Sprawa kolejek

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Sprawa kolejek

Postautor: OŻÓG 1950 » śr lis 11, 2009 2:17 pm

Panie i Panowie.


Poruszam nowy wątek.

Jak widać, sprawa kasy nie została do tej pory załatwiona
Obawiam się, że prezes dał sobie z nią spokój.


Boję się też, że w sobotę BĘDĄ ZAJEBISTE KOLEJKI.


Jesteście w stanie jakoś zmobilizować klub/prezesa do tego, aby coś zrobili w tym kierunku, aby nie było kolejek?

Oczywiście wszystko kulturalnie. Z krzykaczami nikt nie będzie rozmawiał.


Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr lis 11, 2009 2:22 pm

Ja ją mogę nawet sam wyremontować jak już się deklarowałem.

Dla wszystkich osób ze zdaniem "taaa jasne kolejki"
-na meczu z Jeziorakiem były kolejki a BYŁA KASA POD KLUBEM której teraz nie ma (ostanie osoby wchodziły w 35 minucie)
-gramy ostatni mecz w rundzie, może ostatni w historii, jesteśmy niepokonani na Suchych Stawach i z rozmów w różnym gronie można wnioskować że frekwencja będzie zajebista a Informacja trochę tą dosyć istotną sprawę lekceważy.


Pisanie żeby przyjść wcześniej nic nie da bo i tak 70% z nas przyjedzie o 16,20 a już nie chodzi o to że ludzie będą stać i nie przyjdą na następny mecz ale o to że młyn się będzie zbierał całą 1 połowę a w 2 się rozsypie...

Tak Birkut znów miałeś rację :wink: (uprzedzam pytanie)


Dobrym rozwiązaniem była by przedsprzedaż.... no ale ktoś się tym zajmie? Przecież to klub musi chyba jakąś umowę z Cepelią spisać.
Ostatnio zmieniony śr lis 11, 2009 2:42 pm przez KonradHKS, łącznie zmieniany 1 raz.

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » śr lis 11, 2009 2:38 pm

Przedsprzedaż mowisz ?
A czy oni nie mogą np biletow sprzedac w Ataku czy tez pod balonem ? Zawsze wiadomo ze komus komu zalezy aby nie stac w kolejce to by podjechal i wzial bilety dla siebie czy tez znajomego.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr lis 11, 2009 2:42 pm

Dobry pomysł.

Jestem zarówno za Atakiem, Balonem, jak i Cepelią.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » śr lis 11, 2009 3:45 pm

Dobrym rozwiązaniem było by aby ci co mogą byli na stadionie 30 min przed meczem! Bo obecnie jest tak że z 80% kibiców przychodzi na 15 min przed i stąd te kolejki.
Dziś byłem na stadionie o 10:25 i byłem chyba pierwszy nie licząc przemokniętego Majlecha trzymającego wartę z programami