaśni czy istniejemy i gramy dalej czy każdy się rozchodzi tam gdzie choć trochę płacą aby przeżyć!!! A Nam Kibicom pozostaną tylko wspomnienia takie jak z meczu z Czarnymi!