Mecz z Czarnymi (14.11 g.16:30)przy sztucznym oświetleniu!

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Mecz z Czarnymi (14.11 g.16:30)przy sztucznym oświetleniu!

Postautor: KonradHKS » sob paź 31, 2009 10:10 pm

Zakładam nowy temat żeby ogarnąć najważniejsze informację i żeby osoby które mają coś do powiedzenia na ten temat mogły się wypowiedzieć (bo jaka będzie korzyść z tego że będziemy sobie pisać do 14 listopada "ja chce" "a ja nie chce") Chodzi tutaj o konkretną informację. "Prowadzone są rozmowy w tym celu i wkrótce zobaczymy czy to wypali" lub też "nie ma to najmniejszego sensu zatem temat uważam za zbędny - zejdźmy na ziemię panowie "

majlech pisze:Koszt samego pradu nie jest wysoki - rzedu okolo 400-500 zł - natomiast o ile mi wiadomo klopot jest w zarezerwowaniu mocy elektrowni - to kosztuje znacznie wiecej, a nie wiadomo jak to jest teraz zorganizowane.

Jesli mecz mialby byc rozegrany przy sztucznym swietle to decyza musi juz zapasc - trzeba to mocno rozreklamowac w mediach i poprzez plakaty. Oznacza to, ze - moim zdaniem - decyzja najpozniej powinna zapasc w srode.


Piotrek pisze:to może być mecz lidera z wiceliderem, może to być ostatni mecz obecnego Hutnika, byłby to PIERWSZY(tworzymy historię) mecz na SS przy światłach, wc gra w sosnowcu a my 4 lige w Krakowie przy lampach(hahaha), myślę że w tym wypadku kwestia ceny nie powinna grać głownej roli, to może byc też podziekowanie dla naszych Piłkarzy za runde i warunki w klubie( kto z nich grał kiedyś lub będzie grał przy lampach?) i jedno "ale" te lampy są ze srakowi....(przez wielu niechciane)


Jeśli nikt się sprawą nie zajmie(a liczę że się zajmię się ktoś kompetentny) to mogę osobiście podjechać na początku tygodnia do prezesa i porozmawiać z nim na temat tej propozycji poruszonej na forum.


Moim zdaniem jest to sensowna propozycja jeśli koszty nie przekroczą 1000 zł. Osobiście deklaruję x zł na ten cel w zależności jak duże będą potrzeby.

Co o tym myślicie?
Ostatnio zmieniony pn lis 09, 2009 10:30 pm przez KonradHKS, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob paź 31, 2009 10:49 pm

a jeszcze "chwilę" temu tylu srało na te słupy i jebało złom który nam dają.. dziś chcemy meczu przy światłach... :lol:

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob paź 31, 2009 10:56 pm

OŻÓG 1950 pisze:
Fan Hutnika pisze:aaa i do tych co nie byli
Spikejros zapowiedzial ze ostatni mecz rundy prawdopodobnie odbedzie sie przy oswietleniu !!!

- ja tego nie słyszałem, ale, jeśli rzeczywiście spiker tak mówił, to super!!!




ONLYHKS - jak będzie szansa, to zapytam Prezesa.
Mogę też napisać pismo z prośbą o pisemną odpowiedź.
Wtedy wszystko mielibyśmy na papierze.
Wiedzielibyśmy ile to kosztuje i jeśli nie da się tego zrobić to dlaczego.

I chyba tak zrobię.

Ale to musicie trochę poczekać, bo mam też zajęcia na uczelni, nie samym Hutnikiem człowiek żyje ;)



Możemy jechać razem, albo kto pierwszy, ten lepszy hehee
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » sob paź 31, 2009 11:59 pm

Z całym szacunkiem dla wszystkich, mecz przy sztycznym tak ale czy w tej sytacji jakiej jestesmy nie lepiej przeznaczych 1000 zl na pensje dla pilkarzy a nie na oswietlenie ?

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz lis 01, 2009 12:02 am

Słuszny głos.

Może zróbmy jakąś sondę?
Bo nie chcę działać na przekór kibicom.

Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz lis 01, 2009 12:08 am

Jak dla mnie to i tak to są dla piłkarzy śmieszne pieniądze. Co im z tych 50 zł na głowę? to jest taki symbol że jesteśmy z nimi i dodatkowa mobilizacja dla nich ale nie przesadzajmy znowu żeby wszystko przeznaczać na piłkarzy z których duża część zapewne odejdzie z Hutnika. Jeżeli ktoś będzie chciał dorzucić się do oświetlenia meczu to to zrobi a to wcale nie jest równoznaczne z tym że przekazałby te pieniądze na cele piłkarzy. To tak jakby kase z graffiti oddać piłkarzom. Jak dla mnie nie trafione spostrzeżenie. Swoją drogą ciekawa zmiana Vitos - pamiętam jak nie dawno miałem pretensje że piłkarze sami sobie sprzętu nie zapewnili...

Ożóg przecież nie działasz na przekór. Trzeba się po 1 dowiedzieć czy jest taka możliwość a po 2 jakie są koszta i czy klub by cześć pokrył (na remont kasy się jakieś grosze znalazły, a że Ty jesteś ziomkiem prezesa to najlepiej jak Ty się spytasz o te sprawy) i dopiero 3 punkt to zastanowienie się co z tym dalej zrobić po Twoim sprawozdaniu z wizyty.

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » ndz lis 01, 2009 12:11 am

KonradHKS pisze:Jak dla mnie to i tak to są dla piłkarzy śmieszne pieniądze. Co im z tych 50 zł na głowę?


Zapytaj się piłkarzy czy im to jest obojetne czy dostaja 50 zl czy nic.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz lis 01, 2009 12:14 am

OK :)

To rozumiem, że nie idziesz ze mną hehe? ;)

-----------------------------------------------------------------------------------------

EDIT:

Dobra, ale spytać się można, a później się zobaczy.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz lis 01, 2009 12:23 am

50 zł na osobe dla piłkarzy, a promocja klubu- taki wybór, ja jestem zdecydowanie za promocją- ponoć są firmy zainteresowane wejściem w nowy Hutnik, wtedy piłkarze mieliby pewnie lepsze warunki, i jest to okazja do ściągnięcia na SS wiekszej ilości ludzi, kolejnych sponsorów itd

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » ndz lis 01, 2009 8:12 am

Piłkarze dostają kasę ze zbiórek, że tak mało to już nie ich wina. Zagrać przy sztucznym oświetleniu, odpowiednio wcześniej rozleklamować mecz i powinno to przynieść wymierne efekty marketingowe.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz lis 01, 2009 8:44 am

vitoss pisze:
KonradHKS pisze:Jak dla mnie to i tak to są dla piłkarzy śmieszne pieniądze. Co im z tych 50 zł na głowę?


Zapytaj się piłkarzy czy im to jest obojetne czy dostaja 50 zl czy nic.


Rozumiem że pytałeś? Może obojętne im nie jest ale świat im sie nie zawali jeśli tych pieniędzy nie dostaną. Przecież mają rodziny i mają dodatkowe prace a kibice nie sa wstanie im zapewnić 500 zł miesięcznie. Jakoś przypuszczałem że się tylo do tej części posta odniesiesz :wink:

Ja jakbym był piłkarzem chciałbym zagrać przy większej publiczności i sztucznym oświetleniu.

Deto
Posty: 28
Rejestracja: wt maja 12, 2009 7:29 pm

Postautor: Deto » ndz lis 01, 2009 9:16 am

Naszą sekcję rozegranie meczu z Okocimskim dwa lata temu wyniosło coś koło 1600 zł.

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz lis 01, 2009 9:16 am

Może piłkarzom też by się podobał mecz przy sztucznym oświetleniu. To chyba wyróżnienie nie tylko dla kibiców.

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » ndz lis 01, 2009 9:35 am

Trzeba zaryzykować i wprowadzić to w czyn bo i tak już gorzej być nie może a więc może być już tylko lepiej
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

PAHKS
Posty: 385
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 9:01 pm

Postautor: PAHKS » ndz lis 01, 2009 10:54 am

Mecz przy oswietleniu zdecydowanie za!!
na pewno sciagnie wiecej ludzi , dobrze rozglosnic w mediach i niech sponsorzy przychodza do nas :)
jeszcze jakies piro i bedzie przepieknie
PrzyArceHKS
Bylismy jestesmy bedziemy